Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Eflenew είπε:

      Συγνώμη αν κάνω χαζή ερώτηση αλλά δεν έχω δει παλιότερα posts. Γιατί θα γεννήσεις μέσα στο μήνα? Πότε θα σε δει ο εμβρυολογος?

      Συμφωνώ! 🥰Το να φτάσω ποτέ 30 βδομάδες το θεωρώ απίστευτο και όνειρο!

      😁🙏

      ειμαι με περιδεση από 22η εβδομάδα λογω τραχήλου και με συσπάσεις από 17η ! ε λίγο αυτό λίγο το μωράκι είναι χαμηλά, λίγο ο γιατρός μου κάτι βλέπει και υπολογίζει τα δικά του! ε μου είπε μέχρι 35η εβδομαδα!  τρίτη εχω ραντεβού 

Περι ανεμων και υδατων...


Recommended Posts

μαργκι μου χαιρομαι που θα αποδρασεις για λιγες μερες! Πιο πολυ θα χαρω αμα τελικα καποιο θετικο τεστακι σε κανει να το αναβαλλεις,αλλα οπως και ναχει ευχομαι να περασεις υπεροχα! Αννα μου,κι εγω κι η μικρουλα μου εχουμε το στιγμα. Ο ανδρας μου δεν τοχει. Παρολο που ειχε ηδη δυο παιδια και εννοειται ειχε ψαχτει σχετικα,η γιατρος μου επεμενε να ξαναψαχτει γιατι χωρις χαρτι εξετασης στο χερι δεν πιστευε τπτ. Λυπαμαι για αυτο που σου συνεβη,ομως ειναι μια στις τεσσερις πιθανοτητες. Εχεις 3 στις 4 υπερ σου! Κοριτσια,φιλακια! Μεχρι να γραψω τις συνταγες ενω εφτιαχνα αρακα,νυσταξα... Παω για ζζζ...


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσια..Mηλίτσα μου σε ευxαpιστω θα την κανω σημερα..το μαχλεπι τι ειναι??????αννα25 οταν ερθης θα xαpω να σuναντηθουμε..Μargi μου ευχομαι να περασεις υπεροχα..magda μου oxι αγxoς ειπαμε..Mariaefi, Αχ μακάρι να είσαι ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ..να κολλήσουμε όλες με γκαστρίτιδα oπως λεει και η magda

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Ελενιτσα μου,πρωινη πρωινη σημερα βλεπω! Το μαχλεπι ειναι σποροι αρωματικοι. Τους πουλανε στο σουπερμαρκετ η εκει που πουλανε μπαχαρικα και καρυκευματα. Αμα θες να με ρωτησεις κατι ενω τα φτιαχνεις παρε τηλ οτι ωρα θες,γιατι στη δουλεια δεν εχω συνδεση. Τα τσουρεκια παντως θελουν καποιες ωρες μεχρι να ανεβει η ζυμη. Ενω τα σμυρνεϊκα ειναι πολυ ευκολα και γρηγορα.Καλη επιτυχια. Περιμενω εντυπωσεις,αν τα φτιαξεις.


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

Εχω μύκητες, στρεπτόκοκο και candida....Τρελάθηκα.Δεν βρίσκω και τη γιατρό...Τι είναι αυτός ο στρεπτόκοκος πια; Κι αν έχω μείνει έγκυος τι θα κάνω;;;Γαμώ την ατυχία μου. Ο άντρας μου τα έχεί παίξει. Σε λίγο θα φοβάται να με αγγίξει με όλα αυτά που παθαίνω...


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Τιποτα δεν είναι κοπέλα μου, μεχρι να μαθει εαν είσαι εγκυούλα θα σου δώσει μια αλοιφούλα και ανάλογα με το αποτέλεσμα θα σου δώσει θεραπεία!!!!!!!!

Είναι κλασικοί μύκητες μην αγχώνεσαι!!!!!!!!!!!


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η γιατρός είπε ότι ο στρεπτοτοκος είναι ένα μικροβιο που σήμερα ανιχνευεται , σ'ενα μήνα όχι....Επίσης σήμερα θεραπεύεται , αύριο ξαναεμφανίζεται. Γι'αυτό δεν θα μου δώσει θεραπεία γιαυτόν, αλλά για τους μύκητες...Τόσες θεραπείες που έκανα για μύκητες δεν ήξερε κι αυτή τι να μου δώσει. Τέλος πάντων...Θα βάλω μια κολπική αλοιφή για μια βδομάδα και θα συνεχίσω τα σπορανόξ.

Α, έκανα και χοριακή. 0,03!!!Πιο αρνητική δε γινόταν...Στο καλό..Καιείχα μια μικρή ελπίδα. Φαίνεται δεν την γλιτώνω ούτε την υστεροσκόπηση. Πού είναι αυτό το παιδάκι επιτέλους;;;;Πολλα νερά μας κάνει...

Αυριο φεύγουμε. Θα μπω ξανά την Παρασκευή. Φιλάκια!!!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

margi μου Νομίζω ότι είσαι λίγο παραπάνω αγχωμένη από όσο θα έπρεπε..oxι αγxoς ειπαμε..μια φορα εγκυος παvτα εγκυος..Ειμαστε τοσες πολλες που περιμενουμε να ακουσουμε τα ευχαριστα νεα και θα τα ακουσουμε..θα το δεις..θα κολλήσουμε όλες γκαστρίτιδα magda

Link to comment
Share on other sites

καλα να περασεις μαργκι μου! Χωρις αγχος και να μας ερθεις φρεσκια να μας πεις πως περασες. Αχ,ελενιτσα,ακουω για τσουρεκια και ζηλευω! Ακομα φτιαχνεις? Κουραγιο...αχ,εγω δεν προλαβαινω να τα φτιαξω. Μόνο σμυρνεϊκα φετος. Σουχα στειλει μυνημα το απογευμα,δεν ξερω αν το πηρες. Σουρχεται πμ.Νgeο μου, τι κανεις? Πως περασες; μαριεφη μου ευχομαι νασαι εγκυουλα... Φιλακια,κοριτσια...


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Η γιατρός είπε ότι ο στρεπτοτοκος είναι ένα μικροβιο που σήμερα ανιχνευεται , σ'ενα μήνα όχι....Επίσης σήμερα θεραπεύεται , αύριο ξαναεμφανίζεται. Γι'αυτό δεν θα μου δώσει θεραπεία γιαυτόν, αλλά για τους μύκητες...Τόσες θεραπείες που έκανα για μύκητες δεν ήξερε κι αυτή τι να μου δώσει. Τέλος πάντων...Θα βάλω μια κολπική αλοιφή για μια βδομάδα και θα συνεχίσω τα σπορανόξ.

Α, έκανα και χοριακή. 0,03!!!Πιο αρνητική δε γινόταν...Στο καλό..Καιείχα μια μικρή ελπίδα. Φαίνεται δεν την γλιτώνω ούτε την υστεροσκόπηση. Πού είναι αυτό το παιδάκι επιτέλους;;;;Πολλα νερά μας κάνει...

Αυριο φεύγουμε. Θα μπω ξανά την Παρασκευή. Φιλάκια!!!

και εμενα αρνητικη ηταν .........και μαλιστα μου ηρθε και πρωι πρωι η κοκκινη επισκεψη

Link to comment
Share on other sites

Ο πελαργός μου φενεται δεν εχει καλό GPS και δυσκολευεται!!!!!!!!!!!

ΕΕΕΕΕ Πελαργε εδω είμαστε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

υπομονή κορίτσια, που θα παει θα μας κατσει και εμάς!!!!!!!

μπα απελπιστηκα............εμενα με εχασε για τα καλα

Link to comment
Share on other sites

Ελατε βρε κοριτσια οχι αρνητικη σκεψη με χαμογελα και αιδιοδοξια θα παμε μπροστα.Λοιπον καποια στιγμη που ειχα απογοητευτει ειχα σκεφτει να καθοριζαμε ωρα και μερα,να βγαιναμε στις ταρατσες και να φωναζαμε στους πελαργους μας οτι τους περιμενουμε(τραβηγμενο,αλλα πολυ μου αρεσει)Φανταζεστε τις γειτονισσες που θα μας εβλεπαν;;;;;;Μαλλον θα καλουσουν εκεινους τους καλους κυριους με τις ασπρες στολες για να μας δουν:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:Αλλα ποτε δεν ξερεις ισως,αν ενωσουμε ολες μαζι τις δυναμεις μας να τα καταφερουμε.Ασε που μπορει και να δουμε οτι και η διπλανη μας ειναι μια απο μας;).Κοριτσια ευχομαι Καλη Ανασταση και Καλο Πασχα,να χαιρεστε τις οικογενειες και συντομα με γερα μωρακια στις κοιλιτσες.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ελατε βρε κοριτσια οχι αρνητικη σκεψη με χαμογελα και αιδιοδοξια θα παμε μπροστα.Λοιπον καποια στιγμη που ειχα απογοητευτει ειχα σκεφτει να καθοριζαμε ωρα και μερα,να βγαιναμε στις ταρατσες και να φωναζαμε στους πελαργους μας οτι τους περιμενουμε(τραβηγμενο,αλλα πολυ μου αρεσει)Φανταζεστε τις γειτονισσες που θα μας εβλεπαν;;;;;;Μαλλον θα καλουσουν εκεινους τους καλους κυριους με τις ασπρες στολες για να μας δουν:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:Αλλα ποτε δεν ξερεις ισως,αν ενωσουμε ολες μαζι τις δυναμεις μας να τα καταφερουμε.Ασε που μπορει και να δουμε οτι και η διπλανη μας ειναι μια απο μας;).Κοριτσια ευχομαι Καλη Ανασταση και Καλο Πασχα,να χαιρεστε τις οικογενειες και συντομα με γερα μωρακια στις κοιλιτσες.

:shock::tongue::tongue::tongue: χι χι χι καλό...................:tongue:


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...