Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

δεν ξέρω ρε μαράκι μάλλον το ότι πλησιάζει ο καιρός με έχει επιρεάσει

δεν έχω κέφι να κάνω ούτε μια δουλειά, ούτε να δω κόσμο, ούτε τίποτα

έχω αρχίσει και φοβάμαι για τον τοκέτο, ότι δεν θα κατέβει το μωρό, ότι δεν θα έχω γάλα κτλ

γενικά δεν είναι πολύ καλή περίοδος

αλλά δεν θα βρώ τον Ερμή (που πρέπει να είναι ανάδρομος) θα τον βρώ και μετά μαύρο φίδι που τον έφαγε!!!!!!


0eOLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ευακι δεν εχεις χασει το χιουμορ σου και αυτο ειναι πολυ καλο......... ουτως η αλλως περναμε απο φασεις αλλοτε στα πανω μας αλλωτε στα κατω μας οποτε don't worry........:)

εεε θελω κι εγω να ερθω στο meeting των καψουρομαμαδων......!!!:P:p:p

Μαρακι σκεψου μονο οτι θα εχεις το kinderaki σου αγκαλιτσα και δε θα σε νοιαζει τιποτα θα εισαι βασιλισσα......:P:p:p:p:p αααα ολα κι ολα να τους επιστρατευσεις ολους μα ολους.......!


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites

βρε Τζενη τι γινεται μ' αυτο το τουρκικο χαμος...20αρες,30αρες,40αρες,50αρες ολες το βλεπουν τι γινεται??????????κι αυτος ο πρωταγωνιστης εχεις καψει καρδιες βρε παιδι μου απα πα πα πα!!!!!!!


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω σας πιάσανε κι εσάς οι ορμόνες ε...:(:(:(

Μαράκι μου σε καταλαβαίνω ΑΠΟΛΥΤΑ γιατί κι εγώ το έζησα αυτό το άγχος πώς θα βγάζω μαρτιάτικα το νινί στο κρύο, αλλά τελευταία στιγμή με λυπήθηκε ο μπαμπάς μου κι ανέλαβε αυτός τα παιδιά.Τώρα αν τυχόν δε γίνει κάτι, θα το τυλίγεις καλά καλά, αυτοκίνητο, άφημα Έφης στο σχολείο και πίσω.Δε χρειάζεται να το κατεβάζεις κι αυτό από το αμάξι!

Ευάκι, είναι οι ορμόνες που μιλάνε όλα θα τα καταφέρεις.Πρωτομάνες η συμβουλή μου είναι ΜΗ ΒΑΣΙΣΤΕΙΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ για το μωράκι σας, όσα περισσότερα κάνετε μόνη, τόσο περισσότερο εμπιστοσύνη θα έχετε στον εαυτό σας!Σας το λέω εγώ που τα μεγάλωσα μόνη με τον άντρα μου!Άμα καλομάθετε από την αρχή σε μάνες και πεθερές, μόλις φύγουνε από το σπίτι θα πλαντάξετε στο κλάμα γιατί δε θα ξέρετε τι να πρωτοκάνετε.Παλιές, διαφωνείτε?

Νικάκι, άντε να το οργανώσουμε για Αθήνα ναι μπαλίτσα μου?


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

κουκλιτσες μου καλησπερα!

χρονια πολλα σε οσες εχουν κατερινουλες, να τις χαιρεστε!

βικακι μου καλως μας ηρθατε και με το καλο να δειτε τον μπιμπικο σας!

φαγκρακι μου μη ξεχασετε κι εμενα για την συναντιση ε?πεταω τη σκουφια μου για βολτα οπως καταλαβατε αλλα θα ειναι μεγαλη μερα οταν συναντηθουμε ολες μαζι...ολα τα βλεματα στις κοιλουμπες μας θα ειναι...πως λενε καμια φορα για τα καπη...ε ενα τετοιο πραγμα χαχαχαχα...ερε γλεντια!!!

μαρακι μου περαστικουλια ρε κοριτσι, τι αλλο θα σε βρει βρε αγαπη μου?ναναι το τελευταιο σου ευχομαι

και οπωσδηποτε εναν παπα να σας διαβασει...δεν εξηγειται τοση γκαντεμια

κι εσυ τον σταυρο σου καθε πρωι

τζενακι, μετρας αντιστροφα..τι καλα..σε λιγες μερες θα κρατας την τοσοδουλα σου αγκαλιτσα!με το καλο κουκλα μου!

ευακι μου, μη μασας, για την εγκυο ολα αυτα ειναι φυσιολογικα...υπομονη...αυριο θα εισαι πολυ καλυτερα!

ιωαννα μου, 8 μερες μεινανε και μετα γιουπιιιιιιιιιιιιι, αδειουλααααααααα!!!

φιλια στον μικρο!!και να προσεχεις!

ηλιαννα μου, να προσεχεις τον εαφτο σου και το μπεμπακι σου οκ?

ασχολησου με πραγματακια που σαρεσουν για να ξεχνιεσαι και να μη στεναχωριεται και το νινι οκ?

χριστινακι, νικακι, may, στελλινουλα, ευακι1975...ξεχασα καμια?μμμμμμμ

σημερα εμαθα γιατι ξεχναω συνεχεια...στην εγκυμοσυνη λεει καιγονται εγκεφαλικα κυτταρα...χμμμμμμμμ αρα δικαιολογουμε!

ρε κοπελιες, συνεχεια νοιωθω πως μου φευγουν τα τσισα (συγνωμη κιολας) οταν βαραει ο μικρος χαμηλα...μονο αυτο μας ελειπε τωρα...να κυκλοφορω με πανες ακρατειας χαχαχα

συμβαινει και σε σας καμια φορα?

παρεπιπτωντως τελειωσαμε με το σπιτι και αυριο αρχιζω σιδερωματα(ξερω ειχα πει πως θα ξεκινησω πριν δυο μερες αλλα αυτος ο καναπες ολο με φωναζει βρε παιδια...δεν μου παει καρδια να τον αγνοησω χαχαχα) και ετοιμη η βαλιτσουλα αααααχ!!!

καλο βραδυ φιλεναδιτσες μου, χαδακια στα κοιλουμπακια και φιλακια στα παιδακια σας!!!μουατς!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας από την πρωτεύουσα!!!

το ταξίδι ήταν μια χαρά!

Πώς νομίζεις καταφέρνουν να θηλάσουν τα πρόωρα?Άμα δεν έτρεχε από τον 6ο-7ο?Για όλα έχει προνοήσει η φύση η άτιμη!!Δηλαδή μόνη θα μένεις Αθήνα?Κοπελιά, εργένικη ζωή θα περάσεις πριν γίνεις τρίτεκνη, χαχα!Το Σάββατο 11 δεκεμβρίου ο άντρας μου θα είναι από τις 8.30 το πρωί στη συγκέντρωση των υπαλλήλων του ελγα ως δεν ξέρω τι ώρα οπότε...;););)

Ναι,ουσιαστικά στο διαμέρισμα τωων πεθερικών μου μόνη θα είμαι...

Αλλά ευτυχώς είναι από κάτω τα αδέρφια του συζύγου οπότε αν προκύψει κάτι κάποιον θα έχω...

Εννοειται ότι θα συναντηθούμε!!! Και όποια άλλη μπορεί.(ακούς Ανέτ;)

καλησπέρα και από μένα

όλες βλέπω ότι είστε καλά και αυτό είναι πολύ καλό

βυκάκι καλό ταξίδι!!! με το καλό να δείς το μωράκι σου

μαράκι κάνε κουράγιο και με την φαγούρα και με το θέμα του άντρα σου

fangri μου βάλε και μένα στην συνάντηση

jennaki μόνο 10 μέρες πωπω πως πέρασε ο καιρός

εγώ όλες αυτές τις μέρες είμαι σε πολύ ασχήμη ψυχολογική κατάσταση αλλά ελπίζω ότι όλα θα φτιάξουν

αααα χρόνια πολλά σε όλες της Κατερινές!!!

σας φιλώ γλυκά!!!!

Εύα, μην ανησυχείς καλό μου....εδώ με πιάσανε και μένα που έχω άλλα 2 παιδιά...που εσύ που δεν ξέρεις και είναι το πρώτο σου...αλλά εδώ που έφτασες πίσω δεν έχει!!! Πρόκειται να ζήσεις την πιο όμορφη εμπειρία της ζωής σου αλλά έχει και λίγες δυσκολίες....

Πρωτομάνες η συμβουλή μου είναι ΜΗ ΒΑΣΙΣΤΕΙΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ για το μωράκι σας, όσα περισσότερα κάνετε μόνη, τόσο περισσότερο εμπιστοσύνη θα έχετε στον εαυτό σας!Σας το λέω εγώ που τα μεγάλωσα μόνη με τον άντρα μου!Άμα καλομάθετε από την αρχή σε μάνες και πεθερές, μόλις φύγουνε από το σπίτι θα πλαντάξετε στο κλάμα γιατί δε θα ξέρετε τι να πρωτοκάνετε.Παλιές, διαφωνείτε?

Μα, μέσα στο μυαλό μου είσαι....Δεν διαφωνώ καθόλου!!!!Άσε που κινδυνεύεις να πέσεις σε κατάθλιψη έτσι και καλοσυνηθίσεις και μετά σου κοπεί....

Ρε παιδιά, πάλι λόξυγγα έχει αυτό το παιδί!!!! Η τρίτη φορά σήμερα!!!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααα

Ελπιζω να ειστε ολες καλα...εμενα η διαθεση μου ειναι στο πατο αλλα απο αποψη υγειας ειμαι πολυ καλα...σημερα κανονικα με το νομο σταματαω ...Αλλα μου απομενουν αλλες επα εργασιμες...

Μακια....


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πρωτομάνες η συμβουλή μου είναι ΜΗ ΒΑΣΙΣΤΕΙΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ για το μωράκι σας, όσα περισσότερα κάνετε μόνη, τόσο περισσότερο εμπιστοσύνη θα έχετε στον εαυτό σας!Σας το λέω εγώ που τα μεγάλωσα μόνη με τον άντρα μου!Άμα καλομάθετε από την αρχή σε μάνες και πεθερές, μόλις φύγουνε από το σπίτι θα πλαντάξετε στο κλάμα γιατί δε θα ξέρετε τι να πρωτοκάνετε.QUOTE]

καλημέρα κορίτσια! Fangri είναι πολύ καλή η συμβουλή σου, δεν το έχω ζήσει βέβαια αλλά το βλέπω στον περίγυρό μου. όσες έχουν συνηθίσει να τα αφήνουν καθημερινά για babysitting, αν τύχει και πρέπει να τα πάρουν μαζί κάπου, πελαγώνουν!

Link to comment
Share on other sites

αν σας πω οτι γλυστρισα παλι τι θα πειτε??και αυτη την φορα επεσα κ χτυπησα το γονατο μου...........

πολυ γκαντεμια! πηγα να δωσω στην μαμα μου το rolie και τσουπ φαρδια πλατια κατω!

Ευα κ εγω το εχω αυτο δεν θελω κανεναν κ τιποτα κ η αγωνια μου στο κοκκινο ειναι φυσιολογικο πιστευω ειδικα τωρα προς το τελος! η συμβουλη μου καντε πραγματα που σας ευχαριστουν και μην δινεται σημασια σε οτι σας λενε!

και επισης συμφωνω με το Μαρακι μας! κοριτσια να στηριζεστε στις δυναμεις σας!!

σημερα εχει γενεθλια ο ανηρ μου! του πηρα μια τουρτα κ το βραδυ θα την κοψουμε....

Link to comment
Share on other sites

ζουζουνιτσες μου, καλησπερα!!!

πριν λιγο μπηκα, εδωσα δειγμα (λειψο...αλλα δειγμα...χιχιχι...ελπιζω να την εχει κανει το μικροβιο και να ξεγνιασω) για την καλλιεργια

ειδε η γιατρος το doppler και η κουβεντα της?ΤΕΛΕΙΟ αχ ποσο χαρηκα δεν λεγεται!

την ερχομενη εβδομαδα που θα με βρισκετε που θα με χανετε στο αλεξανδρας θα ειμαι...τριτη αποτελεσματα καλλιεργιας ουρων...τεταρτη καρδιοτοκογραφο (και καθε εβδομαδα)...πεμπτη αποτελεσματα κολπικου υγρου...μονο που σκεφτομαι το περα δωθε κουραζομαι ουφ αλλα χαλαλι

εσεις τι κανετε?

ρε μαρακι μου, φερε εναν παπα κοριτσαρα μου να σας διαβασει...σε φαγανε που να φανε τη γλωσσα τους

βικακι, εγω εδω ειμαι...σφυρα και θα σου κανω "τσα"!!!

πολλα φιλακια σε ολες σας και στα ομορφα κοιλουμπακια σας!!!

παω τωρα να παρω ενα δωρακι για μια φιλη γιατι θα της κανουμε επισκεψη!

καλο μεσημερι ομορφονιες μου!!!!μουατς!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αν σας πω οτι γλυστρισα παλι τι θα πειτε??και αυτη την φορα επεσα κ χτυπησα το γονατο μου...........

Θα σου πω να κάνεις κανένα ευχέλαιο!!! Αμάν πια ρε κορίτσι μου....

Να χαίρεσαι τον συζυγάτο σου!!!:P

βικακι, εγω εδω ειμαι...σφυρα και θα σου κανω "τσα"!!!

Κράτα όρεξη!!! Από βδομάδα, Αννέτ μου....σούπερ τα νέα από ντόπλερ....εγώ σε λίγες ώρες θα τον δω....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Annetaki, όλα καλά με το μπεμπαρίκο έτσι?Μια χαρά, όλες τέτοια!

Βικάκι, με το καλό να δεις σε κανα δίωρο και το δικό σου θησαυράκι!

Μαράκι, να χαίρεσαι τον αντρούλη σου, μπαμπά να τον ξανακαμαρώσεις;););)Όσο για την πτώση σου, τι να πω πια...Εγώ για το ευχέλαιο το είπα ήδη από την αράχνη!

Εγώ καλούτσικα!Πονάω λίγο αλλά εντάξει, τα συνηθισμένα!Στολίσαμε το δεντράκι μας κι από βδομάδα θα έχουμε και καθιστικό.Άντε οι κουρτίνες και τα χαλιά μας έμειναν:confused::confused:

Διαβάζω στα κορίτσια Νοεμβρίου και Δεκεμβρίου και μ' έχει πιάσει μια πώρωση να έρθει το νινάκι:P:p:p:p


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

και του χρονου Fagri νατο στολιστε μαζι με το νεο μελος....χιχι τι καλα.....:P

ναι να την οργανωσουμε τη συναντηση....ακομα γελαω με το μπαλιτσα...!

που θα βρισκεσαι εσυ??????βολευει κεντρο η β.προαστεια??????


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...