Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Σάββατο 28.40 Δευτέρα 68.10 Τετάρτη 227.60 Παρασκευή 732.40 Κυριακή 1957.20 η γιατρός είπε να μην κάνουμε άλλη αλλά ξέρεις από το άγχος μασ πήγαμε και  σήμερα Τετάρτη που βγήκε 5.127 λες να τα καταφέρουμε νομίζω ότι από τότε που βλέπεις θετικό έχεις περισσότερο άγχος εύχομαι να τα καταφέρουμε όλοι μασ αλήθεια. Έχουμε ραντεβού για υπέρηχο την Παρασκευή άντε να δούμε τ θα δούμε.Εσύ κορίτσι μου όλα καλά έκανες σήμερα;; Κάναμε μαζί εμβρυομεταφορα μαζί με την γυναίκα μου θα γεννάται 🥰🥰 άρα λες ότι δεν έχουμε κανένα θέμα με την προγεστερόνη για μια φορά που άργησε;;

      Η τελευταία βλέπω δεν έγινε*2 κάτι δεν μου αρέσει 

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Εδω είμαι ήρθε το μανάρι και πηγα να του βαλω να φάει.

Πόσες μέρες την κάνεις?

2 βδομάδες?

Είναι λογικό να έχεις χασει δυο κιλά.

Μακάρι να έχεις δίκιο...τι καλό εφτιαξες στο παιδί σου?


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι φάρμακα θα πρέπει να πάρεις σε αυτήν την περίπτωση?

Λογικά δεν θα σου κάνουν διέγερση .... ε?

Πως γίνεται αυτό? Δεν παίρνουν δότριας να τα γονιμοποιήσουν με του συζύγου και μετά να εμφυτεύσουν τα γονιμοποιημένα?

Αν χρειάζεται φάρμακα διέγερσης, μπορεί να γράψει ο γυναικολόγος σπερματέγχυση και να πάρει δωρεάν τα φάρμακα, αλλά δεν θα πάρει τα 352?.

Οχι Ζεττάκι δεν κάνω διέγερση,παίρνω χάπια να παχύνει το ενδομήτριο,η δότρια παίρνει τα φάρμακα και οταν γίνει η οωληψία πηγαίνει ο σύζυγος δίνει σπέρμα και τα γονιμοποιούν.

Link to comment
Share on other sites

Τι φάρμακα θα πρέπει να πάρεις σε αυτήν την περίπτωση?

Λογικά δεν θα σου κάνουν διέγερση .... ε?

Πως γίνεται αυτό? Δεν παίρνουν δότριας να τα γονιμοποιήσουν με του συζύγου και μετά να εμφυτεύσουν τα γονιμοποιημένα?

Αν χρειάζεται φάρμακα διέγερσης, μπορεί να γράψει ο γυναικολόγος σπερματέγχυση και να πάρει δωρεάν τα φάρμακα, αλλά δεν θα πάρει τα 352?.

Οχι Ζεττάκι δεν κάνω διέγερση,παίρνω χάπια να παχύνει το ενδομήτριο,η δότρια παίρνει τα φάρμακα και οταν γίνει η οωληψία πηγαίνει ο σύζυγος δίνει σπέρμα και τα γονιμοποιούν.

Ξεκινάς τώρα μπέμπα?


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μακάρι να έχεις δίκιο...τι καλό εφτιαξες στο παιδί σου?

Ψητο χοιρινό στο φούρνο με πατάτες (σε αλλο ταψι για να φάω κι εγω απο το κρεας) και κολοκυθάκια για σαλάτα.

Ειχα υπογλυκαιμία σήμερα και εφαγα 4 κουταλιές ζαχαρούχο. ... ντροπή ...:oops:


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τι φάρμακα θα πρέπει να πάρεις σε αυτήν την περίπτωση?

Λογικά δεν θα σου κάνουν διέγερση .... ε?

Πως γίνεται αυτό? Δεν παίρνουν δότριας να τα γονιμοποιήσουν με του συζύγου και μετά να εμφυτεύσουν τα γονιμοποιημένα?

Αν χρειάζεται φάρμακα διέγερσης, μπορεί να γράψει ο γυναικολόγος σπερματέγχυση και να πάρει δωρεάν τα φάρμακα, αλλά δεν θα πάρει τα 352?.

Οχι Ζεττάκι δεν κάνω διέγερση,παίρνω χάπια να παχύνει το ενδομήτριο,η δότρια παίρνει τα φάρμακα και οταν γίνει η οωληψία πηγαίνει ο σύζυγος δίνει σπέρμα και τα γονιμοποιούν.

Εσύ πρέπει να πληρώσεις τα φάρμακα της δοτριας? Σου τα δικαιολογεί το ταμείο αυτά?


url]
Link to comment
Share on other sites

Οχι Ζεττάκι δεν κάνω διέγερση,παίρνω χάπια να παχύνει το ενδομήτριο,η δότρια παίρνει τα φάρμακα και οταν γίνει η οωληψία πηγαίνει ο σύζυγος δίνει σπέρμα και τα γονιμοποιούν.

Ξεκινάς τώρα μπέμπα?

Οχι μπουμπού το καλοκαίρι μάλλον,σας μπέρδεψα ε;Απλά εξηγούσα την Ζεττα την διαδικασία

Link to comment
Share on other sites

Ψητο χοιρινό στο φούρνο με πατάτες (σε αλλο ταψι για να φάω κι εγω απο το κρεας) και κολοκυθάκια για σαλάτα.

Ειχα υπογλυκαιμία σήμερα και εφαγα 4 κουταλιές ζαχαρούχο. ... ντροπή ...:oops:

Αχ μιαμ μιαμ... να και μια περίπτωση που λέω καλά που δεν είμαι έγκυος, θα έβαζα τον άντρα μου βραδιάτικα να ψάχνει χοιρινό στο φούρνο. .. χι χι χι


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ξεκινάς τώρα μπέμπα?

Οχι μπουμπού το καλοκαίρι μάλλον,σας μπέρδεψα ε;Απλά εξηγούσα την Ζεττα την διαδικασία

Τέλος πάντων κοριτσάκι έτσι και αλλιώς δεν έχει σημασία, θα κάνεις ένα ενδομήτριο τούμπανο και θα μπει μέσα σ'αυτό το σποράκι σου που θα μεγαλώσει και θα γίνει ένα τέλειο μωράκι.;)

ή μπορεί και δύο


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εσύ πρέπει να πληρώσεις τα φάρμακα της δοτριας? Σου τα δικαιολογεί το ταμείο αυτά?

Ποιός θα τα πληρώσει ρε κουμπάρα ο ΦΟΎΦΟΥΤΟΣ;Εχω απο το ικα μια προσπάθεια ακόμα

Link to comment
Share on other sites

Αχ μιαμ μιαμ... να και μια περίπτωση που λέω καλά που δεν είμαι έγκυος, θα έβαζα τον άντρα μου βραδιάτικα να ψάχνει χοιρινό στο φούρνο. .. χι χι χι

Η αλήθεια είναι οτι μαγειρευω ωραία. .

Δε το λέω επειδή ειμαι μπροστά! Και πίσω μου τα ιδια λέω! :tongue:

Μπορεί να είμαι κακη στο σιδερο πχ ή στο ράψιμο. . Ή και σε άλλα πράγματα ισως.

Αλλά στη μαγειρική. ... τα παω καλά! !

Οταν έρθεις Αθήνα με το καλό, θα σε καλέσω να δοκιμάσεις!


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι οτι μαγειρευω ωραία. .

Δε το λέω επειδή ειμαι μπροστά! Και πίσω μου τα ιδια λέω! :tongue:

Μπορεί να είμαι κακη στο σιδερο πχ ή στο ράψιμο. . Ή και σε άλλα πράγματα ισως.

Αλλά στη μαγειρική. ... τα παω καλά! !

Οταν έρθεις Αθήνα με το καλό, θα σε καλέσω να δοκιμάσεις!

Ευχαριστώ πολύ για την πρόσκληση Δήμητρα:evil::evil:


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...