Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Αυγούστου 2014


martha86

Recommended Posts

Papakia....Απ' ότι αντιλαμβάνομαι περνάς απερίγραπτες στιγμές!Χαίρομαι που είσαι καλά!

Kateriniw να σου ζήσει το μωράκι!!!Καλότυχο!

Filh περιμένουμε νέα σου!!!!Τώρα θα έχει γεννηθεί!!!Αχ...τέλεια!Παίρνουμε σειρά σιγά σιγά...

Βρε κορίτσια, έχω αγχωθεί λιγάκι με τη δακτυλική..Θα μου την κάνει τη Δευτέρα και από τώρα το σκέφτομαι...Τόσο τραγική εξέταση είναι?Αύριο πάω Ρέα για nst...Θα ήθελα τον μπέμπη σήμερα, δώρο γενεθλίων, αλλά και 15Αυγουστο πάλι τέλεια θα ήταν!:tongue::-P


4ebfbca4f9.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Natalia, mousoudi, linalien, mj lia και kateriniw να σας ζήσουν τα μωράκια!!!

Τι καλά! η λίστα γεμίζει συνεχώς! ευτυχισμένα και ευλογημένα να είναι!

Εγώ κορίτσια είμαι πολύ χαρούμενη! Χτες γέννησε η νύφη μου και όλα πήγαν πολύ πολύ καλά και η μικρούλα κούκλα και η νύφη μου πραγματικά μια χαρά!!!

Έχει ροζ μαγουλάκια το καλό μου! Το βράδυ δε μπορούσα να κοιμηθώ από τη χαρά μου, σκεφτόμουν το προσωπάκι της και φανταζόμουν και το δικό μου μικρούλη!!!

papakia μπράβο!!! το κλάμα τους είναι τραγούδι ε:D


HhWHp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια κ απο μενα..να ζησουν τα μωρακια που εχουν γεννηθει μεχρι τωρα και με το καλο τα υπολοιπα να ερθουν...

εμεις σημερα ειμαστε 3 εβδομαδων ειμαστε πολυ καλα κ απο βαρος τελεια περνει αρκετο βαρος και πλεον τον αφηνω κ ξυπναει μονος του για να φαει..σημερα το καημενο ταλαιπορειται απο δισκοιλιοτητα κ εχει πολυ ζορι...ελπιζω να περασει συντομα...

παντως παχυναμε αρκετα και εχουμε κ μαγουλο βερυκοκο...χαχαχχα

μας εχει τρελανει ολους..ειδικα τον μπαμπα μας..

Link to comment
Share on other sites

Papakia ευχαριστουμε για τις ευχες... ετοιμες για λιωσιμο!!!

Margie καλε εσεις μας αφησατε πολυ πισω! Μπραβο στον μπεμπη με το μαγουλακι βερυκοκο και μακαρι η δυσκοιλιοτητα να του εχει περασει ηδη...

Sweetangel τι γινεται πως εισαι σημερα.... μηπως γεννησες???

Μelissanthi να σας ζησει η μπεμπα! Αντε με το καλο πλησιαζουν και τα δικα σου ευχαριστα.

Mariareti αν καταλαβα καλα εχεις γεννεθλια σημερα.. χρονια σου πολλα με υγεια και με το καλο να παρεις αγκαλιτσα το μπεμπακι σου!!!

Εγω ακομα εδω... σημερα πηγα γιατρο και μου εκανε πρωτη φορα δακτυλικη.

Δεν ηταν τοσο ο πονος οσο ενοχλητικο!!! Ευτυχως δεν κρατησε πολυ και μπορεσα και εκανα υπομονη... ο τραχηλος μου ειπε ακομα σκληρος..

Πητ εχω το Σαββατο και αν δενεχω γεννησει την επομενη εβδομαδα θα κανονισουμε προκληση...


ro0Wp3.png
Link to comment
Share on other sites

mother-and-child-art-300x336.jpg

christine_2.....ΠΗΤ 24/8~~~16/6 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙΑ

Papakia30......ΠΗΤ 26/8~~~24/6 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ

Kat21 ............ΠΗΤ 10/8~~~10/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιασώ)

Marilouu........ΠΗΤ 8/8~~~18/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Ρέα)

Margi25..........ΠΗΤ 18/8~~~23/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ

dafni81...........ΠΗΤ 5/8~~~26/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ (Ρέα)

iouliaa87.........ΠΗΤ 3/8~~~27/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ

Αγοροmummy... ΠΗΤ 8/8~~~29/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ

Latortura.........ΠΗΤ 26/8~~~30/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ(Ιασω / Ρέα)

Impregnant....ΠΗΤ 10/8~~~30/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Ρέα)

zizoulis..........ΠΗΤ 27/8~~~3/8 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ

Natalia90........ΠΗΤ 3/8~~~4/8 ΓΕΝΝΗΣΕ !!!ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

mousoudi........ΠΗΤ 20/8~~~6/8 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ

Linalien.........ΠΗΤ 20/8~~~8/8 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιασώ)

mj_lia...........ΠΗΤ 12/8~~~11/8 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ (Ρέα)

Kateriniw85......ΠΗΤ 13/8~~~ΓΕΝΝΗΣΕ 12/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιπποκράτειο)

Ampeligi................ΠΗΤ 29/8~~~9/8 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Λητώ)

Ziu_zitsu.............ΠΗΤ 14/8~~~14/8 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Βιοκλινική)

rinoui..................ΠΗΤ 16/8~~~14/8 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Λητώ)

My girl.................ΠΗΤ 5/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Βιοκλινική)

Samina................ΠΗΤ 7/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Αττικό)

MARIANI..............ΠΗΤ 15/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιασώ)

filh......................ΠΗΤ 15/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Γαία)

happy and crazy....ΠΗΤ 16/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιασώ)

Carnation............ΠΗΤ 16/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Αττικό ; )

SWEETANGEL.......ΠΗΤ 17/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Μποδοσάκειο)

christine*............ΠΗΤ 17/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

Martha86.............ΠΗΤ 20/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιπποκράτειο)

annisaki................ΠΗΤ 23/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

Anastasiat28.........ΠΗΤ 24/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Μητέρα)

Maria93................ΠΗΤ 25/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

mariareti...............ΠΗΤ 27/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ρέα)

tina26..................ΠΗΤ 27/8 ΑΓΟΡΑΚΙ

Brilliant.................ΠΗΤ 29/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Βενιζέλειο)

Ioanna21..............ΠΗΤ 31/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Γένεσις)

kimonandi..............ΠΗΤ 31/8 ΑΓΟΡΑΚΙ

Chrysa1982............ΠΗΤ 8/9 ΑΓΟΡΑΚI

Melissanthi.............ΠΗΤ 26/9 ΑΓΟΡΑΚΙ

δυο δυο ερχονται τα μωρακια!!!να σας ζησουν rinoui και ziuzitsu


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας ομορφες μανουλες και πανεμορφα μωρακια!!!!!

Τι καλα νεα που διαβαζω να μας ζησουν τα μπεμπε και με το καλο στις υπολοιπες.... Αν και εχω πολλους μηνες να γραψω (λιγο ο γαμος, λιγο η μετακόμιση, ψωνια, δουλειες στο καινουργιο σπιτι, ανω κατω η ζωη μου μεσα σε λιγες μερες ) σας σκεφτομαι και σας διαβαζω συχνα! Εγω σημερα μπαίνω στην 39 εβδομαδα, ο μπεμπης στα 3.100 κιλα και εγω στα +25 :( . Οσο για συμπτώματα δεν εχω ουτε πονακια ουτε τιποτα απολυτως. Μαλλον ο μπεμπης δεν εχει ορεξη να βγει. Την Δευτερα θα με εξετασει ο γιατρος και απο κατω και το σκεφτομαι απο τωρα... Αυτα τα νεα μου....... Φιλια σε ολες

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου!! Εγω ειδα και σήμερα αιμα πηγα στον γιατρο μου πε οτι διαστολη δεν εκανα ακομη να περιμένω να με πιασουν πονοι ανά 5 λεπτο μην με ανησυχεί το αιμα ξεκιναει η διαδικασία λέει αν δεν κανω τπτ μεχρι δευτερα να παω με την βαλιτσα μου. Σπαστικο να πηγαινεις και να σε διωχνουν ουφ, εχω πονους απο το πρωι αλλα είναι 15 λεπτοι μπηκαμε στην τελικη ευθεία


KDeIp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ομορφες μανουλες και πανεμορφα μωρακια!!!!!

Τι καλα νεα που διαβαζω να μας ζησουν τα μπεμπε και με το καλο στις υπολοιπες.... Αν και εχω πολλους μηνες να γραψω (λιγο ο γαμος, λιγο η μετακόμιση, ψωνια, δουλειες στο καινουργιο σπιτι, ανω κατω η ζωη μου μεσα σε λιγες μερες ) σας σκεφτομαι και σας διαβαζω συχνα! Εγω σημερα μπαίνω στην 39 εβδομαδα, ο μπεμπης στα 3.100 κιλα και εγω στα +25 :( . Οσο για συμπτώματα δεν εχω ουτε πονακια ουτε τιποτα απολυτως. Μαλλον ο μπεμπης δεν εχει ορεξη να βγει. Την Δευτερα θα με εξετασει ο γιατρος και απο κατω και το σκεφτομαι απο τωρα... Αυτα τα νεα μου....... Φιλια σε ολες

Να ζησετε ευτυχισμενοι και με το καλο το μωρο σου.η δαχτυλικη εξεταση δε με πονεσε,ηταν αβολη ομως.γραψεμας νεα οποτε μπορεις!

Γεια σας κοριτσια μου!! Εγω ειδα και σήμερα αιμα πηγα στον γιατρο μου πε οτι διαστολη δεν εκανα ακομη να περιμένω να με πιασουν πονοι ανά 5 λεπτο μην με ανησυχεί το αιμα ξεκιναει η διαδικασία λέει αν δεν κανω τπτ μεχρι δευτερα να παω με την βαλιτσα μου. Σπαστικο να πηγαινεις και να σε διωχνουν ουφ, εχω πονους απο το πρωι αλλα είναι 15 λεπτοι μπηκαμε στην τελικη ευθεία

Μην αγχωνεσαι κοπελα μου,ολα θα γινουν στην ωρα τους!


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites

SWEETANGEL τα πονακια που εχεις πως ειναι δηλαδη, σαν πονακια για την περιοδο ή αλλιως? κι εγω ακομη τιποτα, οσο για τη δαχτυλικη εξεταση εγω που την φοβομουν πολυ την πρωτη φορα πονεσα πολυ, κρατουσα το στρωμα στο κρεβατι αλλα την δευτερη φορα ημουν πιο χαλαρη εκανα κι αναπνοες και ηταν πολυ καλυτερα

Link to comment
Share on other sites

mother-and-child-art-300x336.jpg

christine_2.....ΠΗΤ 24/8~~~16/6 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙΑ

Papakia30......ΠΗΤ 26/8~~~24/6 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ

Kat21 ............ΠΗΤ 10/8~~~10/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιασώ)

Marilouu........ΠΗΤ 8/8~~~18/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Ρέα)

Margi25..........ΠΗΤ 18/8~~~23/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ

dafni81...........ΠΗΤ 5/8~~~26/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ (Ρέα)

iouliaa87.........ΠΗΤ 3/8~~~27/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ

Αγοροmummy... ΠΗΤ 8/8~~~29/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ

Latortura.........ΠΗΤ 26/8~~~30/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ(Ιασω / Ρέα)

Impregnant....ΠΗΤ 10/8~~~30/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Ρέα)

zizoulis..........ΠΗΤ 27/8~~~3/8 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ

Natalia90........ΠΗΤ 3/8~~~4/8 ΓΕΝΝΗΣΕ !!!ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

mousoudi........ΠΗΤ 20/8~~~6/8 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ

Linalien.........ΠΗΤ 20/8~~~8/8 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιασώ)

mj_lia...........ΠΗΤ 12/8~~~11/8 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ (Ρέα)

Kateriniw85......ΠΗΤ 13/8~~~ΓΕΝΝΗΣΕ 12/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιπποκράτειο)

Ampeligi................ΠΗΤ 29/8~~~9/8 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Λητώ)

Ziu_zitsu.............ΠΗΤ 14/8~~~14/8 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Βιοκλινική)

rinoui..................ΠΗΤ 16/8~~~14/8 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Λητώ)

happy and crazy....ΠΗΤ 16/8~~~11/8 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ (Ρέα)

My girl.................ΠΗΤ 5/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Βιοκλινική)

Samina................ΠΗΤ 7/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Αττικό)

MARIANI..............ΠΗΤ 15/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιασώ)

filh......................ΠΗΤ 15/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Γαία)

Carnation............ΠΗΤ 16/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Αττικό ; )

SWEETANGEL.......ΠΗΤ 17/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Μποδοσάκειο)

christine*............ΠΗΤ 17/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

Martha86.............ΠΗΤ 20/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιπποκράτειο)

annisaki................ΠΗΤ 23/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

Anastasiat28.........ΠΗΤ 24/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Μητέρα)

Maria93................ΠΗΤ 25/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

mariareti...............ΠΗΤ 27/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ρέα)

tina26..................ΠΗΤ 27/8 ΑΓΟΡΑΚΙ

Brilliant.................ΠΗΤ 29/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Βενιζέλειο)

Ioanna21..............ΠΗΤ 31/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Γένεσις)

kimonandi..............ΠΗΤ 31/8 ΑΓΟΡΑΚΙ

Chrysa1982............ΠΗΤ 8/9 ΑΓΟΡΑΚI

Melissanthi.............ΠΗΤ 26/9 ΑΓΟΡΑΚΙ

απο τη samina εχουμε καποιο νεο;


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ τι όμορφα!!!Να μας ζήσουν όλα τα μωράκια!!!

Tina καλώς ήρθες ξανά στην παρέα μας!Να ζήσετε με τον αντρούλη σου, πάντα ευτυχισμένοι...Μια χαρά τον βρίσκω τον μπεμπούλη σου...

Sweetangel πλησιάζεις....Με το καλό κορίτσι μου, με έναν πόνο!!!

Εγώ σήμερα πήγα για nst και τυχαία πέτυχα και το γιατρό (κανονικά έπρεπε να είναι σε διακοπές)..Όλα καλά μου είπε, θα με εξετάσει τη Δευτέρα..Πιστεύει η επόμενη εβδομάδα θα είναι και η χαρμόσυνη...Για να δούμε...Κατα τα άλλα, τρομερές εξάψεις κορίτσια...Ξαφνικά γίνομαι μούσκεμα και συνεχώς νομίζω οτι είναι χαλασμένα τα air condition!


4ebfbca4f9.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!! Να ζήσουν κ τα υπόλοιπα μωρακια !! Δε πρόλαβα να σας διαβάσω όλες! Κορίτσια μπήκα τελικα τριτη 00.00 στο μαιευτήριο στις 01.30 μου έβαλαν μισό υποθετο που μαλακωνει το τραχηλο γιατι ήταν σκληρός... Κ το πρωι της Τετάρτης θα μου έβαζαν πρόκληση με όρο , τέχνητους πόνους! Αλλα ο μπεμπης στις 02.00 έσπασε τα νερά!! Κ με έπιασαν δικοί μου πόνοι κ συσπασεις! Κ γεννησα φυσιολογικα στις 11.25 της Τετάρτης 13/08!! Τώρα τον περιμένω να θηλασουμε..!! Φιλακια πολλα θα σας στείλω κ νεότερα! Με το καλο στις υπόλοιπες!


nvRCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!! Να ζήσουν κ τα υπόλοιπα μωρακια !! Δε πρόλαβα να σας διαβάσω όλες! Κορίτσια μπήκα τελικα τριτη 00.00 στο μαιευτήριο στις 01.30 μου έβαλαν μισό υποθετο που μαλακωνει το τραχηλο γιατι ήταν σκληρός... Κ το πρωι της Τετάρτης θα μου έβαζαν πρόκληση με όρο , τέχνητους πόνους! Αλλα ο μπεμπης στις 02.00 έσπασε τα νερά!! Κ με έπιασαν δικοί μου πόνοι κ συσπασεις! Κ γεννησα φυσιολογικα στις 11.25 της Τετάρτης 13/08!! Τώρα τον περιμένω να θηλασουμε..!! Φιλακια πολλα θα σας στείλω κ νεότερα! Με το καλο στις υπόλοιπες!

FILH να σου ζησει π μπεμπης!! Θηλαζετε κιολας τελεια! Φανταζομαι την ευτυχια σας!

Ερωτηση χαζη : τι εκανες 11 ωρες? Πονουσες? Εκανες επισκληριδιο?

RINUI. AMPELIGI. ZIU ZITSU. HAPPY AND CRAZY να σας ζησουν τα μπεμπακια!!!

Απο την Samina δεν ειχαμε ακομα νεα

Πωπω απο την σειρα μου των 16/8 μονο εγω εμεινα...

SWEETANGEL οντως εχεις ταλαπωρηθει πολυ με αυτο το περα δωθε αλλα αν δεν εχεις ηδη γεννησει λιγο εμεινε ακομα..

MARIARETI χρονια πολλα για την γιορτη σου και με το καλο να δεχτεις το μπεμπακι σοθ!

Ποσο σε καταλαβαινω με τις εξαψεις... κι εγω κατω απο το αιρκοντισιον με την βενταλια και σταζω...

ΤINA να ζησετε ευτυχισμενοι και με το καλο το μωρακι σας

KATERINa SALONICA σχετικα με την περιποιηση ειναι στην προηγουμενη σελιδα αμα θες ριξε μια ματια...

Εμενα κοριτσια με εχουν πιασει παλι οι φοβοι μου και το αγχος και τρεμω την στιγμη που πλησιαζει.... δεν το περιμενα αυτο γενικα δεν ειμαι καθολου φοβιτσιαρα...

Τελοσπαντων χρονια πολλα σε ολες και η Παναγιτσα να φυλαει τα παιδακια μας και ολες.μας...


ro0Wp3.png
Link to comment
Share on other sites

χρόνια πολλά κορίτσια!!! Να μας ζήσουν τα νέα μωρακια....... Εγώ μόλις έφαγα ένα βόδι πάλι και προσπαθώ να δροσιστώ με κάποιο τρόπο. Carnation και εγώ μια τρομοκρατούμαι μόλις σκέφτομαι οτι φτάνει η στιγμή, μια με βρίσκω γενναία και λέω όλες οι μαναδες τα κατάφεραν γιατί όχι εγω. Το μόνο σίγουρο είναι οτι εκείνη την ώρα θα τα χάσω αν και ο γιατρός μου μου έχει πει οτι πρέπει να είμαι συνεργάσιμη και όλα θα πάνε καλά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...