Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Bluee19 είπε:

      Αν βγεις έξω για καφέ δεν ζεσταίνεσαι ; Εγώ πήγα για ένα φαγητό τώρα και γύρισα τρέχοντας γιατί ήμουν κάτω από ερκοντισιον και υδρωνα!! Άρα είπα μέρα δεν ξανά βγαίνω έξω τώρα 

      Κι εγώ δυστυχώς είμαι άτομο που δεν έχει αντοχή στη ζέστη...και ενώ είμαι μόνο 9η εβδομαδα ακομα, λαχανιαζω πλέον πολύ εύκολα και με ενοχλεί πιο πολύ ακόμα η ζέστη...αν δε μπορείς αυτές τις μέρες που έχει πολύ υψηλές θερμοκρασίες μη πολυβγαινεις. Εγώ θέλω λίγο να περπατάω που κάνει καλό, λίγο να αλλάζω παραστάσεις μια μικρή βόλτα θα την κάνω.  Εσύ θα το δεις μόνη σου. Πάντως όλα αυτά τα ωραία συναισθήματα του είμαι έγκυος, πρώτος υπέρηχος τα έζησα τέλη Απρίλη..πόσο σε νιώθω! Όλα να πάνε τέλεια!!! 🥰

Παπουτσια ανατομικα κ.α 38, 39


Recommended Posts

1. Ανατομικα καστορινα softwaves με βελκρο στο λουρακι και συμπαγες τακουνι, νο38,, 12 ευρω

imagejpg6_zpsdb2fceb8.jpg

imagejpg5_zps2ca6840f.jpg

2. Γοβες με συμπαγες τακουνι και λουστρινι μυτουλα Unisa, no39, 15 euro

imagejpg5_zps7e3c7016.jpg

imagejpg6_zps04271178.jpg

3. Χρυσα πεδιλα Βαβουλας, νο38, 18 ευρω

imagejpg3_zps31909750.jpg

imagejpg1_zps1a859148.jpg

4. Four Inch Πεδιλα με καστορινο λουλουδι, λιλα με μωβ, no 38, 15 euro

imagejpg3_zpsf7cba744.jpg

imagejpg2_zps29913fdc.jpg

5. Ανατομικα sunshine 38, 12 ευρω

imagejpg2_zpsbd63d76b.jpg

imagejpg1_zpsd84d447c.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...