Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Δεν τις  έκανα σήμερα αυτές,μόνο ΑΜΗ έκανα..

      Εγώ έχω μόνο ένα εμβρυακι ακόμα.. ευτυχώς που έχω την κορούλα μου,νιώθω πως δεν θα μπορέσω να κάνω άλλο παιδί..δεν αισθάνομαι καθόλου καλά,δεν ξέρω 

      Θα περάσει ο καιρός θα τα βάλεις όλα σε μια σειρά και θα δεις μερικές φορές θα σε πάει εκεί που πρέπει μόνο του βήμα βήμα … αλλά σίγουρα με το καιρό θα ηρεμήσεις κ θα σκέφτεσαι ψύχραιμα … αλλά από τη φάση σπυ έχω περάσει και ξέρω πολύ καλα πως νιώθεις … άφησε το χρόνο να σε οδηγήσει και σίγουρα τους ειδικούς … 

      • Ευχαριστώ 1

η παρέα του parents !!!


FOP1

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Καλημέρα,απο χθες που μπήκα χειρουργείο σημερα συνήλθα.τελικα έσπασε κ το πρόλαβαν στο τσακ..αλλα ολα καλα!

Αχ βρε Λίνα μου! Ευτυχώς που δεν έπαθες τίποτα! Περαστικά σου κορίτσι μου! Καλή και γρήγορη ανάρρωση να έχεις! Και δεν εννοώ μόνο σωματική.. Να ξέρεις, ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός! Σε λίγο καιρό όλα θα τα βλέπεις πιο αισιόδοξα.. Ελπίζω και ειλικρινά το πιστεύω ότι ήταν η τελευταία σου ατυχία! Από δω και πέρα μόνο χαρές..


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,απο χθες που μπήκα χειρουργείο σημερα συνήλθα.τελικα έσπασε κ το πρόλαβαν στο τσακ..αλλα ολα καλα!

Καλημερα Λινα.. Τυχερη μεσα στην ατυχια σου... ! Καλη αναρρωση οπως ειπε και η βασουλα και οχι μονο σωματικη !! Οτι θελεις εδω ειμαστε να σε στηριξουμε οπως μπορουμε !!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,απο χθες που μπήκα χειρουργείο σημερα συνήλθα.τελικα έσπασε κ το πρόλαβαν στο τσακ..αλλα ολα καλα!

Περαστικα σου κοπέλα μου!σιδερενια!το σημαντικό ειναι οτι δεν επαθες τιποτα!ολα τα αλλα θα ερθουν με τον καιρό!;)


Hlcmp3.png

ksdhp2.png 53ccp3.png

" Όποιος επιθυμεί το ουράνιο τόξο πρέπει να υποστεί την βροχή..."

Link to comment
Share on other sites

Δόξα το θεό να λεω...ο πόνος πολυ αλλα αφού πήγαν ολα καλα δν με νοιάζει τιποτα.γυρισα σπίτι το μεσημέρι κ τωρα αρχίζει η ανάρρωση..ελπιζω να μου κρατάτε παρεουλα..σας ευχαριστω για το ενδιαφέρον ολες σας κ σας αγαπω πολυ..


59760a646a.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δόξα το θεό να λεω...ο πόνος πολυ αλλα αφού πήγαν ολα καλα δν με νοιάζει τιποτα.γυρισα σπίτι το μεσημέρι κ τωρα αρχίζει η ανάρρωση..ελπιζω να μου κρατάτε παρεουλα..σας ευχαριστω για το ενδιαφέρον ολες σας κ σας αγαπω πολυ..

Εννοείται θα σου κρατάμε παρέα κι εσύ σε μας!! Είμαστε η παρέα του παρεντς, όπως λέει και το θέμα!!!

Κι εμείς σε αγαπάμε πολύ και προσευχόμαστε για σένα..


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεστε κοριτσάρες. Λίνα μου, καλή ανάρρωση σου εύχομαι και εννοείται η παρεούλα θα σε στηρίζει....

Βασούλα μου, εγώ καλύτερα είμαι. Τα πολλά πολλά συμπτώματα σταμάτησαν, μου έμεινε το στήθος τούμπανο, μεγάλη τσίτα, πολλά κολπικά υγρά και ώρες - ώρες νιώθω λίγη πίεση στην περιοχή της κοιλιάς αυτό... Ίδωμεν.... την Πέμπτη θα ξέρουμε τι συμβαίνει και τι όχι.

Αυτά. Τώρα ετοιμάζομαι για διακοπές.... φεύγουμε στις 9/08 και γυρνάμε στις 30/08.... περιμένω πως και πως....

Εσείς πως είστε;

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, ξέρετε τι έκανα σήμερα....Έκλεισα ραντεβού για 5 Σεπτέμβρη στο Νοσοκομείο και σημείωσα όλους τους γυναικολόγους, οι οποίοι είναι συμβεβλημένοι στην περιοχή, όπου θα πάμε διακοπές, ώστε σε περίπτωση εγκυμοσύνης να είμαι καλυμένη. Και δεν το έκανα ούτε με τρομερό άγχος ή επιθυμία ή κάτι τέτοιο, αλλά με την άνεση του φτιάχνω τη βαλίτσα μου. Τώρα συνειδητοποίησα τι έκανα....κουλό, ε;

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, ξέρετε τι έκανα σήμερα....Έκλεισα ραντεβού για 5 Σεπτέμβρη στο Νοσοκομείο και σημείωσα όλους τους γυναικολόγους, οι οποίοι είναι συμβεβλημένοι στην περιοχή, όπου θα πάμε διακοπές, ώστε σε περίπτωση εγκυμοσύνης να είμαι καλυμένη. Και δεν το έκανα ούτε με τρομερό άγχος ή επιθυμία ή κάτι τέτοιο, αλλά με την άνεση του φτιάχνω τη βαλίτσα μου. Τώρα συνειδητοποίησα τι έκανα....κουλό, ε;

χαχαχαχα!δεν παίζεσαι!Την Πέμπτη θα κάνεις τεστακι???τα συμπτώματα σου μπορεί να μην είναι πια τόσο πολλά αλλα εξακολουθούν να είναι ωραιότατα!!


Hlcmp3.png

ksdhp2.png 53ccp3.png

" Όποιος επιθυμεί το ουράνιο τόξο πρέπει να υποστεί την βροχή..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κ απο μενα τι κάνετε;εγω ειμαι στην ανάρρωση..ακομα ποναω πολυ αλλα θα περάσει..ειδα χθες κ το dvd της επέμβασης κ έπαθα σοκ...ευτυχως γλυτωσα φτηνα!

Θα περάσει κοριτσάκι μου!λαπαροσκοπικά δεν στην κάνανε??

εγω από πέρισυ που έκανα χειρουργείο για ενδομητρίωση, δεν έχω δει το dvd!!απαπαπα!χαρας στο κουράγιο σου!


Hlcmp3.png

ksdhp2.png 53ccp3.png

" Όποιος επιθυμεί το ουράνιο τόξο πρέπει να υποστεί την βροχή..."

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεστε κοριτσάρες. Λίνα μου, καλή ανάρρωση σου εύχομαι και εννοείται η παρεούλα θα σε στηρίζει....

Βασούλα μου, εγώ καλύτερα είμαι. Τα πολλά πολλά συμπτώματα σταμάτησαν, μου έμεινε το στήθος τούμπανο, μεγάλη τσίτα, πολλά κολπικά υγρά και ώρες - ώρες νιώθω λίγη πίεση στην περιοχή της κοιλιάς αυτό... Ίδωμεν.... την Πέμπτη θα ξέρουμε τι συμβαίνει και τι όχι.

Αυτά. Τώρα ετοιμάζομαι για διακοπές.... φεύγουμε στις 9/08 και γυρνάμε στις 30/08.... περιμένω πως και πως....

Εσείς πως είστε;

Αχ το ωραία! Καλά να περάσετε!! Πού με το καλό; Εμείς φεύγουμε αύριο από το εξοχικό (κρίμα, περνάμε τέλεια :() και Παρασκευή, μετά τα γενέθλια της αδερφής μου φεύγουμε λίγες μέρες για Εύβοια και από εκεί λίγες μέρες στο ορεινό χωριό μου να δροσιστούμε λίγο.. Γενικά κ*λο δε βάζουμε κάτω!

Γιατί έκλεισες ραντεβού στο νοσοκομείο;; Αφού θα έχεις γυρίσει 5 Σεπτέμβρη! Πότε θα κάνεις τεστ; Πριν φύγεις ή στις διακοπές; Πρόσεχε πάντως να μη σηκώσεις καμιά βαλίτσα!!


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κ απο μενα τι κάνετε;εγω ειμαι στην ανάρρωση..ακομα ποναω πολυ αλλα θα περάσει..ειδα χθες κ το dvd της επέμβασης κ έπαθα σοκ...ευτυχως γλυτωσα φτηνα!

Γιατί καλέ είδες το dvd;;; Τόσο θάρραλέα είσαι; Εγώ και στην ιδέα λιποθυμώ!!

Παίρνεις παυσίπονα για να μην υποφέρεις; Τι σου είπε ο γιατρός; Πότε θα αναρρώσεις πλήρως; Σου είπε αν υπάρχει αιτία για αυτό που έγινε;


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλημέρα εχω λιγο χαθεί αλλα ακόμα εχω φοβερός εμετους κ με κουράζει το tablet. Μπαίνω πια στη 12η εβδομαδα κ ελπίζω να ηρεμήσω. Το στηθος με πονάει λιγότερο αλλα οι εμετοι δεν παλεύονται πια. Εδώ κ ενάμιση μήνα κάθε μερα εχω εμετους. Χαλάλι να ειναι καλα το μωρακι μας αλλα δεν σας κρύβω πως εχω βάλει τα κλάματα κάποιες φορές. Πειναωωωω κ δεν μπορώ να φάω!!!!! Ουφ.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλημέρα εχω λιγο χαθεί αλλα ακόμα εχω φοβερός εμετους κ με κουράζει το tablet. Μπαίνω πια στη 12η εβδομαδα κ ελπίζω να ηρεμήσω. Το στηθος με πονάει λιγότερο αλλα οι εμετοι δεν παλεύονται πια. Εδώ κ ενάμιση μήνα κάθε μερα εχω εμετους. Χαλάλι να ειναι καλα το μωρακι μας αλλα δεν σας κρύβω πως εχω βάλει τα κλάματα κάποιες φορές. Πειναωωωω κ δεν μπορώ να φάω!!!!! Ουφ.

Υπομονή Φανή μου! Τι να πω, ότι δε σε καταλαβαίνω; Αφού ξέρεις τι έχω περάσει.. Αφού πεινάς, καλό είναι αυτό! Εγώ δεν ένιωθ ποτέ μου πείνα, μόνο απέχθεια για οτιδήποτε φαγώσιμο! Αυτό ίσως σημαίνει ότι θα περάσουν σύντομα.. Έχεις χάσει πολλά κιλά; Έχεις περιθώρια να χάσεις ή είσαι ήδη πολύ αδυνατούλα;


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...