Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια σήμερα μπήκα 30η εβδομάδα! 🙏

      το θέμα είναι ότι μάλλον είμαι θεότρελη … εχω προσπαθήσει τόσο γι αυτό το μωρο και τώρα που κοντεύω να τα καταφέρω , νιώθω ότι δε μπορώ να το χαρώ και ειμαι καθηλωμένη στο κρεβάτι και ένα σωρό αλλά! πχ μου εστειλε πριν ένα βιντεάκι ο άντρας μου με αναμνήσεις από τις διακοπές μας κλπ τα τελευταία χρόνια και αντί να χαρώ και να πω κοιτα τα καταφέραμε , εγώ έκλαιγα με μαύρο δάκρυ ότι κοιτα τι καλα περνούσαμε και τώρα δεν περναμε και δεν κάνουμε τπτ, και πως είναι κλπ ! ε αφού ηρέμησα τώρα πάλι κλαίω γιατί εχω τύψεις που το σκέφτηκα, αμαρτία !  😔 και δεν ξέρω  πφφφ 

      Καλημέρα κορίτσι μου! Δεν είσαι καθόλου τρελή,έχεις περάσει πολλά,είσαι στο κρεβάτι ζώντας με την αβεβαιότητα.Μολις έρθει ο μπέμπης,θα δεις πόσο πιο όμορφη θα γίνει η ζωή σας και όλα αυτά ούτε που θα τα θυμάσαι.Με το καλό να περάσουν οι εβδομάδες και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τον μπέμπη ❤️

Koula - mares


kale

Recommended Posts

για το επίδομα δεν ξέρω, σήμερα κατέθεσα, θα δούμε εν καιρό και θα σας ενημερώσω.

Δεν ξέρω, μου είπε να περιμένω 2-3 μήνες μετά την περίοδο. Δεν ρώτησα και εγώ... ντουγάνι που λέει και η Ευμορφία.... αλά και εγώ θέλω λίγο να ηρεμήσω...

Μήπως για να έρθει ο οργανισμός στα ίσια του? Λέω εγώ τώρα, ο μέγας δόκτορ ....

εσύ όμως θα ήθελες νωρίτερα?


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εσύ όμως θα ήθελες νωρίτερα?

μπα όχι, δεν βιάζομαι. Θέλω και εγώ λίγο το χρόνο μου. Θα πάω μάλλον τέλη Μαϊου, πρώτα ο Θεός να μας έχει καλά, ξέρεις λίγο να ηρεμήσω.

Να μην σκέφτομαι άντε πάλι αύριο υπέρηχος, άντε πάλι αίμα κτλ ....

Να οργανωθώ λίγο ..... να ξεσκάσω είναι και άνοιξη να πάω για κάνα καφέ ....

Εσυ ζουζουνούλα μου τι κάνεις?


url]
Link to comment
Share on other sites

μπα όχι, δεν βιάζομαι. Θέλω και εγώ λίγο το χρόνο μου. Θα πάω μάλλον τέλη Μαϊου, πρώτα ο Θεός να μας έχει καλά, ξέρεις λίγο να ηρεμήσω.

Να μην σκέφτομαι άντε πάλι αύριο υπέρηχος, άντε πάλι αίμα κτλ ....

Να οργανωθώ λίγο ..... να ξεσκάσω είναι και άνοιξη να πάω για κάνα καφέ ....

Εσυ ζουζουνούλα μου τι κάνεις?

έτσι ώστε στην προσπάθεια να είσαι χαλαρή κι ανανεωμένη!

εμένα μ'έχει πιάσει η άνοιξη και δεν μπορώ να συγκεντρωθώ να διαβάσω:rolleyes:


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

έτσι ώστε στην προσπάθεια να είσαι χαλαρή κι ανανεωμένη!

εμένα μ'έχει πιάσει η άνοιξη και δεν μπορώ να συγκεντρωθώ να διαβάσω:rolleyes:

ναι, σωστά, έχεις δίκιο.... θα έχω αλλάξει χρώμα και τα μυαλά .... εεεε λάθος τα μαλλιά, οπότε βουρ μετά .........

ναι ρε γμτ πολύ ζόρι το διάβασμα, χαρά στο κουράγιο σας, σε σένα και στη μιμιτρούλα μας, εγώ ούτε λογοτεχνικό δεν μπορώ να συγκεντρωθώ να διαβάσω .... Μπράβο σας ρε κορίτσια.


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kale μου , αν μου φαγαν τα χρηματα του επιδοματος ειμαι ΠΟΛΥ ΝΤΟΥΓΑΝΙ που λεμε και στα Σερρας...Σωστά ευμορφια? :tongue::tongue: Εγώ νομιζα κανει κανα 6μηνο να τα βάλουν...Μήπως τα ξεφτερια του ΕΟΠΠΥ αργησαν να στειλουν τα χαρτια? Ήταν 2 ΚΟΙΜΗΣΙΑ εκει που βαριοταν τη ζωή τους...:evil::evil:

Δημητρούλα δε με ρώτησες για τη διαιτα....:P:p Απο μόνη μου σε ενημερώνω παντα......:oops::oops::oops::oops: χιιχιχιχιχιχιχιχιιχιχ! Αρα να μη απογοητευτω που εχασα σε 1 εβδομάδα μονο 1 ε? Σιγα σιγα πες μου γιατι η ΖΕΤΤΑ και η ΜΟΡΦΩ θα με κραξουν πάλι...:cool::cool::cool::cool:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

κι εσύ μιμιτρα υποτίθεται περίμενες τα αποτελέσματα του σπερμοδιαγράμματος για να συνεχίσεις με γιατρούς....τι κάνεις οέο???? για μετά την εξεταστική θα τα αφήσεις???

Οχι οχι!! Εχω κλείσει ραντεβού τη Δευτέρα να πάω γιατρό! !

Δεν αφήνω ούτε ενα μήνα να παει χαμένο!

Ποιά εξεταστική και ποιο μνημόσυνο. .

Τίποτα δε με σταματάει!

Η ωορηξία μου πέφτει αυτό το σκ (μάλλον). Βέβαια δεν ξέρω αν θα είμαστε σε φαση για επαφουλες (οσο να ναι με το μνημόσυνο δεν εννοούν οι συνθήκες).

Εγώ θα το προσπαθήσω αλλά αν το μανάρι πει οχι, τοτε οχι.

Παμε για προσπάθεια τον άλλο μήνα.

Υγεία να χουμε! :-)


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λέω να βαλω την άλλη Πέμπτη κομμωτήριο να βάψω ρίζα που εχει φτάσει μέχρι το σβέρκο...:oops:

Λετε με αυτα που θα ακούσω απο τη γιατρό μου την Τετάρτη να μου βγει κανα ροζ? :tongue:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Kale μου , αν μου φαγαν τα χρηματα του επιδοματος ειμαι ΠΟΛΥ ΝΤΟΥΓΑΝΙ που λεμε και στα Σερρας...Σωστά ευμορφια? :tongue::tongue: Εγώ νομιζα κανει κανα 6μηνο να τα βάλουν...Μήπως τα ξεφτερια του ΕΟΠΠΥ αργησαν να στειλουν τα χαρτια? Ήταν 2 ΚΟΙΜΗΣΙΑ εκει που βαριοταν τη ζωή τους...:evil::evil:

Δημητρούλα δε με ρώτησες για τη διαιτα....:P:p Απο μόνη μου σε ενημερώνω παντα......:oops::oops::oops::oops: χιιχιχιχιχιχιχιχιιχιχ! Αρα να μη απογοητευτω που εχασα σε 1 εβδομάδα μονο 1 ε? Σιγα σιγα πες μου γιατι η ΖΕΤΤΑ και η ΜΟΡΦΩ θα με κραξουν πάλι...:cool::cool::cool::cool:

Πω πω. ...

Αλήθεια ήθελα να σε ρωτήσω. Δε θυμόμουν όμως αν το έκανα και οταν ειδα το μήνυμα σου λέω "τελικά τη ρωτησα? Τοσο χαμένα τα 'χω?"

1 κιλο τη βδομάδα είναι μια χαρά!

Το ιδανικό! !

Και μη ζυγιζεσαι καθε μέρα.

Μια φορά τη βδομάδα!


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ δεν μετράω ωορρηξια...τι να υπολογισω στον χαοτικό κύκλο μου......

Παντως με εχουν πονέσει οι ωοθήκες έντονα τουλάχιστον 2-3 διαφορετικές χρονικες στιγμές...αρα ή εχω βγάλει κάτι εκεί :( ή κανει 5-6 ωορρηξίες :tongue:...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν μετράω ωορρηξια...τι να υπολογισω στον χαοτικό κύκλο μου......

Παντως με εχουν πονέσει οι ωοθήκες έντονα τουλάχιστον 2-3 διαφορετικές χρονικες στιγμές...αρα ή εχω βγάλει κάτι εκεί :( ή κανει 5-6 ωορρηξίες :tongue:...

Μανίτσα, γιατί δεν πας στο γιατρο να σε παρακολουθεί με υπέρηχο? Οεο?


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μανίτσα, γιατί δεν πας στο γιατρο να σε παρακολουθεί με υπέρηχο? Οεο?

Γιατι Δημητρούλα η πιθανοτητα για φυσικη συλληψη ειναι πολύ μικρή....έχουμε σπερμα < 2 εκατομμύρια....ποιος ο λόγος...αν τυχει και κάτσει ποτε οκ...ποτε δεν ξέρεις αλλωστε..αλλα να κυνηγάω την ωορρηξια δεν υπάρχει λογος...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Γιατι Δημητρούλα η πιθανοτητα για φυσικη συλληψη ειναι πολύ μικρή....έχουμε σπερμα < 2 εκατομμύρια....ποιος ο λόγος...αν τυχει και κάτσει ποτε οκ...ποτε δεν ξέρεις αλλωστε..αλλα να κυνηγάω την ωορρηξια δεν υπάρχει λογος...

Δεν γίνεται να αυξηθεί η ποσότητα?

Ξερω οτι παίρνει βιταμίνες, μήπως ομως εχει φλεγμονή ή κιρσοκοιλη?

Έχει κάνει υπέρηχο εκείνος στο "σημείο"?


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται να αυξηθεί η ποσότητα?

Ξερω οτι παίρνει βιταμίνες, μήπως ομως εχει φλεγμονή ή κιρσοκοιλη?

Έχει κάνει υπέρηχο εκείνος στο "σημείο"?

Ναι τα εχουμε κανει όλα...δεν εχει κάτι

Παιρνει βιταμίνες εδω και 1 μήνα...να δούμε

ΑΑΑΑΑΑ δε σου είπα...θυμασαι που του βάζω σε χαρτοπετσέτα τα χάπια αλλιώς τα ξεχνάει? Προχθές που του ειπα να τα παρει μονος...ξερεις τι έκανε? Πήρε απο το δικό μου....:evil::evil::evil::evil: Τα εχω δίπλα τα κουτιά...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...