Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts

καλησπερα και παλι!!!εγω δουλευω ειμαι αισθιτικος και εχω τελειωσει και επαγγελματικο μακιγιαζ..κανω δικα μου εξωτερικα ραντεβου και παραληλα δουλευω και σε υχθυοτροφειο!την παρασκευη εχω την αυχενικη διαφανεια ειμαι πολυ ανγχωμενη!!!ειναι το πρωτο μου μωρακι!!!βρε κοροτσια εχετε κανει και εσεις κοιλιτσα ε?????και εγω που νομιζα οτι ειναι επειδη τρωω αρκετα....εχω παρει απο την αρχη τις εγκυμοσυνης 5 κιλακια και εχω φρικαρη γιατι σκεφτομαι οτι μεχρι το τελος της εγκυμοσυνης θα τσουλαω δεν θα περπαταω απο το παχος!!!!

Να μην σκέφτεσαι καθόλου τα κιλάκια οι περισσότερες γυναίκες χάνουν αρκετά με την γέννα!Το μόνο που πρέπει να προσέχουμε είναι ν τρώμε όσο τον δυνατόν πιο υγιεινά κάτι που έγω δεν έκανα και πολύ και ο γιατρός μου είπε κομένα τα φαγητά απο έξω!!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα jimdin να προσεχεις και να μην κουραζεσε δεν χρειαζετε να τα κανεις ολα σε μια μερα...με το μαλακο!!!εξαλου εχεις και βοηθεια εισαι πολυ τυχερη!!!ποσο ειναι το μικρο σου???

Καλημέρα!!!Ο γίος μου είναι 5 χρονών!Αχ βρε κοριτσάκι στην αρχή απο τα συπτώματα δεν έκανα απολύτος τίποτα και τώρα που συνήλθα νομίζα πως μπορώ τα πάντα αλλά δεν είναι έτσι.


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΣΤΕΛΝΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ.ΘΑ ΓΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ.ΠΙΘΑΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ 1 ΜΑΡΤΙΟΥ...ΠΕΡΑΣΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΜΕ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΦΕ...ΜΟΛΙΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ....ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ 21 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΔΕΝ ΕΙΔΑΝ ΤΟ ΦΥΛΟ ΑΚΟΜΑ...ΕΝΩ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΗΔΗ!

Έχουμε ίδια ΠΗΤ!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

να σου ζησει!!!και με το καλο να ερθει και το μωρακι σου να ειναι γερο δυνατο και καλοτυχο!!!η αληθεια ειναι οτι και εγω τωρα το καλοκαιρακι ξεφυγα βγαιναμε ολο για φαγητο εξω και και κατλαβαινεις δεν μπορουσα να αντισταθω σε τιποτα!!!!ο γιατρος μου ειπε απλα να προσεχω και να μην παιρνω 3 κιλα τον μηνα γιατι ειναι υπερβολη...ειχα καλη εγκυμοσυνη βλεπεις...λιγες ανακατοσουρες και πολυ πεινα...ευτηχως τωρα μου εχει ελατωθη αλλα στην αρχη ηταν ανυποφορη αν δεν ετρωγα την στιγμη που το ζητουσα μου ερχοταν λυποθημια!!!να προσεχεις κοριτσι μου αν στην αρχη ειχες και συμτωματα μην ζορισεσε τωρα...προεχει το μωρακι σου να ειναι καλα!!!


E9njp2.png
Link to comment
Share on other sites

να σου ζησει!!!και με το καλο να ερθει και το μωρακι σου να ειναι γερο δυνατο και καλοτυχο!!!η αληθεια ειναι οτι και εγω τωρα το καλοκαιρακι ξεφυγα βγαιναμε ολο για φαγητο εξω και και κατλαβαινεις δεν μπορουσα να αντισταθω σε τιποτα!!!!ο γιατρος μου ειπε απλα να προσεχω και να μην παιρνω 3 κιλα τον μηνα γιατι ειναι υπερβολη...ειχα καλη εγκυμοσυνη βλεπεις...λιγες ανακατοσουρες και πολυ πεινα...ευτηχως τωρα μου εχει ελατωθη αλλα στην αρχη ηταν ανυποφορη αν δεν ετρωγα την στιγμη που το ζητουσα μου ερχοταν λυποθημια!!!να προσεχεις κοριτσι μου αν στην αρχη ειχες και συμτωματα μην ζορισεσε τωρα...προεχει το μωρακι σου να ειναι καλα!!!

Και εσύ με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου ένα γερό μωράκι!!!Ευχαριστώ ο γιόκας μου είναι η λατρεία της ζωή μου!!!

Τα συπτώματα στην αρχή ήταν πολύ έντονα γιατί ήταν διδυμάκια αλλά δυστιχώς έμεινα μόνο το ένα δεν πειράζει ο θεός ξερεί τι είναι το καλύτερο.Το μόνο που θέλω είναι να γεννηθεί γερό το μωράκι που έμεινε και τίποτα άλλο!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσακι στο ευχομαι πραγματικα μεσα απο την καρδια μου να ειναι γερο και δυνατο!!!εσυ εκανες την αυχενικη διαφανεια και σου εδειξε οτι εχεις κοριτσακι?????δηλαδη εχω και εγω πιθανοτητες αυριο που θα παω να κανω την αυχενικη διαφανεια να μου πει το φυλο????δεν εχω προβλημα οτι και να ειναι γερο να ειναι ειναι το πρωτο μου και δεν με νοιαζει καθολου ευχομαι μονο να ειναι γερο τιποτε αλλο!!!


E9njp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοπελες καλημερα!!! Ηρεμηστε λιγο με τις δουλειες του σπιτιου, προεχουν τα μωρακια μας!! JimDin εχεις και βοηθεια. Αστα καλε! Elenaki με το καλο η αυχενικη αυριο, να μας πεις τα νεα σου. Μην αγχωνεστε καλε για κιλα, να τρωτε υγιεινα και μην σας απασχολει τιποτα αλλο. Εγω καθε 2 ωρες πεινω και αν δεν φαω κατι με τρελλενει η κοιλια μου και πολλες καουρες. Μια φρυγανια, ενα μπισκοτο η ενα φρουτο κατι για να ηρεμει το στομαχι. Και φανταστειτε δεν εχω βαλει γραμμαριο κ ολο εχω κατι στο στομα. :)

Link to comment
Share on other sites

xeimwnas μπραβο εισαι πολυ τυχερη!!!! εμενα δυστηχως με καταστρεψε ο αυγουστος με τις εξοδους και τα φαγοποτια!!!!!το πρωτο σου παιδακι ειναι???[/quote

Ναι τα πρωτα μου ειναι! Και ακομη να το πιστεψω! Καθε βδομαδα παμε για υπερηχο λογω αιμορραγιας αλλα καθημερινα κρατω τους υπερηχους και τα κοιταζω. Χαζομαμα ε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βασιλικη και εγω εχω πονακια. Μου χει πει ο γιατρος οτι ειναι λογω της μητρας που μεγαλωνει και ειναι φυσιολογικο. Οταν εχω συσπασεις λογω αιμορραγιας ο πονος ειναι ανυποφορος ειναι χειροτερος απο τους πονους της περιοδου.

Link to comment
Share on other sites

vasiliki27 εγω ειχα στην αρχη πολλα μου εδωσε ο γιατρος μου να παρω μαγνησιο...μετα απο δυο τρεις μερες μου περασαν και τωρα με εχουν ποιασει παλι αλλα συνεχιζω μεχρι και τωρα να το παιρνω αλλα εχω ελατωση την ποσοτητα ωστοσο το βραδυ ειναι ακομη πιο εντονα και εχω πολλα τραβηγματα!!!


E9njp2.png
Link to comment
Share on other sites

χειμωνα με το καλο να το κρατησεις στην αγκαλια σου και να ειναι γερο και δυνατο και να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη....μην νομιζεις και εγω τα ιδια κανω με τους υπερυχους τους κοιτας τους ξανακοιταω βλεπεις και εμενα το πρωτο μου ανυπομονω να παμε αυριο στον γιατρο για να το δω και να το ξαναακουσω!!!!!!!


E9njp2.png
Link to comment
Share on other sites

χειμωνα με το καλο να το κρατησεις στην αγκαλια σου και να ειναι γερο και δυνατο και να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη....μην νομιζεις και εγω τα ιδια κανω με τους υπερυχους τους κοιτας τους ξανακοιταω βλεπεις και εμενα το πρωτο μου ανυπομονω να παμε αυριο στον γιατρο για να το δω και να το ξαναακουσω!!!!!!!

Κ εγω εχω αυριο ραντεβου και ανυπομονω! Καλη εγκυμοσυνη να εχουμε κοριτσι μου! Αχ με καταλαμβαινεις πως ειμαι ;) ... Να μην με λενε μονο εμενα χαζομαμα :) !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...