Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Koula - mares


kale

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!!

ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!!!

Τελικά μου ήρθε η περίοδος (39η μέρα) την Παρασκευή.

Και επειδή κυριολεκτικά με τσάκισε στον πόνο και δεν

ήρθα στη δουλειά, πάω να διαβάσω τί έγινε το Παρασκ...κο.

Kalhmera koritsaki mou !!!!!

Kalh evdomada !!!!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσούδια μου καλημέρα!

εχθές........

έσκισαααααααααααααααααα!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σας! με συγκινήσατε παλιοβρωμίτσες.......:D

alex σε σκεφτόμαστε σου στέλνουμε θετική ενέργεια και σε περιμένουμεεεεε

λαμπρινούλα σούπερ ο γιος ε?

μιμιτρούλι μου καλή επιτυχία για σήμερα! κρίμα που δε θα είναι και το μανάρι μαζί να κλαίτε παρειτσα από τη συγκίνηση.... όσο για το μάθημα για μένα να πας στην επαναληπτική που και μεγαλύτερο χρονικό διάστημα θα έχεις για διάβασμα χωρίς πίεση και ο σπόρος θα είναι πιο μεγάλος.... εξάλλου μετά που θα το περάσεις θα κατοχυρώσεις και δικαίωμα διακοπής των σπουδών σου έως και 3 χρόνια....

ζεττάκι ξεκινάς χρυσούλι μου? τι τέλεια! μάλλον θα είσαι λίγο πριν το ρουμπίδι ε? θα πάω μες στη βδομάδα στο μοναστήρι και θα σου στείλω τα δέοντα....:D όλα θα πάνε καλά!

ρικάκι μου δεν έχω καταλάβει....εσύ θα ξαναπροσπαθήσεις ή θα το αφήσεις στην τύχη όποτε έρθει?

μορφούλα να προσέχεις τον εαυτό σου και με ρέγουλο τη δίαιτα! πότε έρχεσαι αθήνα να κανονίσω τα προγράμματά μου κι εγώ να σε δω?

νταντάκο μου σούπερ που θα είμαστε παρείτσα:tongue: συνέχισε το περπάτημα και μέχρι τον οκτώβρη θα έχεις δει διαφορά....θέλει όμως και λίγα βάρη όχι μόνο αερόβια...

αναστασούλα μου σε διαβάζω λίιιιιιγο πιο αισιόδοξη? σούπερ!

ρουμπίδι μια χαρά μου φαίνονται η ημερομηνίες περιόδου σου...θα έχεις προλάβει να πάρεις και τα φαρμακάκια και όλα καλά! στις 13-6 θα σου πει πρωτόκολλο? προσπάθησε να μην αγχώνεσαι τόσο για τα μαθητούδια σου δε σου κάνει καλό.....

αννιτάκι μου ελπίζω να έχεις τελειώσει με τη μετακόμιση, να είναι ωραίο και τυχερό το νέο σας σπιτάκι! που είσαι μαρή???????????????:confused:

marathn εσύ σε τι φάση βρίσκεσαι?

εφάκι μου άρεσαν πολύ τα emoticons γέλαγα μία ώρα! και πιο πολύ αυτά που μας έχεις παρείτσα εγώ να σαβουριάζω τα ψητά κι εσύ το μηλαράκι! χαχχαχαχαχαχχαχαα πόσο πολύ με έχεις πιάσει! βλέπεις ότι όλες πέρνουμε το δρόμο μας σιγά σιγά...... πρέπει να πάρεις τις αποφάσεις σου!

χριστινάκι μου ακόμα να πάρεις άδεια? τι χρώμα θα έχετε το δωματιάκι των εξτρίμ? πλησιάζει ο καιρός ομορφούλα! τι όμορφα.... ελπίζω να συντονιστούμε κάποια στιγμή εδώ μέσα ε π ι τ έ λ ο υ ς!

pink hat που είσαι αλλοπαρμένη μου? ελπίζω να μου είσαι καλά....

λινάκι μου χαίρομαι που είσαι αισιόδοξη! έτσι σε θέλουμε! θα ανταμειφθείς για την υπομονή κι επιμονή σου είμαι σίγουρη!:tongue:

πολλά φιλάκια στα μουτράκια σε όλες σας! ματς!

Γειά σου kale,συγχαρητήρια και σε ανώτερα!Θα κατέβωστις 6 Ιουλίου και είπαμε στις 7 να συναντηθούμε,θα μπορείς;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου,επιτέλους έχω ίντερνετ,τι μου κάνετε;Δεν διάβασα τα νέα σας και απο τι είδα είναι πολλάαααααααααααα

Kalhmera Morfaki mas !!!! Pos eisai ????

Ta dika mou einai oti o kariotipos einai OK !!!! Eimai poli xaroumeni !!!!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kalhmera Morfaki mas !!!! Pos eisai ????

Ta dika mou einai oti o kariotipos einai OK !!!! Eimai poli xaroumeni !!!!!

Συγχαρητήρια Νταντακι μου! Πότε βγήκαν τα αποτελέσματα? Το έχεις ξαναγράψει εδώ και δε το πήρα είδηση? :shock:


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όμορφες,

Πρώτα απ΄όλα να πω κάτι που συνειδητοποίησα τώρα, αν κάποια μού έγραψε και δεν της απάντησα να με συγχώρέσει απλά δεν προλαβαίνω να τα διαβάσω όλα.. Προσπαθώ να δω αν μου έγραψε κάποια πίσω αλλά μπορεί να μου ξεφύγει κάτι.. Το σκέφτηκα τώρα διότι θυμήθηκα την dada που μου είπε ότι θα έρθει Κύπρο! dadaki μου!!! Κανονίσατε τπτ πιο σγκεκριμένο? χχχ

kale μου, είσαι μέσα τώρα? Συντονιστήκαμε?? πως είσαι? το χρώμα δεν είναι extreme! xixixi είναι μια απόχρωση γαλάζιου... Ασε δεν τα θέλουμε τοοοσο extreme από κούνια! Εσύ τι κάνεις? Είχες και συ μαθήματα/εξετάσεις αν θυμάμαι καλά???? Με το θέμα μπεμπάκι τί σκέφτεσαι να κάνεις?

mimitra good luck για σήμερα! Θα σε σκεφτόμαστε, πες μας μόλις μπορείς!

Φυσικά και θυμάμαι την alex. Και απ ότι θυμάμαι είναι και πολύ δυνατός και θετικός χαρακτήρας. Της στέλλω τις ευχές μου ναχει δύναμη και όλα θα γίνουν.

Labrinipo μου είσαι διακοπές ακόμη? Πως περνατε?

ANASTASIA μου, τι κάνεις κούκλα μου??? Ψες είδα όνειρο ότι τελικά είχα τρίδυμα! το τρίτο ήταν κόρη! Μου το είπε ο γιατρός και πανηγύριζα! Λες να βγει αληθινό? χιχιχι

leutaki όμορφο πως είσαι εσύ??

Πάντως πολύ χαίρομαι που βλέπω ότι πολλές κοπέλες είναι έτοιμες να ξαναξεκινήσουν! Αντε μακάρι!!!! Τις ευχές μου σε όλες, στη ζέτα στη ρουμπη και αν κατάλαβα καλά και η ρίκα??? Έχει κάποια άλλη? Και το ΛΙΝακι νομίζω??? Ε ΛΙΝ μου?

Morfoula oμορφούλα! Πήρες τα πάνω σου κοριτσάκι πως είσαι?

ANITAKI που είσαι τρέλλα? Σου στέλλω φιλάκια πολλά.

Pink hat! Που είσαι????????????? Πάνε όλα καλά με τα διδυμάκια? Δεν κατάφερα να διαβάσω νέα σου. Ας μου πει κάποια κοπέλα αν ξέρει.... Ελπίζω να είσαι καλά και με λιγότερο άγχος. χχχ

Χθές βάφτισα την ανηψούλα μου! Μου βγήκε η μέση και σήμερα πονάω και τα γόνατα και λίγο τα χέρια! Αλλά περάσαμε όμορφα! Τέλος και αυτό τώρα θα συγκεντρωθώ στα babies!

xxx

Πάντα άξιοι να είσαστε,ναι άρχισα σιγά σιγά να ξεκουράζομαι,μόνο που ξέρω οτι δεν θα δουλεύω τόσες ωρες νοιώθω καλύτερα.Με λίγη ξεκούραση θα νοιώσεις καλύτερα,........φιλιά..........

Link to comment
Share on other sites

Kalhmera Morfaki mas !!!! Pos eisai ????

Ta dika mou einai oti o kariotipos einai OK !!!! Eimai poli xaroumeni !!!!!

Καλημέρα Ντανιέλα,καλά είμαι,αλλά νευριάζω που δεν μπορώ να κοιμηθώ πολλές ώρες..........μπραβο καλα νέα...............αλλά να ρωτήσω τι δείχνει αυτή η εξέταση;..........Ασχετη εδω.............

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα Ντανιέλα,καλά είμαι,αλλά νευριάζω που δεν μπορώ να κοιμηθώ πολλές ώρες..........μπραβο καλα νέα...............αλλά να ρωτήσω τι δείχνει αυτή η εξέταση;..........Ασχετη εδω.............

Oute egw ksero ti dixnei akrivos. Dld den ksero na sou to eksigiso sta ellinika. Kati me ta kitara mas ...


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Άντε μαρή επιτέλους! Περασες ωραία ψες?

καλημέρα Δημητρούλα μου,πως είσαι;Σήμερα είναι η πιο ωραία μέρα,θα ακούσουμε καρδούλα ναι;;[/colorΕγω π'ερασα ήσυχα,πήγα να δω την βαφτισημιά μου που είχα καιρό να δω.............]

Link to comment
Share on other sites

Dadaki μου πολυ χαιρομαι που ο καρυοτυπος ειναι οκ, μπραβο αρα προχωρατε δυναμικα. πολλα φιλια.:-P

Kalhmera Labrinoula mou !!!

Nai eutixos !!! Simera tha paw kai stin aimatologo na mou grapsei gia thromvofilia kai eimaste ready na ksekinisoume meta to kalokeri !!!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...