Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια!!

ουρανιο μας μην ανησυχεις, ολες καπως ετσι ημασταν/ειμαστε εδω μεσα! δεν ειναι καταθλιψη, ειναι απλά η δυσκολια του να εχεις δυο μωρα ταυτοχρονα....μια μερα ο αντρας μου ειδε μια διδυμομαμα σε μια γιορτη με αγορακια ενος ετους κ μου ειπε οως ετσι ηταν κ εμενα η φατσα μου περυσι...σα χαμενη δηλαδη!!:roll: χαχαχα κουραγιο και υπομονη. νομιζω οτι το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να δεχεσαι κ να ζητας συνεχως βοηθεια (οταν αυτο γινεται) και ισως κ με το ζορι να κανεις εστω και πιεσμενα καποια πραγματα για σενα... επισης βοηθαει νομιζω να ξερεις πως δεν εισαι μονη σε ολο αυτο και δεν κανεις κατι λαθος, και τελος το οτι οσο πανε τα πραγματα θα καλυτερευουν.

μπουγκος κ εμενα αρπαζονται με το παραμικρο, αλλά παιζουν κιολας...αβυσσος!!!

επισης ειναι αξιοθαυμαστο το για ποτε συνομωτουν να 'κατεβασουν' ολοκληρο ενα ντουλαπι της κουζινας. τις ασφαλειες πλεον τις ανοιγουν για την πλακα τους. κανουν τη ζημια κ μετα τους λεω να τα μαζεψουν και την ξανακλεινουν κιολας!!!!!!!

αργυρω ηρωας κ εσυ οντως!!!!!!! respect!

ξεκινας δουλεια συντομα ε? να μας πεις συναισθηματα!

θελω πολλα να πω αλλά πάλι βιαστικά γραφω... ειμαστε καλα, εχουμε κανει 3 μπανακια κ γενικα η κατασταση ειναι πολυ καλυτερη απο περυσι! το λεω για να παιρνουν θαρρος οι μαμαδες δηλαδη! μπορω να πω οτι παιζουν κ απασχολουνται με κουβαδακια κτλ κτλ. Βεβαια το οτι εγω πλεον κουραζομαι πανευκολα δεν παυει να ισχυει!!!!

Τα εγραψα στον καινουριο σταθμο απο σεπτεμβρη, κ σκεφτομαι και τα 3-4 απογευματα που θα λειπει ο αντρας μου να εχω μια κυρια να με βοηθαει γενικως. ΕΙτε με το μωρο, ειτε να βλεπει λιγο τα μεγαλα μη μαλλιοτραβηχτουνε (ναι εχουμε και τετοια). το πως θα ανταπεξελθουμε οικονομικα σε αυτο δεν ξερω, νιωθω λιγο υπερβολικη η αληθεια ειναι, αλλά αν αντεχουμε θα το κανω.

αυτα τα νεα μας! σας φιλω!!


SV6vp3.png

LWoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σας διαβασα,αλλα δεν προλαβαινω να σχολιασω,ειδα 2 επεισοδια απο τα κλεμμενα ονειρα...απλα να πω πως ΝΑΙΙΙΙ Αυριο επιστρεφω στην δουλεια μου....ειμαι απιστευτα χαρουμενη,οπως καποτε που ανυπομονουσα να ξεκινησουν οι καλοκαιρινες διακοπες μου μην πω και ακομη καλυτερα....πανε χρονια απο τοτε!!!Θα ειναι πολυ δυσκολη και η φροντιδα του σπιτιου,αλλα οπως τρεχω τωρα,ετσι θα τρεχω κι ας δουλευω λιγες ωρες τ'απογευματα...και τωρα στο σπιτι δεν στεκομαι πουθενα,ολο κατι εχω να κανω...τα ξερετε...

Σας φιλω..καληνυχτα!!!


498ap2.png

nZqvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αργυρω...ηρωας εισαι!!!μπανιο;;δεν παιζει ουτε με ανοιχτει την πορτα,καθε δευτερολεπτο αρπαζονται στα χερια...τι να πω;μονο τα δικαμου ειναι ετσι;χωρια πραγματικα δεν μπορουνε,αναζηταει συνεχεια ο ενας τον αλλο αλλα οταν ειναι μαζι αγκαλιαζονται και σε δευτερολεπτο αρπαζοντε...

Καλημερα,ολα τα παιδακια τσακωνονται,εγω με την αδερφη μου(ευτυχως οχι συχνα)μεχρι ολοκληρες γαιδουρες τσακωνομασταν,τα παιδακια δεν θα τσακωνονται.Κι οι μικρες μου το ιδιο,αλλα ακομη οχι τοσο συχνα,αλλα απο οσα διαβαζω παιρνω μια ιδεα για το τι με περιμενει.Αυτες θα εχουν και το μπεμπη να ασχολουνται....τον τροπο δεν γνωριζω...αντε να πανε παιδικο,μπας και στρωσουν λιγακι,γιατι με εχουν ολιγον γραμμενη!!

Με το θεμα του παιδιου ειχατε καμμια εξελιξη?Θα το κανει εντελει το χειρουργειο??


498ap2.png

nZqvp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!

ουρανιο μας μην ανησυχεις, ολες καπως ετσι ημασταν/ειμαστε εδω μεσα! δεν ειναι καταθλιψη, ειναι απλά η δυσκολια του να εχεις δυο μωρα ταυτοχρονα....μια μερα ο αντρας μου ειδε μια διδυμομαμα σε μια γιορτη με αγορακια ενος ετους κ μου ειπε οως ετσι ηταν κ εμενα η φατσα μου περυσι...σα χαμενη δηλαδη!!:roll: χαχαχα κουραγιο και υπομονη. νομιζω οτι το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να δεχεσαι κ να ζητας συνεχως βοηθεια (οταν αυτο γινεται) και ισως κ με το ζορι να κανεις εστω και πιεσμενα καποια πραγματα για σενα... επισης βοηθαει νομιζω να ξερεις πως δεν εισαι μονη σε ολο αυτο και δεν κανεις κατι λαθος, και τελος το οτι οσο πανε τα πραγματα θα καλυτερευουν.

μπουγκος κ εμενα αρπαζονται με το παραμικρο, αλλά παιζουν κιολας...αβυσσος!!!

επισης ειναι αξιοθαυμαστο το για ποτε συνομωτουν να 'κατεβασουν' ολοκληρο ενα ντουλαπι της κουζινας. τις ασφαλειες πλεον τις ανοιγουν για την πλακα τους. κανουν τη ζημια κ μετα τους λεω να τα μαζεψουν και την ξανακλεινουν κιολας!!!!!!!

αργυρω ηρωας κ εσυ οντως!!!!!!! respect!

ξεκινας δουλεια συντομα ε? να μας πεις συναισθηματα!

θελω πολλα να πω αλλά πάλι βιαστικά γραφω... ειμαστε καλα, εχουμε κανει 3 μπανακια κ γενικα η κατασταση ειναι πολυ καλυτερη απο περυσι! το λεω για να παιρνουν θαρρος οι μαμαδες δηλαδη! μπορω να πω οτι παιζουν κ απασχολουνται με κουβαδακια κτλ κτλ. Βεβαια το οτι εγω πλεον κουραζομαι πανευκολα δεν παυει να ισχυει!!!!

Τα εγραψα στον καινουριο σταθμο απο σεπτεμβρη, κ σκεφτομαι και τα 3-4 απογευματα που θα λειπει ο αντρας μου να εχω μια κυρια να με βοηθαει γενικως. ΕΙτε με το μωρο, ειτε να βλεπει λιγο τα μεγαλα μη μαλλιοτραβηχτουνε (ναι εχουμε και τετοια). το πως θα ανταπεξελθουμε οικονομικα σε αυτο δεν ξερω, νιωθω λιγο υπερβολικη η αληθεια ειναι, αλλά αν αντεχουμε θα το κανω.

αυτα τα νεα μας! σας φιλω!!

Καλημερα,καλη αρχη στον νεο παιδικο!!Εμεις ακομη περιμενουμε τον ΕΣΠΑ,αντε να δουμε,αλλαζουν και τα κριτηρια φετος,γινονται πιο αυστηρα,ελπιζω ομως να μην εχουμε θεμα!

Πως τα πας,λογω ζεστης εννοω,αντεχεις??Στην θεση σου αν μπορουσα θα επαιρνα μια κυρια να προσεχει τα αλλα γιατι μονη σου στην αρχη θα ειναι δυσκολο,το μωρο θα θελει πολυ φροντιδα και χρονο να του αφιερωνεις.Κι αν μου λες πως λειπει κι αντρας σου και θα εισαι μονη σου,τοτε δεν εισαι καθολου υπερβολικη,αλλα ρεαλιστρια.

Εχετε θαλασσα κοντα σας??αν ναι ειστε πολυ τυχεροι!!Και τα παιδακια σας ακομη περισσοτερο.Εμεις δεν εχουμε κανει ποτε ουτε ενα μπανιο στην Αθηνα,μονο περσυ στο Ξυλοκαστρο που ηταν πεντακαθαρα(μονο πρωι ομως) και φετος που θα παμε σε παραλια κοντα στο Ναυπλιο και ελπιζω να ειναι κι εκει πολυ καθαρα.

Φιλια πολλα!!!


498ap2.png

nZqvp3.png

Link to comment
Share on other sites

επισης ειναι αξιοθαυμαστο το για ποτε συνομωτουν να 'κατεβασουν' ολοκληρο ενα ντουλαπι της κουζινας. τις ασφαλειες πλεον τις ανοιγουν για την πλακα τους. κανουν τη ζημια κ μετα τους λεω να τα μαζεψουν και την ξανακλεινουν κιολας!!!!!!!

Gemini,δεν υπαρχει αυτο που περιγραφεις!!!Μεγαλη αληθεια...ετσι ειναι και οι δικες μου!!!Αχ,αυτα τα διδυμακια μας!!!!


498ap2.png

nZqvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!!!

Με φτιάξατε πρωινιάτικα με αυτά που αναφέρετε για τα διδυμάκια σας :tongue::tongue::tongue: Εξακολουθώ όμως να ονειρεύομαι δύο ήσυχα μωράκια!! :rolleyes::rolleyes:


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Αργυρω μου προσπαθουμε να αποφυγουμε το χειρουργειο και ειμαστε σε μια φαση πεταει ο γαιδαρος,πεταει του λεμε...καταλαβες τωρα.τεσπα οσο το καθυστερουμε και καλυτερα.παντως εγω οταν γυρισα στη δουλεια εγινα αλλος ανθρωπος,πηρα "αερα".

Ο συζυγος ολο δουλευει και εμενα πολλες φορες δεν με ακουνε,πηρανε μαρκαδορο ο ενας εγραψε τις καρεκλες και ο αλλος το σαλονι και μιλαμε για λιγοτερο απο 1' που πηγα τουαλετα!!!να ειναι καλα τα μωρομαντηλα και το αλεκιαστο υφασμα που καθαρισε σχεδον στο σαλονι,εγκεφαλικο επαθα!

Link to comment
Share on other sites

Αργυρω μου προσπαθουμε να αποφυγουμε το χειρουργειο και ειμαστε σε μια φαση πεταει ο γαιδαρος,πεταει του λεμε...καταλαβες τωρα.τεσπα οσο το καθυστερουμε και καλυτερα.παντως εγω οταν γυρισα στη δουλεια εγινα αλλος ανθρωπος,πηρα "αερα".

Ο συζυγος ολο δουλευει και εμενα πολλες φορες δεν με ακουνε,πηρανε μαρκαδορο ο ενας εγραψε τις καρεκλες και ο αλλος το σαλονι και μιλαμε για λιγοτερο απο 1' που πηγα τουαλετα!!!να ειναι καλα τα μωρομαντηλα και το αλεκιαστο υφασμα που καθαρισε σχεδον στο σαλονι,εγκεφαλικο επαθα!

Ευτυχως που υπαρχουν και τα μωρομαντηλα και καθαριζουν τα απιστευτα που σκαρφιζονται αυτα τα ζουζουνια μας...ηθελα να'ξερα τι εχουν μεσα και καθαριζουν τετοιους δυσκολους λεκεδες.Κανουν και τα δικα σου μεγαλες μαμουνιες....

Στην δουλεια επεστρεψα,αλλα οπως μου εχεις γραψει και παλαιοτερα το σπιτι μενει πισω....αλλα δεν με νοιαζει κιολας,αρκει που ξεφευγω λιγο!!

Ωστε ετσι με τον μικρο,και τι να κανεις αφου το παιδι εχει το θεμα του και δεν πρεπει να ταραχτει,οσο περναει απο το χερι σου προσπαθησε να το τηρησεις αυτο,αντε και καλη δυναμη!!


498ap2.png

nZqvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάρες? πως πάτε?

Εγώ ζεσταίνομαι!

Το ευτυχές γεγονός είναι ότι σταμάτησα τη δουλειά νωρίτερα του κανονικού 3 εβδομάδες γιατί δεν την παλεύω. εσύ gem δουλεύεις ακόμα? για τις διδυμοεγγυούλες δεν ρωτάω θεωρώ δεδομένο ότι έχετε καιρό σταματήσει προ του 7ου!!!

Αργυρώ ήθελα να σε ρωτήσω σε ποια εβδομάδα γέννησες τον μικρό?

ouranio nektar9 θα κάνεις υπομονή και θα βάλεις τα δυνατά σου γιατί έρχονται πολύ καλύτερες μέρες. Εμείς είμαστε σε φάση που παίζουν συνέχεια μεταξύ τους, πλέον πάνε τουαλέτα μόνα, τρώνε και καταλαβαίνουν και τα πράγματα είναι πολύ ωραία!!! Πραγματικά θα την ξεχάσεις την περίοδο που ζεις και δε θα χρειάζεσαι τόσο τη βοήθεια των άλλων. Υπομονή!! και αυτά περι λάθους είναι κουραφέξαλα. Η αλήθεια είναι ότι είναι δύσκολο να τηρείς προγράμματα φαγητού και ύπνου δεν πιστεύω στην ηλικία τους να κράτησα πρόγραμμα όπως τσουλάει η μέρα χωρίς άγχος!!!

christine_2 δεν θυμάμαι να σου ευχήθηκα!!

Καλώς τα δέχτηκες! να σου ζήσουν! Πάντα τυχερά και ευτυχισμένα!!

Υπομονή με τις θερμοκοιτίδες τώρα αρμεγε γαλατάκι και σε λίγο θα είσαστε αγκαλιά!

σας φιλώ προς το παρόν


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κουκλιτσες!!Οπως ξερετε εχω ξεκινησει την δουλεια και ειναι υπεροχα!!Τα μικρα ειναι καλα και γενικα δεν τρωμε οπως πριν αλλα δεν πιεζω,φταιει και η ζεστη γι'αυτο,οποτε χαλαρα το θεμα του φαγητου.Ο μπεμπης ποτε ετσι ποτε αλλιως....ειπαμε...εχουμε και τα δοντακια μας.Πολυ κουραση και με περιμενουν δυσκολα απο την επομενη εβδομαδα που θα λειπει ο συζυξ ταξιδι,αλλα θα τα καταφερω οπως παντα αλλωστε!

nunuka μου,τα εχεις παιξει με την ζεστη?πολυ καλα εκανες που σταματησες την δουλεια,αμα δεν τραβαει...δεν τραβαει...

Εγω γεννησα σχεδον την 39η εβδ.τον μπεμπη με συχνες και εντονες συσπασεις.Ειχα παρει 19 κιλα και με συνδυασμο την κουραση των διδυμων ναι μεν μπηκα προγραμματισμενα,αλλα χτυπαγε κατι συσπασεις το μηχανημα που ο γιατρος με εβαλε εσπεσμενα στο χειρουργειο.Να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις και να μην υποτιμας τις συσπασεις που συμβαινουν λογω κουρασης.

Gemini ολα καλα?κανετε τις βουτιες σας?

Μarmin...πως τα πανε τα διδυμακια σου?κουραγιο απο εδω και μπρος...τα εχω περασει...

christine,οποτε μπορεσεις μπες για τα νεα σου.


498ap2.png

nZqvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,

κάνετε τις βουτιές σας? Εμείς φυσικά δεν θα πάμε για μπάνια φέτος, του χρόνου να είμαστε καλά θα γίνει χαμός.

Τα μικράκια μου είναι φυσικά ακόμα μέσα, ο μεγάλος κοντεύει τα 1800γρ και από την επόμενη εβδομάδα που θα κλείσει και τις 34 εβδομάδες θα μπει σε ανοιχτό κουνάκι και θα αρχίσουμε προσπάθειες για μπιμπερό. Ο μικρούλης είναι ακόμα στην εντατική, έφτασε 1300γρ αλλά δυστυχώς ακόμα χρειάζεται υποστήριξη με οξυγόνο(διάχυτο), ελπίζουμε μόλις πάρει αρκετό βάρος να κόψει και το οξυγόνο. Την άλλη εβδομάδα έχουμε και βυθοσκόπηση για τα ματάκια τους και μια αγωνία υπάρχει.

Τα μεγάλα μου παιδάκια είναι καλά τα έχει φάει η κλεισούρα βέβαια αλλά επειδή πρέπει να βγάζω γάλα κάθε τρεις ώρες δεν μπορούμε να πάμε πουθενά, ευτυχώς έχουμε κήπο και ξεδίνουνε κάπως. Κόψαμε και την πιπίλα στον μικρό και το πήρε πολύ καλά, απλά τις εξαφανίσαμε, ζητάει βέβαια κάποιες φορές αλλά του λέμε ότι τις πήρε η γάτα και όλα καλά. Δεν το περίμενα καθόλου γιατί αυτός ήταν όλη μέρα με την πιπίλα, στον μεγάλο που την έπερνε μόνο για να κοιμηθεί είχαμε δυσκολευτεί πιο πολύ.

marmin αντέχεις?

nunu καλά έκανες και σταμάτησες την δουλειά, εγώ τι κατάλαβα που δούλευα ως τελευταία στιγμή (βέβαια δεν είχα και εναλλακτική)

αργυρώ είδες τι καλύτερα που είναι με την δουλειά, θα ξεφεύγεις λίγο


6gLop3.pngQtMup3.png91SPp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κι απο μενα!

αργυρω μου μπραβο για τη δουλεια! το σπιτι αστο σε δευτερη μοιρα, ολα δε γινονται. Θα ασχολεισαι με τα παιδια οσο μπορεις. τωρα για το ταξιδι του αντρα σου, δεν ξερω, εγω τωρα που δε δουλευει το απογευμα την παλευω μια χαρα. Σα να εχουν αλλη σειρα ρε παιδι μου τα παιδια οταν ειμαστε ολοι μαζι:rolleyes: Το χειμωνα θα δουμε! ειπαμε μαλλον θα κοιταξω για βοηθεια!

christine σιγα σιγα θα δεις, θα βγουν τα ζουζουνια σου και δε θα το πιστευεις!

οντως σωτηριος ο κηπος για τα παιδια! εχουν απλα κ επαφη με τη φυση!

ευκολα την πιπιλα ε? εμενα ο μικρος τη θελει πολυ. βεβαια τη φοραει μονο σπιτι, ειναι στανταρ πως δε βγαινουμε εγω με αυτη οποτε τωρα το καλοκαιρι ειναι λιγες οι ωρες. θεωρω πως τωρα ειναι δωρον αδωρον να προσπαθησω να την κοψω μιας και οταν ερθει το μωρο θα τη βλεπει ετσι λαχταριστη λαχταριστη και θα του ξυπνησει το παθος:tongue: ε και τον λυπαμαι κ λιγο, μια μερα δεν την ειχε γιατι καπου την ειχε βαλει και τη χασαμε και ηταν μεσα στη θλιψη!

νουνουκα καλα ειμαι κ εγω, ειμαι σε αδεια αναγκαστικη αφου ειμαι εκπαιδευτικος. λιγο με τη ζεστη δεν την παλευω , αλλά ευτυχως δροσισε παλι σημερα! εκανα και το ντοπλερ χτες, μια χαρα ο μπεμπης 1680γρ! γερο να ναι το νινι μου και τιποτε αλλο δε θελω! κατα τα αλλα δεν εχω ετοιμασει τιποτα, θελω ομως ολα να τα κανω μες στον ιουλιο που πανε οι ταλιμπαν σταθμο το πρωι....

μπουγκος, μαρμιν και στις υπολοιπες, πολλά φιλια:-D:-D:-D


SV6vp3.png

LWoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,

κάνετε τις βουτιές σας? Εμείς φυσικά δεν θα πάμε για μπάνια φέτος, του χρόνου να είμαστε καλά θα γίνει χαμός.

Τα μικράκια μου είναι φυσικά ακόμα μέσα, ο μεγάλος κοντεύει τα 1800γρ και από την επόμενη εβδομάδα που θα κλείσει και τις 34 εβδομάδες θα μπει σε ανοιχτό κουνάκι και θα αρχίσουμε προσπάθειες για μπιμπερό. Ο μικρούλης είναι ακόμα στην εντατική, έφτασε 1300γρ αλλά δυστυχώς ακόμα χρειάζεται υποστήριξη με οξυγόνο(διάχυτο), ελπίζουμε μόλις πάρει αρκετό βάρος να κόψει και το οξυγόνο. Την άλλη εβδομάδα έχουμε και βυθοσκόπηση για τα ματάκια τους και μια αγωνία υπάρχει.

Τα μεγάλα μου παιδάκια είναι καλά τα έχει φάει η κλεισούρα βέβαια αλλά επειδή πρέπει να βγάζω γάλα κάθε τρεις ώρες δεν μπορούμε να πάμε πουθενά, ευτυχώς έχουμε κήπο και ξεδίνουνε κάπως. Κόψαμε και την πιπίλα στον μικρό και το πήρε πολύ καλά, απλά τις εξαφανίσαμε, ζητάει βέβαια κάποιες φορές αλλά του λέμε ότι τις πήρε η γάτα και όλα καλά. Δεν το περίμενα καθόλου γιατί αυτός ήταν όλη μέρα με την πιπίλα, στον μεγάλο που την έπερνε μόνο για να κοιμηθεί είχαμε δυσκολευτεί πιο πολύ.

marmin αντέχεις?

nunu καλά έκανες και σταμάτησες την δουλειά, εγώ τι κατάλαβα που δούλευα ως τελευταία στιγμή (βέβαια δεν είχα και εναλλακτική)

αργυρώ είδες τι καλύτερα που είναι με την δουλειά, θα ξεφεύγεις λίγο

Καλημερα! Χριστινακι μακρύς ο δρόμος ε; ρωτάς αν αντέχω, όλα τα αντέχει ο άνθρωπος κ τα υπομένει έτσι κι εγώ κι ελπίζω όλα να πανε καλα μέχρι τέλος γιατί μόνο όταν σφιξω τα μωρακια μου γερά κ υγιή στην αγκαλιά μου θα ησυχάσω! Το θέμα είναι εσύ πώς αντέχεις! Αλήθεια διασωληνωθηκαν κ τα δυο; κ σε πόσες μέρες κατάφεραν να βγουν από τον αναπνευστήρα; Εύχομαι να πανε όλα καλα με τα ματάκια τους! Αλήθεια πρόκειται για εξέταση ρουτίνας που κάνουν σε όλα τα πρόωρα ή υπαρχει κάποιος λόγος; Λογικά για να γίνει κ στα δυο είναι από τις προγραμματισμένες εξετάσεις! Καλή δύναμη σου εύχομαι κ υπομονή κ σύντομα να τα πάρεις αγκαλίτσα! Αλήθεια σε άφησαν να πάρεις αγκαλιά η έστω να τα χαιδεψεις;


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...