Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Ioli_ είπε:

      Kαλησπέρα στην ομάδα και από ένα ακόμη καινούριο μέλος.  Σε λίγους μήνες κλείνω τα 46 και μόλις την προηγούμενη βδομάδα επισκεφτήκαμε γνωστό κέντρο εξωσωματικής στο κέντρο της Αθήνας με άριστες κριτικές για να προχωρήσουμε στη διαδικασία της εξωσωματικής με δικά μου ωάρια. Οι πιθανότητες είναι μονοψήφιες όπως μας είπαν, αλλά υπάρχουν.

      Θα ήθελα να ρωτήσω  τη δική σας γνώμη βάσει των εμπειριών σας. Αξίζει να προσπαθήσουμε με δικά μου ωάρια στην ηλικία των 46; Ή θα ταλαιπωρηθούμε μάταια χάνοντας πολύτιμο χρόνο; Θα θεωρούσατε τα ωάρια δότριας μονόδρομο; 

      Καλησπέρα κορίτσι μου. Πάντα αξίζει η προσπάθεια αλλά πρέπει να πηγαίνεις πολύ συνειδητοποιημένη. Μικρές πιθανότητες επιτυχίας και πολυ ψυχική αντοχή. Αν τα δουλέψεις όλα αυτά μέσα σου καλά εννοείται πως αξίζει. Άλλωστε οι περισσότερες εδώ ανήκουμε στα μικρά ποσοστά!!!!

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Μία μπριζολίτσα με σαλάτα και επειδη φυσικά δε με έφτασε εφαγα και τρία σπανακοπιτάκια μαζί με 2 ποτήρια χυμο. Και υπ' όψιν... τσίμπισα και λίγο κέικ κατά τις 11.... Α, και φλερτάρω και με ένα κανταϊφι στο φούρνο (που έκανα το λάθος και το έφτιαξα εγώ και το λυπάμαι να μείνει) :)

ελπίζω να μη σε έκανα να αναγουλιάσεις με όλους αυτούς τους υπέροχους συνδυασμούς.....


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μία μπριζολίτσα με σαλάτα και επειδη φυσικά δε με έφτασε εφαγα και τρία σπανακοπιτάκια μαζί με 2 ποτήρια χυμο. Και υπ' όψιν... τσίμπισα και λίγο κέικ κατά τις 11.... Α, και φλερτάρω και με ένα κανταϊφι στο φούρνο (που έκανα το λάθος και το έφτιαξα εγώ και το λυπάμαι να μείνει) :)

ελπίζω να μη σε έκανα να αναγουλιάσεις με όλους αυτούς τους υπέροχους συνδυασμούς.....

Μπααααα. Ε εντάξει δεν έφαγες και τίποτα βρε.......χαχαχαχαχα. Άμα σου πω τι έφαγα εγώ΄...... Ένα μπιφτέκι με πατάτες βραστές και δύο φρυγανιές το πρωί με λίγο τυρί και πάλι από το πρωί 3 φορές πήγα για......εξαγωγή. Άσε..... Τρώς και γλυκά ε? Εγώ δεν τα θέλω καθόλου...προς το παρόν.:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Τρεις φορές εξαγωγή;;;; ωχ! :cry: Μου φαίνεται ότι πας για να μοντέλο με τέτοια σιλουέτα!:)

Υπομονή... σε 4 εβδομάδες θα αλλάξουμε τρίμηνο!!!! Ζήτω!!!!

Εγώ, αν το πιστεύεις, είχα όλο εμετούς και αναγούλες πριν μείνω έγκυος! Μετά όλα κόπηκαν μαχαίρι (όλα ανάποδα τα κάνω εγώ μου φαίνεται....)

Δεν σε ρώτησα: η διάθεσή μας πως είναι σήμερα; Έχεις βρει τον τρόπο να αποφεύγεις αυτούς που σου λένε "ξεκουράσου τώρα γιατί μετα....;" ή ακόμα σε ταλαιπωρούν;


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Τρεις φορές εξαγωγή;;;; ωχ! :cry: Μου φαίνεται ότι πας για να μοντέλο με τέτοια σιλουέτα!:)

Υπομονή... σε 4 εβδομάδες θα αλλάξουμε τρίμηνο!!!! Ζήτω!!!!

Εγώ, αν το πιστεύεις, είχα όλο εμετούς και αναγούλες πριν μείνω έγκυος! Μετά όλα κόπηκαν μαχαίρι (όλα ανάποδα τα κάνω εγώ μου φαίνεται....)

Δεν σε ρώτησα: η διάθεσή μας πως είναι σήμερα; Έχεις βρει τον τρόπο να αποφεύγεις αυτούς που σου λένε "ξεκουράσου τώρα γιατί μετα....;" ή ακόμα σε ταλαιπωρούν;

Όχι εντάξει, καλή μπορώ να πω ειναι η διάθεση. Προσπάθώ να τους γράφω.....Χι χιχιχιχι...... Εσύ? Πως το αντιμετωπίζεις αυτό? Τι δηλαδή πρέπει να κάνω υπομονή να αλλάξουμε τρίμηνο για να δω μια άσπρη μέρα? Γκρρρρρρ.................

Link to comment
Share on other sites

Όχι εντάξει, καλή μπορώ να πω ειναι η διάθεση. Προσπάθώ να τους γράφω.....Χι χιχιχιχι...... Εσύ? Πως το αντιμετωπίζεις αυτό? Τι δηλαδή πρέπει να κάνω υπομονή να αλλάξουμε τρίμηνο για να δω μια άσπρη μέρα? Γκρρρρρρ.................

Και εγώ το ίδιο, αν και πλέον όσοι το είπαν το είπαν και πλεόν ρωτάνε μόνο αν έχουμε ψωνισει τίποτα. Εκεί η συζήτηση φυσικά έχει πολύ ψωμι!

Στο τρίτο τρίμηνο δεν ξέρω αν θα δούμε άσπρη μέρα, αλλά θα μπούμε στην τελική ευθεία! Εμένα εντωμεταξύ μου είπε από την 26η μέχρι την 32η εβδομάδα περίπου (θα μου τα ξαναπεί) να μην προγραμματίσω τίποτα και να είμαι από καναπε σε κρεβάτι.

Παρ' αυτά, εγώ έχω μεταθέσει όλα μου τα άγχη σε πράγματα εκτός της εγκυμόσύνης και των μωρών (π.χ. τις μεταρρυθμίσεις στην εκπαίδευση) και μάλλον μου κάνει καλό!


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και εγώ το ίδιο, αν και πλέον όσοι το είπαν το είπαν και πλεόν ρωτάνε μόνο αν έχουμε ψωνισει τίποτα. Εκεί η συζήτηση φυσικά έχει πολύ ψωμι!

Στο τρίτο τρίμηνο δεν ξέρω αν θα δούμε άσπρη μέρα, αλλά θα μπούμε στην τελική ευθεία! Εμένα εντωμεταξύ μου είπε από την 26η μέχρι την 32η εβδομάδα περίπου (θα μου τα ξαναπεί) να μην προγραμματίσω τίποτα και να είμαι από καναπε σε κρεβάτι.

Παρ' αυτά, εγώ έχω μεταθέσει όλα μου τα άγχη σε πράγματα εκτός της εγκυμόσύνης και των μωρών (π.χ. τις μεταρρυθμίσεις στην εκπαίδευση) και μάλλον μου κάνει καλό!

Αχ κι εγώ θέλω να μεταφέρω την σκέψη μου σε άλλα πράγματα και δεν μπορώ ρε γαμώτο. Τι ψώνισες εσύ αν επιτρέπεται? Θύμισέ μου λίγο που γεννάς........;)

Link to comment
Share on other sites

Αχ κι εγώ θέλω να μεταφέρω την σκέψη μου σε άλλα πράγματα και δεν μπορώ ρε γαμώτο. Τι ψώνισες εσύ αν επιτρέπεται? Θύμισέ μου λίγο που γεννάς........;)

Το που γεννάω είναι ακόμα αξεκαθάριστο στο Αλεξάνδρα (προτιμότερο) ή στο Μητέρα. Εσύ αν θυμάμαι καλά Ιασώ ή Γέννεσις;

Απο ψώνια... παραμένω οπαδός της έρευνας ακόμα!!!!!!! Αλλά περιμένω τις διακοπές του Πάσχα να πάμε να ψωνίσουμε με τον καλό μου. Διάβασα όλα τα σχετικά για κούνιες και καρότσια κλπ, κλπ και είμαι έτοιμη για εξορμήσεις.

Τρέμε Λητώ, τρέμε Mothercare, τρέμε ΙΚΕΑ!!!!!!! Έρχομαστε για να σας αδειασουμε τα ράφια!!!!!!!!!


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πωπωπω τι λογοδιαρια ειναι αυτη που σας επιασε?χαχαχαχα

Αχ τι να κάνουμε βρε Ολγίτσα? Όταν θα έχουμε και εμείς τα ζουζουνάκια δεν θα υπάρχει χρόνος ούτε για λογοδιάρροιες ούτε για τιποτα. Τί κάνεις εσύ? Οι άντρες σου?:):D:p

Link to comment
Share on other sites

Το που γεννάω είναι ακόμα αξεκαθάριστο στο Αλεξάνδρα (προτιμότερο) ή στο Μητέρα. Εσύ αν θυμάμαι καλά Ιασώ ή Γέννεσις;

Απο ψώνια... παραμένω οπαδός της έρευνας ακόμα!!!!!!! Αλλά περιμένω τις διακοπές του Πάσχα να πάμε να ψωνίσουμε με τον καλό μου. Διάβασα όλα τα σχετικά για κούνιες και καρότσια κλπ, κλπ και είμαι έτοιμη για εξορμήσεις.

Τρέμε Λητώ, τρέμε Mothercare, τρέμε ΙΚΕΑ!!!!!!! Έρχομαστε για να σας αδειασουμε τα ράφια!!!!!!!!!

Εγώ στο ΓΑΙΑ θα γεννήσω τελικά. Ωχ κατάλαβα, θα τα ξεσηκώσεις όλα. Εγώ παρήγγειλα την μια κούνια με την πάντα της, το καρότσι, ένα πολυσύρταρο...... έχω μαζέψει ήδη 12 φορμάκια εσώρουχα (η τρελή η αδερφή μου μου τα πήρε που δεν κρατιέται).......... Και έπεται συνέχεια εννοείται.........:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...