Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Εγώ ρε γμτ δε θυμάμαι τι εξετάσεις έκανα στην ωοληψια..για κάποιο λόγο δε θυμάμαι σχεδόν τπτ από αυτή τη διαδικασία,πέρασαν 2,5 χρόνια ..Πάντως ακόμα και αν πάω με φυσικό τρόπο,πάλι θα κάνω μέθη,δεν παίζει να αντέξω χωρίς αναισθησία 

      Τώρα στην εμβρυομεταφορά έκανα  ορμονολογικες(tsh,lh,Ε2 κτλ)αλλά FSH δεν εκανα. Φοβάμαι να την κάνω,θα δω κάνα νούμερο τρελό και θα βάλω τα κλάματα.Εχεις δίκιο πάντως,από την ώρα που απέτυχε η εμβρυομεταφορά,έχω τρελαθεί απ' τη στεναχώρια και το άγχος..

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

Περι ανεμων και υδατων...


Recommended Posts

και εγω εχω λουλουδάκια, μονο που δεν εχουν ανθισει ακόμη!!!! Αγορασα ενα κυκλάμηνο ασπρο, 1 αζαλεα ροζ (αυτά εχουν ανθος) και 1 γαρδενια!!!!

Πρεπει να αγοράσω μεγαλες ομερφες γλαστρες για να στολίσω το μπαλκόνι μου!!!!

δεν ξερω τι αλλο να αγοράσω θα μου αρεζε κατι που να βγάζει μυρωδια!!!


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

για κηπο ωραιο το νυχτολουλουδο αλλα μακρια απο τις κρεβατοκαμαρες γιατι μυριζει εντονα την νυχτα.για γλαστρα υπαρχουν αρκετα στο εμποριο μπορεις και βασιλικο να βαλεις να τον χρησιμοποιεις και φρεσκο στην μαγειρικη σου!!

α και γιασεμι.Εγω εβαλα περσι και ολο το καλοκαιρι ηταν ανθισμενο ομως το τσακισε ο αερας τον χειμωνα και δεν ξερω τι θα κανει φετος.......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαριαφάκι μου, εχεις δικιο, θα παω το Σαββατο να πάρω γιασεμί!!!!!

Κοριτσια σας φιλώ παω στην δουλεια!!!! Θα τα πουμε αυριο!!!!

καλη δουλιτσα μαγδακι!!!!!

εγω ηδη ειμαι και δεν εχω καθολου διαθεση για δουλεια

Link to comment
Share on other sites

μαριαεφη μου,κι εγω λατρευω τα κυκλαμινα. Οχι του εμποριου,ομως! Του βουνου! Οταν ειχα παει μια φορα στο νησι μου για μια δουλεια,ξεκλεψα και πηγα βολτιτσα. Ε,μια πλαγια ηταν ροζ,μες τα κυκλαμινα. Πηρα κι εγω το μαχαιρι πουχα μαζι μου και προσεχτικα ξεριζωσα ενα. Πηρα και χωμα απ το βουνο. Τοφερα και το εβαλα σε γλαστρα. Ειχε ροζ λιλα ανθακια μικρα. Υπεροχο! Μαγδα μου,καλα στα λεει η μαριεφη. Το νυχτολουλουδο εχει διαπεραστικο αρωμα. Δεν αντεχεται. Το αγιοκλημα λατρευω,ομως θελει πολυ εκταση και τραβα ολα τα εντομα της περιοχης. Η γαρδενια εχει το πιο γλυκο αρωμα,ομως ειναι πολυ ιδιοτροπο φυτο και δυσκολο στην περιποιηση. Το αγαπημενο μου ειναι η φρεζια η μονη που μοσχοβολα και το ζουμπουλι. Ομως ειναι εποχιακα. Το καλυτερο ειναι το γιασεμι,που σουπε η μαριαεφη. Ομως οχι το αραπικο,αλλα το δικο μας,που εχει πιο ωραιο αρωμα. Το αραπικο εχει πιο σκουρα φυλλα και πιο γυαλιστερα. Ενω το δικο μας εχει ανοικτοχρωμα και λεπτα φυλλαρακια. Κι ενας βασιλικος κι ενας δυοσμος,αμπαροριζα,θυμαρι και νομιζεις πως εισαι σε χωριο απ τις μυρωδιες...


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

αχ πρεπει να ηταν μαγικη εικονα που ειδες και εμενα προσωπικα με ταξιδεψε εστω και λιγο!αχ!!!!

γαρδενια οσες φορες και αν εχω παρει ποτε δεν μου κρατανε!

φρεζες βαζω παντα και οντως μυριζουν τελεια αλλα δεν κρατανε οπως ειπες!

το γιασεμι Χιου να προτιμησεις!!

θα προσπαθησω να ανεβασω καμια φωτο απο το μπαλκονι μου να δειτε πως ειναι.......για να δουμε αν θα τα καταφερω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχ πρεπει να ηταν μαγικη εικονα που ειδες και εμενα προσωπικα με ταξιδεψε εστω και λιγο!αχ!!!!

γαρδενια οσες φορες και αν εχω παρει ποτε δεν μου κρατανε!

φρεζες βαζω παντα και οντως μυριζουν τελεια αλλα δεν κρατανε οπως ειπες!

το γιασεμι Χιου να προτιμησεις!!

θα προσπαθησω να ανεβασω καμια φωτο απο το μπαλκονι μου να δειτε πως ειναι.......για να δουμε αν θα τα καταφερω

Μαγικη εικονα,δε λες τιποτα!

Αχ! Το γιασεμι το χιωτικο ειναι οπως το περιεγραψα; α,αμα δεν καηκε η ριζα,θα ξαναπεταξει. Αφαιρεσε τα ξερα φυλλα και ποτιζε το και θα δεις. Εμενα μουχε χαλασει η μια σεφλερα. Την κλαδεψα και εχει θεριεψει. Κι εγω δεν ξερω να ανεβαζω εικονες για να σε βοηθησω... Την παρασκευη θα παω για μια αναγνωριστικη βολτα για υφασματα. Κουρτινες και καλλυματα. Θα ξεκινησω απ τα παιδικα γιατι τα παιδια ανυπομονουν. Των κοριτσιων σε μωβ και λιλα αποχρωσεις θα κανω το δωματιο. Ακριβως οπως το φόντο του παρεντς καφε. Στου νεαρουλη μας δεν ξερω,θελει κατι πιο εξτριμ. Θα παμε μαζι.Το σαββατο παντρευεται μια παιδικη μου φιλη με πολιτικο και δεν ξερω τι δωρακι να της παρω. Κατι συμβολικο,ναχει να με θυμαται γιατι θα της δωσω και φακελλακι. Εχουν αναγκη πιο πολυ απο λεφτα. Μαλλον κανα μπιμπελο θα της παρω. Εχετε καμμια καλυτερη ιδεα; αχ,ειμαι δουλεια,εχει ανοιξει ο καιρος κι εχω τα μυαλα στα καγκελα...


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

Μαγικη εικονα,δε λες τιποτα!

Αχ! Το γιασεμι το χιωτικο ειναι οπως το περιεγραψα; α,αμα δεν καηκε η ριζα,θα ξαναπεταξει. Αφαιρεσε τα ξερα φυλλα και ποτιζε το και θα δεις. Εμενα μουχε χαλασει η μια σεφλερα. Την κλαδεψα και εχει θεριεψει. Κι εγω δεν ξερω να ανεβαζω εικονες για να σε βοηθησω... Την παρασκευη θα παω για μια αναγνωριστικη βολτα για υφασματα. Κουρτινες και καλλυματα. Θα ξεκινησω απ τα παιδικα γιατι τα παιδια ανυπομονουν. Των κοριτσιων σε μωβ και λιλα αποχρωσεις θα κανω το δωματιο. Ακριβως οπως το φόντο του παρεντς καφε. Στου νεαρουλη μας δεν ξερω,θελει κατι πιο εξτριμ. Θα παμε μαζι.Το σαββατο παντρευεται μια παιδικη μου φιλη με πολιτικο και δεν ξερω τι δωρακι να της παρω. Κατι συμβολικο,ναχει να με θυμαται γιατι θα της δωσω και φακελλακι. Εχουν αναγκη πιο πολυ απο λεφτα. Μαλλον κανα μπιμπελο θα της παρω. Εχετε καμμια καλυτερη ιδεα; αχ,ειμαι δουλεια,εχει ανοιξει ο καιρος κι εχω τα μυαλα στα καγκελα...

χμμμ γιατι δεν της παιρνεις κατι σε φενγκ σουι??ξερεις κατι που να τρεχει νερο??

Link to comment
Share on other sites

μαριεφη,μου αρεσε πολυ η ιδεα σου! Σε ευχαριστω! Θα παρω τηλ εναν γνωστο μου ανθοπωλη κι αν εχει θα παω να το παρω αν προλαβω στο σχολασμα,αλλιως αυριο. Ειχα δει ενα σαν συντριβανι μικρο. Μαλλον αυτο θα λες...


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!!!

Οντως η γαρδενια μου δεν λεει να ανθισει, ολο μπουμπουκια κανει και μετα πεφτουν:)

Θα αγορασω γιασεμι το σάββατο!!!!

Το συντριβανακι, ειναι πολύ ωραίο, λενε οτι φερνει καλή ενέργεια (κατι τετοιο) στο Φεγκ σουι!!!!

Εμενα στον πολιτικό μου μου ειχαν παρει ενα ωραιο αλπουμ και εβαλα μεσα τις φωτο του γαμου!!! Οταν το ανοιγω θυμάμαι την φίλη μου!!!!


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...