Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Edaxei tote na kanei kapoios mia lista me ta themata pou epitrepetai na syzhtame wste na mhn xanaginei kati tetoio.

σεξ

ναρκωτικα

αλκοολ

εξωγηινοι.... :tongue::tongue::tongue:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Signomh vre koritsia ala exo minei mamakas !!!

Natasoula sorry ala den mporo na katalavo ti se pirakse toso polu ???

Kai signomh k egw eimai se prospatha ala den eniotha oute ena lep oti den exo stiriksi apo esas. Egw stenaxorithika me tin Eirini k me tin Anita.

Pragmatika den katalava ti egine !!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Na sas pw k kati na zilepste !!!

Eimaste sto spiti mou me tin Anita k pinoume kafe !!!!

Einai mia koukla kokinomala adinati !!!

Theaaaaaaa !!!!!

Δωστης 3,5 φιλια ρουφηχτα απο μενα!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kalhspera!!Ti egine re paidia?Diavasa ligo gia thn Eirhnh kai stenoxwrhthika :(

γεια σου κακαο μου!! τί κανεις?? η μερα δεν ητανε και πολυ καλη... και εγω στεναχωρηθηκα πολυ για τα κοριτσια μας:(

Link to comment
Share on other sites

γεια σου κακαο μου!! τί κανεις?? η μερα δεν ητανε και πολυ καλη... και εγω στεναχωρηθηκα πολυ για τα κοριτσια μας:(

Γεια σου Νασταζια!Ναι διαβασα λιγο...Κριμα...Εγω καλα ειμαι αλλα τωρα χαλαστηκα λιγο με τα νεα εδω:(Εσυ;;


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Νασταζια!Ναι διαβασα λιγο...Κριμα...Εγω καλα ειμαι αλλα τωρα χαλαστηκα λιγο με τα νεα εδω:(Εσυ;;

και εγω χαλαστηκα και ξενερωσα γενικοτερα... αλλα το θεμα το θεωρω ληξαν....

εσυ τι αλλα?? εκανες ψωνια χτες διαβασα... μεγια τα συνολακια:P

τα παιδια σου τι κανουνε??:P

Link to comment
Share on other sites

και εγω χαλαστηκα και ξενερωσα γενικοτερα... αλλα το θεμα το θεωρω ληξαν....

εσυ τι αλλα?? εκανες ψωνια χτες διαβασα... μεγια τα συνολακια:P

τα παιδια σου τι κανουνε??:P

Ναι ψωνισα διαφορα.Τωρα αυριο αν κατεβω κεντρο μπορει να παω να παρω και εσωρουχα:D:D:DΤα παιδια μου εδω με τσαλαπατανε για να κατσουν πανω μου κι εγω τα πεταω παλι κατω:tongue::tongue::tongue:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι ψωνισα διαφορα.Τωρα αυριο αν κατεβω κεντρο μπορει να παω να παρω και εσωρουχα:D:D:DΤα παιδια μου εδω με τσαλαπατανε για να κατσουν πανω μου κι εγω τα πεταω παλι κατω:tongue::tongue::tongue:

α τελικα ολα τα ιδια κανουνε... χιχιχι

και εμας για να περασουνε απο πανω δεν κατεβαινουνε απο τον καναπε αλλα πατανε πανω μας... στην κοιλια μας... στο κεφαλι... ασε:P

Link to comment
Share on other sites

ρεμβαζουνε στο μπαλκονι:P
Εμενα μαζευτικαν.Ειδικα ο ενας ειναι πολυ μαμακιας.ΑΝ κανω δουλειες βγαινει εξω κανει διαφορα ή κοιμαται αμα καθομαι στο pc κατι τον πιανει.Θελει πανω μου πανω στο πληκτρολογιο πανω στο γραφειο και γενικα οπου μπορει να κατσει για να με ενοχλει:lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

α τελικα ολα τα ιδια κανουνε... χιχιχι

και εμας για να περασουνε απο πανω δεν κατεβαινουνε απο τον καναπε αλλα πατανε πανω μας... στην κοιλια μας... στο κεφαλι... ασε:P

παλιοτερα ο μεγαλος μου οταν ερχοτανε κανενας απο τους φιλους μου(ειχα και πολλους στα νιατα μου χαχαχαχ) να κοιμηθει σπιτι μου ερχοταν και κοιμοτανε πανω στο κεφαλι του.Ο γατος πολλες φορες κοιμοταν πανω στο διπλανο μου μαξιλαρι οποτε καθε φορα που καποιος αλλος κοιμοταν εκει εκεινος συνεχιζε να πηγαινει εκει για υπνο.Ηταν σα να ελεγε με τροπο εμενα αυτη ειναι η θεση μου και δε με νοιαζει που εισαι εδω.Να φυγεις!Να πας αλλου!χαχαχαχαχχ

Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...