Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

η παρέα του parents !!!


FOP1

Recommended Posts

αχ κοριτσια πόσο χαίρομαι που σας βρήκα!!!:P:p:p

ειχα φύγει διακοπες μια βδομαδα και γυρισα και ειδα το θεμα μας κλειστο:( εψαχνα εψαχνα να σας βρω γιατι μου δινετε πολυ κουραγιο και επιτέλους σας βρήκα!!:P

διαβασα τα νέα σας και στέλνω πολλές πολλές ευχές στις νέες και παλιές μας εγκυούλες. αλλα και σε όλες εμάς που ελπίζουμε να κάνουμε ένα όμορφο σποράκι!!

θελω ιδιαιτέρως να απευθυνθώ στη λίνα καθώς πραγματικά μου ραγισε την καρδιά αυτό που συνέβη :cry: λίνα μου ευχομαι μέσα από την καρδιά μου σύντομα να κρατήσεις ένα όμορφο μωρό στην αγκαλιά σου :P:p σκέφτομαι πως ένιωθα εγώ πριν λίγο καιρό που μου έλεγαν για εξωμήτριο ενώ η χοριακή μου ανέβαινε αργά... στεναχωρέθηκα που δεν ήμουν εδώ να σε στηρίξω καθώς σας είχα χάσει. ωστόσο θα είμαι εδώ όπως όλες να σε στηρίζω μέχρι να περάσουν οι 3 μήνες (που θα γίνει πολύ γρήγορα) και να ακούσω το θετικό ξανά από εσένα!!!:P:p:p καλή ανάρρωση και πολλές πολλές ευχές!!

(όσο για μένα έχω αγχωθεί που σε λίγες μέρες θα μου έρθει η περίοδος και δε ξέρω αν πρέπει ή όχι να προσπαθήσω αυτό το μήνα... όπως ξέρετε ο γιατρός μου είχε πει να αφήσω μόνο ένα μήνα αλλα εχω απογοητευτεί πολυ΄...δε με εχει παρει ουτε να μου πει τα αποτελέσματα της βιοψίας ούτε του καριώτυπου...πρέπει να είναι πολύ μ.... και εγώ προσπάθησα να ξεχαστώ λίγο και δεν έψαξα καινουριο γιατρό... κανόνισα να φύγω λίγες μέρες πάλι αλλά απο βδομαδα νομιζω πρεπει να το φροντισω)

φιλια σε όλες

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Χαίρομαι που μας βρήκες!

Αν είσαι απογοητευμένη από το γιατρό σου σίγουρα να πας σε άλλον! Θύμισέ μας λίγο την περίπτωσή σου.. Πριν πόσο καιρό είχες εξωμήτριο; Έκανες χειρουργείο όπως η Λίνα μας; Ήταν η πρώτη φορά που έμεινες έγκυος; Προσπαθείς καιρό;

Συγνώμη για τον καταιγισμό ερωτήσεων, απλά θέλω λίγο να σε γνωρίσω καλύτερα..


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

mkcm στο ευχομαι το θετικο για φαντασου να ειναι παλι ετσι !!! Μ αρεσουν αυτες οι συγκυριες !!

Κοριτσια απο Αθήνα για πειτε μου κανα γιατρο γιατι αυτος που πηγα τωρα δεν με πολυεψησε ....

Οχι οτι με χαλασε αλλα κατι δεν μου κατσε καλα ... !!

Και γενικα θελω να εχω την επιλογη του αλλου γιατρου αν κατι με χαλασει !

Από τον δικό μου είμαι πολύ ευχαριστημένη!εχω περάσει και τα διάφορα και με έχει βοηθήσει πολύ!δεν είναι μαλαγάνας και διαχητικός, αλλά με ηρεμει!και είναι και πολύ ψείρας με εξετάσεις και τέτοια, σε βάζει να τα κάνεις όλα!αν ψάχνεις τέτοιο στυλ, πεσ μου να σου στείλω πμ!;)


Hlcmp3.png

ksdhp2.png 53ccp3.png

" Όποιος επιθυμεί το ουράνιο τόξο πρέπει να υποστεί την βροχή..."

Link to comment
Share on other sites

Να, τώρα ξεκίνησε πάλι αυτό το πράγμα στην κοιλιά μου, σα να έχω διάρροια (που δεν έχω). Μάλλον κατεβαίνει η βλαμμένη.... Γιατί κυρία μου... τι σου έχω κάνει; Τόσα χρόνια στα όπα - όπα δε σε είχα: με τις καλύτερες τις σερβιέτες σου, με τις ξάπλες σου, με τα μπανάκια σου; Ό,τι ήθελες σου έκανα τις μέρες που ερχόσουνα...δεν μπορείς κι εσύ τώρα να είσαι λιγουλάκι πιο συνεργάσιμη. Ξεκόλλα και πάνε αλλού και άσε μας εμάς να κάνουμε τη δουλίτσα μας.....

Αχαχαχαχαχαχααααααααα!!!!!!!Α καλα, μ εσένα θα κάνουμε καινούργιο συκώτι από τα γέλια!

Μου θύμισες μια φίλη μου που ειναι ανύπαντρη και λέει συνέχεια:"Αν είναι να μη γίνω μάνα,δεν μου το λέγανε από την αρχή να στειρωθώ και να μην τραβάω τα ζόρια τις περιόδου από τα 12??"":tongue::tongue::tongue:


Hlcmp3.png

ksdhp2.png 53ccp3.png

" Όποιος επιθυμεί το ουράνιο τόξο πρέπει να υποστεί την βροχή..."

Link to comment
Share on other sites

Ε, μα...... Τέλος πάντων, ω γέγονε γέγονε.... το μόνο που θα ήθελα θα ήταν ένας λίγο πιο ανυπόμονος άντρας να μου πάρει από μόνος του τεστ και να μου πει....άντε κάντο να δουμε......

Αλλά εμένα μου λέει, άσε θα πάρουμε από το χωριό......

Σιγα μη στο κατουρήσει κιόλας μαρή(χωρίς παρεξήγηση)!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


Hlcmp3.png

ksdhp2.png 53ccp3.png

" Όποιος επιθυμεί το ουράνιο τόξο πρέπει να υποστεί την βροχή..."

Link to comment
Share on other sites

Από τον δικό μου είμαι πολύ ευχαριστημένη!εχω περάσει και τα διάφορα και με έχει βοηθήσει πολύ!δεν είναι μαλαγάνας και διαχητικός, αλλά με ηρεμει!και είναι και πολύ ψείρας με εξετάσεις και τέτοια, σε βάζει να τα κάνεις όλα!αν ψάχνεις τέτοιο στυλ, πεσ μου να σου στείλω πμ!;)

Καλησπερα audette ! Δεν με ενδιαφερει να ειναι διαχητικος ! Να απανταει στο τηλεφωνο θελω αμα φαω φρικη ή αν συμβει κατι 1ον και 2ον αν του πω οτι φοβαμαι γι αυτο να μου πει πηγαινε κανε αυτη την εξεταση να δουμε !! Μου εδωσε και η Βασουλα του δικου της , δωσε μου κ εσυ τον δικο σου !!

Αν ολα πανε καλα την Παρασκευη μαλλον θα ξεκινησω να ψαχνω γι αλλο γιατρο !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ κοριτσια πόσο χαίρομαι που σας βρήκα!!!:P:p:p

ειχα φύγει διακοπες μια βδομαδα και γυρισα και ειδα το θεμα μας κλειστο:( εψαχνα εψαχνα να σας βρω γιατι μου δινετε πολυ κουραγιο και επιτέλους σας βρήκα!!:P

διαβασα τα νέα σας και στέλνω πολλές πολλές ευχές στις νέες και παλιές μας εγκυούλες. αλλα και σε όλες εμάς που ελπίζουμε να κάνουμε ένα όμορφο σποράκι!!

θελω ιδιαιτέρως να απευθυνθώ στη λίνα καθώς πραγματικά μου ραγισε την καρδιά αυτό που συνέβη :cry: λίνα μου ευχομαι μέσα από την καρδιά μου σύντομα να κρατήσεις ένα όμορφο μωρό στην αγκαλιά σου :P:p σκέφτομαι πως ένιωθα εγώ πριν λίγο καιρό που μου έλεγαν για εξωμήτριο ενώ η χοριακή μου ανέβαινε αργά... στεναχωρέθηκα που δεν ήμουν εδώ να σε στηρίξω καθώς σας είχα χάσει. ωστόσο θα είμαι εδώ όπως όλες να σε στηρίζω μέχρι να περάσουν οι 3 μήνες (που θα γίνει πολύ γρήγορα) και να ακούσω το θετικό ξανά από εσένα!!!:P:p:p καλή ανάρρωση και πολλές πολλές ευχές!!

(όσο για μένα έχω αγχωθεί που σε λίγες μέρες θα μου έρθει η περίοδος και δε ξέρω αν πρέπει ή όχι να προσπαθήσω αυτό το μήνα... όπως ξέρετε ο γιατρός μου είχε πει να αφήσω μόνο ένα μήνα αλλα εχω απογοητευτεί πολυ΄...δε με εχει παρει ουτε να μου πει τα αποτελέσματα της βιοψίας ούτε του καριώτυπου...πρέπει να είναι πολύ μ.... και εγώ προσπάθησα να ξεχαστώ λίγο και δεν έψαξα καινουριο γιατρό... κανόνισα να φύγω λίγες μέρες πάλι αλλά απο βδομαδα νομιζω πρεπει να το φροντισω)

φιλια σε όλες

Μπισγουλακι καλως ηρθες !! Ειδες ?! Σκορπιοχωρι μας εκαναν οι αλητες !! Αλλα τους δειξαμε εμεις ανοιξαμε εδω θεμα για να μαθουν να φερονται ! ;):P

Ειναι πολυ ενοχλητικο αυτο που κανουν οι γιατροι

και ο δικος μου αυτο εκανε γι αυτο και ειμαι σε αναζητηση τωρα .... Εβγαιναν οι απαντησεις και εκανε 10 μερες να με παρει και εγω καθομουν σε αναμενα καρβουνα !!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ απο μενα,επιτελους απο χθες ήρθανε Γερακίνη με τον άντρα μου στο εξοχικό μας κ με προσέχει πολυ κ η αδερφή μου...ακομα ποναω κ οι 2τρυπες απο τις 3 με ταλαιπωρούν πολυ..θελω να ερθει η μετα που επιτελους δν θα ποναω κ θα κανω μπάνιο,στην μπανιερά!αρχισαν κ τα ψυχολογικά μου απο χθες...


59760a646a.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ απο μενα,επιτελους απο χθες ήρθανε Γερακίνη με τον άντρα μου στο εξοχικό μας κ με προσέχει πολυ κ η αδερφή μου...ακομα ποναω κ οι 2τρυπες απο τις 3 με ταλαιπωρούν πολυ..θελω να ερθει η μετα που επιτελους δν θα ποναω κ θα κανω μπάνιο,στην μπανιερά!αρχισαν κ τα ψυχολογικά μου απο χθες...

Αχ μωρε λινα,πως σε καταλαβαίνω!σου υπόσχομαι ομως οτι σε λιγο καιρό ο πονος θα εχει περάσει και ολα θα μοιάζουν σαν ενα κακο όνειρο που πια θα ανήκει στο παρελθόν!


Hlcmp3.png

ksdhp2.png 53ccp3.png

" Όποιος επιθυμεί το ουράνιο τόξο πρέπει να υποστεί την βροχή..."

Link to comment
Share on other sites

Audette, αν γινόταν θα τον έβαζα να κατουρήσει..... Bet on it!!!!!!!!!

Λοιπόν, μόλις μπήκα στο γραφείο με 2 ώρες καθυστέρηση γιατί ανατράπηκε στην Εθνική νταλίκα....τρελή ταλαιπωρία.

Η καλή μου δε με έχει επισκευτεί ακόμη, όμως έχω πόνο στην πλάτη, τραβήγματα στη μέση και ένα βάρος στην κοιλιά, οπότε....κοντός ψαλμός κορίτσια, έρχεται οσονούπω....συνέχεια πηγαίνω και τσεκάρω.....Τούτα προς το παρόν..... Όχι τίποτε άλλο έχω και επαγγελματικό ταξίδι αρχές Σεπτέμβρη και πρέπει να βρω δικαιολογία να μην πάω γιατί τη μικρή τι στο καλό θα την κάνω μου λέτε; Αυτά........ Εσείς τι νέα;

Μπισγουλάκι καλώς ήρθες..... FOP μακάρι και εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη να είχα καμιά αναγούλα γιατί από 50 κιλά που ήμουν όταν έμεινα έγκυος, τώρα 2 χρόνια μετά είμαι 65 με μόλις 1,68 ύψος.....αντιλαμβάνεσαι, ε;

Link to comment
Share on other sites

Audette, αν γινόταν θα τον έβαζα να κατουρήσει..... Bet on it!!!!!!!!!

Λοιπόν, μόλις μπήκα στο γραφείο με 2 ώρες καθυστέρηση γιατί ανατράπηκε στην Εθνική νταλίκα....τρελή ταλαιπωρία.

Η καλή μου δε με έχει επισκευτεί ακόμη, όμως έχω πόνο στην πλάτη, τραβήγματα στη μέση και ένα βάρος στην κοιλιά, οπότε....κοντός ψαλμός κορίτσια, έρχεται οσονούπω....συνέχεια πηγαίνω και τσεκάρω.....Τούτα προς το παρόν..... Όχι τίποτε άλλο έχω και επαγγελματικό ταξίδι αρχές Σεπτέμβρη και πρέπει να βρω δικαιολογία να μην πάω γιατί τη μικρή τι στο καλό θα την κάνω μου λέτε; Αυτά........ Εσείς τι νέα;

Μπισγουλάκι καλώς ήρθες..... FOP μακάρι και εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη να είχα καμιά αναγούλα γιατί από 50 κιλά που ήμουν όταν έμεινα έγκυος, τώρα 2 χρόνια μετά είμαι 65 με μόλις 1,68 ύψος.....αντιλαμβάνεσαι, ε;

Καλημερα καλημερα !!

Αχ αντιλαμβανομαι οτι αντι να εισαι αδυνατη εισαι κανονικη ! Βεβαια λογικα αμα εχεις μαθει να εισαι 50 και μετα εισαι +15 ειναι καπως αλλα....

Τι να πω και εγω που αμα δεν εχω κεφια και κανω τις χειροτερες ενδυματολογικες επιλογες οταν με κοιταζω στο καθρεφτη λεω στον εαυτο μου .. "Παλευουμε?!"

Για τετοιο πραγμα μιλαμε , και πανω που ειπα να το παιξω φιτ και να χασω κανα κιλο γιατι καλα ηταν τοσα χρονια μην ανεβω παραπανω τσουπ μας εκατσε το σπορι ! Τωρα λεω δεσαμε !!

Οχι οτι με χαλασε 2 χρονια το παλευαμε ! Αλλα τωρα θα γινω μπόρας τίλιγκερ και ολα τα συναφη !

Ευελπιστω στο να χασω τα κιλα ευκολα μετα , ολες οι φιλες μου που ειναι στα κυβικα μου μισες μεινανε μετα (με γυμναστικουλα και διαιτιτσα φυσικα) ε τι σκατα εγω δε θα το καταφερω !!

Αχχχχ θεμα που πονει μου ανοιξες ! :)

Οσον αφορα το επαγγελματκο ταξιδι , πες εσυ πως εισαι εγκυος και μην νοιαζεσαι αν δεν εχει γινει αυτο το μηνα θα γινει τον επομενο ...

καλομελετα κ ερχεται που λενε !!!

Και εμεινες 2 ωρες εθνικη στην κινηση ?! Τι εκανες τοσες ωρες μεσα στο αμαξι ?! Θα ειχα βγαλει μανο, μεικ απ, το κεντημα !!!

Φρικη τοσες ωρες εκει μεσα και χωρις παρεα (εκτος αν ειχες) !

Οσο για την ακατανομαστη τι να σου πω , εσυ ξερεις τα χουγια της , ντροπη της παντως να μη σου κανει το χατιρι πεστης !!

Λογοδιάρροια λεμε πρωι πρωι με πιασε ~~

Αντε φιλακια και καλημερα σας κορες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πως δεν είχα παρέα, την κόρη μου....και ήταν και νηστικό το παιδί, γιατί άλλες μέρες έπαιρνα τοστάκι από το σπίτι και δεν ήθελε....ήθελε κουλούρι από το κυλικείο της δουλειάς, σήμερα λοιπόν δεν πήρα τίποτα....Αλλά να πω του στραβού το δίκιο, καθόλου δε διαμαρτυρήθηκε, έπαιζε καρτερικά με την κούκλα της και απορούσε γιατί η μαμά οριόταν......

Link to comment
Share on other sites

Όσο για τα ψέματα.... δε γίνεται να πω...είμαι τόσα χρόνια εδώ πέρα που είμαστε κυριολεκτικά σαν οικογένεια, με αφήνουν να παίρνω μαζί το παιδί, παίρνω όποτε γουστάρω άδεια αν είναι άρρωστο χωρίς να μου κόβουν από τις μέρες αδείας και χωρίς να μου κόβουν λεφτά, έρχομαι και φεύγω ό,τι ώρα θέλω (εννοώ ότι δε μου κάνουν παρατήρηση αν αργήσω να φύγω ή φύγω νωρίτερα), με το που ήρθε το παιδί αντί για 4 που σχολάω φεύγω στις 3 παρά και άλλα πολλά, οπότε δε μου πάει καθόλου να πω ψέματα....είναι λίγο αχαρηστία να το πω....Αν ήταν άλλος εργοδότης....ουουουου δε θα είχε κανέναν ενδοιασμό....

Link to comment
Share on other sites

Audette, αν γινόταν θα τον έβαζα να κατουρήσει..... Bet on it!!!!!!!!!

Λοιπόν, μόλις μπήκα στο γραφείο με 2 ώρες καθυστέρηση γιατί ανατράπηκε στην Εθνική νταλίκα....τρελή ταλαιπωρία.

Η καλή μου δε με έχει επισκευτεί ακόμη, όμως έχω πόνο στην πλάτη, τραβήγματα στη μέση και ένα βάρος στην κοιλιά, οπότε....κοντός ψαλμός κορίτσια, έρχεται οσονούπω....συνέχεια πηγαίνω και τσεκάρω.....Τούτα προς το παρόν..... Όχι τίποτε άλλο έχω και επαγγελματικό ταξίδι αρχές Σεπτέμβρη και πρέπει να βρω δικαιολογία να μην πάω γιατί τη μικρή τι στο καλό θα την κάνω μου λέτε; Αυτά........ Εσείς τι νέα;

Μπισγουλάκι καλώς ήρθες..... FOP μακάρι και εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη να είχα καμιά αναγούλα γιατί από 50 κιλά που ήμουν όταν έμεινα έγκυος, τώρα 2 χρόνια μετά είμαι 65 με μόλις 1,68 ύψος.....αντιλαμβάνεσαι, ε;

Χαχαχα!!εγω αν γινόταν θα τον έβαζα και να κυοφορήσει!:tongue::tongue::tongue:

Ωχ κοριτσάκι μου, έπηξες στην κίνηση!τι ταλαιπωρία τράβηξες!

Σήμερα δεν έλεγες ότι θα κάνεις τεστάκι??πόσες μέρες έχεις καθυστέρηση??με τα συμπτώματα δεν βγάζεις άκρη!μπορεί να είναι το ένα, αλλά μπορεί να είναι και το άλλο;)!!

Κι εγώ 65 κιλά έχω φτάσει με αυτά και με αυτά(και χωρίς τελειόμηνη εγκυμοσύνη) από 55!τώρα το έχω ράψει και έχω πήξει στο φρούτο και το λαχανικό γιατί δεν πάει άλλο!


Hlcmp3.png

ksdhp2.png 53ccp3.png

" Όποιος επιθυμεί το ουράνιο τόξο πρέπει να υποστεί την βροχή..."

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα να δεις, σήμερα περιμένω περίοδο. Αν δεν έρθει θα πάρω τεστάκι το απόγευμα και θα κάνω το πρωί... Αλλά έχω την εντύπωση ότι θα με επισκευτεί η άτιμη έχω έντονο πόνο στην πλάτη και τράβηγμα στην κοιλιά και νιώθω όλη την ώρα ότι κάτι τρέχει από κάτω..... Ίδωμεν....Όπως και να έχει θα έχετε νέα μου.... είτε μέχρι τις 2μμ σήμερα αν αδιαθετήσω, είτε μετά τις 8πμ αύριο το πρωί που θα κάνω το τεστάκι.

Για να είμαι ειλικρινής, πιθανά αν το Σάββατο δε φεύγαμε διακοπές και δε μου είχε έρθει, θα το άφηνα ακόμη (αν και 1 φορά είχα όλη κι όλη καθυστέρηση στη ζωή μου και αυτή ήταν όταν αφίχθη η μικρή μου).....

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, κοριτσάκια μου όμορφα....Εγώ φεύγω σε λίγο από τη δουλειά....Μέχρι στιγμής η άσπονδη φίλη μας δεν έχει εμφανιστεί, αλλά είμαι σίγουρη πως προετοιμάζει την κατάβασή της.... Τέσπα, θα σας έχω νέα αύριο πουρνό - πουρνό.

Σας φιλώ και fingers crossed, όπως λένε και στο χωριό μου..... Μπουχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...