Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Όλα με το καλό!!!! ❤️

      3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      Θα είναι η τυχερή σας!!!! 🥰

      7 ώρες πρίν, Angot είπε:

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

      Σε βλέπω για 35 μέσα στο νερό!!!! Κάνει από τώρα το δικα του 😆αλλά δε θα βιαστεί !!! Και 35 καλά δεν είναι? Δε γνωρίζω....

      On 10/5/2024 at 6:24 ΜΜ, Angot είπε:

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

      Μέθη και ξερο ψωμί!!!! 😁

      • Μου αρέσει 1

Mανούλες Μαίου 2015


Present

Recommended Posts

Πολλές γλυκές καλημέρες σε όλες τις εν αναμονή μανούλες!!!και καλή βδομάδα να έχουμε.

Περιμένω να πάω για αυχενική την άλλη εβδομάδα και δεν σας κρύβω οτι θα ήθελα να μου πει ο γιατρός ''συγχαρητήρια κατα 150% ειναι αγοράκι'' άλλα με την υπερέμεση κύηση που εχω και σύμφωνα με αυτα που λένε όλοι μάλλον για κοριτσάκι παω..:D

Όσο για τον καφέ, ευτυχώς με βοήθησαν οι εμετοί να τον κόψω για έπινα καμιά 3 την ημέρα.

:D:D:D:D:D

γιατι σου λένε όλοι οτι πας για κοριτσακι?? λογω κάποιων συγκεκριμένων συμπτωμάτων που λένε οι παλιοι??


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γιατι σου λένε όλοι οτι πας για κοριτσακι?? λογω κάποιων συγκεκριμένων συμπτωμάτων που λένε οι παλιοι??

Ναι μωρέ.... Α εγκυμοσύνη με αναγούλες κοριτσάκι, εγκυμοσύνη με σπυράκια κοροτσάκι έλεος πια !!! Βασικά γερό νά΄ναι πάνω απ΄όλα και τα υπόλοιπα είναι πτέσματα


tt1bb77a.aspx
Link to comment
Share on other sites

Ναι μωρέ.... Α εγκυμοσύνη με αναγούλες κοριτσάκι, εγκυμοσύνη με σπυράκια κοροτσάκι έλεος πια !!! Βασικά γερό νά΄ναι πάνω απ΄όλα και τα υπόλοιπα είναι πτέσματα

μην ακούς τετοια καλε... δεν εχει να κανει με τετοια το φυλο... και εγω εβγαζα σπυρια και εκανα αγορια!! και τωρα εβγαλα σπυρια...αναγουλες δεν ειχα.. εμετους εκανα τους τελευταιους μηνες λογω καουρων...


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε; αναψυκτικά πίνετε;;; εγώ ναι κάποιες φορές πορτοκαλάδα με στέβια λάιτ!!!

nia πότε πας στον γιατρό;;; με το καλό να ακούσεις το μωράκι σου.

mariazerta ρώτησες ενδοκρινολόγο για την αυξημένη ορμόνη;;

Φραουλίτσα πήρες αποτελέσματα;

Φιλάκια σε όλες

:-P:razz::-P


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρες!!!!!

μόλις γύρισα από το γιατρο!!!

είμαι μόλις 6 εβδομάδων! και όχι 7 όπως νόμιζα! με βάση τον υπέρυχο το εμβρυάκι μου είναι μια βδομάδα μικρότερο. τίποτα ανυσηχητικό όπως μου είπε απλά είχα πιό αργά ωορηξία και έγινε καθυστερημένη σύλληψη. 10/6 η ΠΗΤ μου. ακούσαμε και καρδουλα και το είδαμε και όλα μια χαρά!!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρες!!!!!

μόλις γύρισα από το γιατρο!!!

είμαι μόλις 6 εβδομάδων! και όχι 7 όπως νόμιζα! με βάση τον υπέρυχο το εμβρυάκι μου είναι μια βδομάδα μικρότερο. τίποτα ανυσηχητικό όπως μου είπε απλά είχα πιό αργά ωορηξία και έγινε καθυστερημένη σύλληψη. 10/6 η ΠΗΤ μου. ακούσαμε και καρδουλα και το είδαμε και όλα μια χαρά!!

Μπράβο nia όλα καλά!

και μεις την έβδομη εβδομάδα που πήγαμε και το είδαμε την πρώτη φορά ήταν μια εβδομάδα μικρότερο και σε μας είπε πως έγινε καθυστερημένα η σύληψη και ήταν φυσιολογικό!


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο nia όλα καλά!

και μεις την έβδομη εβδομάδα που πήγαμε και το είδαμε την πρώτη φορά ήταν μια εβδομάδα μικρότερο και σε μας είπε πως έγινε καθυστερημένα η σύληψη και ήταν φυσιολογικό!

αληθεια?? :D δεν ανυσηχησα οκ μου ειπε αμα ακούσαμε καρδούλα ολα καλα. μου έγραψε και κάτι εξετάσεις για τοξοπλασμα και κατι άλλα λόγω ρεζους να τις κάνω αυτή την βδομάδα και θα ξαναπαω 13/11


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρες!!!!!

μόλις γύρισα από το γιατρο!!!

είμαι μόλις 6 εβδομάδων! και όχι 7 όπως νόμιζα! με βάση τον υπέρυχο το εμβρυάκι μου είναι μια βδομάδα μικρότερο. τίποτα ανυσηχητικό όπως μου είπε απλά είχα πιό αργά ωορηξία και έγινε καθυστερημένη σύλληψη. 10/6 η ΠΗΤ μου. ακούσαμε και καρδουλα και το είδαμε και όλα μια χαρά!!

Μπράβο κοριτσακι! Αφου ακουσατε καρδουλα όλα τέλεια! Εμενα μου άλλαξε ωρα στο ραντεβού για νωρίτερα αύριο στις 2 το μεσημέρι!


ZBTlp3.png

KQNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

αχ τι καλο το εμβρυακι!!!!!!!!!!!!!

αναψυκτικά δεν έπινα ποτέ μου δεν είμαι φίλη! προτιμώ τους χυμούς..

λοιπον κοριτσια μολις εμαθα οτι ειμαι εγκυος ειχε κοπει η όρεξη μου ισως λογο αγχους δεν ξέρω! όσο περνα ο καιρός όμως πινάω!! δεν λιγουρευομαι φαγητά απλά πινάω......


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...