Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

Χαλό...εγώ πάντως κ ώρα καφεδάκι πίνω.....

Σήμερα πήγα να πάρω τη Λ από τον παιδικο κ είπε πως δεν θέλει να έρθει μαζίμου κ θέλει να κάτσει κι άλλο....κ πως της αρεσει πιο πολύ στο σχολειο από ότι στο σπίτι...

Η δασκάλα με κοιτουσε καλά καλά μετα το τελευταιο...την πρόνοια θα μου στειλει στο σπίτι:rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γιουπίδιους, πήγες στη συνάντηση με την ψυχολόγα; Πόσο άχρηστη μάνα ένιωσες μετά;;;

Πυρετώδεις ετοιμασίες ή που θα πεινάσουμε ή που θα ταίσω τον κόσμο όλο!

Αύριο έχω και βοηθό τον Αλέκο δεν έχει σχολείο, έχουν εκπαίδευση οι δασκάλες του...


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites

xa xa μιλαμε μιλάμε!!

Εχω 3 λεπτά καιρό μεχρι να γυρισει ο γιουπιος από το τσιγαρο στο μπαλκονι αφου θελει το πσ για μια παρουσιαση...

Εριξα πολύ γελιο ττωρα επειδη ξυπνησε εντρομη η Λ επειδη λέει κατι της ετρεχα από τα χειλια της ενω κοιμοταν..χα χα σαλιο της εχε τρεξει αλλά ηταν με τοσο τρομαγμενη φατσουλα!!

Ελεν δεν ενοισα πιο αχρηστη από οτι συνηθως :tongue: αφενος επειδη το βασικο θεμα ηταν η αυτονομηση των τεκνων κ εκει νομιζω δεν τα πάω πολύ χάλια κ αφετερου μου ηταν αντιπαθης η ψυχολογα με την ξερολιαση της που προειχε το δικο της μαστιγωμα κ οχι το δικο μου αυτομαστιγωμα...

γκρρρρρρρ..ηρθε...

φιλιααααα

ΑΑΑα θα κανεις τραπεζι γιατι τοση προετοιμασια???

Link to comment
Share on other sites

Το πάρτυ της Φίφης...

Νταξ, απλά ψώνισα σήμερα... Αύριο τα σπουδαία!

Καλή σου έτυχε εεε; Εγώ το αυτομαστίγωμα το κάνω σε τέτοιες περιπτώσεις...

Έχω φάει σχεδόν μια σακούλα m&ms, και σοκολάτα! Θα σκάσω σε λίγο...

Και δεν έχουν πιάσει τα κρύα ακόμα..


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!

Που είστε;;;

Όλα καλά;

Πάλι σε σοκ είμαι με τα χθεσινά χρυσαυγοκατορθώματα. Το σοκ-σοκ αλλά και η απραξία-απραξία. Ακολουθεί αυτομαστίγωμα. (Εσωτερικό)

Σας φιλώ πολύ,

μην εξαφανίζεστε!!!


 

 

Link to comment
Share on other sites

Αααααααα έλιωσα πάλι χτές στο ίδρυμα, από το κακό μου έφαγα ένα κουτί καπρις και στις 3 έφαγα και 2 μπάλες παγωτό. νυχτερινές επιδρομές στο κυλικείο...

και όσο σκέφτομαι το απόγευμα τα μουλάκ οιοιοι, πάω να ξεκουράσω το κορμί μου

τί έκαναν χτες πάλι οι χρυσαυγίτες;;;


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites

Μου εχει σηκωθει η τριχα απο το πρωι. Γιατι το αλλο το βιντεακι, που παει και βγαζει στο χαλαρο τον τυπο απο την κλουβα; Τον παιρνει αγκαλια και φυγανε!

"Θα σου ζητησω συγνωμη που σε μεγαλωσα εδω", που λεει και το τραγουδι...


[url=http://lilypie.com][img]http://lbyf.lilypie.com/MJSup3.png[/img][/url][[url=http://lilypie.com][img]http://lb2f.lilypie.com/OsvKp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

Καλά κι εγώ δεν είχα πάρει χαμπάρι, τη Μυρτώ διάβασα το μεσημέρι και τώρα μπήκα και είδα... Απίστευτο... Πού ζούμε ρε παιδιά; Και κάναμε και παιδιά... Διαβάζω ένα βιβλίο που αναφέρει ένα ανάλογο περιστατικό απλά ήταν το '40...

Εκεί και χειρότερα θα γυρίσουμε... Γιατί το νόμπελ ειρήνης; Ανέκδοτο εεε; Αει συχτύρι μας κοροϊδεύουν στα μούτρα μας..


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ένα νόμπελ ειρήνης λίγο πριν τον πόλεμο!!!! Τι να πεις! Κάθε μέρα ξαφνιάζομαι ακόμα περισσότερο για το πόσο χαζούς μας έχουν!!! Όσο για τους χρυσαυγίτες, κάποια στιγμή μας είχε πει κάποιος μετά τις πρώτες εκλογές του Μαίου ότι η χρυσή αυγή θα φτάσει το 20%...πλέον το βλέπω να γίνεται! Ο κόσμος έχει χαζέψει!!!!!!!!

(είπα και εγώ τον προβληματισμό μου και πάω για ύπνο ελπίζοντας ότι κατα τ'άλλα είστε όλες καλά!!!)


Nrmgp3.pngiHU0p2.png9etwp2.png
Link to comment
Share on other sites

Περαστικά βρε Τζενάκι!! Τί είναι αυτό ώρα;

Καλά περιττό να σας πω ότι η τούρτα ήταν όλα τα

Λεφτά!!!!! Τί να σας λέω! Θα δειτε φωτό και θα μείνετε με ανοιχτό το στόμα!!! Τί λεπτομέρεια, τι ομορφιά! Ευχαριστούμε Αθηνουλά για άλλη μια φορά!

Ωραία περάσαμε αν και η φίφη δεν είχε πολλά κέφια .... Λίγο πριν γυρίσαμε από το πρωί...

Μαριλού πες μου για το αίμα, νομίζω ότι μπορεί και μετά να δώσουμε


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...