Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      @Eflenew τ θα γίνει ρε φίλη δεν περνούν οι μέρες αχααχαχαχα τα νεύρα μου μέχρι τς 30 Μαίου. Κάνω πρόβες για την γιορτή και σκέφτομαι την αυχενική και το nipt τέστ αφού δεν κοιτάω για καρότσι καλά είμαι αχααχαχαχα αχααχαχαχα από τότε με τα ροζ δεν έχεις ούτε μια ενόχληση δεν ξέρω αν είναι καλό αυτό. Τα νεύρα μου. Θα ήθελα να έχω λεφτά και να αγοράσω έναν υπέρηχο έχω μάθει να κάνω μετά από τόσα χρόνια αχααχαχαχα αχααχαχαχα. Κορίτσια μπράβο σας για τα θετικά αποτελέσματα 😅😅😅 παντού μωρά βλέπω αχααχαχαχα έλα να γεμίσει το forum μωρά..

      Εγώ τι να πω που έχω υπέρηχο 3/6? Κι εγώ θα ήθελα ατομικό υπέρηχο 😁

      4 ώρες πρίν, Unicorns είπε:

      Καλησπέρα κι από μένα.Εμενα είναι σε γκρίζα ζώνη.Βγηκε 16,73.Θα την επαναλάβω το Σάββατο.Δεν είμαι αισιόδοξη.😔

      Σε καταλαβαινω κορίτσι μου!!! Σου εύχομαι να διπλασιαστεί και πιο πάνω!!!! Ίσως είχες καθυστερημένη εμφυτευση. 

      • Μου αρέσει 1

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts

Καλημέρα!!! Ξύπνιες είμαστε όλη την ώρα !!:))

Εγώ κορίτσια επειδή μένουμε σε μεζονέτα, σήμερα τα έφερα κάτω στην κουζίνα και τα έβαλα στο ρηλάξ τους για να κάνω καμιά δουλειά γιατί ήμουνα στο ανέβα κατέβα τις προηγούμενες μέρες. Σας πληροφορώ πως τους αρέσει και δεν κλαίνε! Εσείς τα βάλατε ή ακόμη?

΄ Πάντως ευχαριστηθήκαμε τα ρουχαλάκια του mothercare τα newbaby αλλά τώρα τους βάζω το 0-3! Είναι λίγο μεγάλα στον μικρούλη αλλά έχει πλάκα.

Κορίτσια τα νυχάκια τους τα κόψατε???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στελλιτσα τα εχω βαλει και γω στο ριλαξ αλλα οχι πολυ.Ειναι μικρουλια μωρε ακομη και συνεχεια κοιμούνται

Τα νυχακια τους τα εκοψα.Δεν ειναι τιποτα.Εχεις παρει ψαλιδακι ειδικό?

Κορίτσια πηρα μια ζωνη για την κοιλιά θαυματουργη!!!Λιγο ακριβουτσικη ομως


tt7430777fltt.gif

2yPkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Στελλιτσα το motrercare της Αγγλιας στελνει Κυπρο.Να παραγγειλεις απο κει σε τελειες τιμές

Από εκεί τα πήρα όταν πήγα Κύπρο και μου φερε και η μαμά μου όταν ήρθε. Βασικά έχουν τις τιμές που είναι στο ίντερνετ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά με 4 ώρες ύπνο νιωθω ΘΕΑ!!!! Μπράβο οι γαμπροι μου, σκεφτονται τους γονεις τους! Εμεις οτι να ειναι απο ωραριο...θα πηδηχτουμε απο το παραθυρο! Εγω θελω να παω να παρω κ ένα λαστεξ για εξω, γιατι χθες πηρα μιση ευχη κ εχω ενα σωρο εξωτερικές δουλειες να κάνω.

Εμεις νυχάκια θα κοψουμε αυριο, γιατι η μια γρατσουνιεται καθε βραδυ λες κ κοιμάται με γατες. Ριλαξακια δεν χρησιμοποιω γιατι τα έδειξα στον παιδιατρο κ μου ειπε μετα τον 3ο μηνα, οποτε τα εδωσα πισω κ πηρα ένα ωραιοτατο παρκοκρεβατο κ το έχω στο σαλονι κ ρίχνουν τρελους υπνους την ημερα.


8GTIp3.png

as1cHh_uM2B0000MjkyZHw0MDE2NzVkfFRhIG9uZWlyYWtpYSBtb3UhISE.gifline_feet_beg_xbliz34_time_1266814800_text_d4e120efede5e9f1dceae9e120eceff520e5dfede1e920ece1e6df20ece1f220.gif

Link to comment
Share on other sites

σοβαρα?μονο εμεις ειμαστε απατεωνες?Εγω ψαχνω ακρη με την Κυπρο να παραγγειλω απο ιντερνετ να τα στειλουν κυπρο και μετα εδω

Η παράδοση όμως από Κύπρο- Ελλάδα μπορεί να είναι ακριβούτσικη. Ψάξε το λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Αυτή η ζώνη που λέτε από το φαρμακείο πώς την ζητάω? Είναι μιας συγκεκριμένης μάρκας?? Θέλω να την πάρω και εγώ γιατί μου έμεινε λίγη κοιλίτσα. :))

Εγώ την ευχή για τις 40 μέρες θα την πάρω την Παρασκευή. Δεν πήρα στις 20. Ήρθε ο πάτερ στο σπίτι περίπου στις 8 μέρες και τους έδωσε το όνομά τους.

Πάντως έχει μήνες να οδηγήσω και τώρα θα κάνω πάλι την αρχή. Γι'αυτό προσέξτε!!:)))))

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου τι κανετε????? εχω καιρο να μπω ... σας διαβαζα αλλα δεν προλαβαινα να γραψω.... εχουμε αρχισει κ μπαινουμε σε ενα προγραμμα κ τωρα καθομαστε πιο πολλες ωρες ξυπνιες την ημερα κ κοιμομαστε το βραδυ:P:p:p ! καταφερα μετα απο πολλες προσπαθιες να κοιμαμαι σερι 7 ωρες!!!!!

για τα νυχακια μολις δειτε οτι μεγαλωνουν κοφτε τα! εμεις τα κοβουμε οταν κοιμουνται για να μην εχουμε κανενα ατυχημα:tongue:!

η ζωνη λεγεται lipopanty (αυτη απο το φαρμακειο) πας , σε μετρανε κ την παραγγελνουν.... κανει δουλεια αλλα κ εσυ θα νοιωσεις καλυτερα!!!! εγω εχω παρει κ μια κρεμα παλι για το ιδιο.... βεβαια αν δεν κανεις κ γυμναστικη, τι να κανουν αυτα μονο???? γιατι εγω περιμενω να φυγουν δια μαγειας:mrgreen::mrgreen::mrgreen:!!!


baJfp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...