Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Απρίλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλησπέρα μανούλες!!!!!!

Λοιπόν.... όλα ΤΕΛΕΙΑ!!!! γ@μw τα αλφα τεστ τους μεσα *&%$##@@@##$$%%^.

Είναι ένας Κορίτσαρος τέλειος!!! κάπου 400 γραμμάρια με τα δαχτυλακια του τα χεράκια του τα πατουσάκια του την μυτούλα του την γαλική (ντοινγκ χάζεψα).

Εξάλλου θα με δείξουν μάλλον και στις ειδήσεις αφού χοροπήδαγα καταμεσής στο κολωνάκι.......

Κανένα πρόβλημα δεν ανιχνεύτηκε, με είχε και με ψηλάφιζε ώρα ατελείωτη, μου έδειχνε το μυαλουδάκι της τα ματάκια της τα δάχτυλάκια της και εγώ σνιφ σνιφ σιγά σιγά για να μην κουνιέται η κοιλιά .... Έφυγε ένα τεράστιο βάρος από επάνω μου.....

Σας ευχαριστώ όλες τις καλές μου φίλες για τις ευχές σας, τελικά έπιασαν όλες, και εύχομαι και εγώ με την σειρά μου όλες σας να έχετε το ίδιο υπέροχα νέα από την Β' επιπέδου.

Θα σας πω κι'αλλα μόλις ξεπεράσω το αρχικό σοκ....

Φιλάαααααακιαααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο Angel, ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!

Έτσι πάντα τέτοια νέα από εδώ και περά από όλες μας.


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    4142

  • angie!

    3932

  • Annie

    3518

  • dim_angel

    2429

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    angel_ 4.142 δημοσιεύσεις

  • angie!

    angie! 3.932 δημοσιεύσεις

  • Annie

    Annie 3.518 δημοσιεύσεις

  • dim_angel

    dim_angel 2.429 δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα μανούλες!!!!!!

Λοιπόν.... όλα ΤΕΛΕΙΑ!!!! γ@μw τα αλφα τεστ τους μεσα *&%$##@@@##$$%%^.

Είναι ένας Κορίτσαρος τέλειος!!! κάπου 400 γραμμάρια με τα δαχτυλακια του τα χεράκια του τα πατουσάκια του την μυτούλα του την γαλική (ντοινγκ χάζεψα).

Εξάλλου θα με δείξουν μάλλον και στις ειδήσεις αφού χοροπήδαγα καταμεσής στο κολωνάκι.......

Κανένα πρόβλημα δεν ανιχνεύτηκε, με είχε και με ψηλάφιζε ώρα ατελείωτη, μου έδειχνε το μυαλουδάκι της τα ματάκια της τα δάχτυλάκια της και εγώ σνιφ σνιφ σιγά σιγά για να μην κουνιέται η κοιλιά .... Έφυγε ένα τεράστιο βάρος από επάνω μου.....

Σας ευχαριστώ όλες τις καλές μου φίλες για τις ευχές σας, τελικά έπιασαν όλες, και εύχομαι και εγώ με την σειρά μου όλες σας να έχετε το ίδιο υπέροχα νέα από την Β' επιπέδου.

Θα σας πω κι'αλλα μόλις ξεπεράσω το αρχικό σοκ....

Φιλάαααααακιαααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπραβο κοπελα μου γλυκεια!!!!Ημουνα σιγουρη!!!!!;)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

angel κι εμένα στο εμβρυο με εστειλε αλλα στον Παπαπαναγιωτου.Πολυ κάλος κι αυτος αλλα δεν έχω μέτρο σύγκρισης γιατι δεν εχω παει κι αλλου.

kalimera se oles tis manoules!:P:p:p

ioanna30 i8ela na se rwtisw poiwn giatro exeis... giati mporei na exoume ton idio kai gw sto litw 8a eimai otan er8ei i wra me to kalo... kai me stelnei me radevou mazi me tin maia tou ston papapanagiwtou.. ekei ekana kai tin afxeniki..!:P


3XcCp3.png

z9S3p3.png

tatti :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες!!

Σήμερα που έχει μία υπέροχη μέρα έξω, είναι ώρα για σούπερ μάρκετ, μαγείρεμα, στρώσιμο χαλιών, ηλεκτρική σκούπα, επισκέψεις κλπ κλπ κλπ....

Αλλά το πρωί που είχα αράξει στον καναπέ με υσυχία μετά από κάτι δουλίτσες (όλα γίνονται με μικρά διαλείματα...) άρχισε η μπουμπού τις τουμπίτσες , της μιλούσα και μου έκανε κολπάκια!! Εν τελη το show κράτησε κανένα εικοσάλεπτο.. Μετά σου λένε σήκω και κάνε δουλειές...μπππρρρρρρρ :-)

Εσείς τι κάνετε κοριτσάρες?


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας!!!

Εγώ σηκώθηκα πολυυυυύ αργά -τόσο που ντρέπομαι να πω! :oops: - αλλά το φταίξιμο το ρίχνω στο κρύωμα -όταν δεν αναπνεύω καλά γίνομαι λιώμα- και στον μπεμπάκο που βαριόταν να σηκωθεί!!! :D

angel, συμφωνώ μαζί σου ότι στη β' επιπέδου βασίζεσαι στο γιατρό, στις γνώσεις και την εμπειρία του και είναι από τις λίγες εξετάσεις που πρέπει να ξέρεις πού να πας!

Εσύ τώρα που το βλέπεις, θυμάσαι τί είναι η κάθε εικόνα; Έχει γράψει κάποια σχόλια στην οθόνη;

Εγώ έπεισα τον "μπαμπά" μας να τραβήξει με την κάμερα για να ακούγονται τα σχόλια του γιατρού και να ξέρουμε τί βλέπουμε! Της βαφτιστήρας μας, που είδαμε το το DVD, δεν καταλαβαίναμε σε όλα, τί ήταν αυτό που βλέπαμε... Το έκανε εκεί που θα το κάνω κι εγώ. Σε μια άλλη φίλη μου που πήγε αλλού, ο γιατρός έγραφε στην γωνία τις μετρήσεις και τις παρατηρήσεις οπότε έβγαινε άκρη... Έχετέ το κι αυτό υπόψην σας...

Καλό σαββατοκύριακο σε όλες!


jp0Lp3.png 1533345xcnw09g7xt.gifA0Yxp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα μανουλες και καλο Σου Κου να εχετε ολες!!!!!!!!!!

εγω ακομη με το κρυωμα ειμαι οπως και η iwanna και δεν μπορω να αναπνευσω..υπομονη τι να πω....:-P


pSC1p2.png

αll I ever wanted...αll I ever needed...Is here,in my arms....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, καλο ΣΚ και περαστικα στις αρρωστουλες. Σημερα μ'εχει πιασει μια τεμπελια. Δεν εχω ορεξη για τιποτα! Εν τω μεταξυ, προχθες το βραδυ εκανα εμετο (μετα απο μια βδομαδα που νομιζα πως ειχα απαλλαγει) και εβγαλα γυρω απο τα ματια κατι πολυ μικρα κοκκινα σημαδακια. Ακομα δεν εχουν φυγει. Ελπιζω συντομα. Τι τραβαμε κι εμεις οι εγκυουλες!

Κοριτσια, οταν στην 15η εβδομαδα ο γιατρος λεει 80% αγορακι, υπαρχουν πιθανοτητες να μην ειναι? Γιατι οι αποψεις διιστανται.


ZYoVp3.png

60gdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, καλο ΣΚ και περαστικα στις αρρωστουλες. Σημερα μ'εχει πιασει μια τεμπελια. Δεν εχω ορεξη για τιποτα! Εν τω μεταξυ, προχθες το βραδυ εκανα εμετο (μετα απο μια βδομαδα που νομιζα πως ειχα απαλλαγει) και εβγαλα γυρω απο τα ματια κατι πολυ μικρα κοκκινα σημαδακια. Ακομα δεν εχουν φυγει. Ελπιζω συντομα. Τι τραβαμε κι εμεις οι εγκυουλες!

Κοριτσια, οταν στην 15η εβδομαδα ο γιατρος λεει 80% αγορακι, υπαρχουν πιθανοτητες να μην ειναι? Γιατι οι αποψεις διιστανται.

Περαστικά να είναι όλα Μαράκι, μια για πάντα!

Δίνει 80% πιθανότητες για αγόρι και για κορίτσι αυτομάτως το ποσοστό πάει στο 20%. Δύσκολο να ανατραπεί το 80% και νομίζω πως δεν λένε 100% για να κρατήσουν και μια πισινή σε περίπτωση που δεν επαληθευθούν για κάποιο λόγο... Πότε έχεις ξανά ραντεβού; Τότε θα ξεκαθαρίσει το τοπίο! Και στη β' επίπέδου ακόμη πιο σίγουρα!


jp0Lp3.png 1533345xcnw09g7xt.gifA0Yxp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σου Ιωαννα

Τυχαια ανοιξα το pc αι σε βρήκα μέσα βλεπω έχεις γίνει φανατική του καφέ. Αλλά κ εγώ απο τα ίδια κόλλησα. Ειναι μια καλή πρεούλα τελικά εδώ στην πόλη που μένω δεν εχω και καμια άλλη συνεγκυο και καλο ειναι να λεμε τις εμπειρίες μας ειδικά για μένα που σταμάτησα τη δουλεια ειναι καλη παρέα!! Πώς πας με την εγκυμοσύνη??Σε ποια εβδομάδα ειπαμε εισαι?Εγώ 18η και δόξα το Θεώ μεχρι τώρα αρκετά καλα.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Ιωαννα

Τυχαια ανοιξα το pc αι σε βρήκα μέσα βλεπω έχεις γίνει φανατική του καφέ. Αλλά κ εγώ απο τα ίδια κόλλησα. Ειναι μια καλή πρεούλα τελικά εδώ στην πόλη που μένω δεν εχω και καμια άλλη συνεγκυο και καλο ειναι να λεμε τις εμπειρίες μας ειδικά για μένα που σταμάτησα τη δουλεια ειναι καλη παρέα!! Πώς πας με την εγκυμοσύνη??Σε ποια εβδομάδα ειπαμε εισαι?Εγώ 18η και δόξα το Θεώ μεχρι τώρα αρκετά καλα.

Ααααχ... Έχω κολλήσει άσχημα με το ίντερνετ... Και με το μωράκι... Να φανταστείς ερευνώ από μωρουδιακά ρουχαλάκια μέχρι υλικά για να φτιάξω μπομπονιέρες!!! :oops: Κι από τότε που η γιατρός είπε ξεκούραση για τους πόνους, και δεν κάνω πολλές δουλειές...απασχολούμαι έτσι! Μένεις σε μικρή πολη; Την οικογένειά σου την έχεις κοντά;

Κι εγώ 18 και 5 και ευτυχώς όλα καλά! (τους πόνους και το κρύωμα δεν τα υπολογίζω!)

Είμαι αποφασισμένη τώρα! Θα πάω να κάνω καμιά δουλειά! Εντάξει, με διαλείμματα... ;)


jp0Lp3.png 1533345xcnw09g7xt.gifA0Yxp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ααααχ... Έχω κολλήσει άσχημα με το ίντερνετ... Και με το μωράκι... Να φανταστείς ερευνώ από μωρουδιακά ρουχαλάκια μέχρι υλικά για να φτιάξω μπομπονιέρες!!! :oops: Κι από τότε που η γιατρός είπε ξεκούραση για τους πόνους, και δεν κάνω πολλές δουλειές...απασχολούμαι έτσι! Μένεις σε μικρή πολη; Την οικογένειά σου την έχεις κοντά;

Κι εγώ 18 και 5 και ευτυχώς όλα καλά! (τους πόνους και το κρύωμα δεν τα υπολογίζω!)

Είμαι αποφασισμένη τώρα! Θα πάω να κάνω καμιά δουλειά! Εντάξει, με διαλείμματα... ;)

Εγω να σου πω το σκέφτο μαι το μωράκι αλλά δε μπορώ να πω και τοοοοσο πολύ. Χαιδευω την κοιλιά μου του μιλώ καμιά φορά κοιτάω καμιά βιτρίνα με παιδικά και αυτο. Να σου πω δεν έχω φτασει τοσο μακρυά δηλ στα βαφτίσια!! Μήπως πρέπει να το πάρω πιο ζεστα?? ΤΙ ναπω ειναι και ο χαρακτήρασ μου ετσι λιγο συγκρατημένος για όλα. Πάντως ακουγεται να το διασκεδαζεις πολύ. Νομίζω καλά κανεις γιατι εμένα ξερεις τι συνειδητοποιώ?? Οι περισσ'οτερες σκέψεις μου επικεντρώνονται γύρω απο τη Γέννα και τελικά χάνω την ουσία και τελικά τι θα θυμα΄μαι απο την εγκυμοσύνη ?? Μονο άγχος??? Ε τώρα που το σκέφτομαι ειμαι ΗΛΙΘΙΑ!!

Ναι τελικά κάνεις παρα πολύ καλά.

Μένω στο Άργος και την οικογένεια μου την έχω ακριβώς απο κάτω απο το σπίτι μου(και Καλό ειανι αυτο και κακό)

Link to comment
Share on other sites

Βασ32, τωρα με το μωρο θα αποδειχτει πολυ καλο οτι η οικογενεια σου μενει απο κατω. Πραγματικα θα εκτιμησεις την βοηθεια τους δεοντως! Κατα τ'αλλα καλο ειναι να επικεντρωνομαστε σε πραγματα ευχαριστα, που δεν μας αγχωνουν αυτη την περιοδο, ωστε να βγαλουμε ηρεμα μωρακια. Εγω τωρα που εμαθα και το φυλο-αν και μου ειπαν 80%- νιωθω οτι δεθηκα ακομα περισσοτερο. Αρχιζω και νιωθω αυτο που λενε για την αγαπη της μανας που δεν συγκρινεται με τιποτα. Εσεις το νιωθετε κοριτσια ή κατι δεν παει καλα με μενα? Νομιζω πως μετα και την β επιπεδου που θα σιγουρευτω οτι ολα ειναι καλα θα αποτρελαθω. Νομιζω οτι το μωρο αισθανεται τα συναισθηματα μας κ καλο ειναι να πολεμουμε αγχη κ ανασφαλειες και να ειμαστε γεματες αγαπη. Για το καλο μας και του παιδιου μας.

Ιωαννα μου, σ'ευχαριστω για την απαντηση. Το επομενο ραντεβου ειναι για β επιπεδου οποτε θα το επιβεβαιωσω.

Καλο υπολοιπο ΣΚ σε ολες κοριτσια!


ZYoVp3.png

60gdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Angel συγχαρητήρια!!! Να χαίρεσαι την κοράκλα σου και με το καλό να την κρατήσεις στην αγκαλιά σου!!! Είδες που όλα είναι τέλεια;;; Μπράβο κοριτσάρα μου!!! Αντε οι υπόλοιπες μανούλες να πέρνουμε σειρά!!!


Qmsgp3.png

ha6zp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...