Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλημέρα κορίτσια να ρωτήσω κάτι τα χάπια μετά την εμβρυομεταφορα τα λαμβάνετε την ίδια ώρα η και να υπάρξει 1 ώρα διάφορα δεν υπάρχει θέμα. ( Καταλάβατε έμεινα χωρίς προγεστερόνη και περίμενα να ανοίξουν σήμερα τα φαρμακεία τελευταία προγεστερόνη 11 το βράδυ και τώρα 8:20 το πρωί)

      Εγώ έχω απόκλιση μισή με μια ώρα. Πως πηγε η επαναληπτική σας?

Koula - mares


kale

Recommended Posts

ΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ, ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.?????

ΤΙ ΤΡΑΒΑΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ....ΟΛΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ "ΨΑΞΙΜΑΤΑ" ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ, ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΕΙΝΑΙ......... ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥΣ...!!!!!!:evil::evil::evil:

ΖΕΤΤΑ ΜΟΥ, ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΣΙΔΗΡΟ...!!!!!!!!!!;);)


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

FILH MOU POU PIGENE SE AYTON META APO MIA APOTIXIS PROSPATHIA PAEI META APO ENA XRONO GIA NA VALI TA KATEPSIGMENA TA EIXAN SE TRAPEZA KAI TOUS EIPAN OTI PRIN 4 MHNES EGINE XRISIMOPOIHSH.

EMENA EDW KAI XRONIA MOU EXEI KARFOTHI STO MIALO OTI KAPOU IPARXEI DIKO MOU PAIDI OTI TA EXOUN DWSEI SE ALLA ZEUGARIA ALLA DISTIXOS DEN EXW APODIKTIKA STIXIA K DEN THA OFELOUSE NA PAW TO THEMA NOMIKA.

GIATI META THN TELEYTAIA POU EIXA KANEI MOU EIXAN PEI OTI EXW EPTA EMBRIAKIA THLEFONIKOS ENW OTAN ZITISA TO FAKELO MOU TON OPOIO ME TA XILIA ZORIA MOU TON EDWSAN MOU EIPAN OTI DEN EXW STHN KATAPSIKSI TA KSANATHIMAME K TRELENOME:evil:

κάτσε γιατι μου ηρθε ενα μικρό εγκεφαλικο τώρα...εννοείς οτι είχες εφτα για κατάψυξη ή συνολο εφτα απο τα οποία σου μετέφεραν καποια και τα υπόλοιπα εμειναν για καταψυξη;;; Σε ρωτάω βασικά γιατι σε αυτον το κυκλο εγω ειχα 17 γονιμοποιήθηκαν ολα, εβαλα δυο, και τα υπόλοιπα τα αφησαμε να φτασουν βλαστοκύστες.Μηπως εγινε κατι ανάλογο ρε συ Λινακι και απλως δεν προχωρησαν..!!!


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

εγω έχω καλή φεριτίνη (νομίζω δλδ) 55 έχω ... μήπως οπότε με καλύπτει αυτό ... :confused:

Θα παίρνω ποντίκι οπότε ....

Πριν απο κάθε εξω χρειάζεται σαλπιγγογραφία ????

Εγώ έχω κάνει το 2010 και το 12/2012 τη λαπαρό ... :confused:

Βασικά αφού η εξώ παρακάμπτει τις σάλπιγγες σε τι χρειάζεται η σαλπιγγογραφία ?

ZETTAKI KAI GW TO FLEVARI TOU 2010 EKANA TH SALPIGGIGRAFIA STO IASO


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

H YSTEROSKOPISH EIXE DEIKSI OTI EXW POLIPODA STALTHIKE GIA VIOPSIA O OPOIOS DEN EDEIXNE KAKOHTHIA K ERETHISMENO ENDOMITRO.

TI NA KSANAKANW USTEROSKOPISH?

δεν νομίζω οτι χρειάζεσαι ξανά υστερο ... αν πρέπει να κάνεις κάτι καλύτερη λύση θα ήταν η λαπαρο νομίζω ... όμως συζήτα το πρώτα με τον ντοκ σου.

ΝΑΙ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ...!!!!!!!!!!!

ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΙVOR, ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΕΛΙΚΑ..!!!!!!

ΛΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ, ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ..?????????

ΘΕΛΩ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΠΟΚΑΛΕΣΑ ΦΙΔΙ ΚΙ ΟΤΙ ΜΕ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΕΨΕ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ....

ΕΓΙΝΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ...ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΤΙ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΕ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΣΤΡΑΒΑ...!!!!!!

καλά είμαι μικρή μου λολίτσα,

εσύ πως είσαι ??? σε λίγες μερούλες πας στο πατρικό ε ???

καλό κουράγιο μικρή μου με όλα τα της μετακόμισης - ανακαίνισης.

Χαίρομαι που ζητάς συγνώμη απο την Αναστασία δημόσια και είμαι σίγουρη πως όλο το θέμα ξεκίνησε σίγουρα απο παρεξήγηση.


url]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου !!!

Είμαι εδώ από τις 7.00 και τώρα τελειωσα ένα αρχείο που ήταν τεράστιο !!!!

Αναστασία μου καλο ταξίδι, να περάσετε τέλεια. Βγάλε φωτός !!!!

Καλή επιτυχία στην επιτροπή !!!!

Σε αγαπάω πολύ !!!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

FILH MOU POU PIGENE SE AYTON META APO MIA APOTIXIS PROSPATHIA PAEI META APO ENA XRONO GIA NA VALI TA KATEPSIGMENA TA EIXAN SE TRAPEZA KAI TOUS EIPAN OTI PRIN 4 MHNES EGINE XRISIMOPOIHSH.

EMENA EDW KAI XRONIA MOU EXEI KARFOTHI STO MIALO OTI KAPOU IPARXEI DIKO MOU PAIDI OTI TA EXOUN DWSEI SE ALLA ZEUGARIA ALLA DISTIXOS DEN EXW APODIKTIKA STIXIA K DEN THA OFELOUSE NA PAW TO THEMA NOMIKA.

GIATI META THN TELEYTAIA POU EIXA KANEI MOU EIXAN PEI OTI EXW EPTA EMBRIAKIA THLEFONIKOS ENW OTAN ZITISA TO FAKELO MOU TON OPOIO ME TA XILIA ZORIA MOU TON EDWSAN MOU EIPAN OTI DEN EXW STHN KATAPSIKSI TA KSANATHIMAME K TRELENOME:evil:

Λινάκη πλήρωσες 1700 ευρ υστεροσκόπηση στο Genesis ????

Ποτε ????

Εγώ έκανα λαπαροσκόπηση στο Genesis 30/4/2012 και πλήρωσα 1800 !!!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ, ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.?????

ΤΙ ΤΡΑΒΑΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ....ΟΛΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ "ΨΑΞΙΜΑΤΑ" ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ, ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΕΙΝΑΙ......... ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥΣ...!!!!!!:evil::evil::evil:

ΖΕΤΤΑ ΜΟΥ, ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΣΙΔΗΡΟ...!!!!!!!!!!;);)

Τι κανεις εσύ μικρούλα μου ????


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου !!!

Είμαι εδώ από τις 7.00 και τώρα τελειωσα ένα αρχείο που ήταν τεράστιο !!!!

Αναστασία μου καλο ταξίδι, να περάσετε τέλεια. Βγάλε φωτός !!!!

Καλή επιτυχία στην επιτροπή !!!!

Σε αγαπάω πολύ !!!!

Dadaki μουυυυυυυυ

καλήμέρα ....

Άντε φτάνει και το Σάββατο που θα πας και εσύ τις διακοπούλες σου.

Άσχετο, απο τις εξετάσεις που σου είχα στείλει που μου έγραψε η αιματολόγος έκανες καμία ???


url]
Link to comment
Share on other sites

κάτσε γιατι μου ηρθε ενα μικρό εγκεφαλικο τώρα...εννοείς οτι είχες εφτα για κατάψυξη ή συνολο εφτα απο τα οποία σου μετέφεραν καποια και τα υπόλοιπα εμειναν για καταψυξη;;; Σε ρωτάω βασικά γιατι σε αυτον το κυκλο εγω ειχα 17 γονιμοποιήθηκαν ολα, εβαλα δυο, και τα υπόλοιπα τα αφησαμε να φτασουν βλαστοκύστες.Μηπως εγινε κατι ανάλογο ρε συ Λινακι και απλως δεν προχωρησαν..!!!

PINK MOU! TA 7 POU LEW HTAN GONIMOPOIHMENA STHN KATAPSIKSI DEN UKSERA KAN GIA GLASTOKISTES OUTE MOU EIXE PEI TIPOTA O KAPETANAKHS ENW STON PANTO EMATHA TO STADIO VLASTOKISTEON OTI EINAI EMBRIA 6HS MERAS ENO EPI EPOXI KAPETANAKH MOU EBAZE EMBRIA 2HS MERAS.


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια μου !!!

Είμαι εδώ από τις 7.00 και τώρα τελειωσα ένα αρχείο που ήταν τεράστιο !!!!

Αναστασία μου καλο ταξίδι, να περάσετε τέλεια. Βγάλε φωτός !!!!

Καλή επιτυχία στην επιτροπή !!!!

Σε αγαπάω πολύ !!!!

τι κανεις κουκλα μου?? καλημερα!!

αντε υπομονη 2 μερουλες για να ξεκουραστειτε!!

Link to comment
Share on other sites

Dadaki μουυυυυυυυ

καλήμέρα ....

Άντε φτάνει και το Σάββατο που θα πας και εσύ τις διακοπούλες σου.

Άσχετο, απο τις εξετάσεις που σου είχα στείλει που μου έγραψε η αιματολόγος έκανες καμία ???

Γεια σου αγαπούλα,

Όχι δεν έκανα τίποτα. Δεν ασχολήθηκα καθόλου !!!

Όταν γυρίσουμε από τις διακοπές ξεκινάμε !!!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου αγαπούλα,

Όχι δεν έκανα τίποτα. Δεν ασχολήθηκα καθόλου !!!

Όταν γυρίσουμε από τις διακοπές ξεκινάμε !!!!

καλά κάνεις ...

κοίτα να ξεκουραστείς και να περάσεις όσο πιο καλά μπορείς ...

Ε το φθινόπωρο θα γίνουν και όλα τα άλλα ... ;)


url]
Link to comment
Share on other sites

καλά είμαι μικρή μου λολίτσα,

εσύ πως είσαι ??? σε λίγες μερούλες πας στο πατρικό ε ???

καλό κουράγιο μικρή μου με όλα τα της μετακόμισης - ανακαίνισης.

Χαίρομαι που ζητάς συγνώμη απο την Αναστασία δημόσια και είμαι σίγουρη πως όλο το θέμα ξεκίνησε σίγουρα απο παρεξήγηση.

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ.!!!!!!!!!!!!

ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΟΛΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ....ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ....ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΤΕΡΗΜΑΤΑ ΜΑΣ ΟΛΕΣ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΕΛΛΑΤΩΜΑΤΑ ΜΑΣ...ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΣΕΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΔΕΛΦΟΥΛΕΣ ΟΛΕΣ....!!!!!!:P:p:p

ΝΑΙ, ΕΓΙΝΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΚΙ ΕΓΩ ΑΝΤΕΔΡΑΣΑ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ...:oops::oops::oops:

ΤΟ ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΛΛΑΤΩΜΑ, ΑΛΛΑ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ, ΝΑ ΤΟ ΔΙΟΡΘΩΣΩ...!!!!!!!!;);)


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...