Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Και εγώ τα clearblue πρώιμης ανίχνευσης έκανα,την τρίτη και την Τετάρτη έβγαιναν αχνά θετικά και χθες που έκανα χοριακη,ήταν 58. Ο γιατρός είπε οτι είναι λίγο χαμηλή και να σου πω την αλήθεια είμαι αρκετά στεναχωρημένη,φοβάμαι πως θα πάω αύριο και θα πάρω μεγάλη απογοήτευση..Σχετικά με τις αξιολογήσεις στο Σκρουτζ,δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να βγει θετικό και να πάρεις μηδενική χοριακη,μου φαίνεται αδιανόητο.Το να βγει ομως αρνητικό και να είσαι έγκυος,τότε ναι,έχει λογική.Κανε και αύριο ένα τεστ και δες αν η γραμμουλα είναι πιο σκούρη

      Στην αρχή είπα να κάνω αύριο...μετά που είδα όλες αυτές τις αξιολογήσεις το σκέφτομαι...Ειλικρινά θεωρώ μια χαρα τη χοριακή σου και είμαι σίγουρη ότι Δευτέρα θα διπλασιαστεί! Στο εύχομαι μέσα από την καρδια μου! Άρα Δευτέρα σημαντική μέρα και για τις 2 μας!!! Εμένα είναι η 8η εμβρυομεταφορα μου...5 αρνητικές 3 με πολύ πολύ χαμηλές τιμές που δε θεωρήθηκαν καν θετικές ούτε αρνητικές...έκανα επαναληπτικες και έπεφταν και τέλος...Δε ξέρω....

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Ναι τα εχουμε κανει όλα...δεν εχει κάτι

Παιρνει βιταμίνες εδω και 1 μήνα...να δούμε

ΑΑΑΑΑΑ δε σου είπα...θυμασαι που του βάζω σε χαρτοπετσέτα τα χάπια αλλιώς τα ξεχνάει? Προχθές που του ειπα να τα παρει μονος...ξερεις τι έκανε? Πήρε απο το δικό μου....:evil::evil::evil::evil: Τα εχω δίπλα τα κουτιά...

Ελεοοοοοοος! !! Χαχαχα! Πλάκα κάνεις!

Θεός!

Εμένα κάθε μέρα μου λέει "αγάπη το πήρα πάλι σήμερα το σιρόπι"!

Λες και έκανε κανένα επίτευγμα!

"Μπράβο μαναρι (του λεω), ΑΞΙΟΣ!":tongue:


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιατι Δημητρούλα η πιθανοτητα για φυσικη συλληψη ειναι πολύ μικρή....έχουμε σπερμα < 2 εκατομμύρια....ποιος ο λόγος...αν τυχει και κάτσει ποτε οκ...ποτε δεν ξέρεις αλλωστε..αλλα να κυνηγάω την ωορρηξια δεν υπάρχει λογος...

2 εκατομμύρια είναι ο συνολικός όγκος σπερματοζωαρίων ή ανα ml?


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

μπουμπού μου σε αφήνω προς το παρόν, πάω να δω ταινία με το μπεμπέ που γκρινιάζει ......

ίσως σε πετύχω και αργότερα

φιλάκια

Εμείς προχθές είδαμε ενα πολυ ωραιο, δε θυμάμαι ποιο, αλλά ήταν καλό, να το δείτε.

Με το σον πεν και με εναν καινούργιο που παιζει σε ολα τα εργα τωρα τελευταία?

Ενας ξανθος?

Δε θυμάμαι το ονομα του.

Με γκάνγκστερ ηταν.

Πολύ καλό.

Παίζει και η εμα Στόουν.


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ωπ! Καλώς την!:tongue:

Δημητρούλα σήμερα έχω "πεθάνει"...μου ρχεται να ρήξω ένα τοίχο στη μέση του σπιτιού και να το μικρύνω...Λέω στον άντρα μου και στην πεθερά μου "τι το θέλατε τόσο μεγάλο σπίτι?":evil::evil::evil:.Και να φανταστείς παλεύω όλη μέρα και μόνο κουζίνα και μπάνιο τελειώσα....Ουφ...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δημητρούλα σήμερα έχω "πεθάνει"...μου ρχεται να ρήξω ένα τοίχο στη μέση του σπιτιού και να το μικρύνω...Λέω στον άντρα μου και στην πεθερά μου "τι το θέλατε τόσο μεγάλο σπίτι?":evil::evil::evil:.Και να φανταστείς παλεύω όλη μέρα και μόνο κουζίνα και μπάνιο τελειώσα....Ουφ...

Μια στο τόσο να φωνάζεις κοπέλα να σε βοηθάει!

Α! Και κάτι άλλο. ..

Θα σου πρότεινα μετα την ωορηξια και πριν την Αλέκα να μην κουραζεσαι πααααααρα πολύ. ..

Πως θα κολλησει το μπεμπέ αν ξεσηκωνεις ολο το σπιτι και κανεις ταρζανιες?


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μια στο τόσο να φωνάζεις κοπέλα να σε βοηθάει!

Α! Και κάτι άλλο. ..

Θα σου πρότεινα μετα την ωορηξια και πριν την Αλέκα να μην κουραζεσαι πααααααρα πολύ. ..

Πως θα κολλησει το μπεμπέ αν ξεσηκωνεις ολο το σπιτι και κανεις ταρζανιες?

Ναι καλά βρήκες ανθρωπο να φέρει γυναίκα...

Εδώ ρε η μάνα από τότε που έφυγα από το σπίτι φωνάζει γυναίκα όταν θέλει να κάνει γενική και πάω και εγώ και την πάω από πίσω...

Τέλος πάντων... εσύ τι κάνεις?


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμείς προχθές είδαμε ενα πολυ ωραιο, δε θυμάμαι ποιο, αλλά ήταν καλό, να το δείτε.

Με το σον πεν και με εναν καινούργιο που παιζει σε ολα τα εργα τωρα τελευταία?

Ενας ξανθος?

Δε θυμάμαι το ονομα του.

Με γκάνγκστερ ηταν.

Πολύ καλό.

Παίζει και η εμα Στόουν.

Το Gangster Squad είναι αυτό που λες ??? Δεν το έχω δει πάντως, αν είναι αυτό.

Εμείς είδαμε το Parental Guidance με την Bette Midler και τον Billy Crystal, καλούτσικο, είχε κάποιες στιγμές που βγάζει γέλιο.

Μια στο τόσο να φωνάζεις κοπέλα να σε βοηθάει!

Α! Και κάτι άλλο. ..

Θα σου πρότεινα μετα την ωορηξια και πριν την Αλέκα να μην κουραζεσαι πααααααρα πολύ. ..

Πως θα κολλησει το μπεμπέ αν ξεσηκωνεις ολο το σπιτι και κανεις ταρζανιες?

Συμφωνώ και επαυξάνω και στο κάτω κάτω, άμα άλλοι το θέλαν τόσο μεγάλο το σπίτι, εεε ας βάλουν κι αυτοί ένα χεράκι


url]
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που είχα πάει στη γυναικολόγο και συζητούσαμε περί ωορρηξίας μου είπε να μην περιμένω να την κάνω για να κάνω σεξ, δεν είναι ανάγκη δηλαδή να έρθω σε επαφή σώνει και καλά αυτή την μέρα, έστω και 2 μέρες πριν πιάνει άμα είναι η ώρα του, γι'αυτό Δημητρούλα σε σένα το λέω...κάνε κάτι έστω την Παρασκευή και μην περιμένεις το Σαβατ/κο;););)


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Το Gangster Squad είναι αυτό που λες ??? Δεν το έχω δει πάντως, αν είναι αυτό.

Εμείς είδαμε το Parental Guidance με την Bette Midler και τον Billy Crystal, καλούτσικο, είχε κάποιες στιγμές κι

Ναι αυτό!

Είναι ωραίες οι ταινίες που περιγράφουν εκείνη την εποχή.

Να το δείτε.

Εμείς τα κατεβάζουμε ολα, δεν παμε σινεμά!

Χιχιχιχι!


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το Gangster Squad είναι αυτό που λες ??? Δεν το έχω δει πάντως, αν είναι αυτό.

Συμφωνώ και επαυξάνω και στο κάτω κάτω, άμα άλλοι το θέλαν τόσο μεγάλο το σπίτι, εεε ας βάλουν κι αυτοί ένα χεράκι

Δεν τη θέλω ρε συ Ζετα μες τα πόδια μου όταν κάνω δουλειές..και δεν είναι μόνο αυτό επειδη η πεθερά μου δεν έχει στοπ και είναι γενικά παρεμβατική, αν της ζητήσω βοήθεια μετά ποιός την μαζεύει...:evil::evil::evil:


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που είχα πάει στη γυναικολόγο και συζητούσαμε περί ωορρηξίας μου είπε να μην περιμένω να την κάνω για να κάνω σεξ, δεν είναι ανάγκη δηλαδή να έρθω σε επαφή σώνει και καλά αυτή την μέρα, έστω και 2 μέρες πριν πιάνει άμα είναι η ώρα του, γι'αυτό Δημητρούλα σε σένα το λέω...κάνε κάτι έστω την Παρασκευή και μην περιμένεις το Σαβατ/κο;););)

Η εφαρμογή που εχω στο κινητό, λεει οτι οι γονιμες μερες μου ξεκίνησαν απο χθες.

Βασικά θεωρώ οτι ειναι αρκετά νωρίς, μιας που τον καταλαβαίνω τον εαυτό μου οταν ειναι... σε φάση.

Από αύριο θα αρχίσουμε! :wink:

Αύριο, Παρασκευή και ισως Σάββατο πριν φύγουμε!

Θα το ξεζουμισω το μανάρι! !


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν τη θέλω ρε συ Ζετα μες τα πόδια μου όταν κάνω δουλειές..και δεν είναι μόνο αυτό επειδη η πεθερά μου δεν έχει στοπ και είναι γενικά παρεμβατική, αν της ζητήσω βοήθεια μετά ποιός την μαζεύει...:evil::evil::evil:

Συμφωνω, οι πεθερές δεν πρέπει να παίρνουν πολυ θάρρος, οσο καλες κι αν είναι.


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή που εχω στο κινητό, λεει οτι οι γονιμες μερες μου ξεκίνησαν απο χθες.

Βασικά θεωρώ οτι ειναι αρκετά νωρίς, μιας που τον καταλαβαίνω τον εαυτό μου οταν ειναι... σε φάση.

Από αύριο θα αρχίσουμε! :wink:

Αύριο, Παρασκευή και ισως Σάββατο πριν φύγουμε!

Θα το ξεζουμισω το μανάρι! !

Ετσι σε θέλω αδίστακτη...χιχιχιχι


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...