Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Συνάντηση στην Πάτρα


Συντονιστής Org

Recommended Posts

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα.Μπορειτε να με βοηθησετε να μαθω ενα καλο-η παιδιατρο και το κοστος φυσικα (ειμαστε και σε κριση σωστα?)στην πολη μου Πατρα?Εχει καμια μανουλα παιδιατρο Εοπυυ?Μπηκα στο ιντερνετ και ειδα οτι ειναι μονο 6.Γενναω σε λιγο και θα ηθελα να ακουσω γνωμες.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην όμορφη παρέα σας !!! Είμαι καινούρια στην σελίδα και θα ήθελα την βοήθειά σας !! Γνωρίζει καμιά σας τον παιδίατρο Απόστολο Κρέπη ? είναι καλός ? κόστος ?

Σας ευχαριστώ πολύ !

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην όμορφη παρέα σας !!! Είμαι καινούρια στην σελίδα και θα ήθελα την βοήθειά σας !! Γνωρίζει καμιά σας τον παιδίατρο Απόστολο Κρέπη ? είναι καλός ? κόστος ?

Σας ευχαριστώ πολύ !

Καλησπέρα! Τον επισκέφθηκα πριν 1 εβδομάδα για πρώτη φορά και θα ναι ο επόμενος μου παιδίατρος (3ος) Εχω ακούσει πολύ καλά λόγια αλλά ακόμα δεν έχω δική μου άποψη... Η πρώτη επαφή ήταν εξαιρετική πάντως. Κόστος 25 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Τον επισκέφθηκα πριν 1 εβδομάδα για πρώτη φορά και θα ναι ο επόμενος μου παιδίατρος (3ος) Εχω ακούσει πολύ καλά λόγια αλλά ακόμα δεν έχω δική μου άποψη... Η πρώτη επαφή ήταν εξαιρετική πάντως. Κόστος 25 ευρώ

Καλημέρα eytyxia79

Σε ευχαριστώ για την απάντησή σου !!! Να είσαι καλά ! αν τον γνωρίσεις καλύτερα πες μου !.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΟΛΙΣ ΓΡΑΦΤΗΚΑ.ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΠΑΤΡΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΧΩ ΕΠΟΙΚΙΝΩΝΙΑ ΜΑΖΙ ΣΑς

Καλό απόγευμα ΒΙΚΥ74

και εγώ από Πάτρα, από ποια περιοχή ?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην όμορφη παρέα σας !!! Είμαι καινούρια στην σελίδα και θα ήθελα την βοήθειά σας !! Γνωρίζει καμιά σας τον παιδίατρο Απόστολο Κρέπη ? είναι καλός ? κόστος ?

Σας ευχαριστώ πολύ !

είναι ο παιδίατρος μας τα τελευταία δύο χρόνια.. τον συστήνω ανεπιφύλακτα.. πολυ καλός με τα παιδια, με μεγάλη διάθεση, τον βρίσκεις όποτε τον παίρνεις τηλέφωνο (και δεν δυσανασχετεί..) και ΔΕΝ δινει φάρμακα αν δεν είναι απαραίτητο.. το κόστος είναι στα 25 ευρώ όντως αλλά όταν χρειαστεί δεύτερη επίσκεψη για τον ίδιο λόγο παίρνει ή λιγότερα ή και καθόλου..

Link to comment
Share on other sites

είναι ο παιδίατρος μας τα τελευταία δύο χρόνια.. τον συστήνω ανεπιφύλακτα.. πολυ καλός με τα παιδια, με μεγάλη διάθεση, τον βρίσκεις όποτε τον παίρνεις τηλέφωνο (και δεν δυσανασχετεί..) και ΔΕΝ δινει φάρμακα αν δεν είναι απαραίτητο.. το κόστος είναι στα 25 ευρώ όντως αλλά όταν χρειαστεί δεύτερη επίσκεψη για τον ίδιο λόγο παίρνει ή λιγότερα ή και καθόλου..

Καλημέρα liontarina

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση !!!! Θα την λάβω σοβαρά υπόψη !

και εγώ Λιονταρίνα στο ζώδιο, από που είσαι ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 5 months later...

Γεια σας ... Εχει καμία κοπέλα ιδέες για δημιουργική απασχόληση παιδιού... Ειναι ανοιχτός κανένας παιδικός; Ποιοι παιδοτοποι ειναι καλοί;

Ελπίζω να βρεθούμε σύντομα!


e97556d272.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...

κοριτσια καλημερα!!!!!θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζετε να μου πειτε, που μπορουμε να απευθυνθουμε στην πατρα για να παρακολουθησουμε καποια σεμιναρια η ομαδες για γονεις ή μελλουσες μαμαδες....για θεματα οπως θηλασμο κλπ....ευχαριστω εκ των προτερων!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...