Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      20/05....άλλες 10 μέρες αναμονή....ουφ! 10 μέρες η εμβρυομεταφορα αναμονή...7 μέρες τα μικροβιολογικα που ήταν κλειστά...τώρα άλλες 10 μέρες...αλλά οκ θα περάσουν...μου είπαν να μην κάνω άλλη χοριακη. Μήπως να κάνω τη Δευτέρα μόνη μου να δω που βρίσκομαι?

      να μην κάνει τπτ! είναι μια χαρά! υπομονή 

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Ναι αυτό!

Είναι ωραίες οι ταινίες που περιγράφουν εκείνη την εποχή.

Να το δείτε.

Εμείς τα κατεβάζουμε ολα, δεν παμε σινεμά!

Χιχιχιχι!

Θα το ψάξω για να το δω οπότε ....

Δεν τη θέλω ρε συ Ζετα μες τα πόδια μου όταν κάνω δουλειές..και δεν είναι μόνο αυτό επειδη η πεθερά μου δεν έχει στοπ και είναι γενικά παρεμβατική, αν της ζητήσω βοήθεια μετά ποιός την μαζεύει...:evil::evil::evil:

Ρε ζουζού, σιγά μην κάτσεις, δώσε τα κλειδιά και πάνε στην δουλεια.....

Αχχ πόσο θα ήθελα να μείνω αλλά τελικά πρέπει να πάω στη δουλειά, δε σε πειράζει ε μανούλα ???? Δεν προλαβαίνω τώρα, τα λέμε όταν γυρίσω ....


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα το ψάξω για να το δω οπότε ....

Ρε ζουζού, σιγά μην κάτσεις, δώσε τα κλειδιά και πάνε στην δουλεια.....

Αχχ πόσο θα ήθελα να μείνω αλλά τελικά πρέπει να πάω στη δουλειά, δε σε πειράζει ε μανούλα ???? Δεν προλαβαίνω τώρα, τα λέμε όταν γυρίσω ....

Καλόοοοοοο...


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Θα το ψάξω για να το δω οπότε ....

Ρε ζουζού, σιγά μην κάτσεις, δώσε τα κλειδιά και πάνε στην δουλεια.....

Αχχ πόσο θα ήθελα να μείνω αλλά τελικά πρέπει να πάω στη δουλειά, δε σε πειράζει ε μανούλα ???? Δεν προλαβαίνω τώρα, τα λέμε όταν γυρίσω ....

οχι όχι απαγορευεται... είναι άλλο πράγμα σου λέω...να φανταστείς όταν είχαμε έρθει να μείνουμε στο σπιτί και έκανα την μετακόμιση μέχρι να μαζευτούμε τρώγαμε στο σπίτι τους.Οταν λοιπόν ετοιμαστήκαμε και είρθε η ώρα να μπώ στο πρόγραμμα μου...έ ρε μανούλα μου τι έγινε την πρώτη μέρα που της είπα ότι θα μαγειρέψω εγώ αυριο και θα φάμε σπίτι μας...επί ένα μήνα κάθε μέρα είχαμε κλάματα...:evil::evil::evil:


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν εχω ελπίδες βέβαια. .

Δεν ξέρω. ..

Ένστικτο. . :-(

Δεν αφήνεις τα ένστικτα λέω εγώ και διασκέδασε το... κι άμα κάτσει. ..

Λοιπον ξεκίνα σήμερα αυριο ή μεθαύριο.

οχι όχι απαγορευεται... είναι άλλο πράγμα σου λέω...να φανταστείς όταν είχαμε έρθει να μείνουμε στο σπιτί και έκανα την μετακόμιση μέχρι να μαζευτούμε τρώγαμε στο σπίτι τους.Οταν λοιπόν ετοιμαστήκαμε και είρθε η ώρα να μπώ στο πρόγραμμα μου...έ ρε μανούλα μου τι έγινε την πρώτη μέρα που της είπα ότι θα μαγειρέψω εγώ αυριο και θα φάμε σπίτι μας...επί ένα μήνα κάθε μέρα είχαμε κλάματα...:evil::evil::evil:

Α καλά δεν παίζεται η δικιά σου... όντως κράτα την μακριά.


url]
Link to comment
Share on other sites

Α καλά δεν παίζεται η δικιά σου... όντως κράτα την μακριά.

Και που είσαι Ζετάκι...το μότο της εκείνες της μέρες ήταν "εγώ θέλω να σε βοηθάω και εσύ δεν μ'αφήνεις".Αστό καλύτερα όλα από αυτή τη βοήθεια ξεκινάνε...

Βέβαια για να μην είμαι και άδικη έχω καλή πεθερά, όσον αφορά το ότι το νιώθω πραγματικά ότι με βλέπει σαν παιδί της...

Αλλά είπαμε όλα με ένα όριο...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΟΥΦ επιτέλους σπίτι μετά απο 15 ώρες δουλειά,λοιπόν κορίτσια τα ,αποτελέσματα,Ε2=32,3 FSH=11,96 γνωρίζει κάποια να μου πει αν ειναι καλές;Η γιατρός πήγε για τοκετό και θα μιλήσουμε άυριο

Link to comment
Share on other sites

Και που είσαι Ζετάκι...το μότο της εκείνες της μέρες ήταν "εγώ θέλω να σε βοηθάω και εσύ δεν μ'αφήνεις".Αστό καλύτερα όλα από αυτή τη βοήθεια ξεκινάνε...

Βέβαια για να μην είμαι και άδικη έχω καλή πεθερά, όσον αφορά το ότι το νιώθω πραγματικά ότι με βλέπει σαν παιδί της...

Αλλά είπαμε όλα με ένα όριο...

Καλά ναι αν η δικιά σου είναι έτσι πάω πάσο. Αυτές πρέπει να τις κρατάς όντως σε απόσταση. Εδώ ισχύει το άλλο. Το ξέρω μανούλα ότι θες να με βοηθήσεις μα φτάνει αρκετά κουραστηκες τόσα χρόνια. .. Πρέπει κάποια στιγμή να ξεκουραστείς και εσυ, δεν νομίζεις?


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΟΥΦ επιτέλους σπίτι μετά απο 15 ώρες δουλειά,λοιπόν κορίτσια τα ,αποτελέσματα,Ε2=32,3 FSH=11,96 γνωρίζει κάποια να μου πει αν ειναι καλές;Η γιατρός πήγε για τοκετό και θα μιλήσουμε άυριο

κοιτά να δεις ρε κοριτσάκι δεν είναι καλές...αλλά δεν είναι και απογοητευτικές, ξέρω σίγουρα ότι η fsh με μια θεραπεία μπορεί να πέσει.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΟΥΦ επιτέλους σπίτι μετά απο 15 ώρες δουλειά,λοιπόν κορίτσια τα ,αποτελέσματα,Ε2=32,3 FSH=11,96 γνωρίζει κάποια να μου πει αν ειναι καλές;Η γιατρός πήγε για τοκετό και θα μιλήσουμε άυριο

Ποια μέρα του κύκλου ήταν? LH δεν έκανες?


url]
Link to comment
Share on other sites

Δήμητρα που είσαι?

Η δίαιτα εμένα δεν με πιάνει έχασα τα 2 κιλά τις πρώτες μέρες και μετά ουτε γραμμάριο...:evil::evil::evil:

Εδω είμαι ήρθε το μανάρι και πηγα να του βαλω να φάει.

Πόσες μέρες την κάνεις?

2 βδομάδες?

Είναι λογικό να έχεις χασει δυο κιλά.


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...