Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Mανούλες Μαίου 2015


Present

Recommended Posts

Άντζελα & Φραουλίτσα σας εύχομαι τα καλύτερα απο 'δω & στο εξης!!!Για όλα υπάρχει κάποιος λόγος που γίνονται και είναι για το καλύτερο!!! Μια σφιχτή αγκαλιά & στις 2 σας απο μενα!


V3K5p3.pngZHI9p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια!!! Φραουλιτσα κ Άντζελα λυπάμαι πολύ,αλλά όπως είπε η νια η φύση ξέρει τι κανει!!!! Σας εύχομαι σύντομα να ξαναδειτε θετικό τεστακι κ όλα να πάνε καλά!!!! Δευτερομανουλες τα παιδάκια σας πάνε παιδικο;


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα mariazeta, ναι ο δικός μου πάει προνήπιο & είναι η 3 χρονιά που τον στέλνω σταθμό γιατί δουλέυουμε!!!

Φανταζομαι πλεον παει με χαρά ε;στην αρχή ηταν πιο δύσκολα; κλαίει η δικια μου βρε παιδι μου,βέβαια εκεί μετα ηρεμεί κ παιζει αλλά εμένα με έχει κανει κουρελι!!! :cry:


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και εγώ τους στέλνω λόγω δουλείας.. ο μεγάλος πήγε πρώτη φορά 3 χρονών και δεν τον πείραξε καθόλου του άρεσε! έκλαψε ελάχιστα! ο μικρός φέτος που είναι 2,5 και είναι η πρώτη του χρονιά έκλαιγε πολύ όπως και πολλά άλλα παιδάκια. σιγά σιγά συνήθησε έκανε φίλους και τώρα ειναι μια χαρα!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

όσες έχετε καούρες από ποιά βδομάδα σας ξενίνησαν? εμένα μου ξεκίνησαν από εχθές. όταν φάω οτιδήποτε νιώθω ότι μου ανεβαίνει στο στήθος.. δεν έχω εμετούς αλλά νιώθω αυτό το πράγμα εκει! στην πρώτη μου εγκυμοσύνη το είχα σε πολύ έντονο βαθμό όταν ήμουν 8-9 μηνών και νόμιζα ότι ήταν επειδή το μωρό πίεζε το στομάχι μου....


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ευχαριστω πολυ..

Φραουλιτσα μου και σε αυτό ομοιοπαθουσα; πως εισαι; εγώ κατέρρευσα, Έκλαψα πολύ, φώναξα.. Σήμερα νια εκανα την αποξεση. Ήμουν πολλές ώρες στη κλινική και πέρασα πολύ δύσκολα γιατι ήμουν μονη. Δεν άφηναν τον άντρα μου να ερθει.


ZBTlp3.png

KQNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Άντζελα μου ,λυπάμαι!Εύχομαι την επόμενη φορά,να πάνε όλα καλά!

Εγώ έκανα τον υπέρηχο σήμερα ,όλα καλά φαίνονται αλλά έχω μια μικρή αποκόλληση..τώρα με το καλό έχουμε αυχενική σε 2 βδομάδες.


Qi0Mp3.png?ChdnBzhLZZCdp3.png?X2JaRTu1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ευχαριστω πολυ..

Φραουλιτσα μου και σε αυτό ομοιοπαθουσα; πως εισαι; εγώ κατέρρευσα, Έκλαψα πολύ, φώναξα.. Σήμερα νια εκανα την αποξεση. Ήμουν πολλές ώρες στη κλινική και πέρασα πολύ δύσκολα γιατι ήμουν μονη. Δεν άφηναν τον άντρα μου να ερθει.

Καλή μου τι να σου πώ και γω έχω ρίξει πολύ κλάμα... Αύριο θα πάω εγώ. Κάποια άλλη στιγμή θα είναι καλύτερα τα πράγματα και θα πάνε όλα καλά. Ακόμα είναι νωρίς καλά να είμαστε και όλα καλά θα πάνε. Δεν σου έκαναν μέθη να είσαι πιο καλά τουλάχιστον εκείνη την ώρα; Ευτυχως εμένα είπε θα μου κάνει. Άντε να περάσει και αυτό.Θα κάνω και ιστολογική στο έμβρυο και μετά θα ψαχτώ και για καμπύλη ζαχάρου και θρομβοφιλία. Άννα ξεκουράσου πολύ και όλα καλά θα σου πάνε να μην ανησυχείς να προσέχεις πολύ!!!Απτην καρδιά μου σας ευχομαι να σας πάνε όλα καλά και να μην ανχώνεστε για τίποτα δεν αξίζει, τα μωράκια σας να σκέφεστε και όλα να σας πάνε καλά!!!


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλή μου τι να σου πώ και γω έχω ρίξει πολύ κλάμα... Αύριο θα πάω εγώ. Κάποια άλλη στιγμή θα είναι καλύτερα τα πράγματα και θα πάνε όλα καλά. Ακόμα είναι νωρίς καλά να είμαστε και όλα καλά θα πάνε. Δεν σου έκαναν μέθη να είσαι πιο καλά τουλάχιστον εκείνη την ώρα; Ευτυχως εμένα είπε θα μου κάνει. Άντε να περάσει και αυτό.Θα κάνω και ιστολογική στο έμβρυο και μετά θα ψαχτώ και για καμπύλη ζαχάρου και θρομβοφιλία. Άννα ξεκουράσου πολύ και όλα καλά θα σου πάνε να μην ανησυχείς να προσέχεις πολύ!!!Απτην καρδιά μου σας ευχομαι να σας πάνε όλα καλά και να μην ανχώνεστε για τίποτα δεν αξίζει, τα μωράκια σας να σκέφεστε και όλα να σας πάνε καλά!!!

Εγώ ήθελα άμεσα να γίνει.. Όχι δε μου έκαναν μέθη. Μου εβαλαν δυο κολπικα υπόθετα για να μαλακώσει ο τράχηλος κ περίμενα 4 ώρες..


ZBTlp3.png

KQNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια τι κάνετε? ελπίζω να είσαστε καλύτερα φραουλίτσα και Αντζελα... φαντάζομαι σε 3 μήνες μπορείτε να αρχίσετε ξανά τις προσπάθειες ναι? ή και ποιό νωρίς...?

εγώ σήμερα ξύπνησα με ζαλάδα και αναγούλα:rolleyes: πράγμα προτώγνορο για μένα αφού σε καμία εγκυμοσύνη μου δεν είχα τέτοια συμπτώματα....

σηκώθηκα και έφαγα λίγο ψωμάκι και μου πέρασε τώρα ευτυχώς αλλά μια ανακατοσούρα την νιώθω!

χτες πήγα και έδωσα αίμα για τις αναλύσεις που μου έγραψε. μέχρι την Τετάρτη μου είπε θα είναι έτοιμες..


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Εμείς κάναμε υπέρηχο εχθές.Έχω μια μικρή αποκόλληση αλλά δεν είναι σοβαρή .Το μωρό έχει τώρα χεράκια και ποδαράκια.Η καρδούλα μια χαρά!Τώρα αυχενική στις 30.Φιλάκια!


Qi0Mp3.png?ChdnBzhLZZCdp3.png?X2JaRTu1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Εμείς κάναμε υπέρηχο εχθές.Έχω μια μικρή αποκόλληση αλλά δεν είναι σοβαρή .Το μωρό έχει τώρα χεράκια και ποδαράκια.Η καρδούλα μια χαρά!Τώρα αυχενική στις 30.Φιλάκια!

μπράβο Άννα μεγαλώνετε σιγα σιγα!! για την αποκολληση τι σου ειπε? ξάπλα? σου έδωσε και κανενα χαπακι?


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!! Φραουλιτσα κ Άντζελα δεν ξέρω τι να σας πω!!! Να κλαψετε κ να ξεσπασετε είναι το πιο λογικό!!! Σας εύχομαι σύντομα η κοιλιτσα σας να ξαναγεμίσει !!! Πολλές αγκαλιες!!!! Νια στη να αρχή όταν πεινουσα μου ερχόταν κ εμένα ζαλάδα!!! Ευτυχώς το ξεπέρασα!! Περιμένω κ εγώ να πάω στην ενδοκρινολογο κ μετα για αυχενική!!!


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...