Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Angot είπε:

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

      Μέχρι πόσα κιλά είναι υγιές να πάρουμε? Μιλώ για ένα μωρό όχι για δίδυμα.

      1 hour ago, Nima21 είπε:

      Καλησπέρα σε όλες!

      Ετοιμάζομαι για εμβρυομεταφορά τις επόμενες μέρες και σήμερα ξεκίνησα κολπικά το utrogestan των 200 3 φορες τη μέρα.. 

      Ερώτηση: αν το παίρνεις από το στόμα δεν σημαίνει οτι είναι και πιο δραστικό απο το κολπικό σωστά; Μου το άφησαν ανοιχτό στον τρόπο χορήγησης, αλλα επειδη εχω ακούσει για την υπνηλία που προκαλεί προτίμησα προφανώς να το παίρνω κολπικά. Αλλά δεν καταλαβαίνω ποια η διαφορά και πότε σου συστήνουν να τα παιρνεις απο το στόμα; Επίσης σημερα καταλαβα ότι το κουτί των 200 είναι και για τους 2 τροπους.. νομιζα οτι ειναι αλλης μορφης τα χάπια..

      Εγώ σε αυτή την εμβρυομεταφορα τα πήρα τα utrogestan από το στόμα και μου έφεραν τρελή θολούρα και ζάλη...δυσκολεύομουν πολύ στη δουλειά...σε παλιότερες φορές δε με είχαν επηρεάσει τόσο. Παρολαυτα τα προτιμω απο το στομα ...κολπικα βάζω vasclor και cyclacur και με αγχώνει...και γιατι πεφτουν καποιες φορες αρα δε ξέρω αν απορροφάται όλο και μαζεύει η περιοχή vasclor μετά από πολλές μέρες, δεν απορροφάται όλη και είναι μια μόνιμη υγρασία στην περιοχή που ευνοεί την ανάπτυξη μυκητων...καπου το διαβασα. ..δε ξερω αν ισχυει 100%. Άρα παρολη τη θολούρα αν μπορούσα θσ τα έπαιρνα όλα από στόμα.. 

      πρίν από 8 λεπτά , Nima21 είπε:

      Τους εχω ενημερώσει ήδη, απλως ειχα απορια ποια η διαφορά στον τρόπο χορήγησης  και αν γνωριζει καποια κοπελα .. Γιατι ας πουμε δεν τα παιρνουν ολες κολπικά εφόσον ειναι μικρότερες και οι πιθανές παρενεργειες λογικά;

      *Μία νυστα παντως και εγω την έχω.. 😝

      Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!! Ό,τι καλύτερο και σε σένα! 

      Όλα να σου πάνε καλά!!! Να πάρεις μια τεράστια χοριακη!!!! 🙏

Koula - mares


kale

Recommended Posts

images?q=tbn:ANd9GcQIwub1YgPLZd35hx578jjiMBWAtsw-mbqY0cQkTcSmJGBYlCd3ew

ΣΤΕΛΝΩ ΣΤΗΝ ΚΑΘΕΜΙΑ ΣΑΣ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΙ ΕΝΑ ΦΙΛΑΚΙ.....!!!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΕΔΩ....ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ.....!!!!!!!

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΨΥΧΟΦΘΟΡΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΗΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ.....ΓΝΩΡΙΣΑ ΕΣΑΣ...ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ....ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ....Ο΄ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ.....ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΟΥΜΕ ΦΙΛΕΣ....ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.....ΝΑ ΤΟ ΓΛΕΝΤΑΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ.....ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ....ΕΛΠΙΖΩ....ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ..!!!!!!!!

γλυκουλα μου....

το παρεακι δε θα χωρισει!!

ΥΠΟΣΧΕΣΗ Ε?????

Εγω πάντως θα μπαίνω οτι κι αν γινει.


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ κοριτσάκια μου θα τα πω και γω τώρα ένα χεράκι γιατι έχω τα νεύρα μου και δεν μπορώ να τα κρατάω άλλο μέσα μου.Και ο δικός μου doctor 2 ημερών έμβρυα μου είχε βάλει και μάλιστα από ότι έμαθα εκ των υστέρων πολύ κακής ποιότητας και είναι ο ίδιος γιατρός που έχουν κάποιες κοπέλες απο δω, ο μαστ...μηνάς.Εγώ λέω ότι πρέπει να απαιτήσουμε κορίτσια και εξηγήσεις και όλα, μου φαίνεται ότι όλοι είναι τα ίδια σκ...τα.Τι σημαίνει "έτυχε", δεν το κατάλαβα, έχω πιθανότητες ή δεν έχω?Μη με πας μια από δω και μια απο κει.Θέλω την αλήθεια όσο σκληρή και να είναι.

ΚΙ ΕΓΩ ΤΣΑΝΤΙΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ ΤΟ "ΕΤΥΧΕ" ΤΩΡΑ....!!!!!!

ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ....ΕΝΤΑΞΕΙ.....ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΜΟΥ.... "ΒΑΔΙΖΕΙΣ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ"....ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.....ΔΕΧΟΜΑΙ ΕΝΑ "ΕΤΥΧΕ" ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ....!!!!!!!!!!

ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ DOCTOR..????????

TI ΕΦΤΑΙΞΕ...????????

ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕΣ ΧΘΕΣ..??????????

ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΠΟΤΕ ΠΟΣΟΣΤΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ..???????

ΓΙΑΤΙ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΜΕΡΑΣ ΕΜΒΡΥΑ...???????

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΠΟΤΕ ΦΩΤΟ ΤΩΝ ΕΜΒΡΥΩΝ...????????

ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΡΕ ΓΑΜΟΤΟ.....ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ....ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΕ ΠΛΗΡΩΣΩ..???????


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΙ ΕΓΩ ΤΣΑΝΤΙΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ ΤΟ "ΕΤΥΧΕ" ΤΩΡΑ....!!!!!!

ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ....ΕΝΤΑΞΕΙ.....ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΜΟΥ.... "ΒΑΔΙΖΕΙΣ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ"....ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.....ΔΕΧΟΜΑΙ ΕΝΑ "ΕΤΥΧΕ" ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ....!!!!!!!!!!

ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ DOCTOR..????????

TI ΕΦΤΑΙΞΕ...????????

ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕΣ ΧΘΕΣ..??????????

ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΠΟΤΕ ΠΟΣΟΣΤΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ..???????

ΓΙΑΤΙ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΜΕΡΑΣ ΕΜΒΡΥΑ...???????

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΠΟΤΕ ΦΩΤΟ ΤΩΝ ΕΜΒΡΥΩΝ...????????

ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΡΕ ΓΑΜΟΤΟ.....ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ....ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΕ ΠΛΗΡΩΣΩ..???????

ΠΑΡΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΗ ΚΟΥΒΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΑΝΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!:P:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

Μπάνιο με δελφίνια θα κάνεις και θα τρως αστακους μεχρι να σκάσεις με 10 ευρω!!!!

Και στειλτου ΕΣΥ φωτογραφια μετα του $####&^^%!!

Από την ΑΒΑΝΑ!

Αντε πια!

Επανάσταση!!

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ! Καλά σε λέω Στρατηγο!

ΤΩΡΑ ΘΑ ΣΕ ΛΕΩ ΚΑΙ "ΤΣΕ"!


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΗ ΚΟΥΒΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΑΝΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!:P:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

Μπάνιο με δελφίνια θα κάνεις και θα τρως αστακους μεχρι να σκάσεις με 10 ευρω!!!!

Και στειλτου ΕΣΥ φωτογραφια μετα του $####&^^%!!

Από την ΑΒΑΝΑ!

Αντε πια!

Επανάσταση!!

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ! Καλά σε λέω Στρατηγο!

ΤΩΡΑ ΘΑ ΣΕ ΛΕΩ ΚΑΙ "ΤΣΕ"!

Με τρελαίνεις οοοοομως λέμε....

Εχεις τρελή πλάκα....

λοιπόν κορίτσια επανάσταση, πάνε τα κοριτσάκια που τους κοιτούσανε στα μάτια και λέγανε "ναι γιατρέ μου", "ότι πείτε γιατρέ μου"

This:...LAST YEAR....

ΦΕΤΟΣ:ΠΟΣΑ ΘΕΣ ΓΙΑΤΡΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ? ΤΟΣΑ, ΠΑΡΤΑ....ΑΛΛΑ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ...ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΣΕΝΤΣ

ΑΝΙΤΑΚΙ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΗ ΚΟΥΒΑ?


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημέρα και από μένα.

Ανιτάκι μου χαίρομαι πολύ που σε ακούω σήμερα.Μου έλειψες καλό μου χθες,αλλά το χειρότερο ήταν που σε ένιωθα στεναχωρημένη και δεν μπορούσα να κάνω κάτι.Η Αναστασία έχει δίκιο.Είμαστε γερές και υγειής και έχουμε τα αγόρια μας και είμαστε αγαπημένες μαζί τους και αυτό έχει τη μεγαλύτερη σημασία.Όλα τα άλλα θα έρθουν!!!

Κελλάκι μου ελπίζω να μην χαθείς από το παρεάκι μας.Να προσπαθήσεις φυσιολογικά και όλα μπορούν να γίνουν όταν πια έχεις ξεγράψει τα πάντα.Το έχω ακούσει τόσες φορές αυτό!!!Ελπίζω το καλύτερο για σένα.

pink hat κοριτσάκι μου αφού είπαμε τα τεστ δεν δείχνουν και είναι λογικό αφού δεν έχουμε καθυστέρηση!!!Μην απογοητεύεσαι!!!Λίγη υπομονή ακόμα και λίγη αισιοδοξία.Δίκιο έχει ο άντρας σου.

mimitra μου λυπάμαι πολύ για τον πεθερό σου.Εύχομαι και ελπίζω όλα να γίνουν για το καλύτερο,ώστε ο άνθρωπος να μην υποφέρει.Φαντάζομαι πως θα είναι ο άντρας σου.

Κορίτσια εσείς ξέρετε και κάτι παραπάνω από μένα με τους γιατρούς,πάντως εγώ είπα στον μαν...δη "Γιατρέ για να ξέρεις και την ψυχολογία μου,όλα μπορώ να τα αντέξω εκτός από την ψεύτικη ελπίδα.Όταν η ψεύτικη ελπίδα διαψεύδεται δεν μπορώ να το διαχειριστώ.Γι'αυτό για να τα πάμε καλά θέλω μόνο αλήθεια,όσο σκληρή και αν είναι".Δεν ξέρω ρε κορίτσια αν έκανα καλά,αλλά αυτή είναι η αλήθεια μου.Πέρυσι το Μάη που είχα πάει σε 2 γυναικολόγους(απλούς όχι εξωσωματικούς)με τις εξετάσεις μας και μου είπαν "άσε το καλοκαίρι να περάσει να περάσει γιατί δεν βλέπουμε κάτι σοβαρό" είχα γεμίσει ελπίδες.Και όταν αυτές διαψεύστηκαν ήμουν ένα ράκος.Δεν μπορούσα εύκολα να συνέλθω,ενώ τώρα που ξέρω ποιό είναι το πρόβλημα νιώθω πιο δυνατή να το παλέψω και λεώ και στον εαυτό μου και στον άντρα μου "ό,τι είναι να γίνει θα γίνει.Δεν θα παθάνω κιόλας"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mimitra mou Exo ginei Mia terastia mpalitsa xexexe!

Pes ta Anastasia mou! koritsia na milate Kai AMA den sas kanei o giatros na feugete. Telos den exete kamia ipoxreosi. Ego efiga apo to giatro mou Kai piga se giatro stin idia kliniki stin opoia MONO 3 einai sinolo. stin arxi ennoiotha asxima giati me evlepe kiolas alla afou den me voithise oso tha prepe. efiga epsaksa kiallou kai telika kateliksa ston giatro mou kai den to metanoiosa.

anitaki mou na figeis sigoura kai an den einai kalos autos o mm... pou lete na pate se auton tis lambri nipo. ego pou eimai asxeti kai sas akouo autos mou fanike kaliteros. ;) vevaia na to psakseis Kai kamia fora gia kathe kopela einai diaforetiko, opou noiotheis pio aneta. Xxxx

mimitra mou, kala den to pisteuo pos sou eipan etsi meta tin emvriometafora... kai si na tous ta peis kai na figeis ama einai etsi.... Xxxxx


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημέρα και από μένα.

Ανιτάκι μου χαίρομαι πολύ που σε ακούω σήμερα.Μου έλειψες καλό μου χθες,αλλά το χειρότερο ήταν που σε ένιωθα στεναχωρημένη και δεν μπορούσα να κάνω κάτι.Η Αναστασία έχει δίκιο.Είμαστε γερές και υγειής και έχουμε τα αγόρια μας και είμαστε αγαπημένες μαζί τους και αυτό έχει τη μεγαλύτερη σημασία.Όλα τα άλλα θα έρθουν!!!

Κελλάκι μου ελπίζω να μην χαθείς από το παρεάκι μας.Να προσπαθήσεις φυσιολογικά και όλα μπορούν να γίνουν όταν πια έχεις ξεγράψει τα πάντα.Το έχω ακούσει τόσες φορές αυτό!!!Ελπίζω το καλύτερο για σένα.

pink hat κοριτσάκι μου αφού είπαμε τα τεστ δεν δείχνουν και είναι λογικό αφού δεν έχουμε καθυστέρηση!!!Μην απογοητεύεσαι!!!Λίγη υπομονή ακόμα και λίγη αισιοδοξία.Δίκιο έχει ο άντρας σου.

mimitra μου λυπάμαι πολύ για τον πεθερό σου.Εύχομαι και ελπίζω όλα να γίνουν για το καλύτερο,ώστε ο άνθρωπος να μην υποφέρει.Φαντάζομαι πως θα είναι ο άντρας σου.

Κορίτσια εσείς ξέρετε και κάτι παραπάνω από μένα με τους γιατρούς,πάντως εγώ είπα στον μαν...δη "Γιατρέ για να ξέρεις και την ψυχολογία μου,όλα μπορώ να τα αντέξω εκτός από την ψεύτικη ελπίδα.Όταν η ψεύτικη ελπίδα διαψεύδεται δεν μπορώ να το διαχειριστώ.Γι'αυτό για να τα πάμε καλά θέλω μόνο αλήθεια,όσο σκληρή και αν είναι".Δεν ξέρω ρε κορίτσια αν έκανα καλά,αλλά αυτή είναι η αλήθεια μου.Πέρυσι το Μάη που είχα πάει σε 2 γυναικολόγους(απλούς όχι εξωσωματικούς)με τις εξετάσεις μας και μου είπαν "άσε το καλοκαίρι να περάσει να περάσει γιατί δεν βλέπουμε κάτι σοβαρό" είχα γεμίσει ελπίδες.Και όταν αυτές διαψεύστηκαν ήμουν ένα ράκος.Δεν μπορούσα εύκολα να συνέλθω,ενώ τώρα που ξέρω ποιό είναι το πρόβλημα νιώθω πιο δυνατή να το παλέψω και λεώ και στον εαυτό μου και στον άντρα μου "ό,τι είναι να γίνει θα γίνει.Δεν θα παθάνω κιόλας"

roubies εχω ακούση τα καλύτερα για τον Μαν..δη και εγώ όταν θα είναι η ώρα μάλλον σε αυτόν θα πάω.

ΕΝΩΜΕΝΕΣ ΠΟΤΕ ΝΙΚΗΜΕΝΕΣ


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!!

Ποσο χαιρομαι που ανεβηκε η παρεα!!Αννιτακι καλως ηρθες πολυ χαιρομαι που εισαι καλυτερα!

mimitra περαστηκα στον πεθερο σου να καλυτετερευσει σου ευχομαι και να ειναι παλι καλα!

Αναστασια μου να χαιρεσαι το σκυλακι σου!

κοριτσια ειναι απαραδεκτο να μας κοροιδευουν ετσ οι γιατροι ειναι δυνατον?

τοσα χρηματα παιρνου ειναι υποχρεωμενο ινα κανουν σωστη δουλεια το λιγοτερο οχι να μην παιρνουν τηλεφωνο..Τελος παντων να μην εκνευριστω!!

Παιζουν με την ελπιδα μας!

Σε ολα τα κοριτσια ευχομαι ευχαριστα νεα απο δω και περα και ολα να μας ερθουν θετικα!!

Link to comment
Share on other sites

Με τρελαίνεις οοοοομως λέμε....

Εχεις τρελή πλάκα....

λοιπόν κορίτσια επανάσταση, πάνε τα κοριτσάκια που τους κοιτούσανε στα μάτια και λέγανε "ναι γιατρέ μου", "ότι πείτε γιατρέ μου"

This:...LAST YEAR....

ΦΕΤΟΣ:ΠΟΣΑ ΘΕΣ ΓΙΑΤΡΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ? ΤΟΣΑ, ΠΑΡΤΑ....ΑΛΛΑ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ...ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΣΕΝΤΣ

ΑΝΙΤΑΚΙ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΗ ΚΟΥΒΑ?

ΣΩΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ......!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΜΑΖΙ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:p:p


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


mimitrou μου τι κανεις κοριτσακι μου?ο πεθερος σου πως ειναι?

pink hat υπομονη κοριτσακι μου,ολα καλα θα πανε!!!!!

kelly εμεις τα ειπαμε.....τι να πω αλλο...

anitaki μου γλυκο σε σκεφτομαι πολυ....

zamponelaki?????????

φιλακια σε οοοοοοοοοοολες!!!!!!!!!!!!


RwXQp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημέρα και από μένα.

Ανιτάκι μου χαίρομαι πολύ που σε ακούω σήμερα.Μου έλειψες καλό μου χθες,αλλά το χειρότερο ήταν που σε ένιωθα στεναχωρημένη και δεν μπορούσα να κάνω κάτι.Η Αναστασία έχει δίκιο.Είμαστε γερές και υγειής και έχουμε τα αγόρια μας και είμαστε αγαπημένες μαζί τους και αυτό έχει τη μεγαλύτερη σημασία.Όλα τα άλλα θα έρθουν!!!

Κελλάκι μου ελπίζω να μην χαθείς από το παρεάκι μας.Να προσπαθήσεις φυσιολογικά και όλα μπορούν να γίνουν όταν πια έχεις ξεγράψει τα πάντα.Το έχω ακούσει τόσες φορές αυτό!!!Ελπίζω το καλύτερο για σένα.

pink hat κοριτσάκι μου αφού είπαμε τα τεστ δεν δείχνουν και είναι λογικό αφού δεν έχουμε καθυστέρηση!!!Μην απογοητεύεσαι!!!Λίγη υπομονή ακόμα και λίγη αισιοδοξία.Δίκιο έχει ο άντρας σου.

mimitra μου λυπάμαι πολύ για τον πεθερό σου.Εύχομαι και ελπίζω όλα να γίνουν για το καλύτερο,ώστε ο άνθρωπος να μην υποφέρει.Φαντάζομαι πως θα είναι ο άντρας σου.

Κορίτσια εσείς ξέρετε και κάτι παραπάνω από μένα με τους γιατρούς,πάντως εγώ είπα στον μαν...δη "Γιατρέ για να ξέρεις και την ψυχολογία μου,όλα μπορώ να τα αντέξω εκτός από την ψεύτικη ελπίδα.Όταν η ψεύτικη ελπίδα διαψεύδεται δεν μπορώ να το διαχειριστώ.Γι'αυτό για να τα πάμε καλά θέλω μόνο αλήθεια,όσο σκληρή και αν είναι".Δεν ξέρω ρε κορίτσια αν έκανα καλά,αλλά αυτή είναι η αλήθεια μου.Πέρυσι το Μάη που είχα πάει σε 2 γυναικολόγους(απλούς όχι εξωσωματικούς)με τις εξετάσεις μας και μου είπαν "άσε το καλοκαίρι να περάσει να περάσει γιατί δεν βλέπουμε κάτι σοβαρό" είχα γεμίσει ελπίδες.Και όταν αυτές διαψεύστηκαν ήμουν ένα ράκος.Δεν μπορούσα εύκολα να συνέλθω,ενώ τώρα που ξέρω ποιό είναι το πρόβλημα νιώθω πιο δυνατή να το παλέψω και λεώ και στον εαυτό μου και στον άντρα μου "ό,τι είναι να γίνει θα γίνει.Δεν θα παθάνω κιόλας"

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ, ΓΙΑ ΘΥΜΗΣΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΛΛΑ....ΕΣΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ΠΡΩΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΤΟ ΜΑΝΤΟΥΔΗ..???????


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Kai go Mesa Gia CUBA!

Xixixixi

Alex mou xairomai pou eisai kalitera. Ti sou eipan oi giatroi? Prepei na pas na se ksanadoun fantazomai. Ti perases vre koritsaki mou esi..... Mpravo sou pou eisai toso dinati. Xxxxxx


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

mimitrou μου τι κανεις κοριτσακι μου?ο πεθερος σου πως ειναι?

pink hat υπομονη κοριτσακι μου,ολα καλα θα πανε!!!!!

kelly εμεις τα ειπαμε.....τι να πω αλλο...

anitaki μου γλυκο σε σκεφτομαι πολυ....

zamponelaki?????????

φιλακια σε οοοοοοοοοοολες!!!!!!!!!!!!

Δυσκολα τα πραγματα ...

Όσο πάει και... σβηνει.

Anyway, μη σας λεω λεπτομερειες και σας ριχνω.

Τι κανεις εσυ πως είναι η υγεια σου?

Σήμερα έχει τόσο υπέροχη μέρα!

Μακάρι να ήμουν βόλτα...


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...