Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα! Ήθελα να ρωτήσω αν έχετε δοκιμάσει κάποιες πολυβιταμινες για τη βελτίωση της ποιότητας των ωαρίων.Εχει δυόμιση χρόνια που έκοψα το τσιγάρο και σκέφτομαι να πάρω και βιταμίνες μπας και βελτιωθεί η κατάσταση.Με αγχωνει το ότι είμαι και 39,έχω και χαμηλή ΑΜΗ..θα πάρει σίγουρα και ο άντρας μου βιταμίνες για το σπέρμα, αυτός έχει τρία χρόνια που έκοψε το τσιγάρο,αν και δεν ξέρω αν παίζει ρόλο,γιατί έχει ολιγοσπερμια και κάνουμε μικρογονιμοποιηση 

      ειχα ΑΜΗ 3+κάτι στα 28-29 μου! αν μετρήσω τώρα θα είναι πιο κάτω από σένα! έλα να συνέλθεις μην πέφτεις τσάμπα! δεν είναι σκέτη η ΑΜΗ που καθορίζει, είναι και οι υπόλοιπες ορμόνες μαζί! 

Περι ανεμων και υδατων...


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!!!

Οντως η γαρδενια μου δεν λεει να ανθισει, ολο μπουμπουκια κανει και μετα πεφτουν:)

Θα αγορασω γιασεμι το σάββατο!!!!

Το συντριβανακι, ειναι πολύ ωραίο, λενε οτι φερνει καλή ενέργεια (κατι τετοιο) στο Φεγκ σουι!!!!

Εμενα στον πολιτικό μου μου ειχαν παρει ενα ωραιο αλπουμ και εβαλα μεσα τις φωτο του γαμου!!! Οταν το ανοιγω θυμάμαι την φίλη μου!!!!

και αυτο ωραιο δωρο!Ισως ομως να θελουν οι ιδιοι να το διαλεξουν.Και εμενα μου το ειχε κανει μαι φιλη δωρο στο Θρησκευτικο και το κρατησα και το εδωσα στο φωτογραφο και μας εφτιαξε εκει τις φωτογραφιες.

Link to comment
Share on other sites

μπα,δεν τοχε ο γνωστος μου. Θα παω αλλου να ψαξω. Μαγδα μου,ωραια ιδεα και το αλμπουμ! Ειδικα αυτα που η πρωτη σελιδα ειναι πορτρετο. Καλα,θα τους ταραξω στις φωτογραφιες αμα παω,ασχετο. Παπαρατσι. Ευχαριστω για τις ιδεες.


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια! Ωραία η συζήτηση για τα λουλούδια. Εγώ πάλι δεν ασχολούμαι καθόλου με αυτά....Λίγα πανσεδάκια έχω μόνο και τίποτα άλλο...Μηλίτσα, δεν το συζητώ. Πάρε άλμπουμ, θα΄αρέσει πολύ. Και βγάλε πολλές, πολλές φωτογραφίες...Μακάρι να με έβγαζαν κι εμένα οι φίλες μου φωτογραφίες στο γάμο μου! Ημουν πολύ άτυχη, γιατί ο φωτογράφος μας έβγαλε μάπα φωτογραφίες....Αν είχα δικές μου, θα ήμουν πολύ χαρούμενη. Εγώ είμαι λίγο απογοητευμένη. Θα διοριζόμουν το Καλοκαίρι ( είμαι καθηγήτρια). Τρέχω τόσα χρόνια τόσο μακρια από το σπίτι μου, γυρίζω πτώμα κάθε μεσημέρι, προσπαθώ τόσα χρόνια να μαζέψω προυπηρεσία, μπας και διοριστώ. Αφήστε που έχω δώσει σε τόσους ασέπ και σε όλους ήμουν επιτυχούσα. Πάνε όλα αυτά....Από του χρόνου ποιος ξέρει αν θα με πάρουν έστω και αναπληρώτρια. Η οικονομική κρίση μας αφάνισε πολλούς από εμάς....


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

KALISPERA KORITSIA....BLEPW OLES SAS AGAPATE TA LOULOUDIA....EGW FITEPSA KATW STIN EISODO TRIANTAFILIES DIOSMO POU TRELENOME KAI TON XRISIMOPOIO STA FAGITA KAI EPEISEIS MENEKSE,,,STA ELLINIKA DEN KSERW PWS LEGETE...ALLA THA PAW TIN TRITI STO PAZARI NA BRW GIASEMI..KATAPLIKTIKI IDEA..EFUGE O XAROS EFUGE O XAROS....SAN PAIDI KANW APO TIN XARA MOU,,,,MARGI MOU EGW NA DEIS,,,,ETHNOLOGIA ISTORIA TELIWSA KAI EPISIS ELLINIKI LOGOTEXNIA SE TOURKIKO PANEPISTIMIO,,,,MPAAAAAAASSSSS KA DIORISTO,,,MAKARI KAI ESENA NA SOU PANE OLA KALA...OSO GIA TIS FWTOGRAFIES??EMENA APO TON GAMO MOU BGIKAN TELIES,,,,EMEIS DEN PIGAME SE STUDIO FWTOGRAFIWN OPWS SINITHIZETE STOUS GAMOUS ALLA SE ENA PARKO...EIXE KAI SINTRIBANI,,BGIKAN TELEIES...O ANTRAS MOU NA FANTASTITE ANEBIKE SE ALOGO..AXAXAXAXA..THA MOU PEITE POU TO BRIKAME TO ALOGO...EINAI TERASTIOOOOO PARKO KAI EXEI KAI FULAKES,,,OI FULAKES TRIGIRNANE ME ALOGA....KAI PARAKALESAME ENAN FULAKA NA ANEBI O ANTRAS MOU STO ALOGO KAI TO DEXTIKE,,,,MEXRI KAI KINEZOI TOURISTES MAS EBGALN FWTOGRAFIES...I XARI MOU STIN KINA EFTASE..XAXAXAXA,,,LOIPON KORITSIA NA SAS P KAI TA NEA APO TIN SALPIGOGRAFIA,,,TO SABBATO THA TIN KANW,,,EKLEISA RANDEVOU KAI EYXOMAI OLA NA MOU PANE KALA,,,,MILITSA TWRA TO PWS ME IRTHE OTI I MIKRI EINAI ARWSTI OUTE EGW DEN KSERW,,,MALLON LATHOS DIABASA,,,,,SAS FILW OLESSSS

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλή επιτυχία με τη σαλπιγγογραφία, Ελένη! Εμάς πάλι ο φωτογράφος, ο μαλ..., μας πήγε στο παραλίμνιο στα Γιάννενα που είναι μεν πολύ όμορφο, αλλά δυστυχώς είχε αρχίσει να σουρουπώνει, με αποτέλεσμα οι φωτογραφίες να βγουν με μαυρο φόντο!!!Το πιστεύετε;; Ο καημένος ο αντρούλης μου που φορούσε μάυρο κοστούμι είναι ένα με το φόντο. Μόνο το κεφάλι φαίνεται....Αφήστε....Δεν θέλω να το σκέφτομαι καθόλου. Βλέπω Ράδιο Αρβύλα. Το βλέπετε;Τώρα τελευταία δεν μου αρέσει. Παλιότερα τρελαινόμουν. Φιλιά.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!

Ελενιτσα μου καλή επιτυχία θα μας πεις τα νέα!!!!

Μαrgi μου η φωτο του θρησκευτικου γαμου μου ηταν πολυ ωραιες, το βιντεο ηταν λιγο αποτυχια!!! Και εγω βλεπω ραδιο αρβυλα, εχεις δικιο παλια ηταν πιο ωραια!!! Τρελενομαι για ανεκδοτα...

Φιλάκια


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια! Ωραία η συζήτηση για τα λουλούδια. Εγώ πάλι δεν ασχολούμαι καθόλου με αυτά....Λίγα πανσεδάκια έχω μόνο και τίποτα άλλο...Μηλίτσα, δεν το συζητώ. Πάρε άλμπουμ, θα΄αρέσει πολύ. Και βγάλε πολλές, πολλές φωτογραφίες...Μακάρι να με έβγαζαν κι εμένα οι φίλες μου φωτογραφίες στο γάμο μου! Ημουν πολύ άτυχη, γιατί ο φωτογράφος μας έβγαλε μάπα φωτογραφίες....Αν είχα δικές μου, θα ήμουν πολύ χαρούμενη. Εγώ είμαι λίγο απογοητευμένη. Θα διοριζόμουν το Καλοκαίρι ( είμαι καθηγήτρια). Τρέχω τόσα χρόνια τόσο μακρια από το σπίτι μου, γυρίζω πτώμα κάθε μεσημέρι, προσπαθώ τόσα χρόνια να μαζέψω προυπηρεσία, μπας και διοριστώ. Αφήστε που έχω δώσει σε τόσους ασέπ και σε όλους ήμουν επιτυχούσα. Πάνε όλα αυτά....Από του χρόνου ποιος ξέρει αν θα με πάρουν έστω και αναπληρώτρια. Η οικονομική κρίση μας αφάνισε πολλούς από εμάς....
εγω παλι νομιζω πως μας δουλευουν ψιλο γαζι με την οικονομικη κριση. Για ναχουν δικαιολογιες για απολυσεις,ανατιμησεις,φορολογικο κυνηγι κλπ. Και ο ανδρας μου μπαινει σε ενα σαϊτ και μιλα με αλλους απο αλλες χωρες στα αγγλικα. Αγγλικα δεν ξερει πολλα,και γινομαι μεταφραστρια. Ε,πολλοι τον ρωτανε αν τα βγαζουμε περα κι αν εχουμε να φαμε. Χωρις πλακα. Το αλλο ανεκδοτο που μας σερβιρουν ειναι η αξιοκρατια στο δημοσιο. Και πολλα αλλα,ομως μη σας ζαλιζω...

Λοιπον,το σκεφτηκα! Θα παρω αλμπουμ και θα βαλω τις φωτο που θα τραβηξω σαν παπαρατσι! Χι χι! Φενκσουι δε βρηκα ακομα.

Σημερα ειμαι πολυ χαρουμενη,απ το πρωι χοροπηδαω απ τη χαρα μου. Δεν ειχε ερθει εκεινη τη μερα ο τεχνικος για τη ραπτομηχανη και ηρθε σημερα. Εκατσε δυομισι ωρες! Της εκανε ρεγουλαρισμα,λαδωμα κι ενα σωρο αλλα. Μου εδειξε πολλα πραγματα που δεν ηξερα. Κρατουσα σημειωσεις. Την εκανε καινουργια! Εντωμεταξυ,ειχε και το λακυ να του κανει ολο χαρουλες. Ξανανιωσε η μηχανουλα μου,ξανανιωσα κι εγω μαζι της!


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

KALISPERA KORITSIA....BLEPW OLES SAS AGAPATE TA LOULOUDIA....EGW FITEPSA KATW STIN EISODO TRIANTAFILIES DIOSMO POU TRELENOME KAI TON XRISIMOPOIO STA FAGITA KAI EPEISEIS MENEKSE,,,STA ELLINIKA DEN KSERW PWS LEGETE...ALLA THA PAW TIN TRITI STO PAZARI NA BRW GIASEMI..KATAPLIKTIKI IDEA..EFUGE O XAROS EFUGE O XAROS....SAN PAIDI KANW APO TIN XARA MOU,,,,MARGI MOU EGW NA DEIS,,,,ETHNOLOGIA ISTORIA TELIWSA KAI EPISIS ELLINIKI LOGOTEXNIA SE TOURKIKO PANEPISTIMIO,,,,MPAAAAAAASSSSS KA DIORISTO,,,MAKARI KAI ESENA NA SOU PANE OLA KALA...OSO GIA TIS FWTOGRAFIES??EMENA APO TON GAMO MOU BGIKAN TELIES,,,,EMEIS DEN PIGAME SE STUDIO FWTOGRAFIWN OPWS SINITHIZETE STOUS GAMOUS ALLA SE ENA PARKO...EIXE KAI SINTRIBANI,,BGIKAN TELEIES...O ANTRAS MOU NA FANTASTITE ANEBIKE SE ALOGO..AXAXAXAXA..THA MOU PEITE POU TO BRIKAME TO ALOGO...EINAI TERASTIOOOOO PARKO KAI EXEI KAI FULAKES,,,OI FULAKES TRIGIRNANE ME ALOGA....KAI PARAKALESAME ENAN FULAKA NA ANEBI O ANTRAS MOU STO ALOGO KAI TO DEXTIKE,,,,MEXRI KAI KINEZOI TOURISTES MAS EBGALN FWTOGRAFIES...I XARI MOU STIN KINA EFTASE..XAXAXAXA,,,LOIPON KORITSIA NA SAS P KAI TA NEA APO TIN SALPIGOGRAFIA,,,TO SABBATO THA TIN KANW,,,EKLEISA RANDEVOU KAI EYXOMAI OLA NA MOU PANE KALA,,,,MILITSA TWRA TO PWS ME IRTHE OTI I MIKRI EINAI ARWSTI OUTE EGW DEN KSERW,,,MALLON LATHOS DIABASA,,,,,SAS FILW OLESSSS
κι εμεις μενεξε το λεμε,ελενιτσα μου.

Εφυγε ο χαρος? Και γιατι παρακαλω δεν πηγες να πανηγυρισεις και στο αλλο θεμα με τις πεθερες? Ο συντονιστης το μετεφερε στην ενοτητα ας παιξουμε κι εμεις λιγο,στο θεμα που ηδη υπηρχε. Αν δεν το βρεις πεςμου να στο γραψω εδω το λινκ . Καλη επιτυχια με τη σαλπιγγογραφια... Μηπως να παρεις και τη λατρεμενη πεθερουλα σου μαζι για ψυχολογικη συμπαρασταση?

Χε χε


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

μαγδουλα μου, εγω παντρευτηκα με πολιτικο,δεν εχω καν βιντεακι,μονο λιγες ερασιτεχνικες φωτο. Δυο. Ειδες,βρε,υπαρχουν και χειροτερα. Μπα,δεν τοχα σκεφτει κιολας για να σου πω την αμαρτια μου. Το μονο εθιμο που ακολουθησα κατα γραμμα αν και ξενοφερτο,ηταν το μπατσελορ. Πηγαμε κατι φιλες στο στεκι μου και τα ηπιαμε. Οταν εβαλαν το σημερα γαμος γινεται,ομολογω πως συγκινηθηκα. Μετα κατα τις 3 γυρισα,επεσα με τα ρουχα για υπνο ενω οι αλλες κουτσομπολευαν. Το πρωι ετρεχα σαν τρελλη να ξεβαψω νυχι,να σουλουπωθω και κατευθειαν δημαρχειο. Καλα που ξυπνησα,να λες...


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μηλιτσα μου εγω παντρευτικα μια φορα με πολιτικο και μετα απο 1.5 χρονο με θρησκευτικο αυτο που εκανα και στους 2 γαμους ηταν το μπαρτσελορ!!!!!

Κοριτσια μου συνεβει κατι περιεργο!

Σημερα ηρθα τρεχοντας σπιτι γιατι ηθελα να κανω πιπι μου και οταν πηγα ειδα παρα παρα πολλα ασπρα υγρα πηχτα και αοσμα!!!!

Ηταν σαν της ωορηξια αλλα πιο πολλα!! ωορηξια ειχα την Δευτερα!!!

Λεω 3 πραγματα μπορει να συμβενουν:

α. κολπίτιδα

β. εγυμοσυνη

γ. τπτ απο τα παραπάνω!!!!

Τωρα το ξεχναω γιατι πολλες φορες εχω ενθουσιαστει για το τπτ!!!!

φιλάκια


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites

με ολη μου την καρδια να ειναι το β, το β, τοβ, το β, το β το εγραψα πολλες φορες για να πιασει σιγουρα

Ελενιτσα καλη επιτυχια και θελουμε και ευχαριστα μετα

φιλακια κοριτσακια σε ολες

Link to comment
Share on other sites

Αχ, Μαγδα, μακάρι να είναι το β! Κορίτσια, πήγα άρον-άρον να παίξω τζόκερ! Νόμιζα ότι λήγει η προθεσμία στις 7.30. Για πότε ντύθηκα κι έτρεξα δεν μπορείτε να φανταστείτε. Παίζω τα ίδια νούμερα εδώ και 10 χρόνια και, όπως είναι φυσικό,τα θυμάμαι απ' έξω, οπότε αν δεν έπαιζα κι έβγαιναν τα νούμερα μου, ξέρετε τι θα πάθαινα...Αχ και να κέρδιζα! Το πρώτο πράγμα που θα έκανα θα ήταν ταξίδια, ταξίδια, ταξίδια.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...