Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Jimdin να ζησετε ευτυχισμένοι και αγαπημένοι,να χαιρεστε το αντράκι σας και με το καλό το νινι σας!!!έτσι είναι τα αγόρια διεκδικούν τις μαμαδες!!!το ίδιο και ο δικός μου και δεν σου κρύβω οτι ώρες ώρες με τρελαίνει!!!!;)καλα να περάσετε απόψε!!!!


2Yq2p2.png

Pig8p3.png

uAlxp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ γεννάω στο Έλενας γιατί εκεί είναι ο γιατρός μου.Εχω δεί ήδη τα δωμάτια και τα μονόκλινα λουξ είναι σούπερ!!!

Αν επιτρέπεται ξέρεις τι θα πληρώσεις εκεί? Εννοώ γιατρό και τη διαφορά του δωματίου. Και εγώ το σκεφτόμουν το Έλενα αλλά η γιατρός μου είναι σε ιδιωτικό. Πολλά τα λεφτά. Ας τα να πάνε...


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμείς σήμερα είχαμε επέτειο και ο άντρας μου μου έφερε λουλούδια και φυσικά ένα αυτοκινητάκι για τον μικρό μας...καλά έγινε ο χαμός γιατί ο μικρός ήθελε να πετάξει τα λουλούδια!!!Μόνο έγω θα δίνω λουλούδια στην μαμά μου έλεγε!!!Φανταστήτε τι θα γίνει όταν έρθει το μωρό στο σπίτι!!!!

Να ζήσετε!!! Αχ σε φαντάζομαι!!! Είναι και γιός... Και εμείς έχουμε επέτειο την Πέμπτη, την ημέρα που θα κάνουμε αυχενική. Για να δούμε...


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολες!!! ειμαι καινουργια στο forum πρωτη φορα μπαινω...πολυ χαιρομαι που ειμαστε ολες μανουλες μαρτιου!!!ευχομαι σε ολες να εχετε μια πολυ καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!εγω εχω τελευταια ημερομηνια 15/3/15

καλός ήρθες Ελενάκι καλή εγκυμοσύνη να έχουμε. Τι εννοείς τελευταία ημερομηνία;;

Γεια σας κοριτσάκια και καλώς ήρθατε καινούριες μανούλες!!

Κι εγώ έκανα αυχενική και ο ακτινολόγος μας είπε σούπερ!!!

Και σήμερα βγήκε και το Papp A και μου είπαν οτι για σύνδρομο down έχουμε πιθανότητες 1:10.000 και για τις άλλες δύο τρισωμίες 1:100.000 και είμαι πολύυυυ πολύυυ χαρούμενη (κι ας είμαι αρρωστούλα).

Στην αυχενική που ρώτησα αν φαίνεται το φύλο μου είπαν οτι δεν είναι σίγουροι αλλά δεν βλέπουν τίποτα ανάμεσα στα πόδια....είμαι συγκρατημένα αισιόδοξη λοιπόν, αν γίνει κι αυτό το όνειρό μου πραγματικότητα και αποκτήσω ένα κοριτσάκι.....δεν μπορώ καν να σας περογράψω τη χαρά μου!!!

Οσο για την κοιλίτσα........παιδιά εγώ είμαι σαν 7 μηνών απο τώρα ,και έγινε απότομα!!!

τέλεια τα αποτελέσματα κούκλα
ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΣΤΕΛΝΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ.ΘΑ ΓΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ.ΠΙΘΑΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ 1 ΜΑΡΤΙΟΥ...ΠΕΡΑΣΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΜΕ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΦΕ...ΜΟΛΙΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ....ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ 21 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΔΕΝ ΕΙΔΑΝ ΤΟ ΦΥΛΟ ΑΚΟΜΑ...ΕΝΩ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΗΔΗ!
καλός ήρθες Βασσιλική!!!
Καλημέρα!

Εχθές έκανα τόσες δουλειές όσες δεν έκανα τους τελευταίους 3 μήνες...το απογευματάκι κοιμήθηκα και σηκώθηκα άρρωστη αφήστε που μετά απο τόσο καιρό ξαναέκανα και εμετό...με ξαναθυμήθηκαν.

Σήμερα θα κάνω πραγματα με μέτρο όμως...ίσως τα παρατήσω όλα και πάω το μικρό μου καμιά βόλτα...ο άντρας μου απο την άλλη φώναζε μην σε ξαναδώ να ξεσηκώνεις το σπίτι να γίνει χαμός αστα μετά τη γέννα.Έχω πολύ βοήθεια απο την πεθερά μου που μένουμε κοντά αλλά επειδή το πρώτο τριμηνο έκανα ελάχιστα και σερνόμουν τώρα αισθάνομαι πως μπορώ να τα κάνω όλα...δεν γίνεται όμως...

Κοπελιά κάνε πρόγραμμα για να βγαίνουνε οι δουλειές λίγες, λίγες και να μη κουράζεσαι.
elenaki028 δεν ειναι συνεχεια αυτα τα πονακια.αλλα μερικες φορες με φοβιζουν..Απ την αλλην εχω παρατηρησει να φουσκώνει ξαφνικα η κοιλια μου σε ενα σημειο κατω αριστερα η δεξια αλλα αμεσως φευγει.βεβαια εχω θεματα κ με το εντερο μ κ πρεπει να προσεχω τι τρωω..
και εγώ στο κλαμπ του εντέρου αλλά βρήκα τη λύση κεφιρ νερού και βρήκα την υγειά μου.
κοριτσια καλησπερα!!!!!!! τι να σας πω σημερα εχω τρελαθει απο την χαρα μου...η αυχενικη βγηκε πολυ καλη τωρα περειμενουμε και τα papp a την τριτη αλλα μου ειπε ο γιατρος μου οτι με τετοια καλη αυχενικη διαφανεια θα εχουμε και καλα αιματολογικα αποτελεσματα!!!μας ταλαιπωρησε λιγακι γιατι κοιμοταν και δεν ξυπνουσε με τιποτα εβηχα και ξαναεβηχα και μετα απο 10 λεπτα φιλοτιμηθικε και μας εκανε την χαρη!!!ολο κοιταω τον υπερυχο σημερα καλε ποσο γρηγορα μεγαλωσε ειδαμε τα δαχτυλακια τα μετρησαμε το μθαλο τα πλευρα την σπονδυλικη ολα ηταν σουπερ εχει γινει ενα ολοκληρωμενο μωρακι...φυσικα τρελανα τον γιατρο μου με το τι φυλλο ειναι δεν μας αφηνε να δουμε γιατι δεν ανοιγε και πολυ καλα τα ποδαρακια αλλα ισωσ ειναι κοριτσακι χωρις ομως το αποτελεσμα να ειναι 100%!!!!!κοριτσια μου καντε υπομονη γιατι δεν υπαρχει μεγαλυτερη ευτηχια οταν αυτο το πλασματακι γεννηθη και το παρεις στην αγκαλια σου!!!!!!
μπράβο για τα καλά αποτελέσματα !!
Ποιο μήνυμα να πρωτοσχολιάσω;

Τραβήγματα άρχισα να νιώθω στις διακοπές, κάποια φάση που κουράστηκα. Ενα βράδυ εκεί που είχαμε βγει για φαγητό ένιωσα και ένα δυνατό τσίμπημα, που μου έκοψε τη φωνή στιγμίαια. Πολύ κοντινη συγγενής/μαιευτήρας μου είπε να ξεκινήσω μαγνήσιο επιτόπου και να ξεκουραστώ (τέρμα οι βόλτες χιλιομέτρων). Τα έκανα και τα δύο. Μέσα σε 3 μερες ήταν καθε αίσθηση τραβηγματος παρελθον. Τώρα που γύρισα στη "βαση" μου και περιμένω για το πρώτο ραντεβού με τον εδώ γιατρό θα του το πω για να δω πως θα συνεχίσω. Το μαγνήσιο το έχω μειώσει γιατί το ξεχνάω, και αντί για 3 φορες την ημέρα το παίρνω 1-2.

θα συμφωνήσω με το μαγνήσιο αλλά αν το μείωσες και δεν έχεις άλλες συσπάσεις γιατί να το ξανά αυξήσεις.
Καλημέρα και απο μένα!!!Είμαι στην 15 εβδομαδα και αν εξαιρεσετε μια βδομάδα που έμεινα κάτω εξαιτίας λίγο αίματος και τις πολλές αναγούλες και εμετούς που είχα όλο το πρωτο τρίμηνο,όλα είναι καλα!!!!εκανα και αυχενική τέλος Αυγούστου και ηταν πολύ καλη!χθες πήγα στο γιατρό για το μηνιαίο ραντεβού και μου έδωσε συμπληρώματα γιατί εκτός απο filicine δεν έπαιρνα τπτ άλλο αφού είχα εμετούς!το φύλο του μωρού δεν το είδαμε ακόμη γιατί είναι πονηρό και δεν μας κανει τη χάρη να γυρίσει!!!μας το κρατάει για έκπληξη!Έχω ηδη ενα αγοράκι 2χρονων και 8μηνων που είναι πολύ ζωηρούλης και ταυτόχρονα πολύ χαδιάρης και μας τρέχει όλη μέρα!!!Ξέχασα να σας πω οτι Πητ έχω 3/3!Εύχομαι να έχουμε όλες καλες και τελειόμηνες εγκυμοσύνες και οτιδήποτε προκύψει να'ναι περαστικό και στο τέλος να κρατήσουμε τα σποράκια μας υγιεί στην αγκαλιά μας!!!!
καλός ήρθες όλα θα πάνε πολύ καλά!!!
Κορίτσια που θα γεννήσετε???
αν ο γιατρός εδώ στη Ζάκυνθο δε φρικάρει με το vbac και μου έρθουν πόνοι πριν τη 40εβδομάδα θα γεννήσω Ζάκυνθο, μετά τη 40 εβδομάδες θα πάω σίγουρα Αθήνα γιατί μόνο ο εκεί γιατρός ξέρει να παρακολουθεί vbac σε αυτές τις εβδομάδες θα γεννήσω στο γαία.
Αν και κοριτσια μου εγω εκει που χαρηκα για λιγο, επεστρεψε το αιματακι, πιο πολυ καφε βεβαια αλλα επεστρεψε παλι, κ ετσι αρχισαμε ξανα τα φαρμακα. Ειμαι ομως αισιοδοξη οτι ολα θα πανε καλα! Και υπομονη πολυ για τα μπεμπακια μου. Ευτυχως σας εχω εσας και οσο ειμαι μονη σας διαβαζω και παιρνω δυναμη! :)
κοριτσάκι σε έχω στο μυαλό μου, όλα να πάνε καλά σου εύχομαι μέσα απο τη καρδιά μου και θα πάνε!! think positive
Κορίτσια γεια σας!!! Είμαι και εγώ μια μέλλουσα μανούλα του Μαρτίου με ΠΗΤ 19-3. Την Πέμπτη ετοιμάζομαι για την αυχενική και έχω πολύ άγχος!!!! Μέχρι τώρα όλα είναι καλά. Δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα, οι εμετοί ήταν με μέτρο, αλλά είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη και έχω πολύ άγχος.... Εγώ μάλλον θα γεννήσω στο Γαία. Εύχομαι να πάνε όλα καλά σε όλες μας

SeOep3.png

καλός ήρθες
Εμείς σήμερα είχαμε επέτειο και ο άντρας μου μου έφερε λουλούδια και φυσικά ένα αυτοκινητάκι για τον μικρό μας...καλά έγινε ο χαμός γιατί ο μικρός ήθελε να πετάξει τα λουλούδια!!!Μόνο έγω θα δίνω λουλούδια στην μαμά μου έλεγε!!!Φανταστήτε τι θα γίνει όταν έρθει το μωρό στο σπίτι!!!!
να είστε πάντα ευτυχισμένοι.

as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλά τρελό σεντόνι βγήκε το προηγούμενο ποστ. αν ξέχασα να καλωσορίσω κάποια καινούργια κοπέλα ζητώ συγγνώμη αλλά έχασα τη μπάλα με τόσα ποστ που διάβασα. τα έπαιξα τελευταία με τόση δουλειά που μου έπεσε αλλά τώρα ηρέμησαν τα πράγματα. υπόσχομαι να είμαι ποιο παρούσα στη παρέα.

από κοιλιά και εγώ έχω πετάξει, από κιλά καλά τα πάω (τα έχω πάρει όλα πριν την εγκυμοσύνη) αλλά τώρα έχω χάσει και 1,5 κιλάκι.

στις 20 έκλεισα για αυχενική και μέχρι τότε δεν είμαι ούτε αισιόδοξη ούτε και απαισιόδοξη, μια κατάσταση "κάτσε να δούμε". με τη κούραση καλά τη παλεύω έχω βάλει πρόγραμμα στις δουλειές του σπιτιού και έτσι κάνω λίγα κάθε (οκ τα χαλιά τα έδωσα)


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλά τρελό σεντόνι βγήκε το προηγούμενο ποστ. αν ξέχασα να καλωσορίσω κάποια καινούργια κοπέλα ζητώ συγγνώμη αλλά έχασα τη μπάλα με τόσα ποστ που διάβασα. τα έπαιξα τελευταία με τόση δουλειά που μου έπεσε αλλά τώρα ηρέμησαν τα πράγματα. υπόσχομαι να είμαι ποιο παρούσα στη παρέα.

από κοιλιά και εγώ έχω πετάξει, από κιλά καλά τα πάω (τα έχω πάρει όλα πριν την εγκυμοσύνη) αλλά τώρα έχω χάσει και 1,5 κιλάκι.

στις 20 έκλεισα για αυχενική και μέχρι τότε δεν είμαι ούτε αισιόδοξη ούτε και απαισιόδοξη, μια κατάσταση "κάτσε να δούμε". με τη κούραση καλά τη παλεύω έχω βάλει πρόγραμμα στις δουλειές του σπιτιού και έτσι κάνω λίγα κάθε (οκ τα χαλιά τα έδωσα)

καλημερα dimrous!!!εχω πητ 15/3 ευχαριστω για το καλωσορισμα!!!με το καλο να πας για την αυχενικη σου..να ειναι ολα καλα και να εχεις μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!και να εισαι αισιοδοξη!!!


E9njp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γεια σας!!! Είμαι και εγώ μια μέλλουσα μανούλα του Μαρτίου με ΠΗΤ 19-3. Την Πέμπτη ετοιμάζομαι για την αυχενική και έχω πολύ άγχος!!!! Μέχρι τώρα όλα είναι καλά. Δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα, οι εμετοί ήταν με μέτρο, αλλά είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη και έχω πολύ άγχος.... Εγώ μάλλον θα γεννήσω στο Γαία. Εύχομαι να πάνε όλα καλά σε όλες μας!!!

HTygp3.png

SeOep3.png

ρουνα καλως ηρθες!!!ειμαστε κοντα στην πητ εγω 15/3 και εμενα η πρωτη μου εγκυμοσυνη ειναι και εχω πολυ ανγχος αλλα ενημερωνομαι και διαβαζω συνεχως...με το καλο να πας για την αυχενικη σου ολα καλα θα πανε θα περειμενουμε νεα σου!!!εγω την εκανα την παρασκευη και ξετρελαθηκα!!!


E9njp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλός ήρθες Ελενάκι καλή εγκυμοσύνη να έχουμε. Τι εννοείς τελευταία ημερομηνία;;

τέλεια τα αποτελέσματα κούκλα

καλός ήρθες Βασσιλική!!!

Κοπελιά κάνε πρόγραμμα για να βγαίνουνε οι δουλειές λίγες, λίγες και να μη κουράζεσαι.

και εγώ στο κλαμπ του εντέρου αλλά βρήκα τη λύση κεφιρ νερού και βρήκα την υγειά μου.

μπράβο για τα καλά αποτελέσματα !!

θα συμφωνήσω με το μαγνήσιο αλλά αν το μείωσες και δεν έχεις άλλες συσπάσεις γιατί να το ξανά αυξήσεις.

καλός ήρθες όλα θα πάνε πολύ καλά!!!

αν ο γιατρός εδώ στη Ζάκυνθο δε φρικάρει με το vbac και μου έρθουν πόνοι πριν τη 40εβδομάδα θα γεννήσω Ζάκυνθο, μετά τη 40 εβδομάδες θα πάω σίγουρα Αθήνα γιατί μόνο ο εκεί γιατρός ξέρει να παρακολουθεί vbac σε αυτές τις εβδομάδες θα γεννήσω στο γαία.

κοριτσάκι σε έχω στο μυαλό μου, όλα να πάνε καλά σου εύχομαι μέσα απο τη καρδιά μου και θα πάνε!! think positive

καλός ήρθες

να είστε πάντα ευτυχισμένοι.

να ζησετε και να ειστε παντοτε ευτηχισμενοι και αγαπημενοι!!!φανταζομαι θα δεν υπαρχει κατι καλυτερο απο το να σε διεκδικη ο μικρος αντρας του σπιτιου η αληθεια ειναι οτι τα αγορακια ειναι πολυ δεμενα με της μαμαδες τα βλεπω και εγω απο τις φιλες μου!!!ειδα επισης οτι εισαι απο ζακυνθο...εγω απο κεφαλλονια!!!:P


E9njp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα,κοριτσια ,τι κάνετε?Εγώ πέρασα μια απαίσια νύχτα γιατί είχα πολλους εφιάλτες!!!τι κακό και αυτό με τα όνειρα και την εγκυμοσύνη!δεν μου φτανει που ξυπνάω κάθε μια ωρα για τουαλέτα έχω και αυτό!!!!σερνομαι σήμερα και έχω και μαγείρεμα και τον πιτσιρικο να τρέχει πέρα δώθε!!!ο μπαμπάς μας δουλεύει και είμαστε μόνοι μας!


2Yq2p2.png

Pig8p3.png

uAlxp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!! JimDin να ζησετε και καθε ευτυχια σας ευχομαι και να χαιρεστε τα παιδακια σας!!! DimRous χαλαρα με τις δουλειες!!! Ολα θα πανε καλα με την αυχενικη! Θα περιμενουμε νεα σου! Ρουνα καλωσορισες στην παρεα μας!! Μια τελειομηνη εγκυμοσυνη να χεις και εμεις ειμαστε εδω μην αγχωνεσε!! Και μενα τα πρωτα μου ειναι δηλαδη, αλλα θα δινει κουραγιο η μια στην αλλη! :) ... Ελενακι πως εισαι? Ολα καλα και σε σενα κοριτσι μου. Daip τι γινετε? Πηγες στο γιατρο σου? Περιμενουμε νεα σου! Μαριαελενη σε καταλαβαινω, κ εγω καθε ωρα στη τουαλετα και απο εφιαλτες αλλο τιποτα. Το βραδυ δεν κοιμαμαι και το πρωι ειμαι λες και εσκαβα το κηπο. Καλο μαγειρεμα!! Και φιλακια στο μικρο σου που σ εχει σε εγρηγορση για να μην σκεφτεσε τους εφιαλτες :) ... Φιλακια κοριτσια και να εχουμε τελειες εγκυμοσουλες!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα dimrous!!!εχω πητ 15/3 ευχαριστω για το καλωσορισμα!!!με το καλο να πας για την αυχενικη σου..να ειναι ολα καλα και να εχεις μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!και να εισαι αισιοδοξη!!!
μου χτύπησες λίγο ευαίσθητο σημείο με το τελευταία ημερομηνία γιατί η πητ δεν είναι η τελευταία ημερομηνία για να γεννήσει μια έγκυος παρά μόνο η μέρα που κλείνει τις 40 εβδομάδες (αν έχει σταθερό κύκλο 28 ημερών και ωορρηξία τη 13η μέρα του κύκλου).
και εμενα η πρωτη μου εγκυμοσυνη ειναι και εχω πολυ ανγχος αλλα ενημερωνομαι και διαβαζω συνεχως..
φυσιολογικό το άγχος και πολύ καλό που ενημερώνεσαι. έχω να σου προτείνω, αν θες, αρκετά βιβλία για γέννα, θηλασμό και φροντίδα του μωρού.
Καλημέρα,κοριτσια ,τι κάνετε?Εγώ πέρασα μια απαίσια νύχτα γιατί είχα πολλους εφιάλτες!!!τι κακό και αυτό με τα όνειρα και την εγκυμοσύνη!δεν μου φτανει που ξυπνάω κάθε μια ωρα για τουαλέτα έχω και αυτό!!!!σερνομαι σήμερα και έχω και μαγείρεμα και τον πιτσιρικο να τρέχει πέρα δώθε!!!ο μπαμπάς μας δουλεύει και είμαστε μόνοι μας!
σε νιώθω και με ένα αγόρι 2,5 ετών ακόμα πιο δύσκολο. Βάλε και κανένα παιδικό αν δεις τα σκούρα.

as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Dimrous βλέπει παιδικά και πολλές ώρες και έχω τύψεις για αυτό!!!γιατί για να μένει λίγο ήσυχος έχουμε λιώσει όλα τα γνωστά και μη κιν.σχεδια!σε πολλά πχ cars λέει τα λογια μόνος του!!!τώρα παίζουμε σχολείο...εγώ η μαμα-κάλα(δασκάλα) και ο μικρός ζωγραφίζει...άστα να πάνε...όρεξη να χεις...

Xeimwna ευχαριστουμε για τα φιλάκια και ανταπωδιδουμε !!!του λέω σου στέλνει φιλάκια μια μανούλα που έχει στην κοιλιτσα της δυο μωράκια και με κοιτάει και μου λέει ''εμείθ έχουμε ενα μωακι?ε μαμά?''πολύ γέλιο!!!!

Φιλάκια και απο μένα και πολλά χαδακια στις κοιλιτσες σας!!!


2Yq2p2.png

Pig8p3.png

uAlxp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Εκεί που νόμιζα πως ειχα ξεμπερδέψει με τους εμετούς, επέστρεψε χθες το βράδυ... Δεν μου είχε ξανασυμβεί ποτέ βράδυ! Πάντα πρωί και άντε να είχα δυο την εβδομάδα. Κατά τα άλλα αισθάνομαι μια χαρά αν και έχω τρομερό άγχος. Ελπίζω μετά την αυχενική να μου φύγει λίγο...


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...