Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

Περι ανεμων και υδατων...


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια.. Χρόνια Πολλά και Χριστός Ανέστη..αποδρασατε για λιγες μερες απο την καθημεριvoτητα kαι αuτo ειvαι kαλo.. κοριτσια πεpιμεvω vα αδιαθετησ σε 2 μερες kαι θα καvω τηv σαλπιγγρ...mαkαpi na eivαi oλα kαλα..εγw to movo πou kαtαλαBα aπo παsxα eivαi πou eφτιαξα tsoupekiα....kαi htan teλeiα...tou xrovou παλi θα ξαvαφτιαξω..eivαi vα epθη kαi η αγαπημεvη πeθepouλα μou vα δωσouμε αvαφopα για τo πoτε θα μεivω εγkuos...TA NEYPA MOY

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσια.. Χρόνια Πολλά και Χριστός Ανέστη..αποδρασατε για λιγες μερες απο την καθημεριvoτητα kαι αuτo ειvαι kαλo.. κοριτσια πεpιμεvω vα αδιαθετησ σε 2 μερες kαι θα καvω τηv σαλπιγγρ...mαkαpi na eivαi oλα kαλα..εγw to movo πou kαtαλαBα aπo παsxα eivαi πou eφτιαξα tsoupekiα....kαi htan teλeiα...tou xrovou παλi θα ξαvαφτιαξω..eivαi vα epθη kαi η αγαπημεvη πeθepouλα μou vα δωσouμε αvαφopα για τo πoτε θα μεivω εγkuos...TA NEYPA MOY

χρονια πολλα!!!!!

βρε Ελενακι μου δεν το ξεκοβεις αυτο με την πεθερα γιατι κοριτσακι μου αναλώνεσαι??

εγω απλα ανταποδιδω ενα ευχαριστω στις ευχες και το αφηνω να περασει σιγα μην δωσω και αναφορα(ευτυχως και ο αντρας μου ειναι του ιδιου κλιματος οποτε No prblem).

Link to comment
Share on other sites

KALIMERA KORITSIA....EGW EIMAI SE ANAMONI NA MOU ERTHI I KYRIA PERIODOS...TON PROIGOUMENO MINA MOU IRTHE STIS 26 MERES ME STATHERI PERIODO 28 MERES...SYMFWNA ME TON KUKLO MOU MEXRI AYRIO PREPEI NA MOU ERTHI...XAIROME OMWS GIATI AYTO TON MINA THA KANW TIN SALPIGOGRAFIA...ITAN NA TIN KANW TON PROIGOUMENO MINA ALLA LOGO TO OTI EIXAME KIDEIA DEN TIN EKANA....NIWTHW YPEROXA GIATI PLEON PISTEYW OLA THA PAROUN TON DROMO TOUS.....AAAAA IRTHE KAI I PETHEROULA MOU...NA TIN XARW...NA THIMISW OTI O ANTRAS MOU EIXE KANEI SPERMATOGRAFIMA KAI OLA ITAN OK...I PETHEROULA MOU DEN TO KSEREI OMWS KAI TO MONO POU LEEI EINAI ESU ELENI PSAKSTO KALYTERA TO THEMA MIPWS EXEIS KAPOIO PROBLIMA...DEN LEEI KAI O GIOS TIS NA DEI KAI NA TO PSAKSI MIPWS EXEI KAPOIO PROBLIMA...OXI OTI EXEI O ANTHRWPOS ALLA LEME...THA TIN PNIKSWWWWWW.....KORITSIA SYGNWMI POU EGRAPSA ME LATINIKOUS XARAKTIRES.....WX TWRA I MARGI THA ME SKOTOSI..KSERW OTI DYSKOLEYETE NA TA DIABASI ETSI OPWS TA EGRAPSA,,,,,,,MARGI MOU FILIAAA.....MILITSA DEN EXW MONADES GIA AYTO DEN SE PIRA TILEFWNO...TWRA POU IRTHE O XAROS I PETHERA MOU DEN BGAINW EKSW...EDW DEN EINAI OPWS TIN ELLADA POU SE KATHE PERIPTERO EXEI MONADES ANANEWSIS....MAGDAAAAA ANTE POTE THA KOLISOUME GKASTRITIDA...MARIAEFI EXEIS DIKIO ALLA ME TRELI GUNAIKA MPOREIS NA TA BGALEIS PERA????FILIA SE OLES

Link to comment
Share on other sites

KALIMERA KORITSIA....EGW EIMAI SE ANAMONI NA MOU ERTHI I KYRIA PERIODOS...TON PROIGOUMENO MINA MOU IRTHE STIS 26 MERES ME STATHERI PERIODO 28 MERES...SYMFWNA ME TON KUKLO MOU MEXRI AYRIO PREPEI NA MOU ERTHI...XAIROME OMWS GIATI AYTO TON MINA THA KANW TIN SALPIGOGRAFIA...ITAN NA TIN KANW TON PROIGOUMENO MINA ALLA LOGO TO OTI EIXAME KIDEIA DEN TIN EKANA....NIWTHW YPEROXA GIATI PLEON PISTEYW OLA THA PAROUN TON DROMO TOUS.....AAAAA IRTHE KAI I PETHEROULA MOU...NA TIN XARW...NA THIMISW OTI O ANTRAS MOU EIXE KANEI SPERMATOGRAFIMA KAI OLA ITAN OK...I PETHEROULA MOU DEN TO KSEREI OMWS KAI TO MONO POU LEEI EINAI ESU ELENI PSAKSTO KALYTERA TO THEMA MIPWS EXEIS KAPOIO PROBLIMA...DEN LEEI KAI O GIOS TIS NA DEI KAI NA TO PSAKSI MIPWS EXEI KAPOIO PROBLIMA...OXI OTI EXEI O ANTHRWPOS ALLA LEME...THA TIN PNIKSWWWWWW.....KORITSIA SYGNWMI POU EGRAPSA ME LATINIKOUS XARAKTIRES.....WX TWRA I MARGI THA ME SKOTOSI..KSERW OTI DYSKOLEYETE NA TA DIABASI ETSI OPWS TA EGRAPSA,,,,,,,MARGI MOU FILIAAA.....MILITSA DEN EXW MONADES GIA AYTO DEN SE PIRA TILEFWNO...TWRA POU IRTHE O XAROS I PETHERA MOU DEN BGAINW EKSW...EDW DEN EINAI OPWS TIN ELLADA POU SE KATHE PERIPTERO EXEI MONADES ANANEWSIS....MAGDAAAAA ANTE POTE THA KOLISOUME GKASTRITIDA...MARIAEFI EXEIS DIKIO ALLA ME TRELI GUNAIKA MPOREIS NA TA BGALEIS PERA????FILIA SE OLES

το παιζεις και εσυ τρελη και μια χαρα τα βγαζεις περα!!!!!!!

αντε καλε αναλωνομαστε σε πραγματα που δεν πρεπει ενω αυτο που πρεπει ειναι να περναμε καλα!!!!!

ευτυχως η δικη μου πεθερα ειναι καλη (οσο μπορει να ειναι μια πεθερα βεβαια)!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

AAAAA IRTHE KAI I PETHEROULA MOU...NA TIN XARW...NA THIMISW OTI O ANTRAS MOU EIXE KANEI SPERMATOGRAFIMA KAI OLA ITAN OK...I PETHEROULA MOU DEN TO KSEREI OMWS KAI TO MONO POU LEEI EINAI ESU ELENI PSAKSTO KALYTERA TO THEMA MIPWS EXEIS KAPOIO PROBLIMA...DEN LEEI KAI O GIOS TIS NA DEI KAI NA TO PSAKSI MIPWS EXEI KAPOIO PROBLIMA...OXI OTI EXEI O ANTHRWPOS ALLA LEME...THA TIN PNIKSWWWWWW.....MILITSA DEN EXW MONADES GIA AYTO DEN SE PIRA TILEFWNO...TWRA POU IRTHE O XAROS I PETHERA MOU DEN BGAINW EKSW...EDW DEN EINAI OPWS TIN ELLADA POU SE KATHE PERIPTERO EXEI MONADES ANANEWSIS...
αμα ειναι να την πνιξειςκαντο να φανει σαν ατυχημα... Ετσι ειναι οι αγορομανες... Ολα καλα για τον κανακαρη τους,τι να κανουμε... Υπομονη και οτι σου λεει μην το παιρνεις στα σοβαρα. Να στεναχωριοσουν αν ο ανδρας σου δε σε καταλαβαινε η επαιρνε το μερος της... Α,ουτε εγω η γαιδουρα σε πηρα... Σου στελνω πμ. Κοριτσια,τι κανετε? Μαργκιιι ουουου... Που εισαιιιι?

ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

MILITSA MOU SE EYXARISTW GIA TO PM,,,NAI ONTWS EYTIXWS O ANTRAS MOU DEN EXEI TA MYALA TIS KAI ME KATALABENEI....ASE POU XTHES TIN EBALE STIN THESI TIS,,,DEN PERNANE OI MERES NA SIKOTHI NA FUGI....EMENA MOU IRTHE TELIKA PERIODOS XTHES TO BRADU KAI EIMAI XAROUMENI GIATI THA KANW TIN SALPIGOGRAFIA...TIN DEYTERA THA PARW TILEFWNO GIA RANDEVOU,,,,,,ONTWS I MARGI POU EINAI??POLLA FILIA SE OLES

Link to comment
Share on other sites

Ελενίτσα μου υπομονή κοπέλα μου!!!!

Εντομεταξυ δεν καταλλάβενει η πεθερα σου οτι ετσι σε αγχώνει!!!!!

Θα δεις που ολα καλά θα πανε με την εξέταση!!!! Εγω αυτό τον μηνα ειχα επαφες ολη την επίμαχη εβδομάδα!!! Λεω αφου το μερα παρα μερα δεν επιασε τον τεντωσα τον ανθρωπο!!! Δεν το δοκιμάζεις και εσυ???? Του Αγιου Γεωργίου θα εχω τα αποτελέσματα του πειράματος!!!!!! Μακαρι ο Αγιος να κανει το θαυμα του!!!!


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα και χρονια πολλα,επλιζω να περασατε ομορφα τις μερες του Πασχα.Εμεις πηγαμε Καβαλα και περασαμε καταπληκτικα.Κατα τα αλλα 30η μερα σημερα και κανενα σημαδι της"κοκκινοσκουφιτσας" μου,ελπιζω να χαθηκε στο δασος για τους επομενους 9 μηνες :tongue:


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα και χρονια πολλα,επλιζω να περασατε ομορφα τις μερες του Πασχα.Εμεις πηγαμε Καβαλα και περασαμε καταπληκτικα.Κατα τα αλλα 30η μερα σημερα και κανενα σημαδι της"κοκκινοσκουφιτσας" μου,ελπιζω να χαθηκε στο δασος για τους επομενους 9 μηνες :tongue:

Μακαρι νατην διωξαμε την ατιμη...;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


MILITSA MOU SE EYXARISTW GIA TO PM,,,NAI ONTWS EYTIXWS O ANTRAS MOU DEN EXEI TA MYALA TIS KAI ME KATALABENEI....ASE POU XTHES TIN EBALE STIN THESI TIS,,,DEN PERNANE OI MERES NA SIKOTHI NA FUGI....EMENA MOU IRTHE TELIKA PERIODOS XTHES TO BRADU KAI EIMAI XAROUMENI GIATI THA KANW TIN SALPIGOGRAFIA...TIN DEYTERA THA PARW TILEFWNO GIA RANDEVOU,,,,,,ONTWS I MARGI POU EINAI??POLLA FILIA SE OLES

Χρονια πολλα ελενιτσα τελικα ηρθαμε μεχρι τα συνορα γιατι εληξε το διαβατηριο της μικρης οταν το ανανεωσω ομως και ερθω θα σου πω να συναντηθουμε να μου πεις τι πεσκεσια θες απο πατριδα μηπως θες και την δικια μου πεθερα για δωρο χαχαχα;)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα και χρονια πολλα,επλιζω να περασατε ομορφα τις μερες του Πασχα.Εμεις πηγαμε Καβαλα και περασαμε καταπληκτικα.Κατα τα αλλα 30η μερα σημερα και κανενα σημαδι της"κοκκινοσκουφιτσας" μου,ελπιζω να χαθηκε στο δασος για τους επομενους 9 μηνες :tongue:

Ευχομαι να την εφαγε ο λυκος!!!!!!!!


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Τι κανετε;;;Εγώ είμαι μια χαρά...Πήγαμε σήμερα μια εκδρομούλα στην Κέρκυρα και περάσαμε πάρα πολύ ωραία. Είχε καταπληκτικό καιρό, είχαμε ωραία παρέα, ήταν τέλεια..Κατά τ' άλλα ήσυχα...Ξεκίνησα θεραπεία να ηρεμήσω επιτέλους από τους παλιομύκητες ( κορίτσια τα είδα όλα αυτή τη φορά!! Πολύ πόνος!). Τώρα με το θέμα του παιδιού....κορίτσια, σταμάτησα να ασχολούμαι, δεν μπορώ άλλο. Αποφάσισα να μην κάνω υστεροσκόπηση....Ας είναι πολύποδας, ας είναι ό,τι θέλει, δεν με ενδιαφέρει. Θέλω να απαγκιστρωθω για λίγο. Είμαι σε πολύ καλό δρόμο όσον αφορά την ψυχολογία μου. Θέλω να αφιερώσω λίγο χρόνο στον εαυτό μου και στον άντρα μου. Κουράστηκαμε πολύ. Θα ηρεμήσω και θα αφήσω το χρόνο να με γιατρέψει ψυχικά...Και είμαι σίγουρη πως τότε θα είμαι περισσότερο έτοιμη να αποκτήσω μωρό. Για όλα υπάρχει τελικά ένας λόγος.Καλύτερα που δεν έμεινα έγκυος όλους αυτούς τους μήνες. Το περίμενα γιατί νόμιζα ότι θα φτιάξει η ψυχολογία μου. Τώρα συνειδητοποιώ ότι ένα παιδί πρέπει να έρχεται όταν η ψυχολογία σου είναι καλή. Δεν το περιμένεις για να σε γιατρέψει, το περιμένεις για να το αγαπήσεις και να το κάνεις σωστό άνθρωπο. Σε διαφορετική περίπτωση κολλάς πάνω στο παιδί σου και αυτό δεν είναι καλό. Κοριτσάκια, είμαι καλά και θέλω να συνεχίσω να είμαι.

Μάγδα, Μανουτίτα μακάρι να έχετε ευχάριστα νέα. Ελενίτσα, άσε την πεθερά σου να λέει....Είμαι σίγουρη ότι είσαι μια χαρά και θα μείνεις έγκυος σύντομα. Μηλίτσα μου, μού έλειψες. Φιλιά.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Μargi μου καλά έκενες κοπέλα μου και σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!!

και εγω άρχισα να κουράζομαι και λεω και καμια χαζομάρα για να παιρνω θάρρος!!!

Ειπα οτι θα προσπαθήσω μέχρι την πιθανη ημερομηνια τοκετου που ειχα 14 Μαι μετα θα σταματησω και εγω θα ετοιμασω και κανενα ταξιδάκι για το καλοκαίρι!!! Θα ασχοληθω λιγο και με εμενα!!!

Σκεψου πως ξαμπα εκανα το πιο πανω πειραμα!!!!!! Ακομα ωορηξια δεν εχω κάνει και ειμαι στην 23 μερα του κυκλου μου και εχω κουραστει!!!!!!!!!!!!! Δεν αντεχω αλλο αυτο το μηνα!!!! Παω για τον επόμενο!!!!!!!

Καλη επιτυχία στα υπόλοιπα κορίτσια!!!!


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κουκλιτσες μου καλημερα.Δεν ξερετε ποσο καλα με κανατε να αισθανθω.Η αληθεια ειναι οτι η ψυχολογια ειναι το παν.Και θα πρεπει η καθεμια μιας να κανει αυτο που λεει η ψυχουλα μας.Λοιπον κι εγω ειπα να το αφησω το θεμα,ελευθερο,αλλα την υστεροσκοπηση θα την κανω,να αφαιρεσω τον πολυποδα,για τη δικη μου υγεια.Ελπιζω ολα καλα να πανε.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...