Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Μα τι θέμα πιάσαμε!!

Πραγματικά κορίτσια άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου. ΜΑ τι έχουν πάθει αυτές οι μανάδες??? χαχα

Εμείς θα είμαστε εξελιγμένο μοντέλο μάνας, βλέπουμε τα λάθη και ελπίζω να μην τα επαναλάβουμε!!

Αργυρώ μου είχαν οι κούκλες γενέθλια? απαπαπα!!

Να τα χιλιάσουν, να είναι γερές, δυνατές και σοφές!! Και σένα να σε κάνουν περήφανη μανούλα!!!


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites

ουράνιο νέκταρ έχεις πμ!!

Μου πηρε λιγο χρόνο να αποφασισω, συγνωμη αν σε καθυστερησα


LxHXp2.png

Έχει προσωπο η αγαπη , η πρόνοια του Θεού, η ελπίδα στη ζωή και το βλεπω σε σας.

uLu6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!!

Εντάξει με πείσατε, υπάρχουν και χειρότερα για να μην πω πολύ χειρότερα!! Τουλάχιστον οι δικοί μου γονείς μου προσφέρουν ουσιαστική βοήθεια πλην των διαστημάτων που τσιμπάει μύγα τσε τσε τη μάνα μου που και πάλι θα βοηθήσει αλλά θα στο βγάλει ξινό! πχ και τώρα να της ζητήσω να μου τον κρατήσει για κάποιο λόγο θα το κάνει (πιστεύω) απλά όταν την βλέπω κ την ακούω (ή καλύτερα δεν την βλέπω ούτε ακούω δια αντιπροσώπου μπαμπά τα μαθαίνω όλα) με τέτοια μούτρα χωρίς λόγο σπάζομαι και δε θέλω να της ζητήσω τίποτα! Τώρα αν αλλάξω γνώμη όταν έρθουν με το καλό τα δίδυμα στο σπίτι, τα παίξω και απαιτώ πράγματα ασχέτως μούτρων δεν το γνωρίζω! Πάντως επειδή με ξέρω χλωμό το βλέπω! Θα σκάσω αλλά θα επιμείνω μόνη μου μέχρι τελικής πτώσης!!!

Αργυρώ είχαν γεννέθλια τα μπουμπουκάκια σου;; Να τα χαίρεσαι και πάντα να παίρνεις χαρές από αυτά!! Αλήθεια πότε ακριβώς γεννήθηκαν;;


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Ειχα μερες να μπω και εχω χασει πολλα.

Μαρμιν κοπελα μου κρατα γερα, σε λιγο θα τα παρεις τα μικρακια σου σπιτι και θα γινετε one big happy family!

Αργυρω να τα χαιρεσαι τα κοριτσακια σου, γερες να ειναι και καλοτυχες στη ζωη τους.

Οι εγκυουλες καλο κουραγιο με τη ζεστη, αντε τον φαγατε το γαιδαρο, λιιιιιγο εμεινε!Με το καλο γερα μωρακια στις αγκαλιες σας.

Εμεις εχουμε αρχισει να μεγαλωνουμε.Τρωμε τα παντα πλην αυγου κ ψαριου, εκτος απο το κρεας που το αλεθουμε καλα, λαχανικα κ φρουτα τα τρωμε πατημενα με πιρουνι η κομματακια.Η μια εχει 2 δοντια, η αλλη καθολου αλλα αυτο δεν την πτοει.Γενικα εχω αρχισει να τις χαιρομαι πολυ, αλληλεπιδρουν, γινεται μαχη ποια θα φτασει πιο γρηγορα μπουσουλωντας σε ενα παιχνιδι στο πατωμα, κανουν γελια, γνωριζουν ατομα, κανουν γκριματσες και θυμαμαι οσες μου λεγατε οτι τα καλυτερα ερχονται!

Απο βοηθεια εχω περιστασιακα.Βασικα εχω βοηθεια με το το σπιτι μια την εβδομαδα και απο τη μαμα μου σε επιπεδο αγορων, λαικη, κρεοπωλειο,μαρκετ τα κανει αυτη για ολους μας.Τα παιδια τα εχω εγω, σχεδον εξολοκληρου.Ο αντρας μου οταν δεν εχει δουλεια, θα παιξει μαζι τους, θα τις κρατησει να κανω μπανιο ακομα και να βγω για εναν καφε μια στις τοσες.Οι γονεις μου μενουν κοντα και προσφερονται αλλα εγω δεν θελω να τους τις αφηνω συστηματικα, θεωρω οτι μετα αποκτουν δικαιωματα και λογο στην ανατροφη κ στη διαπαιδαγωγιση των παιδιων και αυτο με τρελαινει ( κατι παρομοιο με τα σκηνικα που λεει η τζεμινι).Γενικα οσο αντεχω τους αφηνω στην απεξω, αν δω οτι ζοριζουν τα πραγματα, ισως αλλαξω σταση.


zh9bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Τον μεγαλο τον εχουμε στο σπιτι εδω και 10 μερες

Ο μικρουλης ειναι ακομα μεσα, εχει ακομα διαχυτο οξυγονο, περασε μολις μια λοιμωξη, και κανει συνεχεια μετεωρισμους στην κοιλιτσα του

Εμενα με βαλανε σε διαιτα αποχης απο γαλακτοκομικα μηπως οφειλεται σε αλεργια


6gLop3.pngQtMup3.png91SPp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χριστίνα τον πήρατε τον μεγάλο ε; Άντε με το καλό να πάρετε και το μικρό και να είστε όλη η οικογένεια μαζί!! Αλήθεια πώς είναι τώρα που ένα είναι σπίτι και το άλλο στο νοσοκομείο;; Προλαβαίνεις και να θηλάζεις και να πηγαίνεις να βλέπεις το μικρό και να αντλείς γάλα για να του πηγαίνεις;

Ααααααααα και κάτι άλλο!! Σου είπαν να μη θηλάζεις;; Ίσως ξέρει και καμία άλλη! Μια συνάδελφος που γέννησε κι εκείνη πρόωρα πριν χρόνια μου είπε ότι της είπαν να μη θηλάζει αλλά να αντλεί και να το δίνει με μπιμπερό γιατί λέει το μωρό είναι ακόμα αδύναμο και δεν μπορεί;; κάτι τέτοιο!! Ακούσατε εσείς τίποτα σχετικό; Βέβαια θα μου πουν και στο νοσοκομείο όταν τα πάρω και θα ρωτήξω και την παιδίατρο μου αλλά μια και το έφερε η κουβέντα!!!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω και μια ερώτηση! Όσες έχετε τρία μωρά κοντινής ηλικίας που δηλαδή χρειάζονται και τα τρία καθισματάκι αυτοκινήτου αλλά δεν έχετε λεωροειάκι ή πολυμορφικό αυτοκίνητο δηλαδή κάποιο ειδικό αμάξι ή αρκετά μεγάλο τι κάνατε;; Πώς τα χωρέσατε; Εγώ που το ψάχνω τώρα βλέπω πως αν χορέσουν θα είναι πολύ οριακά και τα τρία στο πίσω κάθισμα και πάλι δεν ξέρω πως θα καταφέρνω να χώνομαι για να τα δένω! Επίσης μας είπαν ότι καλύτερα στη μέση ο μεγάλος αλλά δεν είμαι σίγουρη ότι θα χωράει ο άντρας μου να οδηγεί αν μπει το καθισματάκι που κοιτάει ανάποδα από πίσω του!!! Τι πρόβλημα κι αυτό ε;; :rolleyes::rolleyes:


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ευχαριστω ολες πολυ για τις γλυκιες σας ευχες!!Ανταποδιδω με τα καλυτερα για τα παιδακια σας!!

Marmin,για το γαλα που ρωτας δεν γνωριζω,αλλα αν θες να δινεις μητρικο γαλα ψαξτο οσο μπορεις για να εισαι σιγουρη αλλα πιστευω πως το ενστικτο σου ειναι αυτο που θα σε καθοδηγησει καλυτερα!!

Για το αυτοκινητο που ρωτας,εμεις αλλαξαμε σε citroen picasso,ηταν το μονο που οικονομικα μας επερνε και φυσικα χωραει 3 καθισματακια,εχει 3 ζωνες πισω.Επισης εχει και τεραστιο πορτ-μπαγκαζ!!!

christine,πολυ χαρηκα που πηρες το ενα μωρακι στο σπιτι,με το καλο και οσο συντομα γινεται να βγει και το αλλο!!Καλη δυναμη....


498ap2.png

nZqvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...