Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Anitaki mou gliko xairomai pou akougesai kalitera, na allakseis giatro.... Den kanei autos vre paidi mou, pigaine se auton pou sou eipan oi kopeles i auton tis lambrinipo. kali mou den ithela na sou to po prin alla mou fanike para poli parakseno pou sou evale 2 is meras emvria.... ti na po den eimai kai giatros alla den toxo ksanakousei.... an isoun edo stin kipro tha soulega nartheis sto diko mou sigoura!

Kelly mou, makari na sou ferei to moraki sou ekeinos ekei pano, opos ton les, me ton fisiologiko tropo. se katalavaino apolita. akomi kai an allakseis gnomi kai ksanakaneis ivf, emeis edi tha eimaste na se stiriksoume. Pigaine Gia ksimatiasma omos anyway!

Mimitra mou, o theos na voithisei na ginei oti einai kalitero gia ton pethero sou... exasa kai go ton pethero mou prin akrivos 2 xronia apo autin tin arrostia... apla sto telos para na vasanizete xoris elpida to plasma kai na xanei tin aksioprepeia tou kai na ipoferei, makari o kalos theoulis na ou dosie galini...

Louloulika mou elpizo na pane ola kala ston iperixo. Stin arxi panta prepei na eimaste epifilaktikoi! Ego eimai 20 vdomadon Kai akomi agxonomai...

Anastasia mou Kali simfono APOLITA mazi sou. Oles thelume na kanoume moro alla den tha pethanoume kiolas, prepei na ektimoume Kai na xairomaste ta pragmata. Pou idi exhume sti zoi mas...

Giauto koritsia xareite ti zoi giati den kseroume Kai ti mas ksimeronei aurio. :)

Kisses


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Anastasia mou Kali simfono APOLITA mazi sou. Oles thelume na kanoume moro alla den tha pethanoume kiolas, prepei na ektimoume Kai na xairomaste ta pragmata. Pou idi exhume sti zoi mas...

Giauto koritsia xareite ti zoi giati den kseroume Kai ti mas ksimeronei aurio. :)

Kisses

έτσι ακριβως ειναι...

η ζωη εχει τοσες χαρες και ειναι τοσο ανατρεπτικη που πρεπει να χαιρομαστε την καθε στιγμη

σιγουρα υπαρχουν πραγματα που μας στεναχωρουν αλλά πρπει να τα βιώνουμε στην πραγματικη τους διασταση - εννοω να μη τα γιγαντώνουμε.

Ωρες ώρες νομιζουμε οτι ενα προβλημα εινια τεραααααστιο και μας τρωει και μας στραγγιζει ολη τη θετικη μας ενεργεια.

Δεν πρεπει ομως!

Εχουμε τοοοοοσα πολλα που πρεπει να μας χαροποιουν!

Και πανω απο ολα την υγεια μας ΤΟ ΥΨΙΣΤΟ ΑΓΑΘΟ!

(Και τους αντρες μας βεβαια).

Christine μου, οταν το νιωσεις ΕΣΥ θα ηθελα να δω και τη φουσκωμένη σου κοιλιτσα στο facebook!

εισαι τοσο ομορφο κοριτσι και θα εισαι μια γλυκα τωρα φανταζομαι που θα έχεις γινει μπαλίτσα! :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

ΕΒΑΛΑ AVATAR ΕΠΙΤΕΛΟΥΥΥΥΥΥΣ

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

ΩΡΑΙΟ ΕΙΝΑΙ......ΘΕΟΜΟΥΡΛΟ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ...!!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα τσουπρες!!!!!

Mimitra Ολοι τα έχουμε περάσει με κάποιον δικό. Υπομονη κοριτσαρα μου. Είναι

δύσκολο αλλα θα τα καταφέρετε.

Αννιτακι Βλέπω επιστρέψαμε πρώτα με μπλε και μετα με κόκκινα έντονα

γράμματα. Τέλεια!!!!!!! Είμαστε σε καλο δρόμο.

Kelly. Δεν σχολιάζω γιατι τα έχουμε ήδη συζητήσει!!!! Απλά συνεχιζουμε

λέμε!!!!!!!

Pink hat. Θα σε μαλωσω. Υπομονη τον εφαγες το γάιδαρο

Anastasia. Πόσο χάρηκα με το νέο σας μέλος. Και εμείς μετα τη ληστεια

γερμανικό λυκοσκυλο περιμένουμε να μας φέρει ένας φίλος μου!!!

Περιμένω ονόματα για να τον βαφτισουμε. Θα είσαστε όλες νονες.

Φιλια και στις υπόλοιπες που δεν αναφέρθηκα. Σας αγαπω πολυ!!!!!!!

Σήμερα στο Λαγονήσι έχει πολυ καλή μερα για βολτιτσα στη θάλασσα και παιδάκι στα περίφημα Καλυβια!!!!!!!

Και μια και είμαστε πλέον στον Μάρτιο να σας ενημερώσω οτι μπορείτε να εκδηλωθεί τα χωρίς άγχος γιατι....επιτέλους ΑΝΔΡΟΜΟΣ ΕΡΜΗΣ μας τελείωσε!!!!!

Και όπως λέει και το Αναστασακι μας είμαστε πολυ καλα με τα αγοράκια μας οπότε ας το ρίξουμε στο γουτσου γουτσου γιατι με όλες αυτές τις αποχές λόγω διαδικασιών κοντευαμε να το ξεχάσουμε!!!!!!

Sping offers begins!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Anitaki mou gliko xairomai pou akougesai kalitera, na allakseis giatro.... Den kanei autos vre paidi mou, pigaine se auton pou sou eipan oi kopeles i auton tis lambrinipo. kali mou den ithela na sou to po prin alla mou fanike para poli parakseno pou sou evale 2 is meras emvria.... ti na po den eimai kai giatros alla den toxo ksanakousei.... an isoun edo stin kipro tha soulega nartheis sto diko mou sigoura!

Giauto koritsia xareite ti zoi giati den kseroume Kai ti mas ksimeronei aurio. :)

Kisses

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΚΙ ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ.....!!!!!!!!!!!

ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΠΑΝΩ ΑΠ΄ΟΛΑ Η ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ, Ο ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΟΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΓΑΠΟΥΝ..!!!!!!!!!!:P:p

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ..!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

χαιρομαι που εχεις κεφακια σημερα!

χθες κοντεψαμε ολες να κανουμε χαρακιρι!

(((((((.....αγκαλιτσα......)))))))

ΜΕΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΛΗ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΟΜΟΡΦΟΥΛΑ ΜΟΥ..!!!!!!!!!!!

images?q=tbn:ANd9GcQnFJiSBSbkp4C-oEguy8_M1xcCXAF1lS0F9EKkKFhBqwrPMJlv


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα τσουπρες!!!!!

Mimitra Ολοι τα έχουμε περάσει με κάποιον δικό. Υπομονη κοριτσαρα μου. Είναι

δύσκολο αλλα θα τα καταφέρετε.

Αννιτακι Βλέπω επιστρέψαμε πρώτα με μπλε και μετα με κόκκινα έντονα

γράμματα. Τέλεια!!!!!!! Είμαστε σε καλο δρόμο.

Kelly. Δεν σχολιάζω γιατι τα έχουμε ήδη συζητήσει!!!! Απλά συνεχιζουμε

λέμε!!!!!!!

Pink hat. Θα σε μαλωσω. Υπομονη τον εφαγες το γάιδαρο

Anastasia. Πόσο χάρηκα με το νέο σας μέλος. Και εμείς μετα τη ληστεια

γερμανικό λυκοσκυλο περιμένουμε να μας φέρει ένας φίλος μου!!!

Περιμένω ονόματα για να τον βαφτισουμε. Θα είσαστε όλες νονες.

Φιλια και στις υπόλοιπες που δεν αναφέρθηκα. Σας αγαπω πολυ!!!!!!!

Σήμερα στο Λαγονήσι έχει πολυ καλή μερα για βολτιτσα στη θάλασσα και παιδάκι στα περίφημα Καλυβια!!!!!!!

Και μια και είμαστε πλέον στον Μάρτιο να σας ενημερώσω οτι μπορείτε να εκδηλωθεί τα χωρίς άγχος γιατι....επιτέλους ΑΝΔΡΟΜΟΣ ΕΡΜΗΣ μας τελείωσε!!!!!

Και όπως λέει και το Αναστασακι μας είμαστε πολυ καλα με τα αγοράκια μας οπότε ας το ρίξουμε στο γουτσου γουτσου γιατι με όλες αυτές τις αποχές λόγω διαδικασιών κοντευαμε να το ξεχάσουμε!!!!!!

Sping offers begins!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ....ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΑΣ.....ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΝΙΚΗΣΟΥΜΕ....ΤΟ ΤΕΡΑΣ..!!!!!!!!!!!!

ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ....ΠΟΛΛΑ ΓΟΥΤΣΟΥ-ΓΟΥΤΣΟΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΟΥΣ ΜΑΣ..!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσάκια μου θα τα πω και γω τώρα ένα χεράκι γιατι έχω τα νεύρα μου και δεν μπορώ να τα κρατάω άλλο μέσα μου.Και ο δικός μου doctor 2 ημερών έμβρυα μου είχε βάλει και μάλιστα από ότι έμαθα εκ των υστέρων πολύ κακής ποιότητας και είναι ο ίδιος γιατρός που έχουν κάποιες κοπέλες απο δω, ο μαστ...μηνάς.Εγώ λέω ότι πρέπει να απαιτήσουμε κορίτσια και εξηγήσεις και όλα, μου φαίνεται ότι όλοι είναι τα ίδια σκ...τα.Τι σημαίνει "έτυχε", δεν το κατάλαβα, έχω πιθανότητες ή δεν έχω?Μη με πας μια από δω και μια απο κει.Θέλω την αλήθεια όσο σκληρή και να είναι.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ....ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΑΣ.....ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΝΙΚΗΣΟΥΜΕ....ΤΟ ΤΕΡΑΣ..!!!!!!!!!!!!

ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ....ΠΟΛΛΑ ΓΟΥΤΣΟΥ-ΓΟΥΤΣΟΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΟΥΣ ΜΑΣ..!!!!!

Ναι!!!! Μαζι ζουζουνα μου!!! Ετοίμασε μου ξαπλώστρα και mochito. Δεν έχω έρθει ποτε και θέλω τρελό ξεφάντωμα!!! Χμμμμμ τωρα που το σκέφτομαι απο Πάσχα τι και το νησί;;;; Απο επτανησα μονο Κέρκυρα έχω παει για Πάσχα.

Link to comment
Share on other sites

images?q=tbn:ANd9GcQIwub1YgPLZd35hx578jjiMBWAtsw-mbqY0cQkTcSmJGBYlCd3ew

ΣΤΕΛΝΩ ΣΤΗΝ ΚΑΘΕΜΙΑ ΣΑΣ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΙ ΕΝΑ ΦΙΛΑΚΙ.....!!!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΕΔΩ....ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ.....!!!!!!!

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΨΥΧΟΦΘΟΡΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΗΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ.....ΓΝΩΡΙΣΑ ΕΣΑΣ...ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ....ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ....Ο΄ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ.....ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΟΥΜΕ ΦΙΛΕΣ....ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.....ΝΑ ΤΟ ΓΛΕΝΤΑΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ.....ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ....ΕΛΠΙΖΩ....ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ..!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσάκια μου θα τα πω και γω τώρα ένα χεράκι γιατι έχω τα νεύρα μου και δεν μπορώ να τα κρατάω άλλο μέσα μου.Και ο δικός μου doctor 2 ημερών έμβρυα μου είχε βάλει και μάλιστα από ότι έμαθα εκ των υστέρων πολύ κακής ποιότητας και είναι ο ίδιος γιατρός που έχουν κάποιες κοπέλες απο δω, ο μαστ...μηνάς.Εγώ λέω ότι πρέπει να απαιτήσουμε κορίτσια και εξηγήσεις και όλα, μου φαίνεται ότι όλοι είναι τα ίδια σκ...τα.Τι σημαίνει "έτυχε", δεν το κατάλαβα, έχω πιθανότητες ή δεν έχω?Μη με πας μια από δω και μια απο κει.Θέλω την αλήθεια όσο σκληρή και να είναι.

Καλε! Εμένα μόλις τελειωσε η εμβρυομεταφορα και ημουν στο κρεβατι ερχεται η εμβρυολογος και λεει "ε, μετρια ειναι... την επομενη φορα θα βγαλουμε πιο πολλα" (Απο την καταψυξη)

"ΠΟΙΑ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΜΑΡΗ???????":evil::evil::evil::evil::evil:

Λες και το ηξεραν απο τοτε οι μ@#@κες μη τους #@##$ω τιποτα γ@##ώ το κερατό μου!!

%$#$%#$#$#$

%^^^^^^%%^

^%$$%$%$%%$

^%^%$%$#@#

(*&%$##@

ΟΛΑ ΤΑ ΞΕΡΟΥΝΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!

Κι εμεις τα χαϊβάνια τους έχουμε σα Θεούς!

ΝΑΑΑΑΑ!! (ΜΟΥΤΖΑ)


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...