Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Αυγούστου 2014


martha86

Recommended Posts

Κορίτσια ! Γεια! Πήγα στο γιατρο! Ούτε γραμμάριο δε πηρε ο μπεμπης... Κ ο τραχηλος 1εκ. ακόμα κλειστός!

Στην αρχη μου είπε να πάω σήμερα το βράδυ για πρόκληση , αλλα επειδη οι ροές ήταν καλές κ είχα κ λίγες συσπασεις κ το μωρο κουνιοταν καλα μου λέει έλα αύριο πρωι για nst πάλι κ αύριο βράδυ πρόκληση....

Θα μου βάλει στην αρχη υποθετο μου είπε για τον τραχηλο κ μετα όρο για τους πόνους...

Filh με το καλό!!!!Με έναν πόνο ειλικρινά!Δεν ξέρεις πόσο θα ήθελα να ήμουν στη θέση σου...Αλλά ας είναι...Θα περιμένω...Η γνωστή ανυπόμονη του forum...

Ioulia αυτά είναι τα λόχεια και είναι ακριβώς έτσι...Μία έχεις και μία δεν έχεις για 40 ημέρες...

Sweetangel τα ίδια περνάμε....Σήμερα βέβαια τπτ σε σχέση με χθες!:-P


4ebfbca4f9.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κορίτσια ! Γεια! Πήγα στο γιατρο! Ούτε γραμμάριο δε πηρε ο μπεμπης... Κ ο τραχηλος 1εκ. ακόμα κλειστός!

Στην αρχη μου είπε να πάω σήμερα το βράδυ για πρόκληση , αλλα επειδη οι ροές ήταν καλές κ είχα κ λίγες συσπασεις κ το μωρο κουνιοταν καλα μου λέει έλα αύριο πρωι για nst πάλι κ αύριο βράδυ πρόκληση....

Θα μου βάλει στην αρχη υποθετο μου είπε για τον τραχηλο κ μετα όρο για τους πόνους...

Με το καλο filh και με εναν πονο ευχομαι!

Οταν μπορεσεις γραψε μας νεα!!


bdf4p3.png
Link to comment
Share on other sites

mother-and-child-art-300x336.jpg

christine_2.....ΠΗΤ 24/8~~~16/6 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙΑ

Papakia30......ΠΗΤ 26/8~~~24/6 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ

Kat21 ............ΠΗΤ 10/8~~~10/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιασώ)

Marilouu........ΠΗΤ 8/8~~~18/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Ρέα)

Margi25..........ΠΗΤ 18/8~~~23/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ

dafni81...........ΠΗΤ 5/8~~~26/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ (Ρέα)

iouliaa87.........ΠΗΤ 3/8~~~27/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ

Αγοροmummy... ΠΗΤ 8/8~~~29/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ

Latortura.........ΠΗΤ 26/8~~~30/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ(Ιασω / Ρέα)

Impregnant....ΠΗΤ 10/8~~~30/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Ρέα)

zizoulis..........ΠΗΤ 27/8~~~3/8 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ

Natalia90........ΠΗΤ 3/8~~~4/8 ΓΕΝΝΗΣΕ !!!ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

mousoudi........ΠΗΤ 20/8~~~6/8 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ

Linalien.........ΠΗΤ 20/8~~~8/8 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιασώ)

mj_lia...........ΠΗΤ 12/8~~~11/8 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ (Ρέα)

Kateriniw85......ΠΗΤ 13/8~~~ΓΕΝΝΗΣΕ 12/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιπποκράτειο)

My girl.................ΠΗΤ 5/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Βιοκλινική)

Samina................ΠΗΤ 7/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Αττικό)

Ziu_zitsu.............ΠΗΤ 14/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Βιοκλινική)

MARIANI..............ΠΗΤ 15/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιασώ)

filh......................ΠΗΤ 15/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Γαία)

rinoui..................ΠΗΤ 16/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Λητώ)

happy and crazy....ΠΗΤ 16/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιασώ)

Carnation............ΠΗΤ 16/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Αττικό ; )

SWEETANGEL.......ΠΗΤ 17/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Μποδοσάκειο)

christine*............ΠΗΤ 17/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

Martha86.............ΠΗΤ 20/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιπποκράτειο)

annisaki................ΠΗΤ 23/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

Anastasiat28.........ΠΗΤ 24/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Μητέρα)

Maria93................ΠΗΤ 25/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

mariareti...............ΠΗΤ 27/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ρέα)

tina26..................ΠΗΤ 27/8 ΑΓΟΡΑΚΙ

Ampeligi................ΠΗΤ 29/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Λητώ)

Brilliant.................ΠΗΤ 29/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Βενιζέλειο)

Ioanna21..............ΠΗΤ 31/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Γένεσις)

kimonandi..............ΠΗΤ 31/8 ΑΓΟΡΑΚΙ

Chrysa1982............ΠΗΤ 8/9 ΑΓΟΡΑΚI

Melissanthi.............ΠΗΤ 26/9 ΑΓΟΡΑΚΙ

αυτη τη βδομάδα θα έρθουν πολλά ζουζούνια !!

Με το καλό σε όλες μας !!!!

Η σαμινα γεννησε ;


0WNhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα καλημερα!!!!

Πωπω τι ωραιος χαμος απο γεννητουρια!!!!

ΛΙΑ και ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ να σας ζησουν τυχερα και με υγεια!!!

Απο την Samina δεν εχουμε νεα... πιστευω ομως οτι γεννησε αλλιως θα ειχε μπει να μας γραψει... περιμενουμε τα ευχαριστα οποτε μπορεσει γιατι τωρα σιγουρα δεν μπορει...

Filh και παλι με το καλο για σημερα!!!!

Sweetangel χαρα στο κουραγιο σου να φτιαχνεις και ντονατς απο χτες τα λιγουρευομαι...

Ζiu την εφτασες σχεδον την Πητ....

Mariareti υπομονη θα ερθει και η σειρα σου...


ro0Wp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα καλημερα!!!!

Πωπω τι ωραιος χαμος απο γεννητουρια!!!!

ΛΙΑ και ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ να σας ζησουν τυχερα και με υγεια!!!

Απο την Samina δεν εχουμε νεα... πιστευω ομως οτι γεννησε αλλιως θα ειχε μπει να μας γραψει... περιμενουμε τα ευχαριστα οποτε μπορεσει γιατι τωρα σιγουρα δεν μπορει...

Filh και παλι με το καλο για σημερα!!!!

Sweetangel χαρα στο κουραγιο σου να φτιαχνεις και ντονατς απο χτες τα λιγουρευομαι...

Ζiu την εφτασες σχεδον την Πητ....

Mariareti υπομονη θα ερθει και η σειρα σου...

Καλημερα!!! Ναι την εφτασα!!! Να δουμε αν θα την ξεπερασω κι ολας...


bdf4p3.png
Link to comment
Share on other sites

geia sas koritsia mou!!! kai allh genna !!ax ka8e mera 8a exoyme kai ena mwraki!!!

phga shmera sto giatro me pollu proxires metrhseis mou to ebgale 3.300 me 3.500kg (to mhxanhma tous einai pallio) me e3etase 'daktylika' kai eipe oti kati exei ginei alla milame gia polu skalisma kai PONO!!!! mporei na to ekane kai epithdes, mou eipe na paw pempth gia eisagwgh na mou balei upo8eto troma3a ligo... tou eipa na perimenoume mexri deutera na 3eperasw kai thn PHT. gia mia mera fysika kai leei ela pempth na se dw kai kanonizoume deutera na mpeis. perito na sas pw oti ponaw polu apo thn wra pou me peira3e kai eida kai kafe (aima??) ygra?? den 3erw elpizw na krathsoun na paw fysiologika!!

Carnation ela to apogeuma na pioume kafe na se kerasw kiolas!!! :-)

ziu_zitsu pane ston giatro kai pes toy na se psaxoulepsei ligo apo katw mpas kai ginei douleia!


KDeIp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες !!! Στις 00.30 το βράδυ θα μπω!!

Προσεύχομαι να πάνε όλα καλά κ να είναι καλά το μωρακι μου! Ανυπομωνω τόσο πολύ να δω τον μπέμπη!!!

Ετοιμάζομαι... Πήγα κ κομμωτήριο κ εκανα μια πλεξούδα σα στέκα στα μαλλια μου να μη με ενοχλούν μετα!! Χιχιχιχιχι... Στο κομμωτήριο γελούσαν πολύ! Τους έλεγα γενναω απόψε κ δεν το πίστευαν..

Μανουλες να σας ζήσουν κ τα νέα μωρακια !!! Αύριο μεθαύριο θα γράφουμε τις ιστορίες τοκετού!!!

Φιλια πολλά σε όλες.... Με το καλό τα επομενα!


nvRCp3.png
Link to comment
Share on other sites

geia sas koritsia mou!!! kai allh genna !!ax ka8e mera 8a exoyme kai ena mwraki!!!

phga shmera sto giatro me pollu proxires metrhseis mou to ebgale 3.300 me 3.500kg (to mhxanhma tous einai pallio) me e3etase 'daktylika' kai eipe oti kati exei ginei alla milame gia polu skalisma kai PONO!!!! mporei na to ekane kai epithdes, mou eipe na paw pempth gia eisagwgh na mou balei upo8eto troma3a ligo... tou eipa na perimenoume mexri deutera na 3eperasw kai thn PHT. gia mia mera fysika kai leei ela pempth na se dw kai kanonizoume deutera na mpeis. perito na sas pw oti ponaw polu apo thn wra pou me peira3e kai eida kai kafe (aima??) ygra?? den 3erw elpizw na krathsoun na paw fysiologika!!

Carnation ela to apogeuma na pioume kafe na se kerasw kiolas!!! :-)

ziu_zitsu pane ston giatro kai pes toy na se psaxoulepsei ligo apo katw mpas kai ginei douleia!

Κοριτσακι με ειδε απο κατω κ την προηγουμενη εβδομαδα. Ειχα και διαστολη 1 αλλα τιποτα δεν εγινε!

Αυριο θα ξαναπαω και βλεπουμε..

Παντως για τα καφε που λες μην σε πολυανησυχει. Εμενα μου χε πει παιζει απο την εξεταση να δω ροζ ή καφε και να μην πανικοβληθω. Μονο το κοκκινο ειναι ενδειξη εναρξης τοκετου.

Οποτε παρακαλα να εξελιχθει το καφε σε κοκκινο!!!


bdf4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μεταμεσονυχτιος μπεμπης !!!

Με το καλο κοριτσακι η Παναγια μαζι σου!

Ειδες που εχει και τα καλα της η προκληση με μαλλι κομμωτηριου θα σε δει ο γιος σου!!!

Sweetangel τωρα το ειδα το μηνυμα αλλιως θα ειχα πεταχτει μια βολτα χαχαχα

Πονεσε ε? Μπορει ομως να ενεργοποιησε και τιποτα ετσι.... για να δουμε...


ro0Wp3.png
Link to comment
Share on other sites

Filh σε βρησκω μια χαρα και μαλλάκι φτιάξαμε!! :wink: μια χαρα πανέτοιμη! ! Η παναγια μαζί σας.

Ειδα και κοκκινο αίμα, πηρα την μαια και μου πε να περιμένω να δω αν εχω πονους ανα 2λεπτο η ξανα αιμα η αν σπασουν τα νερα μου.:-(

με αγχωνει και το γεγονός οτι 15 Αυγούστ

ο τριήμερο θα λείπει ο γιατρός μου και μπορεί να γεννησω με οποιον εφημερευει...


KDeIp3.png
Link to comment
Share on other sites

Filh σε βρησκω μια χαρα και μαλλάκι φτιάξαμε!! :wink: μια χαρα πανέτοιμη! ! Η παναγια μαζί σας.

Ειδα και κοκκινο αίμα, πηρα την μαια και μου πε να περιμένω να δω αν εχω πονους ανα 2λεπτο η ξανα αιμα η αν σπασουν τα νερα μου.:-(

με αγχωνει και το γεγονός οτι 15 Αυγούστ

ο τριήμερο θα λείπει ο γιατρός μου και μπορεί να γεννησω με οποιον εφημερευει...

Μην τα σκεφτεσαι αυτα τωρα.

Οτι ειναι να γινει, θα γινει.

Ενταξει, να λειπει ο γιατρος σου ειναι μανικι αλλα ας ελπισουμε πως θα τον προλαβει το νινι !!

Να πανε ολα καλα!


bdf4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Ετοιμαστειτε για το πιο μαγικο κομματι της ζωης σας!!!!!!!!!!!!Οταν ακουσετε το κλαμα του....ΛΙΩΣΙΜΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

Ειναι λιωσιμο γενικως........

Ολες με το καλο!!!:D:D:D:D:D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Filh τελεια σε βρισκω με το κομμωτηριο σου! εγω ακομη τιποτα αυριο παω για καρδιοτοκογραφο. Εχω τεραστιο προβλημα με την αιμορροιδα που με ταλαιπωρει αφανταστα. ο γιατρος ειπε μετα τον τοκετο σε 15 μερες θα περασουν. προς το παρον με τη ζεστη και με το αλλο δεν περπαταω, υπομονη, μονο το μεσημερι κανα 2 μερες τωρα εχω κατι πονακια περιοδου για κανα μισαωρο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...