Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts

κατσε τωρα να περιλαβω και την jasmini που παραπονιεται για τα σουβλακια!!!που μενεις στην Ροδο?γιατι τουλαχιστον προς το κεντρο εχει ποοοοολυ φαι!!!!

ναι αλλά δυστυχώς όσον αφορά το γρήγορο φαγητό τουλάχιστον (πίτσα, σουβλακι, γύρος, burger κτλ) είμαι πολύ δυσαρεστημένη!

Αυτό που μου λείπει από την Αθήνα είναι... η πίτα γύρος :rolleyes: το κεμπάμπ του Πειραιά και το πεινιρλί από Πειραια ή Δροσιά! Δεν παίζονται!! Εδώ είναι άσχετοι από τέτοια πράγματα, λυπάμαι που το λέω!!

Από παγωτά και γλυκά καλά τα πάνε :wink::wink::wink:


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όχι όχι κι εγώ του κλασικού είμαι. Δεν είμαι του κοτομπέηκον κλπ. Πετρούπολη μένεις?

Ε τώρα τρέξαν και τα δικά μου με τα σουβλάκια και τις κρέπες. Άντε.......Ξέρεις κι άλλα ε? Πονήρω............

πετρουπολη εμενε ο αντρας μου.εγω μενω μενιδι μεν αλλα στα ορια με καματερο.ξερω να σου πω και για παιδακια!στα καλαμια στο πεζοδρομο.και το δεξιμι της αλοης(η αλοας δεν ειμαι σιγουρη) ειναι ωραιο.


age.png
Link to comment
Share on other sites

Διαφημίσεις!!

ωραίο ντοκιμαντέρ!!

jas έμενες αθήνα και πήγες ρόδο? πιο καλά εκεί όμως, δεν είναι?

Ναι, ήρθα μόνιμα στην Ρόδο προ 5 περίπου ετών. Όσον αφορά το να κάνεις οικογένεια νομίζω είναι πιο καλά στην επαρχία, όσον αφορά όμως τις εξόδους, το φαγητό..τις επιλογές γενικότερα ακόμα και τον επαγγελματικό τομέα, είναι σαφώς καλύτερα στην Αθήνα!!!


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Έχω σοκαριστεί απλά!!!αχβαχ!

jas ναι δίκιο έχεις αλλά θα μου άρεσε πολύ να έβλεπα θάλασσα από το μπαλκόνι μου και να είχα την ηρεμία μου γενικότερα. Πόσο πια βγαίνουμε εδώ, εγώ όχι τόσο. Ξέρω γω , αν λύσεις το επαγγελματικό ταάλλα παλεύονται. Εσύ οκ με δουλειά?


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μολις μπηκε η jasmini στον ενατο!

να ζησεις jasminoula και χρονια πολλα

στον ενατο μπηκαν τα δυο σου μωρα

πολλες να τους δινεις αγκαλιες και φιλια

και ολοι να λενε να μια μαμααααααα!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


age.png
Link to comment
Share on other sites

Έχω σοκαριστεί απλά!!!αχβαχ!

jas ναι δίκιο έχεις αλλά θα μου άρεσε πολύ να έβλεπα θάλασσα από το μπαλκόνι μου και να είχα την ηρεμία μου γενικότερα. Πόσο πια βγαίνουμε εδώ, εγώ όχι τόσο. Ξέρω γω , αν λύσεις το επαγγελματικό ταάλλα παλεύονται. Εσύ οκ με δουλειά?

Έχω δική μου δουλειά, με κατάστημα, οικογενειακά με τα αδέρφια μου! Απλώς το πρόβλημα είναι ότι επειδή ο ένας ξέρει τον άλλο, προσπαθούν λόγω κλειστής κοινωνίας να το εκμεταλευτούν ως προς τις πληρωμές και τις εξυπηρετήσεις (αν καταλαβαίνεις τι εννοώ!) Είναι λίγο περίπλοκη η κατάσταση. Επίσης, ναι, βλέπω από το μπαλκόνι μου την θάλασσα, αλλά οι υποχρεώσεις και οι ώρες στην δουλειά δεν μου επιτρέπουν να την επισκεφτώ ανέμελα, όπως έκανα στις διακοπές μου!! Η πιο ανέμελη κάπως περίοδος που έζησα εδώ είναι τον τελευταίο μήνα, λόγω εγκυμοσύνης. Μην παραπονιέμαι όμως, δεν έχουμε το καυσαέριο, τον μεγάλο βαθμό εγκληματικότητας και πολλά άλλα αρνητικά που έχει η Αθήνα!


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

μολις μπηκε η jasmini στον ενατο!

να ζησεις jasminoula και χρονια πολλα

στον ενατο μπηκαν τα δυο σου μωρα

πολλες να τους δινεις αγκαλιες και φιλια

και ολοι να λενε να μια μαμααααααα!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Χαχαχαχαχα :-D:-D:-D:-D:-D:-D Ευχαριστώ witch μου, φοβερό το τραγουδάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλώς να δεχτείς τα μωράκια σου και οι δυο επόμενες εβδομάδες ή τρεις να περάσουν νεράκι και ανάλαφρα!!!Μεγάλη δουλειά ο ένατος!!

Και όταν έρθουν θα ευχαριστηθείς και τη Ρόδο γιατί θα πρέπει να τους τη δείξεις!!:D


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλώς να δεχτείς τα μωράκια σου και οι δυο επόμενες εβδομάδες ή τρεις να περάσουν νεράκι και ανάλαφρα!!!Μεγάλη δουλειά ο ένατος!!

Και όταν έρθουν θα ευχαριστηθείς και τη Ρόδο γιατί θα πρέπει να τους τη δείξεις!!:D

Σε ευχαριστώ κι εσύ το ίδιο. Φυσικά και θα τους την δείξω! Μάλλον τότε θα εκτιμήσω περισσότερο το νησί γιατί όπως και να το κάνεις..ομορφιές έχει πολλές!!!!!!!


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια πολυ ωραιο το ντοκυμαντερ.....

Αλλα ηρθε η ωρα μου να παω προς κρεβατοκαμαρα μερια γιατι το πρωι δε θα σηκωνομαι....κι αυτο το παιδι μου ακομη να μαθει να φτιαχνει μονο του το γαλα του.....

Καλο βραδυ σε ολες σας!!!!

Πολλα φιλια!!!!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...