Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Mανούλες Μαίου 2015


Present

Recommended Posts

Εγώ ξεκίνησα δειλά δειλά να βάζω το bio-oil, για το οποίο είχα ακούσει πολύ καλά λόγια.

Μετά κάπου άκουσα ότι κάποιο συστατικό του δεν είναι καλό για την εγκυμοσύνη (μπορεί να είναι και χαζομάρα!;)) και γι αυτό είπα να το αφήσω μέχρι να συμβουλευτώ και την γιατρό..

Οι υπολοιπές έχετε ακούσει κάτι τέτοιο; και εσείς οι πιο έμπειρες μανούλες έχετε κάτι να προτείνετε;


fMxDp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγώ όπως νομίζω ξαναείπα έβαζα ελεόλαδο και ειχα πολυ καλα αποτελεσματα! και τώρα ελεόλαδο θα βάζω απλα μετα την 10-12 εβδομαδα θα αρχίσω.. λίγο νωρίς είναι ακόμα........


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αννα σου ευχομαι να πάνε όλα κατ' ευχήν και μα ξεπεραστουν όλες οι δυσκολίες!

Ναι απο πάνω είμαι και εγώ αλλά έχει ενα χρονο και που μένω στην Αθήνα.

Εγώ δε δουλεύω φέτος και δε μου αρέσει. Και για οικονομικούς λόγους και επειδή βαριεμαι όλη μέρα σπίτι. Δεν έχω παρέες εδώ αλλά μου κανει παρέα το μικρό μου σκυλακι!

Και γω θα ξεκίνησε το bio oil σιγά σιγα σε συνδιασμό με το αμυγδαλελαιο!


ZBTlp3.png

KQNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια, καλωσήρθανε οι καινούριες μελλοντικές μανούλες!!!Τ ι κάνετε?

Εγώ πήρα εχτές τις απαντήσεις των εξετάσεων όλες καλές εκτός από αιματοκρίτη που είναι 31 και είναι ακόμα αρχή!!!Πέρνω κάθε πρωι σίδηρο και είπα να αρχίσω λίγο και διατροφή και είδομεν!!!Την άλλη εβδομάδα έχω ραντεβού για να δούμε το μπεμπε και ανυπομονώ!!Σας φιλώ όλες!!


V3K5p3.pngZHI9p3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!! Να καλωσορισω τα νέα κορίτσια,την Αννα κ την thessalonikki mum!! Με το καλό κορίτσια!!!! Είμαστε καλά πέρα απο ατελείωτο πριξιμο κάθε βράδυ έλεος ποια!!! Για το βίο oil δεν έχω ακούσει κάτι,εγώ θα ξεκίνησε αμυγδαλελαιο,το θεωρώ λίγο νωρίς ακόμα γιατί καλά καλά ουτε κοιλιά δεν έχω!!! Έχετε πάρει κιλακια;;εγώ με το που έμεινα πήρα 1κ ευτυχώς εκεί έχω παραμείνει,ποτε πάω μισο κιλό πανω ποτε ξανακατεβαινω!!!


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Υπέρηχο κολπικό εμενα μου έκανε μονο την πρώτη φορά,στις 9 βδμ που ξαναπηγα εκανα κανονικό απο την κοιλιά!!! Val προσπάθησε όσο μπορείς να τρως κρεατακι για να ανεβασεις λίγο τον αιματοκριτη σου!!! Εχεις απο παντα χαμηλό αιματοκρίτη;;


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια το έχασα το μωρακι μου.. Σταμάτησε η καρδουλα του πριν μια εβδομαδα... Είναι πολύ επίπονο. Παρα πολύ..

Να ευχηθω καλη συνέχεια σε όλες σας με τελειομηνες εγκυμοσύνες και γερά μωρακια..


ZBTlp3.png

KQNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αντζελα λυπάμαι πάρα πολύ. Σε καταλαβαίνω γιατί ειχα και εγώ μια τέτοια περίπτωση παλια.. Κουράγιο κοπελα μου. Η Βάσω έχει δίκαιο. να σκεφτεσε θετικά και θα ξαναμείνεις σύντομα έγκυος!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Άντζελα δεν το πιστεύω και σαυτο ομοιοπαθούσα; Και εγω χτες που πήγα και το είδα δεν χτυπάει καρδούλα και δεν προχώρησε η ανάπτυξή του.... Έχω στεναχωρηθεί πολύ δεν το περίμενα καθόλου!!!! Κατά τα άλλα οι εξετάσεις μου πολύ καλές... Κοριτσάκια εσείς μην ανχώνεστε όλα καλά θα σας πάνε να προσέχετε τα σποράκια σας!!!


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Άντζελα δεν το πιστεύω και σαυτο ομοιοπαθούσα; Και εγω χτες που πήγα και το είδα δεν χτυπάει καρδούλα και δεν προχώρησε η ανάπτυξή του.... Έχω στεναχωρηθεί πολύ δεν το περίμενα καθόλου!!!! Κατά τα άλλα οι εξετάσεις μου πολύ καλές... Κοριτσάκια εσείς μην ανχώνεστε όλα καλά θα σας πάνε να προσέχετε τα σποράκια σας!!!

Λυπάμαι πάρα πολυ.. ειλικρινά..... ξέρω ότι στεναχωριεστε και απογοητεύεστε κορίτσια... όπως με μια αποτυχία δεν σημαίνει κάτι.. είχα και εγώ μια αποτυχία και όμως μετά εκανα 2 αγοραρους γερους και δυνατους! για να σταματησε η καρδούλα σταμάτησε για κάποιο λόγο.. δεν θα θέλατε να μάθετε σε ποιο προχωρημένη εγκυμοσύνη ότι κάτι δεν πάει καλα.. απλά η φύση προνόησε νωρις πιστεύω......


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι πάρα πολυ.. ειλικρινά..... ξέρω ότι στεναχωριεστε και απογοητεύεστε κορίτσια... όπως με μια αποτυχία δεν σημαίνει κάτι.. είχα και εγώ μια αποτυχία και όμως μετά εκανα 2 αγοραρους γερους και δυνατους! για να σταματησε η καρδούλα σταμάτησε για κάποιο λόγο.. δεν θα θέλατε να μάθετε σε ποιο προχωρημένη εγκυμοσύνη ότι κάτι δεν πάει καλα.. απλά η φύση προνόησε νωρις πιστεύω......

Συμφωνώ απόλυτα με αυτό που είπες, η φύση προνοεί ευτυχώς πολλές φορές όταν χρειάζεται!


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια, τα ξέρω αυτα που λέτε, ούτε φοβάμαι για επόμενο μωράκι, απλά στεναχωρήθηκα για αυτό που δεν θα έρθει. Τέλοσπάντων εσείς μην στεναχωριέστε και όλα να σας πάνε καλά και να κρατήσετε τα μωράκια σας!!!!


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...