Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανουλες Ιουνιου 2015


sangreluna

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!! Πως είστε;;

Καλά χθες το μαθημα μαραθώνιο αλλά Πόλυ ενδιαφέρον επίσης!!! Τελειώσαμε 10 παρα, ευχαρίστως να σας πω οτι θέλετε σχετικα!!!

Αννα σήμερα τελευταια μερα και μετα ξεκούραση λιγες μέρες!!! Τελεία!!! Αλλά το καλυτερο είναι που θα δείτε τ αστερακι σας!!! Να μας πεις τα νέα σας!! Εγώ έχω γιατρό απο βδομάδα τώρα

Μπαίνουμε τελική ευθεία κι εμένα απίστευτο μου φαίνεται!!! Απο την αλλη ανυπομονω!! Χθες σκεφτόμουν πως θα διαχειριστω την ωρα που θα με πιάσουν οι πόνοι....

Πέρασε καιρός και έχω ξεχάσει πως ήμουν πριν, σωματικά εννοώ!!! Άντε με το Κάλο και ολά θα γίνουν!!!

Φιλια σε όλες!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κορίτσια πως είστε ;;; Εγω πριν λιγο γύρισα απο το νοσοκ , έκανα τις καθιερωμένες εξετάσεις γιατι την Δευτερα εχω γιατρο κ πρεπει να τις κρατάω ... Αννα τέλεια που μπαίνεις στον μηνα σου , λιγο σου έμεινε ακομα . Σιγα σιγα ξεκινάμε όλες την τελευταία αντίστροφη μέτρηση .

Καλημερα κοριτσακι;)!!σε ευχαριστω πολυ :).

Ολες μας με το καλο να φτασουμε στην στιγμη που θα κρατησουμε αγκαλια τα αγγελουδια μας:)!!1

Καλα αποτελεσματα την Δευτερα στο γιατρο σα;)!!!


0wZgp2.png?S6Z3sQqD

image.php?type=sigpic&userid=39504&dateline=1436784875

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Πως είστε;;

Καλά χθες το μαθημα μαραθώνιο αλλά Πόλυ ενδιαφέρον επίσης!!! Τελειώσαμε 10 παρα, ευχαρίστως να σας πω οτι θέλετε σχετικα!!!

Αννα σήμερα τελευταια μερα και μετα ξεκούραση λιγες μέρες!!! Τελεία!!! Αλλά το καλυτερο είναι που θα δείτε τ αστερακι σας!!! Να μας πεις τα νέα σας!! Εγώ έχω γιατρό απο βδομάδα τώρα

Μπαίνουμε τελική ευθεία κι εμένα απίστευτο μου φαίνεται!!! Απο την αλλη ανυπομονω!! Χθες σκεφτόμουν πως θα διαχειριστω την ωρα που θα με πιάσουν οι πόνοι....

Πέρασε καιρός και έχω ξεχάσει πως ήμουν πριν, σωματικά εννοώ!!! Άντε με το Κάλο και ολά θα γίνουν!!!

Φιλια σε όλες!!!

Ναι mama μου το σκεφτομαι πως και και πως:)να ερθει το απογευμα.

Βασικα θα ηθελα πολυ να πηγαινα στο χωριο μου που θα ειναι ολοι εκει αλλα σκεφτομαι οτι σε αυτη την φαση καλυτερα να μην ειμαστε μακρια απο την πολη.δεν πειραζει μετα με το καλο εχουμε ολοκληρο καλοκαιρακι.

οσο για αυτο που λες και εγω το σκεφτομαι εντονα καποιες στιγμες.

και ειδικα τωρα που ειναι και η πρωτη φορα.σκεφτομαι θα ειναι η φαση για να γεννησουμε η προμηνυματα:)!!αλλα οπως ολοι ετσι και εμεις θα το ζησουμε :)!!καλη η θεωρια ομως ε:)?

χιχιιχι

καλη μερα να εχουμε.


0wZgp2.png?S6Z3sQqD

image.php?type=sigpic&userid=39504&dateline=1436784875

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μανουλες.πριν λιγο γυρισαμε σπιτι μετα την γιατρο βρεθηκαμε

με φιλους.ολα τελεια με την ζούζουνα μας.ειμαστε 2900 κ κατι λιγα ;).

Οι εξετασεις σουπερ.μονο την δευτερα θα κανουμε ζαχαρο να ειμαστε σιγουροι.

και μου ειπε να προσεξω αρκετα την διατροφη.για νς μην ανεβει το ζαχαρο

κ εχουμε αλλα.τωρα απο βδομαδα θα πηγαινουμε μια φορα την βδομαδα

για καρδιοτοκογραφημα στην κλινικη πλεον.και φτανουμε στην τελικη ευθεια πλεον.;).καλο βραδυ.φιλια σε ολες.


0wZgp2.png?S6Z3sQqD

image.php?type=sigpic&userid=39504&dateline=1436784875

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Καλό μηνά σε όλες και καλη πρωτομαγιά!!! Καλά να περάσετε σημερα!!!

Αννα η μικρή μεγάλωσε!!! Μια χάρα και το βαρος και ολά!!! Άντε κοντευουμε σιγά σιγά με το Καλό!!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλο μηνα κοριτσαρες!!!!!!!!!!!!!!!!Καλα να περασετε οσες πατε εκδρομουλα, εμεις εχουμε κανονισει να ψησουμε με κατι φιλους...παλι θα φαει η χοντρουλα :D!!!!!!!!

Μια χαρα η κοριτσαρα σου 2900!!!!αχχχχχχχχ κοριτσια περασε ο καιρος....αντε να κρατησουμε αγκαλιτσα τα μπεμπε μας, θελω να δαγκωσω ποπουδακι, να τσιμπισω μπουτακι, θελω να το μυρισω, να το εχω συνεχεια αγκαλιτσα!!!!!!!!!!!


BXYXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ομορφες μανουλες.καλο μηνα να εχουμε.

Kidenio επειδη η εξεταση για την γλυκοζημιωμενη η οποια βλεπει το ζαχαρο

το τελευταιο διμηνο ηταν οριακη θα κανω σε πραγματικο χρονο την μετρηση την δευτερα.αλλιως αν ειναι υψηλη σε ενδοκρινολογο .δινει μεγαλη προσοχη γιατι επηρεαζεται ο πλακουντας κ κατεπεκταση αυτα που δεχεται το μωρο.

Maria και mama οντως μεγαλωσε αρκετα.για την εβδομαδα που ειμαστε ειμαστε ιδιαιτερα αναπτυγμενες.

Zouzou μου μεγαλωσαμε.αχ κ εγω ανυπομονω να φτασει η στιγμη να την εχω

συνεχεια αγκαλιτσα.

λοιπον κοριτσαρες καλα να περασετε σημερα οτι κ να κανετε.

φιλια σε ολες.


0wZgp2.png?S6Z3sQqD

image.php?type=sigpic&userid=39504&dateline=1436784875

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια! Καλο μήνα να έχουμε! Να περαςετε Ομορφα όλες οτι κ να κάνετε! Αχ ναι πλησιαζει ο καιρός..ανυπομονώ κ εγω τόσο πολυ! Εχτές ειχα κ εγω ραντεβού, μια χαρά μας ε ιδε , ο μπέμπης σχεδόν ειναι οριακά να πάρει τελειωτική θέση κ επειδή ο γιατρός δε το θέλει τόσο νωρίς ( γιατί με έχουν πιάσει κατι συσπάσεις κιόλας) με έβαλε υπό περιορισμο για 15 μέρες. Μου είπε όχι πολλα πολλα, όχι ορθοστασία κ όχι ταρακούνημα τα, κοινώς όχι ΙΧ. Όποτε χαλαρά..πάλι καλα που προλάβαμε να πάρουμε κάποια πραγματα...ειμαι στην 32 εβδομάδα τώρα κ παω για 33 ..κ θέλει ακόμα να με κρατήσει 4 εβδομαδες στο νερό..σα να εχει δίκιο...αυτά!! Υπομονή λοιπόν λιγο α κόμη...θα έρθει κ η μανουλα αύριο να μου κανει μπαλκόνια μιας κ αφού θα περιοριστώ σπιτι ας κάθομαι στο μπαλκόνι να λιάζομαι !! Ανυπομονώ κορίτσια ..ανυπομονώ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


:P:pκαλο μήνα κορίτσια...μπαινουμε στην τελικη ευθεια σιγα σιγα...αντε να χουμε τα πρωτα ευχαριστα!! Αννα μια χαρα η μπεμπουλα!!! μπραβο!! μην αγχωνεσαι όλα καλα θα πανε...καλα αποτελέσματα με τις εξετασεις..kitriblue να ξεκουραστείς και να προσεχεις!!! (κοιτα πια μιλαει θα ελεγε τωρα ο αντρας μου) ξερω ποσο δυσκολο είναι αλλα προσπαθησε! 4 εβδομάδες σιγουρα θα είναι καλυτερα ο μπεμπουλης στην κοιλια σου...μην βιαζεσαι! Ευχομαι ολες να περασατε ομορφα!
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια! Καλο μήνα να έχουμε! Να περαςετε Ομορφα όλες οτι κ να κάνετε! Αχ ναι πλησιαζει ο καιρός..ανυπομονώ κ εγω τόσο πολυ! Εχτές ειχα κ εγω ραντεβού, μια χαρά μας ε ιδε , ο μπέμπης σχεδόν ειναι οριακά να πάρει τελειωτική θέση κ επειδή ο γιατρός δε το θέλει τόσο νωρίς ( γιατί με έχουν πιάσει κατι συσπάσεις κιόλας) με έβαλε υπό περιορισμο για 15 μέρες. Μου είπε όχι πολλα πολλα, όχι ορθοστασία κ όχι ταρακούνημα τα, κοινώς όχι ΙΧ. Όποτε χαλαρά..πάλι καλα που προλάβαμε να πάρουμε κάποια πραγματα...ειμαι στην 32 εβδομάδα τώρα κ παω για 33 ..κ θέλει ακόμα να με κρατήσει 4 εβδομαδες στο νερό..σα να εχει δίκιο...αυτά!! Υπομονή λοιπόν λιγο α κόμη...θα έρθει κ η μανουλα αύριο να μου κανει μπαλκόνια μιας κ αφού θα περιοριστώ σπιτι ας κάθομαι στο μπαλκόνι να λιάζομαι !! Ανυπομονώ κορίτσια ..ανυπομονώ!!!!

Καλο μηνα kirtiblue.καλη ξεκουραση κ με το

καλο με το καλο το μωρακι σου.σε λιγο καιρο ολο αυτο το αγχος θα μας φαινεται αστειο οταν θα εχουμε αγκαλια τα μωρακια μας ;)


0wZgp2.png?S6Z3sQqD

image.php?type=sigpic&userid=39504&dateline=1436784875

Link to comment
Share on other sites

:P:pκαλο μήνα κορίτσια...μπαινουμε στην τελικη ευθεια σιγα σιγα...αντε να χουμε τα πρωτα ευχαριστα!! Αννα μια χαρα η μπεμπουλα!!! μπραβο!! μην αγχωνεσαι όλα καλα θα πανε...καλα αποτελέσματα με τις εξετασεις..kitriblue να ξεκουραστείς και να προσεχεις!!! (κοιτα πια μιλαει θα ελεγε τωρα ο αντρας μου) ξερω ποσο δυσκολο είναι αλλα προσπαθησε! 4 εβδομάδες σιγουρα θα είναι καλυτερα ο μπεμπουλης στην κοιλια σου...μην βιαζεσαι! Ευχομαι ολες να περασατε ομορφα!

καλησπερα dimitra μου καλο μηνα να εχουμε.

δεν ειναι τοσο το αγχος οσο το οτι θελω να πανε ολα καλα .λοιπον καλο βραδυ κοριτσακι.


0wZgp2.png?S6Z3sQqD

image.php?type=sigpic&userid=39504&dateline=1436784875

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια και καλό μήνα να έχουμε!!!

Όλες σχεδόν είστε από 32η εβδομάδα κ μετά. Πως σας ζηλεύω;;;

Εγω ούτε στον 8ο δεν έχω μπει ακόμα.

Τα πόδια σας έχουν πρηστεί; Τα νιώθετε βαριά;

Εμένα 2 μέρες τώρα πρήζονται-ξεπρήζονται.

Σκέφτομαι μήπως είναι από τις ενέσεις κορτιζόνης που έκανα κ δεν έκοψα μαχαίρι αλάτι κ ζάχαρη.

Αχ, πως θα περάσει ο καιρός;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια. γραφω βιαστικά γιατι απο το τηλ με πεταει εξω απο το παρεντς για καποιο λογο.

μπηκε και ο Μάιος σιγα σιγα και περνουμε ολες το μηνα μας!!

ευχομαι να πανε σε ολες ολα τελεια με υγιέστατα μωρακια!

δεν ξερω αν θαμου ξανα επιτρεψει το τηλ μου να γράψω να ξερετεομως σας διαβαζω!!μ


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...