Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts

Μέλλουσες και ηδη δίδυμομανούλες , σας καλημεριζω....ειμαι και εγω μέλλουσα μανουλα δυο κοριτσιών , κλείσαμε την 19η εβδομαδα και εχω καποιες ανασφάλειες σχετικά με τον γιατρο που με παρακολουθεί. Αν σας ειναι ευκολο , εχω ανοίξει σχετικό θεμα , και θα ηθελα την εμπειρια σας και την γνώμη σας!

http://parentscafe.gr/showthread.php?p=2358341#post235834

Σας ευχαριστω εκ των προτερων για τον χρονο που θα διαθεσετε, ειδικά για τις μανούλες που εχουν ηδη περιορισμένο χρονο λόγων των μωρων και των υποχρεώσεων τους!


rPAUp2.pngZ2Lop3.png

kOowp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νunuuuuuuuuuu καμαρωσε με!!!!!

Γραφω που λες μια αγγελία για τρικυκλο ποδηλατο διδυμων κ βλεπω απο κατω την υπογραφη μου! Τρελαθηκα απο τη χαρα μου.

Πως σας φαινεται το τικεράκι μου?

Nunu σε ευχαριστώ πολυ:D


LxHXp2.png

Έχει προσωπο η αγαπη , η πρόνοια του Θεού, η ελπίδα στη ζωή και το βλεπω σε σας.

uLu6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Νunuuuuuuuuuu καμαρωσε με!!!!!

Γραφω που λες μια αγγελία για τρικυκλο ποδηλατο διδυμων κ βλεπω απο κατω την υπογραφη μου! Τρελαθηκα απο τη χαρα μου.

Πως σας φαινεται το τικεράκι μου?

Nunu σε ευχαριστώ πολυ:D

Τέλειοοοοοο!!! Μεγιά!!!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Καλο μηνα

Σε οσες δεν πηγαν διακοπες ενας μηνας εμεινε κ θα μπουμε σε ρυθμους χειμωνα, κ πρωτο ο θεος θα περιμένουμε το καλοκαιρι να παμε καπου με οληηηηηη τη φαμίλια απο πισω!

Να ξεκινησω τις ερωτησεις:

Σας εχει τυχει καποιο να μην τρώει καθολου μα καθολου μεσημεριανό? Βγαζει δοντακια αλλα κοντεύει μηνας χωρις μεσημεριανό, βέβαια του αρεσει να τον κραταμε στα ποδια μας κ να τρώει οτι τρωμε αλλα αυτο δε θεωρειται γεύμα, δεν πλησιαζει σε ποσοτητα μεριδα κ φυσικα τον νιωθω να εχει ολη μερα ενα αδειο στομαχι.Κρεμες κ γιαούρτι δεν τρώει παντα κ φοβαμαι μην χασει βαρος.

Πανω στο χρονο τους κάνατε ιατρικες εξετασεις αίματος κλπ?

Αααααα περπατησαμε, η κορη παει με ταχυτητες να τρίβεις τα ματακια κ για μενα εχει γινει πια δύσκολο να βγω στο παρκο χωρις αλλο ατομο:rolleyes:

Παει η εποχη που βολταραμε τρεις ωρες στο καροτσι!

Μαρμιν ευχαριστώ!


LxHXp2.png

Έχει προσωπο η αγαπη , η πρόνοια του Θεού, η ελπίδα στη ζωή και το βλεπω σε σας.

uLu6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλο μηνα

Σε οσες δεν πηγαν διακοπες ενας μηνας εμεινε κ θα μπουμε σε ρυθμους χειμωνα, κ πρωτο ο θεος θα περιμένουμε το καλοκαιρι να παμε καπου με οληηηηηη τη φαμίλια απο πισω!

Να ξεκινησω τις ερωτησεις:

Σας εχει τυχει καποιο να μην τρώει καθολου μα καθολου μεσημεριανό? Βγαζει δοντακια αλλα κοντεύει μηνας χωρις μεσημεριανό, βέβαια του αρεσει να τον κραταμε στα ποδια μας κ να τρώει οτι τρωμε αλλα αυτο δε θεωρειται γεύμα, δεν πλησιαζει σε ποσοτητα μεριδα κ φυσικα τον νιωθω να εχει ολη μερα ενα αδειο στομαχι.Κρεμες κ γιαούρτι δεν τρώει παντα κ φοβαμαι μην χασει βαρος.

Πανω στο χρονο τους κάνατε ιατρικες εξετασεις αίματος κλπ?

Αααααα περπατησαμε, η κορη παει με ταχυτητες να τρίβεις τα ματακια κ για μενα εχει γινει πια δύσκολο να βγω στο παρκο χωρις αλλο ατομο:rolleyes:

Παει η εποχη που βολταραμε τρεις ωρες στο καροτσι!

Μαρμιν ευχαριστώ!

Μου το έκανε κ εμένα αυτό με το φαι οταν έβγαζε δοντάκια αλλά όχι ολόκληρο μήνα, πάντως έτσι κόψαμε τα αλεσμένα γιατί τότε ανακάλυψα πως αν του τα παρούσα μό πιρουνακι τα έτρωγε αλλά είχαμε θέμα με το κρέας κ ακόμα έχουμε μια κ δεν το πολυσυμπαθει! Όσο για εξετάσεις η παιδίατρος με είπε ότι μεταξύ 1,5 με 2 γίνονται προληπτικά αιματολογικές εξετάσεις! Επειδή ο δικός μου είναι αρκετά ανεπτυγμένος κ δεν τρώει κρέας τις κάναμε πριν ένα μήνα κ ευτυχώς γιατί έδειξε καραμπινάτη αναιμία! Κ η γιατρός λέει πως λογω τηε σιδηροπενίας μπορεί να μη θέλει το κρέας! Ξεκινήσαμε σίδηρο!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εμεις για κοψιμο των αλεσμενων παμε αλλα μονο κρεας σε μπιφτεκι μπορει να τσιμπησει, λαχανικα ουτε λογος.

Αναιμία δεν το ειχα σκεφτεί, ελπιζω να μην χρειαστεί σιδηρο, πως του το δίνεις?

Μαρμιν οι δυο μας μειναμε στο θεμα, κ σε λιγο που θα παρεις τα μωρα σπιτι θα σε χασω κι εσενα κ θα μιλαω μονη!

Τι κανουν τα μικρούλια? Μπηκανε σε κουνακι?


LxHXp2.png

Έχει προσωπο η αγαπη , η πρόνοια του Θεού, η ελπίδα στη ζωή και το βλεπω σε σας.

uLu6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εμεις για κοψιμο των αλεσμενων παμε αλλα μονο κρεας σε μπιφτεκι μπορει να τσιμπησει, λαχανικα ουτε λογος.

Αναιμία δεν το ειχα σκεφτεί, ελπιζω να μην χρειαστεί σιδηρο, πως του το δίνεις?

Μαρμιν οι δυο μας μειναμε στο θεμα, κ σε λιγο που θα παρεις τα μωρα σπιτι θα σε χασω κι εσενα κ θα μιλαω μονη!

Τι κανουν τα μικρούλια? Μπηκανε σε κουνακι?

Ακόμα θερμοκοιτίδα :( !!

Μόνο μέσα σε βυσιννάδα το πίνει! Ξέρεις έτοιμο χυμό εμπορίου! Ευτυχώς δηλαδή γιατί με τίποτα δεν το έπινε! Με τίποτα όμως!!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Marmin μη στενοχωριεσαι λιγο εμεινε.

Οσο για το γαλα ολο το ξεχναγα να στο ελεγα μπραβο σου που τους δίνεις δικο σου, δεν ειναι ευκολο οταν εισαι σπιτι ποσο μαλλον οταν εισαι σε δρομολογια κ με ενα αλλο μικρουλι στο σπιτι.

Ολα καλα θα πανε:P


LxHXp2.png

Έχει προσωπο η αγαπη , η πρόνοια του Θεού, η ελπίδα στη ζωή και το βλεπω σε σας.

uLu6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια,καλο μηνα.ειμαστε διακοπες....ετσι τις λενε εκεινες τις μερες που καποτε ξεκουραζομασταν κιολας.καλα ειναι εδω,λεπτομερειες οταν γυρισω...

Ουρανιο,μεγεια το τικερακι,για το φαγητο που λες ρωτησες την παιδιατρο...?δεν θα ειναι κατι ανησυχητικο,αλλα επειδη κι εμεις τα λαχανικα δεν τα τρωμε αλλιως αναγκαστικα τα αλεθω και τους βαζω και το αβγο.

Μαρμιν,τι κανουν τα μικρουλια σου.?απο βαρος πως τα πανε.?

Γραφω απο το tablet του συζυγου και λογω εξαρτησης το θελει πισω...νευριαζει αν το εχω εγω...εις το επανιδειν!


498ap2.png

nZqvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

Χθες βγήκαμε σε κουνάκια!! :D:D Για να δούμε πως θα τα πάμε τώρα!!

Αργυρώ καλά να περνάτε! Περιμένουμε λεπτομέρειες!!!! Από βάρος είμαστε γύρω στα 1900!!

Η Χριστίνα πήρε άραγε και το δεύτερο νινάκι της σπίτι;;


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σας χαιρεταμε απο τις διακοπες μας!!κοριτσια μεγαλη αλλαγη,μου το ελεγαν κσι δεν το πιστευα!!καθοντε σε ταβερνα,παιζουμε με τις ωρες στην παραλια.καμια σχεση με περσυ!!!σας φιλω ολες και ελπιζω συντομα σπιτακια τους τα μωρα ποτ ειναι σε θερμοκοιτιδες!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια

Γραφω παλι απο του συζυγου,ειμαστε στο χωριο του,θαλασσιτσα του χρονου παλι,εδω ειμαστε εμεις και οι πέτρες, αλλα απο το να κλειστουν οι μικρες καλα ειναι και εδω...την κατάθλιψη ωστοσο την εχω στο τσεπακι,γιατι καλες οι διακοπες με τριτους αλλα παραγνωριστικαμε!θελω να γυρίσω στο σπιτάκι μου,γιατι ο μπεμπης πια μια στο καρότσι και μια στο παρκο εχει σαλταρει,θελει να μπουσουλισει ο μικρουλης μου!

Mpougos,μπραβο σας!καμμια σχεση με μας που ηταν οι μικρες μες στην γκρινια,μονο ο μπεμπης το διασκεδαζε!μου δίνεις κουραγιο για του χρονου.εχετε βοηθεια απο αλλου?εννοώ συγγενεις?αν οχι θα ειναι καλυτερα για εμας του χρόνου, αλλα ωστοσο ο μπέμπης θα ειναι στα φορτε του,οι αλλες ισως και να εχουν ηρεμησει.

Τα μωράκια μας τι κανουν?

Μαρμιν,σας εχουν πει ποτε θα βγουν?

Φιλια σε ολες!


498ap2.png

nZqvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γιούπιιιιιιιιι, γιούπιιιιιιιιιιιιι, γιουπιγιάγιαααααααααααααα

Μας πήρανε τελέφωνο, μας πήρανε τελέφωνο

ΒΓΑΙΝΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΣΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Γιούπιιιιιιιιι, γιούπιιιιιιιιιιιιι, γιουπιγιάγιαααααααααααααα

Μας πήρανε τελέφωνο, μας πήρανε τελέφωνο

ΒΓΑΙΝΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΣΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Μπραβοοοοοο στα μικρα!!!θα μυρισει ολο το σπιτι μωρουδιλα....τι καλα....μου ελειψε αυτη η μυρωδια!!!


498ap2.png

nZqvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...