Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts

παλιοτερα ο μεγαλος μου οταν ερχοτανε κανενας απο τους φιλους μου(ειχα και πολλους στα νιατα μου χαχαχαχ) να κοιμηθει σπιτι μου ερχοταν και κοιμοτανε πανω στο κεφαλι του.Ο γατος πολλες φορες κοιμοταν πανω στο διπλανο μου μαξιλαρι οποτε καθε φορα που καποιος αλλος κοιμοταν εκει εκεινος συνεχιζε να πηγαινει εκει για υπνο.Ηταν σα να ελεγε με τροπο εμενα αυτη ειναι η θεση μου και δε με νοιαζει που εισαι εδω.Να φυγεις!Να πας αλλου!χαχαχαχαχχ

χαχαχα... να φυγετε να πατε αλλου....

καλα ειναι ολα πολυ καραγκιοζακια:P

καποτε ηρθε επισκεψη ενα συγγενεις που δεν τα γουσταρει... αλλα τα παιδια του θελανε να τα δουνε... ε, ο μεγαλος τον καταλαβε και πηγε και κατσικωθηκε πανω του... εκεινος εβγαζε καπνους αλλα το παιξε ψυχραιμος.... χιχιιχ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμενα μαζευτικαν.Ειδικα ο ενας ειναι πολυ μαμακιας.ΑΝ κανω δουλειες βγαινει εξω κανει διαφορα ή κοιμαται αμα καθομαι στο pc κατι τον πιανει.Θελει πανω μου πανω στο πληκτρολογιο πανω στο γραφειο και γενικα οπου μπορει να κατσει για να με ενοχλει:lol:

εχεις και εσυ μαμακια??? ωραια... και ο μεγαλος μου ειναι μεγαλος μπουλακος!! τον κατεστρεψα:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα... να φυγετε να πατε αλλου....

καλα ειναι ολα πολυ καραγκιοζακια:P

καποτε ηρθε επισκεψη ενα συγγενεις που δεν τα γουσταρει... αλλα τα παιδια του θελανε να τα δουνε... ε, ο μεγαλος τον καταλαβε και πηγε και κατσικωθηκε πανω του... εκεινος εβγαζε καπνους αλλα το παιξε ψυχραιμος.... χιχιιχ

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εχεις και εσυ μαμακια??? ωραια... και ο μεγαλος μου ειναι μεγαλος μπουλακος!! τον κατεστρεψα:rolleyes:

Εμενα μονος του καταστραφηκε:lol::lol::lol::lol: Ειναι πολυ χαζο.Αφου οταν ειχε γενησει η γατουλα μου παλιοτερα(τωρα την εχει η μαμα μου αυτη) φοβοταν και τα παιδια του χαχαχαχ.Γατος σου λεει μετα:tongue:

Αμα βρω φωτο θα τη βαλω εδω να τη δεις.Εχω φωτο που η κορη θηλαζει τον πατερα:confused::confused::tongue::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εμενα μονος του καταστραφηκε:lol::lol::lol::lol: Ειναι πολυ χαζο.Αφου οταν ειχε γενησει η γατουλα μου παλιοτερα(τωρα την εχει η μαμα μου αυτη) φοβοταν και τα παιδια του χαχαχαχ.Γατος σου λεει μετα:tongue:

Αμα βρω φωτο θα τη βαλω εδω να τη δεις.Εχω φωτο που η κορη θηλαζει τον πατερα:confused::confused::tongue::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ελα ρε τί λες τώρα....:lol::lol::lol: απιστευτος:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

εχουμε ενα ζευγαρι στην πολυκατοικια που ολο πλακωνεται... πρωι , βραδυ, ξημερωμα...τωρα παλι τσακωνονται... το κακο ειναι οτι τα 2 απο τα 4 παιδια ειναι μικρα (6 και 4 η μικρη) ... ποσο κριμα γι αυτα τα παιδια...

εχει τυχει να ξυπνησω 03,00 απο τις φωνες τους ενω μας χωριζουνε 2 οροφοι και φοραω και ωτοασπιδες οταν κοιμαμαι... απο τις πορτες που κοπαναγανε νομιζα οτι γινοτανε σεισμος.... ελεος....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχουμε ενα ζευγαρι στην πολυκατοικια που ολο πλακωνεται... πρωι , βραδυ, ξημερωμα...τωρα παλι τσακωνονται... το κακο ειναι οτι τα 2 απο τα 4 παιδια ειναι μικρα (6 και 4 η μικρη) ... ποσο κριμα γι αυτα τα παιδια...

εχει τυχει να ξυπνησω 03,00 απο τις φωνες τους ενω μας χωριζουνε 2 οροφοι και φοραω και ωτοασπιδες οταν κοιμαμαι... απο τις πορτες που κοπαναγανε νομιζα οτι γινοτανε σεισμος.... ελεος....

α τοσο καλα...Παντως γενικα ακουγονται οι θορυβοι στις πολυκατοικιες.Τωρα εδω που μενω οι απο κατω ακουγονται συνεχεια.Ειτε τρεχουν(τα παιδια...) ειτε τσακωνονται ειτε κλαινε...ολα (εκτος απο το σεξ αλλα μπορει και να μην κανουν χαχαχαχ).Ασε και το αλλο.Εγω εδω ξερω και καθε ποτε παει τουαλετα ο απο κατω γιατι καπνιζει και μου ερχεται ολη η καπνα.Ηθελα να ξερα ποσες φορες παει πια καθε μερα.Δε μπορουσε να ειναι δυσκοιλιος;;:evil:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

α τοσο καλα...Παντως γενικα ακουγονται οι θορυβοι στις πολυκατοικιες.Τωρα εδω που μενω οι απο κατω ακουγονται συνεχεια.Ειτε τρεχουν(τα παιδια...) ειτε τσακωνονται ειτε κλαινε...ολα (εκτος απο το σεξ αλλα μπορει και να μην κανουν χαχαχαχ).Ασε και το αλλο.Εγω εδω ξερω και καθε ποτε παει τουαλετα ο απο κατω γιατι καπνιζει και μου ερχεται ολη η καπνα.Ηθελα να ξερα ποσες φορες παει πια καθε μερα.Δε μπορουσε να ειναι δυσκοιλιος;;:evil:

:lol::lol::lol: καλα κλαιω.... με κοιταει ο αντρας μου και μου λεει "χαζο εισαι?? μονο σου γελας"????

και εμεις απο ηχομονωση... μηδεν... ολα ακουγονται... εχεις δικιο... ευτυχως που δεν ακουμε και το σεξ.... αλλα εχεις δικιο μπορει και να μην κανουνε..χαχαχα δεν θα το αντεχα να ακουω και τα βογγυτα.... ΕΛΕΟΣ!!

καλα με το τσιγαρο του ερχεται η εμπνευση ρε φουστη μου....τι να πω...

:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.Ήρθα και εγώ.Πήγα για μάθημα,μετά πήγαμε με τον αντράκι να περπατίσουμε,έκανα το ντουζάκι μου και σας ήρθα.

Πόσο τα λατρεύω τα γατάκια!!!Είναι άπαιχτα.Όλα βέβαια τα ζωάκια τα αγαπάω,δεν το συζητώ!!!

Link to comment
Share on other sites

εχουμε ενα ζευγαρι στην πολυκατοικια που ολο πλακωνεται... πρωι , βραδυ, ξημερωμα...τωρα παλι τσακωνονται... το κακο ειναι οτι τα 2 απο τα 4 παιδια ειναι μικρα (6 και 4 η μικρη) ... ποσο κριμα γι αυτα τα παιδια...

εχει τυχει να ξυπνησω 03,00 απο τις φωνες τους ενω μας χωριζουνε 2 οροφοι και φοραω και ωτοασπιδες οταν κοιμαμαι... απο τις πορτες που κοπαναγανε νομιζα οτι γινοτανε σεισμος.... ελεος....

Πόσο άσχημο είναι αυτό ρε γαμώτο!!!Πολύ κρίμα!!!Μου έλεγε η μάνα μου ότι και στην πολυκατοικία μας στο πατρικό μου έχει μετακομίσει ένα ζευγάρι με 2 παιδιά(βέβαια αυτά είναι μεγάλα)και σκοτώνονται ομαδικά.Και μάλιστα μια φορά πρέπει να κινήθηκε απειλιτικά ο πατέρας προς την μάνα και μπήκε στη μέση ο γιός και του φώναζε και τον έβριζε.Βαράνε πόρτες κλπ,κλπ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.Ήρθα και εγώ.Πήγα για μάθημα,μετά πήγαμε με τον αντράκι να περπατίσουμε,έκανα το ντουζάκι μου και σας ήρθα.

Πόσο τα λατρεύω τα γατάκια!!!Είναι άπαιχτα.Όλα βέβαια τα ζωάκια τα αγαπάω,δεν το συζητώ!!!

τί κανεις μπουμπου?? πως παει η δουλίτσα???

καλα κανετε και περπατατε ... κανει πολυ καλο... εγω βαριεμαι λιγο.... και ο αντρας μου επισης..:confused:

ωραια τα γατακια και ολα τα ζωακια γενικοτερα.. συμφωνω....:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


:lol::lol::lol: καλα κλαιω.... με κοιταει ο αντρας μου και μου λεει "χαζο εισαι?? μονο σου γελας"????

και εμεις απο ηχομονωση... μηδεν... ολα ακουγονται... εχεις δικιο... ευτυχως που δεν ακουμε και το σεξ.... αλλα εχεις δικιο μπορει και να μην κανουνε..χαχαχα δεν θα το αντεχα να ακουω και τα βογγυτα.... ΕΛΕΟΣ!!

καλα με το τσιγαρο του ερχεται η εμπνευση ρε φουστη μου....τι να πω...

:lol::lol:

Ασε ναι.Αναγκαστηκα κι εκλεισα τον εξαερισμο(το ανεμιστηρακι ) γτ αλλιως το μπανιο βρωμαγε σαν να εχεις αφησει μεσα ξεχασμεο τασακι.Να μην πω για τις πετσετες βρωμα...Καλα αυτος μεσα στο μπανιο τους πως καπνιζει χωρις να υπαρχει παραθυρο;Δε βρωμανε ολα;Και εχει και μικρα παιδια...

Ειχα ανοιξει θμα διπλα ρε συ καποια φαση μπας και μου πει κανεις καμια ιδεα...καπνιζει και καποιος μαυρο στο μπαλκονι και μας ερχονται μπαφοι:evil:Βεβαι βγηκαν πολλες ωραιες κυριες να πουν οτι δικαιωμα του να πινει μπαφους στο μπαλκονι και στο σπιτι του ακομα κι αν μαστουρωνει το διπλανο του...

Ομως σε σχεση με την τρελη που ειχα διπλα με τη τηλεοραση τερμα ολη μερα-καθε μερα στο μπαλκονι, τον τρελο και τρελη μαζι με το μπουζουκι στο μπαλκονι(κι αναθεμα κι αν ηξερε να παιζει κιολας.Μου πηρε 2 χρονια για να καταλαβω οτι παιζει τη φραγκοσυριανη...) και τη γυναικα του που μου πετουσε με το λαστιχο νερα στο μπαλκονι μια χαρα ειναι ο μπαφος θα ελεγα....


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Πόσο άσχημο είναι αυτό ρε γαμώτο!!!Πολύ κρίμα!!!Μου έλεγε η μάνα μου ότι και στην πολυκατοικία μας στο πατρικό μου έχει μετακομίσει ένα ζευγάρι με 2 παιδιά(βέβαια αυτά είναι μεγάλα)και σκοτώνονται ομαδικά.Και μάλιστα μια φορά πρέπει να κινήθηκε απειλιτικά ο πατέρας προς την μάνα και μπήκε στη μέση ο γιός και του φώναζε και τον έβριζε.Βαράνε πόρτες κλπ,κλπ!!!

και εγω πολυ στεναχωριεμαι... χαμος γινεται... αυτος πρεπει να την χτυπαει τη γυναικα.... για τα παιδια δεν νομιζω... αλλα πραγματικα γινεται πανικος.... κριμα για τα παιδακια... γι αυτους δεν με νοιαζει καθολου

Link to comment
Share on other sites

Καλά κορίτσια αυτό με το σεξ δεν παίζεται.Μια φορά είχα πάει στην Κέρκυρα.Πάσχα ήταν και Μεγάλη Παρασκεύη γινόταν στο διπλανό δωμάτιο της κολάσεως!!!Μιλάμε νόμιζα αρχικά ότι ουρλιάζουν σκύλοι.Ο άντρας μου ούτε που κατάλαβε τίποτα,κοιμόταν.Όταν άκουσα το ντους ανακουφίστηκα.Την άλλη μέρα στο πρωινό προσπαθούσα να καταλάβω ποιοί ήταν,αλλά όλο κάτι ηλικιωμένους έβλεπα!!!

Και φέτος στο Γύθειο που ήμασταν καθόμασταν ένα απόγευμα στο μπαλκόνι,πίναμε τον καφέ μας και ρεμβάζαμε και ξαφνικά αρχίζει από δίπλα που έμενε ένα νεαρό ζευγάρι να γίνεται χαμός.Είχαν αφήσει την μπαλκονόπορτα ανοιχτή και ακούγονταν όλα.Η πλάκα είναι ότι αφού τελείωσε το πανηγύρι κλείσαν την μπαλκονόπορτα!!!!

Link to comment
Share on other sites

τί κανεις μπουμπου?? πως παει η δουλίτσα???

καλα κανετε και περπατατε ... κανει πολυ καλο... εγω βαριεμαι λιγο.... και ο αντρας μου επισης..:confused:

ωραια τα γατακια και ολα τα ζωακια γενικοτερα.. συμφωνω....:tongue:

Μωρέ και εγώ βαριέμαι όχι λίγο,πολύ,αλλά πρέπει.Δεν κινούμαστε σχεδόν καθόλου και είπαμε μια που κάνουμε και διατροφή και προσπαθούμε να κάνουμε έναν πιο υγιεινό τρόπο ζωής να βάλουμε και την κίνηση στο πρόγραμμα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά κορίτσια αυτό με το σεξ δεν παίζεται.Μια φορά είχα πάει στην Κέρκυρα.Πάσχα ήταν και Μεγάλη Παρασκεύη γινόταν στο διπλανό δωμάτιο της κολάσεως!!!Μιλάμε νόμιζα αρχικά ότι ουρλιάζουν σκύλοι.Ο άντρας μου ούτε που κατάλαβε τίποτα,κοιμόταν.Όταν άκουσα το ντους ανακουφίστηκα.Την άλλη μέρα στο πρωινό προσπαθούσα να καταλάβω ποιοί ήταν,αλλά όλο κάτι ηλικιωμένους έβλεπα!!!

Και φέτος στο Γύθειο που ήμασταν καθόμασταν ένα απόγευμα στο μπαλκόνι,πίναμε τον καφέ μας και ρεμβάζαμε και ξαφνικά αρχίζει από δίπλα που έμενε ένα νεαρό ζευγάρι να γίνεται χαμός.Είχαν αφήσει την μπαλκονόπορτα ανοιχτή και ακούγονταν όλα.Η πλάκα είναι ότι αφού τελείωσε το πανηγύρι κλείσαν την μπαλκονόπορτα!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:μπορει να του εξυταρει που τους ακουγαν και μετα ειπαν αρκετα ακουστηκαμε ας κλεισουμε τη πορτα για το δευτερο γυρο χαχαχαχ

Σε ενα αλλο σπιτι που εμενα φοιτητρια καποια φορα ακουγα κατι γδουπους...λεω τι γινεται;;;βραδυ τωρα κετα ακουγα και αχ βαχ χαχχα παιδια πρεπει να κοπανιοταν το κρεβατι στο τοιχο αλλιως δεν εξηγειται τετοιος γδουπος:lol::lol::lol::lol::lol::lol:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...