Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Blue Velvet said:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Το έχω περάσει κ εγώ, ευτυχώς σε τόσο χαμηλές τιμές η χοριακή θα μηδενιστεί σχετικά γρήγορα κ μπορείς να προχωρήσεις άμεσα ακόμα και σε εμβρυομεταφορά. Όντως ψυχολογικά όλα αυτά κουράζουν, υπομονή. Το εξωμήτριο κ εγώ πιστεύω το είπε απλά για να είναι σίγουρος για κάθε ενδεχόμενο, αν δεν κάνω λάθος δίνει μεγαλύτερες τιμές χοριακής. 

       

The Café Au Lait !!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

χμμμμμ..ψιλοκρυα πραγματα δηλαδη....

Παρολο που δινετε μυγδαλα την κανω για να βολταω τα ζουζουνια...δεν την πολυπαλευω που γυριζει κατα τις 8 ο μπαμπας από τη δουλεια αλλά κ τι να κανω....που να ξεκινησω κ εγω δουλεια σε λιγες μερες να δω τι κουραγιο θα έχω...

φιλιαααααααα

Link to comment
Share on other sites

μα καλα εκλεισαν και τα σχολεια για την ανχελα? Μεγαλη η χαρη της!

Λοιπον πηραμε τιβι! χριστε μου ειναι γαιδουρι, πιανει ολο το σαλόνι...

χα χα γιουπι, συναθροιση!


Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πηραμε τιβι! χριστε μου ειναι γαιδουρι, πιανει ολο το σαλόνι...

αυτή ήταν και η δική μου αντίδραση πριν 2 χρόνια που πήραμε γαιδούρι και γκρίνιαζα ότι μου χάλασε τη μούρη του σαλονιού...

τελικά ομως δεν με χαλάει καθόλου γιατί πλέον μόνο εκεί θα βλέπουμε ταινίες λόγω κρίσης...:)

καλησπέρα! είδα στο νετ φωτογραφία ενός γυμνού που έτρεχε ανάμεσα στα ματ! φωτομονταζ είναι? αν όχι τότε μπράβο του!!!

εμάς ο παιδικός είχε στάση μετά τις 12

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χα χααααααααα

το πιο αστειο ειναι οτι τα ματ τα έχασαν...χα χα χαααα

δεν είχαν πάρει οδηγειες τι κανουν σε περιπτωση γυμνου διαδηλωτη κ χαλασε το μηχανακι που εχουν στο κεφάλι τους..μπλοκαρε...χα χααααα

Ε ρε πλάκα!!!!

Φευγω λεμεεεεεεεεεεεεεεεε

Link to comment
Share on other sites

εδώ εδώ μυρτώωωω ακούς ή άδικα βοώ;;;; εμένα δεν μου λέει τί-πο-τα. σφίγγα η κυρία. για αυτό και εγώ έχω τον σπιούνο αντρίκο που τα ξερνάει όλα χαρτί και καλαμάρι. νια νια νια!

Αθηνά χρυσοχέρα!!! τί είναι η κλάτσα;;; για πείτε μου και εμένα αυτά τα μυστικιστικά!

καλέ η ζαχαρόπαστα είναι της μόδας. αν δεν δω τούρτα στο φεσιμπούκι δεν μπορώ να ησυχάσω

καλό γκομενάκι ο διαδηλωτής. επιτρέπεται σαν δήλωση ή θα με λυντσάρουν;;;

τα τρεξίματα πάνε περίφημα, εκεί που ανέβαινα την αποστόλου παύλου σκέφτηκα να σου χτυπήσω για λίγο νεράκι, αλλά φοβήθηκα να μην βαρύνω... πλάκα πλάκα στο τέλος της διαδρομής που φτάνεις μετά από 50' τρέξιμο βρίσκεις μπροστά σου την απ. παύλου με νταλα ηλιο την βαλανε για να μας εξοντωσουν!


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαχαχα Μυρτω δινεις ρεστα παλι λεμε!

Μαριλου μου τι μαθηματικα καλέ? ακριβως τα δίνει όλα, εκτός αν εχεις τετράγωνο ταψί.

Αν θες πες μου διασταση να σου στειλω τ αυλικα για τη συγκεκριμενη διασταση!

Κι εμας στα΄ση μετα τις 12

Κι εγω ειχα παθει κοκομπλοκο οταν πηρα πριν κανα εξαμηνο τιβι ο βαγγος

δεν ειναι απο τις τεραστιες, ειναι 40 νομιζω, απλα δεν ηθελα να παρω γιατι η αλλη δουλευε μια χαρα.

ΑΛΛΑ τελικααααααα να αγιασει το χερι του, γιατι ειναι smart και τη συνδεουμε απευθεις με σκληρο ή μπαινω youtube px και βαζω στα πιτσιρικια κλπκλπ....

και εφυγε το μπαουλο, γιατι πραγματικα ητνα μπαουλο, οποτε καθλου δεν χαλαει τη μουρη του σαλονιου αχαχαχαχα

Τατη! Μπραβο για το τρεξιμο!!! η κλάτσα καλέ η είναι τάιπο για τη κάλτσα! Το γνωστό Φιφογκατζετάκι.


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ας είναι καλά η Μέρκελ! Φύγαμε από το γραφείο από τις 12 και πήγα βόλτα, γις ψώνια, τζάμπο, γυμναστήριο και ήμουν πίσω και για βόλτα απογευματινή! Λοιπόν εγώ ωραία κανονίζω αλλά ο καιρός δεν μας τα λέει καλά...

Τεσπά κροσσάρετε τα δάχτυλά σας!

Ωραίο κωλαράκι όντως, γκομενάκι δεν ξέρω δεν είδα από κοντά...

Περαστικά στη Δανάη εεεε τόσο καιρό είχε να αρρωστήσει... Και τώρα αύριο ποιός;;;

Αύριο πάλι συνέλευση στο σύλλογο γονέων... Εβδομαδιαίο πρόγραμμα θα το κάνουμε...

Ρε γαλατούλα και μαριλού τι γλώσσα μιλάτε; Γαλαξιακά;;;


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites

περαστικα στην Δαναη !! Αφροδιτη καλοριζικη η τιβι.Μονο σε παρακαλω αν τυχει κ βρεθουμε μην πεις τπτ μπροστα στον Τ γιατι στο τσακ τον κραταω να μην παρει ....

Αθηνα αν χρειαστεις βοηθεια για την Φιφοτουρτα σφυρα.Εγω δεν ξερω απο ζαχαροτετοια αλλα τουρτες μια χαρα φτιαχνω ... Δωστε κ εδω καμια συνταγη βρε τσουπρες κυβερνητικο μυστικο το κανατε !! χαχαχα !!!

Εμας δεν εκλεισε καθολου ο σταθμος παλι καλα ..πηγαμε κ την καθιερωμενη μας βολτα κ ολα καλα. Ρε κοριτσια ο μικρος δεν ξερω τι εχει παθει αλλα δεν κοιμαται σχεδον καθολου μεσα στην μερα -το πολυ μια ωρα - κ την νυχτα ξυπναει στην κυριολεξια απειρες φορες.Τι γινετε ρε γμτ .. εχω λαλησει .....

Ολο το πρωι δεν μπορουσα να συνδεθω στο παρεντσ, μηπως το ριξανε κ αυτο λογω Ανγκελας???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...