Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Λες να κάνω τόσο λάθος και να μου έκαναν απλα πιο δυνατή μεθη?

Μπορεί.

Εδω που τα λέμε κι εγώ στην ολική νάρκωση που εκανα 3 φορές, μετά ήμουν χάλια για πολλές ώρες.

Μπορεί να ήταν δυνατή μεθη.

Meta apo posi ora hsoun kala;

Ekei tha katalavis tin diafora..

Tha sou pw tin paraskevi posi ora theloun na vgalon ta 2 kai etsi tha ipolgisoume. I Labrini mou eipe oti einai poli sidomo - tsak-mpam ...


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τα επαιρναν απο γυναικες που εβγαζαν πολλα και δεν τα ηθελαν,τι φυσικο ρε dada εδω παιζεται αν θα εχω περιοδο.Και μιλαμε στον εξωσωματικο με εστειλε ογυναικολος μου που τον εχω 20 χρονια
συγγνώμη......δηλαδή έπαιρναν λεφτά για ωάρια που απλά οι γυναίκες δεν τα ήθελαν???? κι αφενός μπορεί να μην ήταν καλής ποιότητας αφού έκαναν πάρα πολλά κι αφετέρου μπορεί και οι ίδιες να μην γνώριζαν αυτό που συμβαίνει????:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: έχω απογοητευτεί ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!

ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

dadako καλή επιτυχία για αύριο! καλά κι εσύ αθεόφοβη έβαλες και οδοντίατρο σήμερα??? κι εμένα στην ωοληψία μου μου πήραν τρία ωάρια χωρίς μέθη...ενώ την είχα ζητήσει! γκρρρρρ τι το θυμήθηκα και συγχίστηκα τώρα?


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

Λες να κάνω τόσο λάθος και να μου έκαναν απλα πιο δυνατή μεθη?

Μπορεί.

Εδω που τα λέμε κι εγώ στην ολική νάρκωση που εκανα 3 φορές, μετά ήμουν χάλια για πολλές ώρες.

Μπορεί να ήταν δυνατή μεθη.

μιμιτρούλα γιατί έκανες νάρκωση τρεις φορές οέο?


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σκεφτηκα να υιοθετησουμε,αλλα ο καλος μου θελει να προσπαθησουμε μια τελευταια φορα,δεν μπορω να του το στερησω.Το ξερει οαδερφος μου και μια ξαδερφη μου που ξερω οτι δεν θα πει τιποτα.τα εχω τα λεφτακια γιαυτο δουλευω τοσες ωρες και μερες.

να το παζαρέψεις όπως σου είπε και η Αναστασία! δηλαδή θέλεις σχεδόν πεντοχίλιαρο με δότρια? μαμάκα μου!!!!

μορφούλα κι εγώ μαζί σου είμαι θα το έκανα δίχως δεύτερη σκέψη:D στη δωρεά σπέρματος κολλάω...


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

Εκει που εκανε η Ζεττα θελυν 4700 χωρις τα φαρμακα βεβαια,που ειναι δικα σου.Εμενα μου ειπε η γιατρος οτι αφου εχουμε καλη μητρα και τελειο σπερμα αξιζει η προσπαθεια.

βρε μορφούλα και δεν μπορείς να περάσεις εσύ επιτροπή και καλά ότι θα κάνεις εσύ διέγερση?


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν ηξερα οτι αυτα τα "δανεικα" τα πουλάνε. Δηλαδη αν ήμουν νεφροπαθής και βρισκόταν μοσχευμα θα μου το πουλούσαν; Δεν εχω προβλημα να δώσω ωάρια, εχω πρόβλημα να βγάλει από αυτό ενας τρίτος λεφτα! Να παίρνω δηλαδη εγω τα φάρμακα για να θησαυρίζουν τα κέντρα. Ακου εκει 2500! Α ρε κορίτσι τι τραβας κι εσυ. Μακάρι να γινοταν ετσι που να μπορουσε κανεις να επιλέξει που θα τα δώσει και να εβγαιναν οι "μεσαζοντες" από τη μεση αλλά και πάλι δημιουργούνται άλλα ηθικο-κοινωνικά θέματα που περιπλεκουν πολύ το πράγμα. ΔΕν ξέρω, ειμαι πολύ μπερδεμένη. Το μόνο που ξέρω είναι ότι αν υστερούσα εκει δεν θα με πειραζε να παρω δανεικα. Τωρα το ποιοι θησαυριζουν απο αυτο ειναι ζητημα.

Πες τα χρυσόστομη!!!! Σε αυτά μου είσαι σούπερ δυναμική.... αλλά στα δικά σου λίγο ηττοπαθής..... δεν έχεις τραβήξει και λίγα...καλά κάνεις με τη δουλειά και το ίδιο πιστεύω κι εγώ για την επαπειλούμενη.... ένα βήμα τη φορά και αισιοδοξία...:)


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λοιπόν, απανταχού ναρκωμένες ενωθείτε ....

Έχουμε φάει όλες νάρκωση με το κουτάλι και τώρα θα κολλήσουμε σε ψιλολόγια ....

ΟΛΕΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΕΣ ΜΟΥ, ΕΝΤΑΑΑΞΕΙΙΙΙ ????

Λες να κάνω τόσο λάθος και να μου έκαναν απλα πιο δυνατή μεθη?

Μπορεί.

Εδω που τα λέμε κι εγώ στην ολική νάρκωση που εκανα 3 φορές, μετά ήμουν χάλια για πολλές ώρες.

Μπορεί να ήταν δυνατή μεθη.

Ακόμα και απο ολική μπορεί να συνέλθεις γρήγορα, εξαρτάται απο τη δόση. Εγω στο 1ο χειρουργείο ξύπνησα πριν καν ακόμα αρχίσουν να με ράβουν. Οπότε όταν βγήκα, δεν ήμουν ναρκωμένη, αλλά πονούσα αφάνταστα.

Στην 4η μου πήρε κάνα μισάωρο να συνέλθω, λαπαροσκόπηση, και στη 1 ώρα σηκώθηκα μόνη και πήγα τουαλέτα.

Όλα σχετικά είναι λοιπόν ....

Ζεττα εσενα τι σου ειπανε στο κεντρο που πηγες;

Ότι έπεσα στις πιθανότητες και οτι περίμεναν ότι θα είμαι έγκυος ....

Να μην κάνω καμιά εξέταση και σε κάνα 2-3 μηνο να πάω για την μεταφορά του μπάρμπα στάθη που θα αφήσουμε να γίνουν βλαστοκύστες.

Τι φάρμακα θα πρέπει να πάρεις σε αυτήν την περίπτωση?

Λογικά δεν θα σου κάνουν διέγερση .... ε?

Πως γίνεται αυτό? Δεν παίρνουν δότριας να τα γονιμοποιήσουν με του συζύγου και μετά να εμφυτεύσουν τα γονιμοποιημένα?

βρε μορφούλα και δεν μπορείς να περάσεις εσύ επιτροπή και καλά ότι θα κάνεις εσύ διέγερση?

Αν χρειάζεται φάρμακα διέγερσης, μπορεί να γράψει ο γυναικολόγος σπερματέγχυση και να πάρει δωρεάν τα φάρμακα, αλλά δεν θα πάρει τα 352?.


url]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, απανταχού ναρκωμένες ενωθείτε ....

Έχουμε φάει όλες νάρκωση με το κουτάλι και τώρα θα κολλήσουμε σε ψιλολόγια ....

ΟΛΕΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΕΣ ΜΟΥ, ΕΝΤΑΑΑΞΕΙΙΙΙ ????

ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι:tongue::tongue::tongue::tongue:

Ότι έπεσα στις πιθανότητες και οτι περίμεναν ότι θα είμαι έγκυος ....

Να μην κάνω καμιά εξέταση και σε κάνα 2-3 μηνο να πάω για την μεταφορά του μπάρμπα στάθη που θα αφήσουμε να γίνουν βλαστοκύστες.

Αν χρειάζεται φάρμακα διέγερσης, μπορεί να γράψει ο γυναικολόγος σπερματέγχυση και να πάρει δωρεάν τα φάρμακα, αλλά δεν θα πάρει τα 352?.

μάλλον σε σας τις βόρειες αν καταλάβαμε κι από την έφη ΔΕΝ παίζει επίδομα έτσι κι αλλιώς....χχαχχαχαχααα

βρε ζεττάκι και γιατί να περιμένεις τόσο καιρό?


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

κι εσύ μιμιτρα υποτίθεται περίμενες τα αποτελέσματα του σπερμοδιαγράμματος για να συνεχίσεις με γιατρούς....τι κάνεις οέο???? για μετά την εξεταστική θα τα αφήσεις???


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι:tongue::tongue::tongue::tongue:

μάλλον σε σας τις βόρειες αν καταλάβαμε κι από την έφη ΔΕΝ παίζει επίδομα έτσι κι αλλιώς....χχαχχαχαχααα

βρε ζεττάκι και γιατί να περιμένεις τόσο καιρό?

για το επίδομα δεν ξέρω, σήμερα κατέθεσα, θα δούμε εν καιρό και θα σας ενημερώσω.

Δεν ξέρω, μου είπε να περιμένω 2-3 μήνες μετά την περίοδο. Δεν ρώτησα και εγώ... ντουγάνι που λέει και η Ευμορφία.... αλά και εγώ θέλω λίγο να ηρεμήσω...

Μήπως για να έρθει ο οργανισμός στα ίσια του? Λέω εγώ τώρα, ο μέγας δόκτορ ....


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...