Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Sabrina_ είπε:

      @Angot μου ειμαι σε ίδια βδομάδα και αντίστοιχη διάθεση αλλά αυτό που μου φτιάχνει τη διάθεση είναι μικρές χαρες. Οπως μια βόλτα με το αμάξι ή να έρθουν να σε δουν οι φίλες σου ή το γεγονός οτι έπιασες ένα αρχικό στόχο(30 βδομάδες). Βήμα βήμα φτάνουμε όλο και πιο κοντά στο να συναντήσουμε τα μπεμπάκια μας και να "απελευθερωθούμε" από τα αγχη,τη κούραση,τα βάρη και τους πόνους της εγκυμοσύνης.

      εγώ δεν θέλω ούτε τις φίλες μ εχω φοβία μην κολλήσω τπτ γιατί είπε ο γιατρός θα γεννήσω αυτό το μήνα και λέω άμα κολλήσω τπτ τι θα κάνω! 

      @Eflenew είσαι αρκετά έγκυος κορίτσι ! ποντάρω 3 ψηφία 😁 ! @Blue Velvet καλή επιτυχία αύριο κορίτσι μ , θα περιμενω ενημέρωση!! 😉

η παρέα του parents !!!


FOP1

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσαρες !!! Καλο μηνα με υγεια και οτι επιθυμειτε !!!!!

Διαβασα ολα τα μυνηματα σας και καθε φορα που παω να γραψω κατι συμβαινει και πρεπει να τα παρατησω !!!

Audette ολα καλα να σου πανε απο δω και περα και αυτο να ειναι το τελευταιο κοριτσι μου !!

Λινα !! Μονο υπομονη κοριτσι μπορεις να κανεις τωρα ! Ο,τι και να σου πουμε δεν ειμαστε γιατροι δυστυχως !! ΠΡΟΣΟΧΗ ομως παρε γνωμες ! Μην πας στα τυφλα για χειρουργειο !! Ετσι κ αλλιως λιγες ωρες εμειναν μεχρι αυριο !! Θα δεις στο τελος ολα καλα θα πανε !!

Freya τι κυκλο εχεις και εισαι στην 42η ?!

Μαμα Βασουλα !! Πως εισαι ?! Αντε ξεκινα προετοιμασιες για το μηνα που ερχεται ! Βουρ βουρ !!

Τα νεα τα δικα μου ησυχα ! Σπιτι δουλειες !! Λιγα τσιμπηματακια , στηθος τουμπανο με πονο αλλα ολα καλα δοξα τον Θεο !!!

Σ ευχαριστω Fop1 μου!να σαι καλα κοριτςι μου και να εχεις μια ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη (καπου πηρε το μάτι μου οτι εχεις σπορακι)!!!!


Hlcmp3.png

ksdhp2.png 53ccp3.png

" Όποιος επιθυμεί το ουράνιο τόξο πρέπει να υποστεί την βροχή..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλώς το κορίτσι που εγκυμονεί (μωρό, όχι κινδύνους :D:D:D) !!! Ελπίζω να είσαι καλά κι εσύ και το εμβρυάκι σου!

Αστειεύεσαι; Ξεκινάω φουλ από μεθαύριο! Θέλω να έχω καθαρίσει εντελώς.. Περιμένω πώς και πώς! Αισθάνομαι ότι θα είναι τυχερός ο μήνας!!

Καλα ειμαστε κοριτσι δοξα τον Θεο !!

Ετσι σε θελω!!!! Γερα με τσαμπουκα !!!! Βουρ στο ψητο !!! Μακαρι να ειναι ο τυχερος , στο ευχομαι ολοψυχα !!!!

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω Fop1 μου!να σαι καλα κοριτςι μου και να εχεις μια ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη (καπου πηρε το μάτι μου οτι εχεις σπορακι)!!!!

Σε ευχαριστω πολυ !!! Μετα απο δυο χρονια προσπαθειων δοξα τον Θεο ηρθε και μενα η σειρα μου !!! :D:D:D

Για ολες ερχεται καποια στιγμη η σειρα μας !! Αργει αλλα δεν λησμονεί !! :)

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ !!! Μετα απο δυο χρονια προσπαθειων δοξα τον Θεο ηρθε και μενα η σειρα μου !!! :D:D:D

Για ολες ερχεται καποια στιγμη η σειρα μας !! Αργει αλλα δεν λησμονεί !! :)

Ετσι ειναι κοπέλα μου!ο Θεος ειναι μεγάλος και δεν μας εγκαταλείπει!

Ασε που ο επιμενων νικά!;)

Με το καλο και παλι κοριτσακι μου να φερεις στον κοςμο το μωράκι σου!


Hlcmp3.png

ksdhp2.png 53ccp3.png

" Όποιος επιθυμεί το ουράνιο τόξο πρέπει να υποστεί την βροχή..."

Link to comment
Share on other sites

Lina καλη επιτυχια με ολη μου την καρδια!

Εμεις ειχαμε ενα ατυχηματακι στις 10/7 γι αυτο εχω καποιες υποψιες αλλα τεστ εκανα στις 28/7 κ ηταν αρνητικο. Χοριακη δυσκολο να κανω τωρα γτ φευγω σε διακοπες αυριο! Μπορει να κανω αλλο ενα τσστ εκει αν δω οτι συνεχιζω να αργω αλλα κ το στηθος να ποναει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Lina καλη επιτυχια με ολη μου την καρδια!

Εμεις ειχαμε ενα ατυχηματακι στις 10/7 γι αυτο εχω καποιες υποψιες αλλα τεστ εκανα στις 28/7 κ ηταν αρνητικο. Χοριακη δυσκολο να κανω τωρα γτ φευγω σε διακοπες αυριο! Μπορει να κανω αλλο ενα τσστ εκει αν δω οτι συνεχιζω να αργω αλλα κ το στηθος να ποναει.[/QUOT

Να κάνεις και να μας πεις!! ;)

Και καλές διακοπές!!


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα βασουλα!! ολα καλα ?

Λινα ? τι εγινε κοριτσι τι νεα εχεις ?

ρε κοριτσια πως βαζουμε τικερακια ξερετε ?

Λοιπον,πατα πανω στο τικερακι μου για να σε πετάξει στο σάιτ!επελεξε το τικερακι που θες και οταν ολοκληρώσεις την διαμόρφωση του,πατά εκει που λεει UBBCode and BB Code. Αντέγραψε τον κωδικό και πηγαινε στον πίνακα ελέγχου στην επεξεργασία υπογραφής και κανε επικόλληση τον κωδικό στο πεδίο που γράφεις!κανε προεπισκόπηση και αν εχει πετύχει κανε αποθήκευση!εισαι ετοιμη!;)


Hlcmp3.png

ksdhp2.png 53ccp3.png

" Όποιος επιθυμεί το ουράνιο τόξο πρέπει να υποστεί την βροχή..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα audette ευχαριστω !!

Οχι δυστυχως τιποτα ακομα !!

Ωραίο το τίκερ σου! Με το καλό και οι υπόλοιπες 238 μέρες σου!!!

Η Λίνα ρε κορίτσια ούτε φωνή ούτε ακρόαση!

Ελπίζω να είναι καλά..


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Λινα μου σε σκέφτομαι πολύ αυτές τις μέρες. Ξέρω περνάς δύσκολα κ λυπάμαι ειλικρινά. Συμφωνώ πριν το χειρουργείο πάρε κ δεύτερη κ Τρίτη γνώμη.ειμαστε εδώ για εσένα.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το τίκερ σου! Με το καλό και οι υπόλοιπες 238 μέρες σου!!!

Η Λίνα ρε κορίτσια ούτε φωνή ούτε ακρόαση!

Ελπίζω να είναι καλά..

ευχαριστω Βασουλα να σαι καλα !!

Τιποτα κανενα νεο ... ποιος ξερει ? Μακαρι να ειναι ολα καλα κ ας μη μπηκε !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...