Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Τρόμαξα προς στιγμήν!!!!Πάντως για καλό και για κακό θα πάρω τηλέφωνο να το επιβεβαιώσω ξανά!!!!Θα με περάσουν για τρελή οι άνθρωποι,αλλά φύλαγε τα ρούχα σου για να έχεις τα μισά!!!

Πάρε άμα θες, αλλά αφού τώρα τελευταία μίλησες και ξέρουν ότι είναι να περάσεις επιτροπή, ξέρουν τι κάνουν...Ασε που με τι κοντό πρωτόκολλο νομίζω ότι θα έπρεπε να ξεκινήσεις άμεσα...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εκτός του ότι δεν προλάβαινα γιατί το αποφασίσαμε τελευταία στιγμή, μου είπαν από το κέντρο ότι δύσκολα θα με περάσουνε γιατί όλες οι εξετάσεις ήταν καλές και θα μας έλεγαν προσπαθήστε κάνα χρόνο ακόμα και ξαναελάτε. Ευτυχώς τα φάρμακα τα έγραψαν στο βιβλιάριο του άντρα μου που είναι δημοσίου και δεν ήθελε επιτροπες...Πληρώσαμε μόνο τη συμμετοχή...

Πάλι καλά!!!!Πάντα το είχα απορία τι κάνουν όσοι έχουν καλές εξετάσεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Πάρε άμα θες, αλλά αφού τώρα τελευταία μίλησες και ξέρουν ότι είναι να περάσεις επιτροπή, ξέρουν τι κάνουν...Ασε που με τι κοντό πρωτόκολλο νομίζω ότι θα έπρεπε να ξεκινήσεις άμεσα...

Το βραχύ πρωτόκολλο δεν ξεκινάει την πρώτη ημέρα της περιόδου????Αν ναι τότε μιλάμε για την επόμενη περίοδο.Και το μακρύ ξεκινάει συνήθως την 21η μέρα του κύκλου.Καλά δεν τα λέω ή κάνω λάθος????

Link to comment
Share on other sites

Πάλι καλά!!!!Πάντα το είχα απορία τι κάνουν όσοι έχουν καλές εξετάσεις!!!

Οι περισσότεροι δυστυχώς τα πληρώνουνε ή τα ζητάνε σε φόρουμ από κοπέλες που τους έχουν περισσέψει...Εμείς ευτυχώς τότε τη γλιτώσαμε και με τα κατεψυγμένα δεν χρειάζονται ακριβά φάρμακα, άσε που γράφονται από ένα απλό γυναικολόγο...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Το βραχύ πρωτόκολλο δεν ξεκινάει την πρώτη ημέρα της περιόδου????Αν ναι τότε μιλάμε για την επόμενη περίοδο.Και το μακρύ ξεκινάει συνήθως την 21η μέρα του κύκλου.Καλά δεν τα λέω ή κάνω λάθος????

Ναι έτσι όπως τα λες είναι...ότι και να κάνεις είσαι μέσα στις ημερομηνίες οπότε μην αγχώνεσαι...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οι περισσότεροι δυστυχώς τα πληρώνουνε ή τα ζητάνε σε φόρουμ από κοπέλες που τους έχουν περισσέψει...Εμείς ευτυχώς τότε τη γλιτώσαμε και με τα κατεψυγμένα δεν χρειάζονται ακριβά φάρμακα, άσε που γράφονται από ένα απλό γυναικολόγο...

Πωπω μεγάλο μανίκι αυτό ρε γαμώτο!!!!Δεν θα έπρεπε με κάποιο τρόπο να προβλέπονται και αυτές οι περιπτώσεις???Στο κάτω κάτω αν κάποιος δεν έχει πρόβλημα υπογονιμότητας γιατί να θέλει να παίρνει τέτοια φάρμακα???Βέβαια θα μου πεις ότι μπορεί να υπάρχουν και οι περιπτώσεις παρανομίας,αλλά και γι'αυτά τα ζευγάρια είναι ένας γολγοθάς αυτό το πράγμα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πωπω μεγάλο μανίκι αυτό ρε γαμώτο!!!!Δεν θα έπρεπε με κάποιο τρόπο να προβλέπονται και αυτές οι περιπτώσεις???Στο κάτω κάτω αν κάποιος δεν έχει πρόβλημα υπογονιμότητας γιατί να θέλει να παίρνει τέτοια φάρμακα???Βέβαια θα μου πεις ότι μπορεί να υπάρχουν και οι περιπτώσεις παρανομίας,αλλά και γι'αυτά τα ζευγάρια είναι ένας γολγοθάς αυτό το πράγμα!!!!

Εγώ όταν μου το είχαν πει τότε τα είχα πάρει κρανίο...Καλά λέω θα μου πούνε αυτοί πότε θα κάνω παιδί εγώωωωω...Εδω ρε φιλε δε μου δικαιολογείς να κάνω ειδικες εξετάσεις για να μάθω αν έχω κάτι πέραν των τυπικών και θα μου πεις προσπάθησε ξανά και έλα μετά????


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ όταν μου το είχαν πει τότε τα είχα πάρει κρανίο...Καλά λέω θα μου πούνε αυτοί πότε θα κάνω παιδί εγώωωωω...Εδω ρε φιλε δε μου δικαιολογείς να κάνω ειδικες εξετάσεις για να μάθω αν έχω κάτι πέραν των τυπικών και θα μου πεις προσπάθησε ξανά και έλα μετά????

Έλα ντε!!!!Είναι τρομερό αυτό!!!!Σε κάνουν να νιώθεις ότι είσαι σε αδιέξοδο!!!!Αμάν πια!!!!!:evil:

Ρικάκι μου πάω για ύπνο!!!!Κλείνουν τα μάτια μου!!!!

Καληνύχτα ομορφιά μου!!!!Τα λέμε αύριο!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Έλα ντε!!!!Είναι τρομερό αυτό!!!!Σε κάνουν να νιώθεις ότι είσαι σε αδιέξοδο!!!!Αμάν πια!!!!!:evil:

Ρικάκι μου πάω για ύπνο!!!!Κλείνουν τα μάτια μου!!!!

Καληνύχτα ομορφιά μου!!!!Τα λέμε αύριο!!!!

Καληνύχτα κουκλίτσα μου, καλή ξεκούραση και όνειρα γλυκά...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

c0127.gif


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!!

ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!!!

Τελικά μου ήρθε η περίοδος (39η μέρα) την Παρασκευή.

Και επειδή κυριολεκτικά με τσάκισε στον πόνο και δεν

ήρθα στη δουλειά, πάω να διαβάσω τί έγινε το Παρασκ...κο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...