Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Και δεν το παραδέχεται...μου το παίζει άνετος...αλλά εγώ τον έχω γεννήσει...χιχιχιχι.

Αυτό το πράγμα που από ένα σημείο και μετά ξέρουμε και τι θα πουν, και τι σκέφτονται και τι έχουν απίστευτο έτσι...Ούτε αυτές που τους έχουν γεννήσει σαν εμας!!! Εγω πάλι κρατάω κάτι και για μένα...Ακόμα δεν έχει καταφερει να με αποκρυπτογραφήσει τελείως...;);););) Σε μεγάλο βαθμό βέβαια, αλλά όχι όπως εγώ...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλά οι άλλες που είναι σήμερα????

Η Μόρφω το καταλαβαίνω δεν έχει συνδεση...οι υπόλοιπες όμως???

Η Ανίτα, η ρούμπις , η Ζέττα, η dada?????????????

Δε ξέρω ρε Αναστασάκι, και εγώ τις αναζήτησα στην αρχή...Κάποιες έχουν και μέρες να μπούνε...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το πράγμα που από ένα σημείο και μετά ξέρουμε και τι θα πουν, και τι σκέφτονται και τι έχουν απίστευτο έτσι...Ούτε αυτές που τους έχουν γεννήσει σαν εμας!!! Εγω πάλι κρατάω κάτι και για μένα...Ακόμα δεν έχει καταφερει να με αποκρυπτογραφήσει τελείως...;);););) Σε μεγάλο βαθμό βέβαια, αλλά όχι όπως εγώ...

Εμεις οι γυναίκες είμαστε μυστήρια πλάσματα...καμιά φορά ούτε εμείς οι ίδιες δεν καταλαβαίνουμε τον εαυτό μας...

Οι άντρες όμως..ανοιχτό βιβλίο....χιχιχιχι


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμεις οι γυναίκες είμαστε μυστήρια πλάσματα...καμιά φορά ούτε εμείς οι ίδιες δεν καταλαβαίνουμε τον εαυτό μας...

Οι άντρες όμως..ανοιχτό βιβλίο....χιχιχιχι

Ναι και όταν θέλουν να κρύψουν κάτι είναι πολύ αστείοι...Νομίζουν ότι το πετυχαίνουν κιόλαςςςς....:tongue::tongue::tongue::tongue:


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι και όταν θέλουν να κρύψουν κάτι είναι πολύ αστείοι...Νομίζουν ότι το πετυχαίνουν κιόλαςςςς....:tongue::tongue::tongue::tongue:

Πες τα ρε Ρίκα...

Εμένα όταν μου λέει ένα ψέμα...τον κοιτάω και φαίνεται οτι αυτό που λέει είναι ψέμα...σκέφτομαι εκείνη την ώρα "καλά με περνάει για χαζή???".Δεν του λέω τίποτα όμως...και έχει μια φάτσα μες στην ανακούφιση,σαν να σκέφτεται.."Ευτυχώς με πίστεψε"...χαχαχαχαχα.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πες τα ρε Ρίκα...

Εμένα όταν μου λέει ένα ψέμα...τον κοιτάω και φαίνεται οτι αυτό που λέει είναι ψέμα...σκέφτομαι εκείνη την ώρα "καλά με περνάει για χαζή???".Δεν του λέω τίποτα όμως...και έχει μια φάτσα μες στην ανακούφιση,σαν να σκέφτεται.."Ευτυχώς με πίστεψε"...χαχαχαχαχα.

Εννοείται και ανακούφιση και του στυλ "καλά είμαι και μεγάλος, ότι λέω το πιστέυει το μωρό". Κούνια που τους κούναγεεεε...Αλλά τι να κάνουμε, έτσι πρέπει να πιστεύουν ότι είναι, άσχετα που στο τέλος γίνεται ότι θέλουμε εμείς...;);););)


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γυρίσαμε πριν από κανένα μισάωρο!!!!Είχε καλέσει ο αδεφός του άντρα μου τους φίλους του και κάνανε μπάρμπεκιου και είχαν και μουσικούλα και ποτάκια και ήταν πολύ ωραία.Και επειδή εκεί που μένουν τα πεθερικά μου είναι ακόμα γειτονιά και εξοχή ήρθαν και κάποιοι φίλοι των πεθερικών μου και περάσαμε πολύ ωραία!!!Βέβαια είμαι κομμάτια γιατί το βράδυ δεν κοιμήθηκα καλά και ξύπνησα και σχετικά νωρίς!!!!

Εφάκι μου δεν δίναν ΚΠΓ,αλλά τις εξετάσεις του γερμανικού ινστιτούτου.

Η εκδρομή της Μόρφως τελικά δεν ήταν για αυτήν την Κυριακή,αλλά για την άλλη.Αλλά όπως φαίνεται το ίντερνετ δεν έχει φτιαχτεί ακόμα και στο μαγαζί σήμερα δεν πήγε γιατί είχε ρεπό.

Ζεττάκι χαίρομαι που πήρες την σωστή απόφαση και μην ζητάς συγγνώμη.Καλά έκανες που ξέσπασες.Δεν είναι καλό να τα κρατάμε μέσα μας.Όλα καλά θα πάνε καρδιά μου!!!!!!!

Δημητρούλα μου δεν θέλω να μου αγχώνεσαι!!!!Όλα θα πάνε τέλεια αύριο και θα ακούσεις το μωράκι σου!!!!

Εντωμεταξύ ενώ ήταν να μου έρθει περίοδος την Τρίτη μου ήρθε σήμερα!!!!!Θεόκουλο!!!!!!Δεν μου έχει ξανασυμβεί ποτέ!!!!Μου ήρθε δηλαδή,όπως κανονικά έπρεπε να μου έρθει αν δεν είχα τον προηγούμενο μήνα την καθυστέρηση.Δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει με τον κύκλο μου τους 2 τελευταίους μήνες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Έλα μου, και ότι ήμουνα έτοιμη να το κλείσωωω...

Πώς πέρασες σήμερα???

Άσε αφού και εγώ είμαι εξαρτημένη!!!Δεν μπορώ να περάσει μια μέρα και να μην σας διαβάσω,οπότε είπα να μπω να πω τα νέα μου.

Link to comment
Share on other sites

Γυρίσαμε πριν από κανένα μισάωρο!!!!Είχε καλέσει ο αδεφός του άντρα μου τους φίλους του και κάνανε μπάρμπεκιου και είχαν και μουσικούλα και ποτάκια και ήταν πολύ ωραία.Και επειδή εκεί που μένουν τα πεθερικά μου είναι ακόμα γειτονιά και εξοχή ήρθαν και κάποιοι φίλοι των πεθερικών μου και περάσαμε πολύ ωραία!!!Βέβαια είμαι κομμάτια γιατί το βράδυ δεν κοιμήθηκα καλά και ξύπνησα και σχετικά νωρίς!!!!

Εφάκι μου δεν δίναν ΚΠΓ,αλλά τις εξετάσεις του γερμανικού ινστιτούτου.

Η εκδρομή της Μόρφως τελικά δεν ήταν για αυτήν την Κυριακή,αλλά για την άλλη.Αλλά όπως φαίνεται το ίντερνετ δεν έχει φτιαχτεί ακόμα και στο μαγαζί σήμερα δεν πήγε γιατί είχε ρεπό.

Ζεττάκι χαίρομαι που πήρες την σωστή απόφαση και μην ζητάς συγγνώμη.Καλά έκανες που ξέσπασες.Δεν είναι καλό να τα κρατάμε μέσα μας.Όλα καλά θα πάνε καρδιά μου!!!!!!!

Δημητρούλα μου δεν θέλω να μου αγχώνεσαι!!!!Όλα θα πάνε τέλεια αύριο και θα ακούσεις το μωράκι σου!!!!

Εντωμεταξύ ενώ ήταν να μου έρθει περίοδος την Τρίτη μου ήρθε σήμερα!!!!!Θεόκουλο!!!!!!Δεν μου έχει ξανασυμβεί ποτέ!!!!Μου ήρθε δηλαδή,όπως κανονικά έπρεπε να μου έρθει αν δεν είχα τον προηγούμενο μήνα την καθυστέρηση.Δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει με τον κύκλο μου τους 2 τελευταίους μήνες!!!!

Μπράβο Νάντια μου, το χρειαζόσουνα αυτό μετά από τόση κούραση και άγχος...Αυριό έχεις και πρωινό ή θα κοιμηθείς λίγο παραπάνω???

Εκανα λάθος τελικά με την εκδρομή. Αρα Εφούλα και την άλλη Κυριακή κοπάνα θα κάνει το Μορφάκι, αν και κάτι μου λέει ότι θα προτιμούσε να είναι εκεί...;););)...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Άσε αφού και εγώ είμαι εξαρτημένη!!!Δεν μπορώ να περάσει μια μέρα και να μην σας διαβάσω,οπότε είπα να μπω να πω τα νέα μου.

Καλά έκανες, ε μα λέω δε μπορεί θα το δώσει το παρόν γι'αυτο το κράταγα ανοιχτο!!!


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...