Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ


Moments

Recommended Posts

Μην αγχωνεσαι Γερασιμε και προ παντως μην αγχωνεις τη γυναικα σου. Κανετε αλλα πραγματα και συζητησεις. Καλα 2 χρονια προσπαθουσατε και κανενας χριστιανος δε σας ειπε για σπερματεγχυση? Ολα θα πανε καλα...ολοι στην ιδια μοιρα ειμαστε αλλα το αποτελεσμα με την προσπαθεια μας θα ειναι θετικο.

eirinaki αφου δεν ειχαμε τιποτα προσπαθουσαμε απο μονοι μας.Μετα τον 1,5 χρονο αρχισαμε να ψαχνουμε περισσοτερα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 43k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • stellitsa1978

    4620

  • descolorira

    3994

  • caramello

    3743

  • Moments

    2873

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα Kaliroi, moments και elenaki!! Θέλω να σας ευχαριστήσω θερμά για την εγκάρδια σας υποδοχή και να σας ευχηθώ μέσα απο την καρδιά μου ενα μωράκι στην κοιλίτσα σας και πολύ πολύ σύντομα! Όλες αυτές οι πληροφορίες που πήρα απο σας ειναι σαφέστατα πολύ κατατοπιστηκές και αν μέσα στους επόμενους 3 μήνες δεν έχουμε αποτελέσματα θα καταφύγω πλέον σ'αυτή την οδό!! Σας ευχαριστώ κ πάλι για όλα :P ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΟΛΟΥΣ!!


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλη σου ημερα moment!!Εγω ηξερα οτι τις γονιμες ημερες ανεβαινει η θερμοκρασια σας!Ετσι εχει πει και ο γιατρος μας οτι ειμαστε σε αυτο το ποσοστο που δεν εχουμε καποια σαφη εξηγηση :(. Δεν αισθανομαι πολυ ανετα που το λεω αλλα πριν αρκετα χρονια πριν συναντησω την γυναικα της ζωης μου και παντρευτουμε ειχα μια ατυχη εγκυμοσυνη με καποια κοπελα και απο τις πρωτες μερες ειχε καποιες αλλαγες στο σωμα της, ειχαν σκουρινει οι θηλες της και ειχε γεμισει το στηθος της. Προφανως δεν ειναι παντα το ιδιο σε καθε γυναικα.Ναι ναι 10 και σημερα.Αντε να πεσουμε σε μονοψηφιο!!!!!

Ακριβώς. Σε κάθε γυναίκα είναι πολύ διαφορετικά!!! Και αυτή τη φορά το δύσκολο είναι ότι παρεμβαίνουν τα φάρμακα τα οποία δυστυχώς μας δίνουν και ψεύτικες ελπίδες. Το ξανάπα αλλά με όλα αυτά τα νέα ευρήματα της ιατρικής δεν μπορούσε ένας; ΕΝΑΣ; να ανακαλύψει και τον τρόπο να ξέρουμε ανα πάσα στιγμή τι γίνεται μέσα μας; ΕΛΕΟΣ!!!!:P


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Kaliroi, moments και elenaki!! Θέλω να σας ευχαριστήσω θερμά για την εγκάρδια σας υποδοχή και να σας ευχηθώ μέσα απο την καρδιά μου ενα μωράκι στην κοιλίτσα σας και πολύ πολύ σύντομα! Όλες αυτές οι πληροφορίες που πήρα απο σας ειναι σαφέστατα πολύ κατατοπιστηκές και αν μέσα στους επόμενους 3 μήνες δεν έχουμε αποτελέσματα θα καταφύγω πλέον σ'αυτή την οδό!! Σας ευχαριστώ κ πάλι για όλα :P ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΟΛΟΥΣ!!

Angelikig μου μακάρι να μην χρειαστείς οποιαδήποτε άλλη οδό και να είσαι τυχερή σύντομα χωρίς περαιτέρω προσπάθειες!!!! Για ό,τι θες να έρχεσαι από δω να τα λέμε!!!!:D


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα αγαπες,τι μου κανετε????

ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας , χθες σκεφτομουν οτι αν απογορευοταν σιγουρα θα μας το ελεγε ο γιατρος αλλα απο την αλλη μπορει να ειναι και αυτονοητο , αλλα αφου και σε εσας δεν απαγορευσαι κατι τοτε ολα οκ. εγω ελεγα μηπως μεινω πιο νωρις μονη μου (λεμε τωρα) και πειραξει η ενεση που θα κανω αλλα μαλλον δεν θα υπαρξει τετοια περιπτωση οποτε το ξεχναμε και προχωραμε.λιγες μερες μεινανε και θα δουμε.

σας ευχαριστω πολυ για ολα!!!!!!!!!!


ticker.php?pic=xv3yzugzjjgai786

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ακριβώς. Σε κάθε γυναίκα είναι πολύ διαφορετικά!!! Και αυτή τη φορά το δύσκολο είναι ότι παρεμβαίνουν τα φάρμακα τα οποία δυστυχώς μας δίνουν και ψεύτικες ελπίδες. Το ξανάπα αλλά με όλα αυτά τα νέα ευρήματα της ιατρικής δεν μπορούσε ένας; ΕΝΑΣ; να ανακαλύψει και τον τρόπο να ξέρουμε ανα πάσα στιγμή τι γίνεται μέσα μας; ΕΛΕΟΣ!!!!:P

Καλησπερα κοριτσια! Καλα βρε moments που τα σκεφτεσαι και τα γραφεις αυτα? Γελασα με την ψυχη μου. Οντως καλα θα ηταν να ξεραμε απο την αρχη γιατι εκεινες οι 15 μερες της αναμονης Θεε μου δεν περνανε με τιποτα!!!

εχουμε κανενα νεο, καμμια ερωτηση? :confused:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!!!! Ησυχία βλέπω σήμερα. Την Κυριακή όλοι χαλαρώνουμε ένα πράγμα!!!! Ήρθε η ακατανόμαστη ΠΑΛΙ!!!! Και πάλι γρηγορότερα σαν να μην έκανα τη λαπαροσκόπηση. Φαίνεται πως όλο μου το σώμα ανυπομονεί για τα παρακάτω χεχεχε. Δευτέρα πρωί θα πάω να βάλω μια Arvekap για διακοπή το Μάρτιο και τον Απρίλιο Και μετά βουρ για μπεμπέ!!!! Ο ε ο !!!!! Και μέχρι τότε Eirinaki ίσως να βρεθεί εκείνος ο ΕΝΑΣ με την πατέντα και να μου βγει τελικά πιο ανώδυνη η αναμονή των 15 ημερών της εξωσωματικής!!! Χεχεχε.


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!!!! Ησυχία βλέπω σήμερα. Την Κυριακή όλοι χαλαρώνουμε ένα πράγμα!!!! Ήρθε η ακατανόμαστη ΠΑΛΙ!!!! Και πάλι γρηγορότερα σαν να μην έκανα τη λαπαροσκόπηση. Φαίνεται πως όλο μου το σώμα ανυπομονεί για τα παρακάτω χεχεχε. Δευτέρα πρωί θα πάω να βάλω μια Arvekap για διακοπή το Μάρτιο και τον Απρίλιο Και μετά βουρ για μπεμπέ!!!! Ο ε ο !!!!! Και μέχρι τότε Eirinaki ίσως να βρεθεί εκείνος ο ΕΝΑΣ με την πατέντα και να μου βγει τελικά πιο ανώδυνη η αναμονή των 15 ημερών της εξωσωματικής!!! Χεχεχε.

Καλημερα! Ησυχια λεει... Καλε που ξενυχτισατε ολες χθες βραδυ? Ή μηπως καταπιαστηκατε με δουλειες σπιτιου? Αντε παλι Moments, μεχρι και η ακατανομαστη ερχεται νωρις ωστε να βοηθησει για να εχεις γρηγοροτερα το μπεμπε στην αγκαλιτσα σου... Εγω την περιμενω απο μερα σε μερα και εχει ανοιξει η ορεξη μου. Απορω κοριτσια με τοσο που τρωω πως μπαινω στα ρουχα μου...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ειχατε προβλημα pegg??εμεις εχουμε εκνευριστει γιατι χωρις να εχουμε ουσιαστικο προβλημα προσπαθουμε σχεδον 2 χρονια.Εχουμε αλλαξει 3 γιατρους και εχουμε κανει απιστευτα πολλες εξετασεις!Δεν ξερω τι να πω ελπιζω τωρα με την σπερματεγχυση να τα καταφερουμε.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΕΡΑΣΙΜΕ.ΝΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΤΟΥ ΣΥΖΗΓΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΟΡΙΑΚΑ ΕΠΙΠΕΔΑ.ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΗ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 2,5 ΧΡΟΝΙΑ


6l2Tp3.png

ASJsp3.png

axbrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΕΡΑΣΙΜΕ.ΝΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΤΟΥ ΣΥΖΗΓΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΟΡΙΑΚΑ ΕΠΙΠΕΔΑ.ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΗ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 2,5 ΧΡΟΝΙΑ

Καλημερα pegg.Το "γιατι" το ειδατε???απο τι ειναι σε χαμηλα επιπεδα?μικροβια, κιρσοκηλη ,φλεγμωνη???ειναι κατι που δεν φτιαχνετε?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα pegg.Το "γιατι" το ειδατε???απο τι ειναι σε χαμηλα επιπεδα?μικροβια, κιρσοκηλη ,φλεγμωνη???ειναι κατι που δεν φτιαχνετε?

ΓΕΡΑΣΙΜΕ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΕΝΩ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ. ΕΝΤΟΠΙΣΤΗΚΕ ΚΙΡΣΟΚΟΙΛΗ ΕΚΑΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ.ΤΩΡΑ ΤΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΠΑΛΙ ΓΙΆΥΤΟ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΣΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ


6l2Tp3.png

ASJsp3.png

axbrp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΡΑΣΙΜΕ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΕΝΩ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ. ΕΝΤΟΠΙΣΤΗΚΕ ΚΙΡΣΟΚΟΙΛΗ ΕΚΑΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ.ΤΩΡΑ ΤΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΠΑΛΙ ΓΙΆΥΤΟ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΣΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ

Οταν εκανα το πρωτο σπερματοδιαγραμμα ειχαν βρεθει καποια μικροβια τα οποια μου δημιουργουσαν προβλημα στην κινητικοτητα.Ειχα στις 12 ωρες 2% κινητικοτητα.Μετα απο 2 μηνες αντιβιωσης, επεμβαση κιρσοκοιλης, διατροφη και βιταμινες εφτασα στις 17 ωρες 8%.Πιστευω οτι η διατροφη και οι βιταμινες εκαναν φοβερη δουλεια.

Link to comment
Share on other sites

Οταν εκανα το πρωτο σπερματοδιαγραμμα ειχαν βρεθει καποια μικροβια τα οποια μου δημιουργουσαν προβλημα στην κινητικοτητα.Ειχα στις 12 ωρες 2% κινητικοτητα.Μετα απο 2 μηνες αντιβιωσης, επεμβαση κιρσοκοιλης, διατροφη και βιταμινες εφτασα στις 17 ωρες 8%.Πιστευω οτι η διατροφη και οι βιταμινες εκαναν φοβερη δουλεια.

ΓΕΡΑΣΙΜΕ ΕΜΕΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΜΕ 3% ΖΩΗΡΑ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΦΤΑΣΑΜΕ 30% ΖΩΗΡΑ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΩΡΑ.ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ 10-14%ΠΕΡΙΠΟΥ!!ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΟΜΩΣ


6l2Tp3.png

ASJsp3.png

axbrp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΡΑΣΙΜΕ ΕΜΕΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΜΕ 3% ΖΩΗΡΑ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΦΤΑΣΑΜΕ 30% ΖΩΗΡΑ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΩΡΑ.ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ 10-14%ΠΕΡΙΠΟΥ!!ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΟΜΩΣ

ΑΑΑ συγνωμη pegg δεν ειχα καταλαβει.Ναι οντως ειναι χαμηλα τα ποσοστα.Παντως ετσι για να κανουμε συζητηση τα πρασινα λαχανικα, το κοκκινο κρασι οι ξηροι καρποι το σελενιο και η φυσικη γυρη βοηθανε.Και ακομα οχι στενα παντελονια, μηχανακι και ζεστα μπανια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...