Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Να χαίρεσαι την πεθερούλα σου, πάντα γερή να σας βοηθάει, χαχα.Άντε, και του χρόνου θα σου ευχόμαστε για τη μικρή σου:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σ'ευχαριστώ πολύ!Αυτό με τη βοήθεια ξανά πές το:lol:Η καημενούλα ήθελε να έρθει χτές να σιδερώσει όλα τα μπεμπέ κι εγώ για να τη γλιτώσω κάθισα και τα έκανα όλα μόνη μου μονοκοπανιά:oops:

Πώπω του χρόνου θα έχουμε γιορτή...:D


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερααααααααα απο μια υπεροχη Αθηνα με εναν υπεροχο καιρο.......:D

Βικυ τι ωραια εφτασαν οι μερες,ετοιμαζεις βαλιτσουλες.ενταξει εχεις πολλα στο κεφαλι σου αλλα ο μπεμπερος ερχεεεεεεεταιιιιιιιιιιιιι........:P:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p κι αυτο ειναι τελειοοοοοοο!!!!!!!!πω πω πως περασαν οι μερες......!:D:D:D:D:D

Fagri μου κι εγω σιδερωνω σημερα κι εχω και τη γυναικα εδω και ειναι ολα μες τη μεση αλλα δε με νοιαζει καθολου....το μεσημερι θα 'ναι ολα στη θεση τους παλι και καθαρα!Καλα τη τελεια φωτογραφια,το παιδακι σου ειναι μια γλυκα,μια ομορφια,μια ζωγραφια..ενταξει σταματηστε με..........:D

Αχ Τζενη μονο 10 μερες σε χωριζουν απο τη μπουμπου σου και απο το προφιτερολ.?????????? ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!

Έχουμε μια υπέροχη μέρα στο Αιγαίο!!!! Λιακάδα που πάει μαζί με την διάθεσή μου καθώς:

1) Έτοιμη η βαλίτσα του Ιασώ

2) Ταξιδάκι στην Αθήνα σήμερα στις 20.15 οικογενειακώς αυτή τη φορά!!!

3) Ραντεβού με τον μπέμπη και τον γιατρό την Παρασκευή το βράδυ στις 21.30!

Ε, τι! Θέλω κι άλλα;:tongue:

Κορίτσια σήμερα που ετοίμαζα την βαλίτσα του μαιευτηρίου είπα να βάλω και το θήλαστρο μέσα, μήπως και το χρειαστώ τις πρώτες μέρες μετά το μαιευτήριο που θα είμαι στην Αθήνα. Είπα να το δοκιμάσω αν δουλεύει καλά μετά από σχεδόν 5,5 χρόνια...Λοιπόν τρελλάθηκα όταν το στήθος άρχισε να βγάζει πύαρ!!!!!!:rolleyes: Δεν μου είχε ξανασυμβεί τόσο νωρίς! Η αλήθεια είναι ότι θυρυβήθηκα λίγο αρχικά αλλά μετά σκέφτηκα ότι κάτι τέτοιο είναι φυσιολογικό από τον 7 περίπου μήνα!!!

Αθηναίες και προσωρινές Αθηναίες, 10-12 δεκεμβρίου θα είμαι κι εγώ Αθήνα, οπότε κανονίστε μαμαδοσυνάντηση!!Καλημέρα, πάω για σίδερο!

Λοιπόν δηλώνω από τώρα συμμετοχή!!!Από 4 Δεκεμβρίου θα είμαι Αθήνα!

Εδώ ζορίζομαι εγώ βρέ Βίκυ μου με μια βαλίτσα πόσο μάλλον εσύ που έχεις να κάνεις ολόκληρη μετακόμιση...Αλήθεια στην Αθήνα που μένεις?έχεις συγγενείς?

Μπήκαμε στην 35η εβδομάδα!!!άλλαξε και το τικεράκι μου έγινε ολόκληρο μωράκι!!!!10 μερούλες μείνανε για να πάρω αγκαλιά το μωράκι μου και το προφιτερόλ (έτσι για να μην ξεχνιόμαστε...)!!!!

Άστα να πάνε!! Τέλος πάντων, πάει και αυτό!

Στην Αθήνα είναι τα πεθερικά μου, εκεί θα μείνω από Δεκέμβρη....αλλά...αυτοί θα έρθουν εδώ στο νησί να βοηθήσουν τον σύζυγο με τα παιδιά!:!::lol:

Τζένη είσαι τόόόσο κοντά! Και στην μπουμπού και στο προφιτερόλ!!!!:-P:-P:-P

Δεν το στρέω...θέλω κι εγώ να κατέβω στην Αθήνα...:cry::cry::cry::cry:

Κάτσε τώρα να επωάσεις και βλέπουμε για μετά!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πώς νομίζεις καταφέρνουν να θηλάσουν τα πρόωρα?Άμα δεν έτρεχε από τον 6ο-7ο?Για όλα έχει προνοήσει η φύση η άτιμη!!Δηλαδή μόνη θα μένεις Αθήνα?Κοπελιά, εργένικη ζωή θα περάσεις πριν γίνεις τρίτεκνη, χαχα!Το Σάββατο 11 δεκεμβρίου ο άντρας μου θα είναι από τις 8.30 το πρωί στη συγκέντρωση των υπαλλήλων του ελγα ως δεν ξέρω τι ώρα οπότε...;););)


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσια μου!

ολα χαλια μαυρα τα βλεπω...ολα στραβα μου πανε..ο αντρας μου οπως κ τωρα δουλευει απο τις 8 το πρωι κ ερχετε 10 το βραδυ ποσο μαλλον τοτε που θα ειναι μες τις γιορτες και μετα στις εκπτωσεις....γμτ γμτ!

τζενη 10 μερες εε?? πωπω! εσυ θα γεννησεις πριν απο μενα!

εγω 24 και σημερα!

βικακυ μου καλο ταξιδι να εχετε! οσο για το γαλα εγω εχω απο τον 5ο γαλα αυτη την φορα.

Link to comment
Share on other sites

Σας έφαγα λάχανο στη στροφή!!!Εγώ πάντως γάλα γιόκ...να μην ανησυχώ ε???θα εμφανιστεί μετά την γέννα?

Έχω την μανούλα μου σήμερα εδώ να μου κάνει παρέα...τώρα βέβαια δεν είναι κι η καλύτερη παρέα γιατί βλέπει το τούρκικο και μου έχει σπάσει τα νεύρα...ούτε να μιλήσω δεν μπορώ...κι αυτό το τούρκοκο δεν παλεύεται με τίποτα...όλο κλάμα και σπαστική μουσική είναι κι όχι τίποτα άλλο κράταει και δυό ώρες καθημερινά...

Καλή πτήση Vasdelaki...τώρα που το σκέφτομαι το να πετάς συνέχεια έχει και τα θετικά του...είσαι όλη την ώρα στα Duty Free:-P:-P:-P:-P:-P:-P


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν τα βλέπεις????εμένα εντάξει μου φαίνονται...

ΟΚ αυτό μου έλειπε να αγχωθώ και γι'αυτό...

Πάντως είναι ζόρικα να είσαι μόνη σου και ειδικά όταν έχεις και ένα παιδί...υπομονή όλα θα πάνε καλά απλά θέλει λίγη δύναμη παραπάνω...

Το τσίμπημα???ηρέμησε καθόλου???


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν τα βλεπω...

ειναι καπως καλυτερα αλλα εχω φαγουρα ...τωρα το βραδυ θα βαλω κ λιγη Bepanthol δεν μπορω να κανω κ κατι αλλο.

Δεν ξερω τι θα γινει πως θα βγαζω το πρωι ενα μωρακι εξω 40 ημερων?????

Link to comment
Share on other sites

Τώρα χάθηκε το ένα...αυτό με το κιντεράκι...

Θα κάνεις ότι έκανε και η μητέρα μου όταν γεννήθηκα εγώ και είχε ακόμα δύο παιδιά και καμία βοήθεια, άν μπορείς θα την αφήνεις για λίγο με κάποιο άτομο ίσως με κάποια γειτόνισσα ή θα την παίρνεις μαζί σου...


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και από μένα

όλες βλέπω ότι είστε καλά και αυτό είναι πολύ καλό

βυκάκι καλό ταξίδι!!! με το καλό να δείς το μωράκι σου

μαράκι κάνε κουράγιο και με την φαγούρα και με το θέμα του άντρα σου

fangri μου βάλε και μένα στην συνάντηση

jennaki μόνο 10 μέρες πωπω πως πέρασε ο καιρός

εγώ όλες αυτές τις μέρες είμαι σε πολύ ασχήμη ψυχολογική κατάσταση αλλά ελπίζω ότι όλα θα φτιάξουν

αααα χρόνια πολλά σε όλες της Κατερινές!!!

σας φιλώ γλυκά!!!!


0eOLp2.png

Link to comment
Share on other sites

ευα μου τι επαθες και εχεις κακη ψυχολογια??!!

τζενη μενουμε σε χωριο εκτος Ηρακλειου η πιο κοντινη γειτονισσα δουλευει παντα πρωι οποτε....ακυρο!

μαλλον θα το παιρνω μαζι αναγκαστικα αλλα θα ειναι χειμωνας αλλιως αν ηταν καλοκαιρι δεν θα με ενοιαζε....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...