Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Περι ανεμων και υδατων...


Recommended Posts

κοριτσια καλησπερα, τι κάνετε; εμεις καλα, αυριο ξεκιναμε σχολειο...σνιφ, ειχα πολλες δουλειες αυτες τις μερες, καθαρισμα κτλ, ελειπε και ο αντρας αθηνα αλλα και εκανα και τις βολτες μου με τη μικρη εννοειται εξω!

σημερα θα κανουμε το παρτι της που δεν το καναμε λογω γαστρεντεριτιδας δικιας μου, χθες παλι ειμασταν σε παρτι σε παιδοτοπο, τρελαθηκε η δικια μου, πρωτη φορα δεν εβγαινε εξω!

και εμεις σημερα σε καφετερια που εχει και ετσι χωρο για παιδια, να δουμε!

καλη εβδομαδα να εχουμε και τα ξαναλεμε!

οπως βλεπετε δεν ανεφερα τιποτα για το αλλο θεμα!!!

φιλια


Κατερινούλα και Γιαννάκη σας λατρευω!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Manoutita, η διάγνωση του πολύποδα πώς έγινε; Με υστεροσκόπηση ή με υπέρηχο;;Σε ρωτάω γιατί εγώ έκανα στο Πανεπιστημιακό Νοσ υπέρηχο στην 13η μέρα του κύκλου και μου είπε ο γιατρός πως μάλλον υπάρχει πολύποδας και να πάω να με ξαναδεί τις πρώτες μέρες του επόμενου κύκλου. Τον πήρα τηλ και του είπα να πάω αλλά αυτός είπε πως πρέπει να κάνω υστεροσκόπηση. Δεν ξέρω αλλά τσαντίστηκα πολύ. 'Αλλα να μου λένε τη μια ,άλλα την άλλη. Γι' αυτό αποφάσισα να μην πάω καθόλου. Δεν με νοιάζει καθόλου πια τι λένε οι παλιογιατροί. Συνεχίζω τη ζωή μου σα να μη συμβαίνει τίποτα και σαν αν μην συνέβη ποτέ


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια,τι νεα? Εγω δουλευα πρωι σημερα. Με επιασε δυνατα η κοιλια μου στο μαγαζι. Αδιαθετησα. Ειδες,ελενη? Οπως στοχα γραψει. Αρα ξεκιναω να μετραω... Αλλα πολυ χαλαρα. Το μεσημερι ξεραθηκα και το απογευμα σηκωθηκα με το ζορι. Τωρα ειμαι τελειως καλα. Μανουτιτα μου,χθες στο καφε μας σουγραψα απαντηση κι εγω αλλα κι αλλα κοριτσια. Περαστικα στη μικρουλα σου. Νgeο να χαιρεσαι την κατερινουλα σου! Ειμαι σιγουρη πως περασατε τελεια! Περιμενω εντυπωσεις... Μαγδουλα,βλεπω πως κι εσυ εχεις αναγκη απο διαλλειματακι... Χρειαζεται που και που. Ελενιτσα, ανοιξε καπου ενα θεμα διαγωνισμος πεθερας,περιμενα κι εγω πως θα γραψεις πρωτη πρωτη αλλα τπτ. Μαλλον δεν εχεις τι να γραψεις,ε? Χε χε! Μαργκι μου,μεινε εντος θεματος τοτε. Το περι ανεμων κι υδατων το ανοιξα κυριως για σενα,αλλα και για ολες που νιωθουμε την αναγκη να χαλαρωσουμε. Ακου εκει σου ελειψα! Γκρρρ! Εγω σεψαχνα,ασπλαχνοκακουργα!


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

μαργκι μου,για να δει ο γιατρος καλα αν εχεις πολυποδα,πρεπει να ειναι στην αρχη του κυκλου η εξεταση. Οσο πιο κοντα στην περιοδο,τοσο καλυτερα. Απλα ο υπερηχος δε δινει καθαρη εικονα. Η υστεροσκοπηση δειχνει τα παντα και μπορει να στο αφαιρεσει κιολας οτι υπαρχει. Καμμια φορα,τα πολυποδακια,ειδικα αν ειναι κοντα στον τραχηλο της μητρας αποβαλλονται με την περιοδο. Αν ειναι ομως στο ενδομητριο,δεν αφηνουν το ενδομητριο να αναπτυχθει σωστα κι εμποδιζουν και το εμβρυο να γατζωθει. Κατα ταλλα συμφωνω με τη μανουτιτα.Ωχ,βγηκα απ το θεμα... Μου αρεσε πολυ το σκεπτικο σου,το νινι θαρθει οταν θασαι πιο χαλαρη. Αυριο το πρωι θα φυτεψω σπορους δειλινων. Τα δειλινα μαρεσουν πολυ! Ταπεινα,ελληνικα λουλουδια που υπαρχουν παντου Ανοιγουν μολις πεσει ο ηλιος κι εχουν διαφορα χρωματα. Ασπρο,φουξια,κιτρινο και ανακατα. Ειναι σα χωνακια κι εχουν διακριτικο αρωμα. Τραβανε και τις πεταλουδες. Και τις βλεπω και μαγευομαι...Μετα θα παω σε κατι εξω δουλιτσες και θα μαγειρεψω,κλπ. Πολλα φιλακια,παω για ζζζ


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kalimera koritsia...militsa anoiksa to thema is mnimi tws petherwn...kai egw fitepsa louloudakia katw stin eisodo tis polikatoikias mou...2 meres me auta paideyome...etsi ksefiga ligaki apo ton xaro..apo to prwi mexri to bradu me ton kipo asxolithika kai mou ekane polu kalo..koritsia eilikrina exei dikio i militsa..ksefeygis telios....anna mou makari na mporesete na erthete...nai ta mikra paidia mono me diabatirio mporoun na mpoun stin tourkia alla anw ton 16 etwn mporoun kai me astunomiki tautotita...opws stin europi...margi mou eilikrina xarika polu gia sena pou eisai kalutera..ante to epomeno taksidaki sou na einai edw...tha xarw para polu...pleon pou i psixologia sou einai kalutera tha deis ola tha paroun ton dromo tous....mariaefi i dikia sou einai kali??????na sou steilw kai tin dikia mou mipws kai theleis na deis ti paei na pei pethera???mou periseyei.....alla mariaefi ontws exei duo meres pou to paizw trelitsa me ta louloudia kai espasan ta neura tis pou den asxolithika mazi tis kai apofasise na sikothi na fugi......makari theeeeee mouuuuu

Link to comment
Share on other sites

ελενη μου εμενα η πεθερα μου ειναι καλη δεν εχω παραπονα...δεν ανακατευτετε και παει μεχρι εκει που εχω βαλει εγω τα ορια μου....δεν με πρηζει με οτι δεν εκανες κατι καλα ή γιατι αυτο ειναι εκει και οχι αλλου ουτε αλλα τετοιου ειδους!

οποτε ειμαστε καλα και αν παλι παει να ξεφυγει το ριχνω στην τρελη και το πιανει το νοημα!

Link to comment
Share on other sites

μαργκι μου,για να δει ο γιατρος καλα αν εχεις πολυποδα,πρεπει να ειναι στην αρχη του κυκλου η εξεταση. Οσο πιο κοντα στην περιοδο,τοσο καλυτερα. Απλα ο υπερηχος δε δινει καθαρη εικονα. Η υστεροσκοπηση δειχνει τα παντα και μπορει να στο αφαιρεσει κιολας οτι υπαρχει. Καμμια φορα,τα πολυποδακια,ειδικα αν ειναι κοντα στον τραχηλο της μητρας αποβαλλονται με την περιοδο. Αν ειναι ομως στο ενδομητριο,δεν αφηνουν το ενδομητριο να αναπτυχθει σωστα κι εμποδιζουν και το εμβρυο να γατζωθει. Κατα ταλλα συμφωνω με τη μανουτιτα.Ωχ,βγηκα απ το θεμα... Μου αρεσε πολυ το σκεπτικο σου,το νινι θαρθει οταν θασαι πιο χαλαρη. Αυριο το πρωι θα φυτεψω σπορους δειλινων. Τα δειλινα μαρεσουν πολυ! Ταπεινα,ελληνικα λουλουδια που υπαρχουν παντου Ανοιγουν μολις πεσει ο ηλιος κι εχουν διαφορα χρωματα. Ασπρο,φουξια,κιτρινο και ανακατα. Ειναι σα χωνακια κι εχουν διακριτικο αρωμα. Τραβανε και τις πεταλουδες. Και τις βλεπω και μαγευομαι...Μετα θα παω σε κατι εξω δουλιτσες και θα μαγειρεψω,κλπ. Πολλα φιλακια,παω για ζζζ

αχ και εγω φυτευσα το Σαββατο πετουνιες ολα τα χρωματα 20 πηρα!

εφτιαξα και τα γερανια μου και τα μπεντζαμιν μου και τελειωσα με την βεραντα μου την μεγαλη...2-3 ακομη για το μπαλκονι της κουζινας και στο μπαλκονι απο τα υπνοδωματια δεν βαζω τιποτα ( δεν την παλευω να ποτιζω τοσα)!

Link to comment
Share on other sites

XAXAXAXA...TO PAIZEIS TRELITSA EE???XAXAXA EGW NA DEIS 2 MERES POU TIS TO PAIZW TRELI ME TA LOULOUDIA...TRELATHIKE ONTS KAI EINAI ETOIMI NA FUGEI....ELA POU I DIKIA MOU DEN TO PIANEI EYKOLA TO NOIMA..TI NA TIN KANW PIA???????AAA DEN EXEI MALLON KORI NA TRABOUSE TA IDIA..THA TIS ELEGA EGW TOTES...2 GIOUS EXEI,,O ENAS ELEYHTEROS KAI KALOMAMAKIAS......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


XAXAXAXA...TO PAIZEIS TRELITSA EE???XAXAXA EGW NA DEIS 2 MERES POU TIS TO PAIZW TRELI ME TA LOULOUDIA...TRELATHIKE ONTS KAI EINAI ETOIMI NA FUGEI....ELA POU I DIKIA MOU DEN TO PIANEI EYKOLA TO NOIMA..TI NA TIN KANW PIA???????AAA DEN EXEI MALLON KORI NA TRABOUSE TA IDIA..THA TIS ELEGA EGW TOTES...2 GIOUS EXEI,,O ENAS ELEYHTEROS KAI KALOMAMAKIAS......

χαχαχα!!!!!!!

βρε μια χαρα τα πιανει τα νοηματα απλα κανει τα δικα της!

δεν ειναι χαζες οι πεθερες!!

εσυ εκει συνεχισε μην σε πτοει τιποτα!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

kalimera koritsia...militsa anoiksa to thema is mnimi tws petherwn...kai egw fitepsa louloudakia katw stin eisodo tis polikatoikias mou...2 meres me auta paideyome...etsi ksefiga ligaki apo ton xaro..apo to prwi mexri to bradu me ton kipo asxolithika kai mou ekane polu kalo..koritsia eilikrina exei dikio i militsa..ksefeygis telios....anna mou makari na mporesete na erthete...nai ta mikra paidia mono me diabatirio mporoun na mpoun stin tourkia alla anw ton 16 etwn mporoun kai me astunomiki tautotita...opws stin europi...margi mou eilikrina xarika polu gia sena pou eisai kalutera..ante to epomeno taksidaki sou na einai edw...tha xarw para polu...pleon pou i psixologia sou einai kalutera tha deis ola tha paroun ton dromo tous....mariaefi i dikia sou einai kali??????na sou steilw kai tin dikia mou mipws kai theleis na deis ti paei na pei pethera???mou periseyei.....alla mariaefi ontws exei duo meres pou to paizw trelitsa me ta louloudia kai espasan ta neura tis pou den asxolithika mazi tis kai apofasise na sikothi na fugi......makari theeeeee mouuuuu

Ε?ανοιξες θεμα? Καλα,παω να το δω. Ειχαν ανοιξει αντιστοιχο θεμα,αλλα καμμια δεν ειχε γραψει κατι συγκεκριμενο για την πεθερα της κι ελεγα νασαι η πρωτη. Κι εγω χαλαρωνω απιστευτα οταν ασχολουμαι με τα φυτα. Νιωθω να ξανανιωνω. Τωρα που εφυγε η πεθερουλα σου,μηπως θα σου λειψει καταβαθος? Ε? Λες; χιχι


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

MILITSA I MIKRI EINAI ARRWSTI????TWRA TO DIABASA...PERASTIKOULIAAAAA TIS....AX TO XRYSO MOU...NA MOU TIN FILISEIS

Ε; εχασα επεισοδια; ειναι αρρωστη η μικρη μου και δεν το ξερω; ευχαριστω παντως,αλλα μες την τρελλη χαρα ειναι. Σημερα ειδικα που θα ξαναπαει σχολειο. Της μανουτιτας η μικρη ειχε βγαλει σπυρακια,η μανου ανησυχησε αλλα μαλλον μια χαρα ειναι η μικρη της τελικα.


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

αχ και εγω φυτευσα το Σαββατο πετουνιες ολα τα χρωματα 20 πηρα!

εφτιαξα και τα γερανια μου και τα μπεντζαμιν μου και τελειωσα με την βεραντα μου την μεγαλη...2-3 ακομη για το μπαλκονι της κουζινας και στο μπαλκονι απο τα υπνοδωματια δεν βαζω τιποτα ( δεν την παλευω να ποτιζω τοσα)!

μπραβο,μαριαεφη μου. Τα γερανια τα λατρευω. Εχω δωδεκα στο μπροστινο μπαλκονι σε ζαρτινιερες. Ενα γιασεμι,και φετος θελω να βαλω μπουκαμβιλια αλλα θα το σκεφτω... Θα παρω και βασιλικο. Α,εχω και δυοσμο και μαϊντανο και δυο σεφλερες. Στο πισω μπαλκονι. Δε βαζω φυτοφαρμακα ποτε,γιατι ερχονται πουλια και πεταλουδες και δε θελω να τα δηλητηριασω. Φετος τα βοτανιζει κι ο σκυλακος μου.Μονο οργανικα. Θα βαλω και τη μικρη να φυτεψει φασολια για γουστο.Φιλακιααα

ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

μπραβο,μαριαεφη μου. Τα γερανια τα λατρευω. Εχω δωδεκα στο μπροστινο μπαλκονι σε ζαρτινιερες. Ενα γιασεμι,και φετος θελω να βαλω μπουκαμβιλια αλλα θα το σκεφτω... Θα παρω και βασιλικο. Α,εχω και δυοσμο και μαϊντανο και δυο σεφλερες. Στο πισω μπαλκονι. Δε βαζω φυτοφαρμακα ποτε,γιατι ερχονται πουλια και πεταλουδες και δε θελω να τα δηλητηριασω. Φετος τα βοτανιζει κι ο σκυλακος μου.Μονο οργανικα. Θα βαλω και τη μικρη να φυτεψει φασολια για γουστο.Φιλακιααα

χαχα!!

καλο Μηλιτσα!

και εγω μονο νερακι του Θεου α και απο τον ελληνικο καφε το κατακαθι.συνταγη της Γιαγιας!!

γερανια εχω μονο 3 μου αρεσουν γιατι ειναι ανθισμενα συνεχεια.Εχω ενα φουξια ενα κοραλλι και ενα κοκκινο.

Εβαλα και κατιφεδες κιτρινους και μπιγονιες.

Μου αρεσουν τα λουλουδια και της Εφης μου το ιδιο μαζι τα φυτεψαμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...