Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Ελαβα ποστο εργασιας. Ανοιξα ΗΥ, μπηκα στο parents, υποτιθεται οτι δουλευω. Χαχαχαχα. Μετα τις 2 αρχιζει το πηξιμο.

Να σας ενημερωσω σχετικα με τη ζυγαρια μου. Εκανα επαναληψη χθες το πρωι και εδειξε τα μαυρα χαλια οπως σας τα ειχα αναφερει αρχικα. Πηγα στο γυμναστηριο το απογευμα, τρελαμενη με τα νουμερα, και ζητησα διασταυρωση. 38% λιπος και 46% υγρασια.

Μια διαφορα που εντοπισα στη ζυγαρια του γυμναστηριου ειναι οτι η κοπελια επελεξε εκτος των αλλων και την επιλογη οτι γυμναζομαι.Στη δικη μου δεν υπαρχει τετοια επιλογη. Κι εγω που πηγα κι εδωσα 24 ευροπουλακια για να ζυγιζομαι τακτικοτερα, τελικα τζιφος.

Γιατι ομως βρε κοριτσια συμβαινει αυτο? Τετροια διαφορα?


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

E, γι΄αυτό, αν ήσουν αθλήτρια!

Τι ωραία! Εγώ δεν πήγαινα τπτ, οι γονείς θεωρούσανε πιο σημαντικό να διαβάζω τα μαθήματά μου, λες και δεν θα προλάβαινα.

Τον μικρό θα τον στείλω σπορ, για να μάθει από μικρός και να έχει τα οφέλη κι αργότερα!

Εγώ να φανταστείς στα 25-26 πορώθηκα 4-5 χρόνια με το γυμναστήριο, αλλά πλέον με τον μικρό και τη δουλειά δεν αντέχω.

Με σώζει το περπάτημα που κάνω καθημερινά!

Μη μιλάς για ποσοστά λίπους, μηηηηηηηηηηηηηηη :evil:!! (κι εγώ πάνω από 40% ήμουν :oops:)

και να σκεφτεις ο καλος μου ο γιατρος μου ειχε προτηνει αφου ημουν αθλητρια να μην σταματησω τον αθλητισμο αλλα να προσεχω καποια πραγματα εγω που να τον ακουσω!!!!!(τωρα βαραω το κεφαλι μου αλλα δεν πειραζει ) . αλλα καλη μου το παιδι αμα δεις οτι του αρεσει να κανει καποιο αθλημα μην του πεις οχι ειναι πολυ καλα .εμενα ειναι μικρος ο γιος μου αλλιος θα τον αστελνα θελουν να ειναι 4,5 χρονων και πανω αλλιος δεν τα περνουν.

Link to comment
Share on other sites

ελα βρε συ!!! κιολας στην 5η???...ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ !!!

θα τα χασεις...δεν σε φοβαμαι εσενα ;)

Ευχαριστω για τα καλα σου λογια αρχηγε.

Η Βικυ ειναι ονλαιν????? Πρεπει να αλλαξω το τωρινο μου βαρος στα στοιχεια μου. Ενα update ρε κοριτσιααααααα.


Y9MXp3.png
Link to comment
Share on other sites

βρε βρε λιγο ελλειψα και επεσε πολυ μπουρου μπουρου ... καλα δεν σας προλαβαινω λεμε...

τι κανετε καλα μου κοριτσια ... εγω βλεπω στρουμφακια με τα μικρα (ελεος δεν αντεχω αλλο...) ...ψηνω και το κοτοπουλακι μου να φαω με τη σαλατουλα μου , αλλα χτες το βραδυ το εφαγα και εγω το παγωτακι μου...ατιμο πεισμα ποτε θα κανεις την παρουσια σου αισθητη???????

Γιωργια δεν καταφερα να το βαλω κατο απο τη βρυση το βρομωπαγωτο και το εφαγα τελικα αλλα θα προσπαθησω να μην ξαναμπει τιποτα σε φτου κακα μεσα στο σπιτι...

παω να κανω μπανακι τα παιδακια που που εγιναν μαυρα στην παιδικη χαρα και βαριεμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι τετοια ωρα να τα κανω μπανιο...

γοργονοφιλια σε ολες


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

Ελαβα ποστο εργασιας. Ανοιξα ΗΥ, μπηκα στο parents, υποτιθεται οτι δουλευω. Χαχαχαχα. Μετα τις 2 αρχιζει το πηξιμο.

Να σας ενημερωσω σχετικα με τη ζυγαρια μου. Εκανα επαναληψη χθες το πρωι και εδειξε τα μαυρα χαλια οπως σας τα ειχα αναφερει αρχικα. Πηγα στο γυμναστηριο το απογευμα, τρελαμενη με τα νουμερα, και ζητησα διασταυρωση. 38% λιπος και 46% υγρασια.

Μια διαφορα που εντοπισα στη ζυγαρια του γυμναστηριου ειναι οτι η κοπελια επελεξε εκτος των αλλων και την επιλογη οτι γυμναζομαι.Στη δικη μου δεν υπαρχει τετοια επιλογη. Κι εγω που πηγα κι εδωσα 24 ευροπουλακια για να ζυγιζομαι τακτικοτερα, τελικα τζιφος.

Γιατι ομως βρε κοριτσια συμβαινει αυτο? Τετροια διαφορα?

καλως το κοριτσι

για να θυμηθω λιγο....ποσο λιπος εδειξε η δικη σου?....του γυμναστηριου εδειξε 38%

ακου Γιωργια μου...δεν πηγαν χαμενα τα χρηματα σου....μια χαρα ειναι η ζυγαρια σου....και σε μια τριτη να ζυγιστεις παλι διαφορα θα δεις.....πρεπει να ζυγιζεσαι σε μια ζυγαρια !!!.....τωρα η επιλογη που εχει η ζυγαρια του γυμναστηριου (οτι γυμναζεσαι) πιστεψε με ειναι ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ....και αυτο γιατι τα καθαρο-σωστο μας βαρος ειναι το πρωινο...οπως εχουμε πει χωρις να φαμε-πιουμε τπτ και μετα το πιπι-room ;)


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε βρε λιγο ελλειψα και επεσε πολυ μπουρου μπουρου ... καλα δεν σας προλαβαινω λεμε...

τι κανετε καλα μου κοριτσια ... εγω βλεπω στρουμφακια με τα μικρα (ελεος δεν αντεχω αλλο...) ...ψηνω και το κοτοπουλακι μου να φαω με τη σαλατουλα μου , αλλα χτες το βραδυ το εφαγα και εγω το παγωτακι μου...ατιμο πεισμα ποτε θα κανεις την παρουσια σου αισθητη???????

Γιωργια δεν καταφερα να το βαλω κατο απο τη βρυση το βρομωπαγωτο και το εφαγα τελικα αλλα θα προσπαθησω να μην ξαναμπει τιποτα σε φτου κακα μεσα στο σπιτι...

παω να κανω μπανακι τα παιδακια που που εγιναν μαυρα στην παιδικη χαρα και βαριεμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι τετοια ωρα να τα κανω μπανιο...

γοργονοφιλια σε ολες

καλως το κοριτσι μας!!!!!

by the way....ειδα τις φωτο σου στο fb....μια κουκλα εισαι!!!!!....ασε τα χαζα και τα παγωτακια και βουρ για τη διατροφη σου!!!!!!!!!!!

φτου φτου φτου κοριτσι μου :D:D:D


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Are you talking to me????

Πως φαίνεται ότι δεν με ξέρεις :mrgreen:. Νο, Νο, ποτέ δεν ξυπνάμε νωρίτερα απ' όσο πρέπει :tongue::tongue::tongue:!

Θα τα κόψω τα ρημαδοσοκολατάκια, θα δεις γκουρού μου, θα τα κόψω!!!

Αυτό με τα 10 λεπτακια πιο νωρις το πρωι μου το εχει γραψει και μενα η αρχηγος και δεν μπορω να το κανω ουτε εγω. Αφου την φρυγανια το πρωι την τρωω στα ορθια φτιαχνοντας το γαλα του μωρου. Τι να κανουμε αρχηγε. Τον χρειαζομαστε τον λιγο παραπανω υπνο.


Y9MXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τα 10 λεπτακια πιο νωρις το πρωι μου το εχει γραψει και μενα η αρχηγος και δεν μπορω να το κανω ουτε εγω. Αφου την φρυγανια το πρωι την τρωω στα ορθια φτιαχνοντας το γαλα του μωρου. Τι να κανουμε αρχηγε. Τον χρειαζομαστε τον λιγο παραπανω υπνο.

το καταλαβαινω και το ξερω ;)

υπαρχει ομως κ αλλη μια ιδεα.....οταν πηγαινετε στη δουλεια σας το πρωι....καπου εκει τριγυρω θα υπαρχει μια καφετερια, ενας φουρνος ..... μπειτε μεσα και μαζι με το καφεδακι σας παρτε και ενα φρεσκο χυμο ;)...αν οχι καθε μερα.....2 φορουλες ισως μπορεσετε να το εφαρμοσετε ;)


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

βρε αρχηγε αυτο με τον υπνο μην το ξανα πεις ξερεις τι ειναι να πεφτεις στης 1,30 το βραδυ και να ξυπνας στις 6 το πρωι να ετοιμασεις 2 παιδια , να μαζεβεις κρεβατια .να βαζεις πληντιριο , να πας τα παιδια στην μαμα, στην δουλεια , επιστροφη , λογαθαραπειε-εργασαθαραπιες τον γιο 3 φορες την εβδομαδα , 3 φορες γυμναστηριο την εβδομαδα , σπιτι , συζηγο , σκυλια , γατια , κουνελι (καινουριο αυτο το στειλε ο νονος του γιου μου) , και δυο σπιτια μια εγκυος -γιαγιαδες -παππουδες θελεις να μας κωψεις και αυτων τον τετραωρο υπνο ..........οχι και το λεπτο θελω εγω . :|

Link to comment
Share on other sites

βρε αρχηγε αυτο με τον υπνο μην το ξανα πεις ξερεις τι ειναι να πεφτεις στης 1,30 το βραδυ και να ξυπνας στις 6 το πρωι να ετοιμασεις 2 παιδια , να μαζεβεις κρεβατια .να βαζεις πληντιριο , να πας τα παιδια στην μαμα, στην δουλεια , επιστροφη , λογαθαραπειε-εργασαθαραπιες τον γιο 3 φορες την εβδομαδα , 3 φορες γυμναστηριο την εβδομαδα , σπιτι , συζηγο , σκυλια , γατια , κουνελι (καινουριο αυτο το στειλε ο νονος του γιου μου) , και δυο σπιτια μια εγκυος -γιαγιαδες -παππουδες θελεις να μας κωψεις και αυτων τον τετραωρο υπνο ..........οχι και το λεπτο θελω εγω . :|

ΟΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚ εχεις δικιο ;)

το 01,30 με 05,30 6 παρα,......το ξερω δυστηχωςςςς παρα πολυ καλα χρόνια τωρα:tongue:....!!!!....χωρις βεβαια τα παιδια-κουνελια-σκυλια-γατια-γιαγιαδες κτλ....


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΟΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚ εχεις δικιο ;)

το 01,30 με 05,30 6 παρα,......το ξερω δυστηχωςςςς παρα πολυ καλα χρόνια τωρα:tongue:....!!!!....χωρις βεβαια τα παιδια-κουνελια-σκυλια-γατια-γιαγιαδες κτλ....

μπραβω βρε αρχηγε φοβηθηκα για λιγο μηνκοψω και τον υπνο τι θα κανω !!!!!!!

αν και μερικες φορες εχω και καποια διαληματα στο τετραωρο μου αλλα τα απολαμβανω χιχιχιχιχιχιχιιχιχ!:tongue:;):D

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τα 10 λεπτακια πιο νωρις το πρωι μου το εχει γραψει και μενα η αρχηγος και δεν μπορω να το κανω ουτε εγω. Αφου την φρυγανια το πρωι την τρωω στα ορθια φτιαχνοντας το γαλα του μωρου. Τι να κανουμε αρχηγε. Τον χρειαζομαστε τον λιγο παραπανω υπνο.

Μια απ' τα ίδια!!! :tongue::tongue:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

βρε αρχηγε αυτο με τον υπνο μην το ξανα πεις ξερεις τι ειναι να πεφτεις στης 1,30 το βραδυ και να ξυπνας στις 6 το πρωι να ετοιμασεις 2 παιδια , να μαζεβεις κρεβατια .να βαζεις πληντιριο , να πας τα παιδια στην μαμα, στην δουλεια , επιστροφη , λογαθαραπειε-εργασαθαραπιες τον γιο 3 φορες την εβδομαδα , 3 φορες γυμναστηριο την εβδομαδα , σπιτι , συζηγο , σκυλια , γατια , κουνελι (καινουριο αυτο το στειλε ο νονος του γιου μου) , και δυο σπιτια μια εγκυος -γιαγιαδες -παππουδες θελεις να μας κωψεις και αυτων τον τετραωρο υπνο ..........οχι και το λεπτο θελω εγω . :|

Εγώ πάλι και ΠΡΙΝ το παιδί και το σπίτι, σκυλιά (δεν έχω :tongue:), κλπ, 10 λεπτά ΝΩΡΙΤΕΡΑ απ' όσο χρειάζεται αποκλείεται να ξυπνούσα!

Είμαι βραδινός τύπος. :cool:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι και ΠΡΙΝ το παιδί και το σπίτι, σκυλιά (δεν έχω :tongue:), κλπ, 10 λεπτά ΝΩΡΙΤΕΡΑ απ' όσο χρειάζεται αποκλείεται να ξυπνούσα!

Είμαι βραδινός τύπος. :cool:

οχι βρε στα νιατα μου προ γαμου! :rolleyes: δεν ειχα θεμα βασικα αλλα ανετα συκωνομουνα και εκανα και τρεξημο κανενα προβλημα αλλα τοτε ειχα το 7ωρο μου στον υπνο και δεν ειχα τοσα να κανω ημουν χαλαρη.

τωρα τι να πω εδω και 5 περιπου χρονια μονο αυτο δεν μπορω να πω οτι ειμαι χαλαρη και να ηθελα δεν με αφινουν τα μωρα μου εχουν μια ενεργεια που αμα παω να βαλω τον ποπο μου στην καρεκλα αρχιζουν ελα ! ελα ! μαμα :tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...