Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Eflenew είπε:

      Αν δε σου ειναι κόπος ναι...σε ευχαριστώ. Δε κρατήθηκα έκανα τώρα το απόγευμα το Predictor early...αχνη γραμμη και αυτό αλλά πιο αξιοπρεπή...αχνη όμως....έπρεπε να πάρω κανονικό που δείχνει πάνω από 25 εκεί θα καταλάβαινα που βρίσκομαι...

      Εγώ και τα 2 early...clearblue early και predictor early.  Έχεις βάλει έμβρυα 3 ημερών ή 5?

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

Περι ανεμων και υδατων...


Recommended Posts

Ελατε βρε κοριτσια οχι αρνητικη σκεψη με χαμογελα και αιδιοδοξια θα παμε μπροστα.Λοιπον καποια στιγμη που ειχα απογοητευτει ειχα σκεφτει να καθοριζαμε ωρα και μερα,να βγαιναμε στις ταρατσες και να φωναζαμε στους πελαργους μας οτι τους περιμενουμε(τραβηγμενο,αλλα πολυ μου αρεσει)Φανταζεστε τις γειτονισσες που θα μας εβλεπαν;;;;;;Μαλλον θα καλουσουν εκεινους τους καλους κυριους με τις ασπρες στολες για να μας δουν:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:Αλλα ποτε δεν ξερεις ισως,αν ενωσουμε ολες μαζι τις δυναμεις μας να τα καταφερουμε.Ασε που μπορει και να δουμε οτι και η διπλανη μας ειναι μια απο μας;).Κοριτσια ευχομαι Καλη Ανασταση και Καλο Πασχα,να χαιρεστε τις οικογενειες και συντομα με γερα μωρακια στις κοιλιτσες.

Eπισης ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ!!

και η ιδεα σου σούπερ!

γελασε το χειλακι μου~!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΠΕΛΑΡΓΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πειραζει που φωναζω απο τωρα??!!χαχα!!

κοριτσια ο αντρας μου ειναι στεναχωρημενος που ουτε αυτο τον μηνα εγινε κατι .............

το εκμυστηρευτικε στην συνυφαδα μου γιατι σε εμενα δεν λεει τιποτα φυσικα και δεν ξερω αληθεια πως να το αντιμετωπισω το θεμα.......

Link to comment
Share on other sites

Μαριαεφάκι μου και μένα ο αντρας μου ειχε στεναχωρηθεί την τελευταια φορά!!!! Πρωτη φορά το κατάλλαβα, αλλα νομίζω είχε στεναχωρει για μένα!!!

Κοπέλα μου όλα καλά θα πάνε!!!!!!!!!!!!

Λοιπόν καλό Πάσχα να έχουμε και ελπίζω ο θεός να ακούσει τις προσευχές μας και από αυτό το θέμα να μιλάμε για εγκυμοσύνες και μπιμπερό!!!! Καλή Ανάσταση θα τα πούμε την Δευτέρια!!!!!!!!

ΕΕΕΕΕ πελαργέ εδώ ειμαστε!!!!!!!!!!! Τόσα κορίτσια σε περιμένουμε που εισαι!!!!

:tongue::tongue:ΧΙ ΧΙ ΧΙ:tongue::tongue::tongue::tongue:


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κι από εμένα....Σας γράφω από Βουλγαρία...Δεν είμαι πολύ καλά...Κουράστηκα πολύ στο ταξίδι και με το πού φτασαμε έτρεχα κάθε τρεις και λίγο τουαλέτα. Κάτι με πείραξε....Μαριαεφη, δεν πειράζει...Τον άλλο μήνα μαζί θα το ανακοινώσουμε το ευχάριστο. Εμένα, ρε κορίτσια, χθες το πρωί ήρθε λίγο κόκκινο, όλη τη μέρα τίποτα, σήμερα πάλι τίποτα. Κανονικά σήμερα έπρεπε να μου έρθει. Ισως το ότι ταλαιπωρήθηκα να παίζει κάποιο ρόλο. Τι να πω...Αφου η χοριακή ήταν αρνητική, δεν νομίζω να συμβαίνει κάτι. Ελένη μου, ναι, το παραδέχομαι! Είμαι πολύ αγχωμένη, γιατί μου συμβαίνουν διάφορα ( κολπίτιδες, μυκητιάσεις, φαγούρες ) που με ανησυχούν και με χαλάνε πολύ. Επίσης το γεγονός πως έχω μία σάπιγγα, ένα μικρό ινομύωμα, οπίσθια θέση στη μήτρα, πιθανό έναν πολύποδα....Πώς να τα ξεχνάω όλα αυτά; Και άντε να τα ξεχάσω για λίγο, όταν ξεκινάνε οι ενοχλήσεις, να μην μπορώ να κάτσω και να βάλω ένα στενό παντελόνι εκεί τρελαίνομαι και λέω ΑΕΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΠΙΑ!!! Εντάξει, δεν μένω εύκολα έγκυος, θέλω όμως να ζω ποιοτικά....Πώς να μην αγχώνομαι;;;


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Χριστος ανεστη, χρονια πολλα και με υγεια για σας και τα αγαπημενα σας προσωπα. Αννουλα περαστικουλια στη μικρουλα σου...


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκια μου, είμαι ακόμα Βουλγαρία :(! Δεν μ' αρέσει καθόλου μα καθόλου εδώ....Βαριέμαι αφάνταστα. Ανυπομονώ να γυρίσω σπιτάκι μου...Ανυπομονώ να μπω στην Ελλαδίτσα μας ( τελικα όταν είμαστε μακριά την εκτιμούμε μού φαίνεται!!!). Φυσικά αδιαθέτησα κανονικότατα :( και αυτή τη φορά μου θύμισε περίοδο προ χειρουργείου...Αρκετή ροή, πόνος και τέτοια..ξέρετε. Χθες έβλεπα ένα ωραίο όνειρο. Ημουν μπροστά στην εικόνα της Παναγίας και προσευχόμουν....Πώς τα περάσατε εσείς στις γιορτές;;Πέιτε μου τα νέα σας...


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

αχ,μαργκι μου,περαστικουλια! Τα νεα μου ειναι πως δουλευω καθε μερα,μου εφτιαξαν επιτελους το ιντερνετ στη δουλεια αν και δεν μπορω να μπαινω για πολυ απ τη δουλεια. Το πασχα αυτο ημουν τεμπελα,ουτε τσουρεκια,ουτε κουλουρια,πρωτη φορα ετσι. Μονο λιγα αυγα βαψαμε,παλι καλα. Α,και μπελαλιδικη μαγειριτσα. Ουτε τραπεζι εκανα ουτε τπτ. Μονο ηρθε η μαμα των δυο μεγαλων να φαμε ολοι μαζι σαν οικογενεια. Μπορω να πω περασα χαλαρα. Ειναι μελαγχολικη η διαθεση μου αυτες τις μερες... Φιλακια...


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

Μηλίτσα μου, τουλάχιστον ξεκουράστηκες και χαλάρωσες. Κάτι είναι κι αυτό. Λες του χρόνου να ξαναμιλήσουμε και εσύ να έχεις και αδελφάκι για την μικρή σου;;; Σκέψου τι όμορφα που θα είναι...Φιλιά.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια Χρόνια Πολλά και Χριστός Ανέστη!!!!!!!

Αχ κορίτσια εγω πέρασα παρ πολύ ωραία!!!!!!!!!!!

Αντε και του χρόνου να εχουμε μεγαλυτερη οικογενεια!!!!!!!!!!!!!!!!!

Margi μου ευχομαι συντομα να γυρισεις στην Ελλαδιτσα μας!!!!!!!!!!

Μηλιτσα μου που και που πρεπει να ξεκουραζομαστε, μαλλον το ειχες ανάγκη!


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites

αληθως ο Κυριος μαγδουλα μου! Χρονια σου πολλα! Μαργκι μου,βρε εκανα χαρα κι εγω πως θα μας γυριζες ανανεωμενη! Ευχαριστω για τις ευχες ολες σας! Πηρα αποφαση τουλαχιστον αυτο το μηνα να ξεκολλησει το μυαλο μου απ το γνωστο θεμα και το πετυχα. Ειμαι πιο χαλαρη. Πηρα και μια αποφαση. Μια φορα τη βδομαδα θα πηγαινω σε μια φιλη μου. Ε,εχω χαθει τελειως με τις φιλες μου αλλα και με τον εαυτο μου. Η εκφραση παω να πιω καφε ειναι αγνωστη σε μενα εδω και κατι χρονια. Η εχω μια βδομαδα που δεν ειναι προγραμματισμενη απο πριν. Ε,μες στο προγραμμα της βδομαδας καπου θα στριμωχνω κι ενα καφεδακι! Φιλακια...


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...