Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Giouli36 και @Blue Velvet σας εύχομαι να αποκτησετε τα δευτερα παιδακια σας!! 39 και 40 μια χαρα ηλικια ειναι!!!! 🙏 Και υπάρχει και ο φυσικός κυκλος στην εξωσωματική!!! Σε πολλές γυναίκες που είχαν ήδη παιδί είπαν χαμηλή ΑΜΗ και μόνο εξωσωματικη και τα ζευγάρια έκαναν με φυσικό τρόπο ...απλά θέλει βιταμίνες και επιμονή. 

      • Μου αρέσει 1

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

αρχηγε εχω να πω το εξης εισαι μια κουκλα δεν θα διξω στον αντρα μου την φωτογραφια σου παω μαλλον για διαζυγιο χιχιχιχιχιχι!:tongue:

ελιζα ειμαι γλυκα δεν το συζηταω καθολου πιστευω πως αμα χασεις λιγα κιλα θα εχεις θυματα στο δρομο σου 100 % . οσο για την μπουμπου σου ειναι τελεια μια δαγκονια μπορω να εχω :rolleyes: :rolleyes: :tongue: .

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!Τωρα σας ανακαλυψα.Φαλαινες στην παρεα δεχεστε???

μόνο γοργόνες είμαστε εδώ και όλες καλοδεχούμενες!!!!!!

(με 12 to go φάλαινα???? με προσβάλεις ...... με 30 to go......)

:) καλώς την γοργονόλγα λοιπόν :)

Link to comment
Share on other sites

αρχηγε εχω να πω το εξης εισαι μια κουκλα δεν θα διξω στον αντρα μου την φωτογραφια σου παω μαλλον για διαζυγιο χιχιχιχιχιχι!:tongue:

ελιζα ειμαι γλυκα δεν το συζηταω καθολου πιστευω πως αμα χασεις λιγα κιλα θα εχεις θυματα στο δρομο σου 100 % . οσο για την μπουμπου σου ειναι τελεια μια δαγκονια μπορω να εχω :rolleyes: :rolleyes: :tongue: .

κωσταντινα και εγω ετσι κανω ...τις ωραιες γυναικες σαν την αρχηγο μας δεν τις δειχνω στον αντρα μου χιχιχιχιχιχι :oops::oops::oops:

οσο για τη δικη μου φωτο καλε ετσι ημουνα πριν 2 χρονια ...τωρα ειπαμε κρυβομαι δεν βγαζω φωτος...

και εσυ ομως κουκλα εισαι...αντε που θες να χασεις και κιλα!!!!!!


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κωσταντινα και εγω ετσι κανω ...τις ωραιες γυναικες σαν την αρχηγο μας δεν τις δειχνω στον αντρα μου χιχιχιχιχιχι :oops::oops::oops:

οσο για τη δικη μου φωτο καλε ετσι ημουνα πριν 2 χρονια ...τωρα ειπαμε κρυβομαι δεν βγαζω φωτος...

και εσυ ομως κουκλα εισαι...αντε που θες να χασεις και κιλα!!!!!!

να σου πω ειναι θεμα συνηθειας εγω τωρα 74 κιλα περιπου πριν 4 χρονια ημουν 66 κιλα . οταν κειταγα τον εαυτο μου στον καθρεφτη εβλεπα μια κωνσταντινα η οποια αναλογουσε για το υψος της , την ηλικια της του χαρακτηρα της . σημερα δεν το βλεπω αυτο και επειδι πιστευω οτι οταν τα εχεις καλα με τον εαυτο σου εισαι και καλα με τους γυρο σου πιστευω οτι πρεπει να αλλαξω αυτο που απεικωνιζω τωρα. δεν λεω οτι ειμαι στα μαυρα χαλια μου προς θεου αλλα για εμενα πρεπει να παω εκει που ημουν .

Link to comment
Share on other sites

να σου πω ειναι θεμα συνηθειας εγω τωρα 74 κιλα περιπου πριν 4 χρονια ημουν 66 κιλα . οταν κειταγα τον εαυτο μου στον καθρεφτη εβλεπα μια κωνσταντινα η οποια αναλογουσε για το υψος της , την ηλικια της του χαρακτηρα της . σημερα δεν το βλεπω αυτο και επειδι πιστευω οτι οταν τα εχεις καλα με τον εαυτο σου εισαι και καλα με τους γυρο σου πιστευω οτι πρεπει να αλλαξω αυτο που απεικωνιζω τωρα. δεν λεω οτι ειμαι στα μαυρα χαλια μου προς θεου αλλα για εμενα πρεπει να παω εκει που ημουν .

συμφωνω και επαυξανω αλλα δεν μου απαντατε στις ερωτησεις μου και σελιγο θα ξυπνησει ο γιγαντας και θα σας χασω


bgx2ye5lc.png
Link to comment
Share on other sites

αρχηγε εχω να πω το εξης εισαι μια κουκλα δεν θα διξω στον αντρα μου την φωτογραφια σου παω μαλλον για διαζυγιο χιχιχιχιχιχι!:tongue:

ελιζα ειμαι γλυκα δεν το συζηταω καθολου πιστευω πως αμα χασεις λιγα κιλα θα εχεις θυματα στο δρομο σου 100 % . οσο για την μπουμπου σου ειναι τελεια μια δαγκονια μπορω να εχω :rolleyes: :rolleyes: :tongue: .

κωσταντινα και εγω ετσι κανω ...τις ωραιες γυναικες σαν την αρχηγο μας δεν τις δειχνω στον αντρα μου χιχιχιχιχιχι :oops::oops::oops:

οσο για τη δικη μου φωτο καλε ετσι ημουνα πριν 2 χρονια ...τωρα ειπαμε κρυβομαι δεν βγαζω φωτος...

και εσυ ομως κουκλα εισαι...αντε που θες να χασεις και κιλα!!!!!!

Απαπαπαππαπαααααααααααααα................:oops::oops::oops: :oops::oops::oops: :oops::oops::oops: :oops::oops::oops:

εχω κοκκινησει τόσοοοοοοοοοοοοοο λες και μου εχουν ριξει χαστουκια :tongue:

ειπαμε...συμπαθητικη ειμαι ....;)


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσαρες σας αφηνω για σημερα...εχω ταξιδι να κανω ν.σμυρνη-κηφισια με λεωφορειο και 2 παιδια για να παω τη μικρη στον οδοντιατρο για εναν ελεγχο και για το χαρτι που θελουν στον παιδικο...οποτε σας αφηνω να τα ετοιμασω τα βλασταρια μου γιατι σε καμια ωρα την κανουμε ...

καλη συνεχεια και φιλια σε ολες

ααααα και μη γεμισετε πολλες σελιδες και δεν προλαβαινω μετα να τις διαβαζω χιχιχι


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω και επαυξανω αλλα δεν μου απαντατε στις ερωτησεις μου και σελιγο θα ξυπνησει ο γιγαντας και θα σας χασω

καλη μου αχιλεα το φαις παιζει ως εξης για να ξερουμε πως ειναι η φατσουλες μας ειπαμε να βαλουμε καμια φωτ. για να δουμε πως ειμαστε. οσο για την αρχηγο αυτην πρεπει να την ταιζουμε 100% δεν το συζηταω καθολου .:rolleyes::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Απαπαπαππαπαααααααααααααα................:oops::oops::oops: :oops::oops::oops: :oops::oops::oops: :oops::oops::oops:

εχω κοκκινησει τόσοοοοοοοοοοοοοο λες και μου εχουν ριξει χαστουκια :tongue:

ειπαμε...συμπαθητικη ειμαι ....;)

καλα αρχηγε εισαι πρωτυπο θα σου εκτωπωσω την φωτογραφια σου και θα την βαλω στο πορτοφολι μου για οταν θα παω να τρωω κανενα γλυκο να λεω βλεπεις εστι πρεπει να γινεις και να μου κωβεται η ωρεξη !!! χιχιχιχιχιχχι!!:tongue:

λες η κορη μου να γινει σαν εσενα ναι ναι ναι μονο που θα εχει σγουρο μαλι αλλα ξανθο (ο μπαμπας ειναι ξανθος)

Link to comment
Share on other sites

καλη μου αχιλεα το φαις παιζει ως εξης για να ξερουμε πως ειναι η φατσουλες μας ειπαμε να βαλουμε καμια φωτ. για να δουμε πως ειμαστε. οσο για την αρχηγο αυτην πρεπει να την ταιζουμε 100% δεν το συζηταω καθολου .:rolleyes::tongue:

opote στελνουμε πμ με τα στοιχεια μας στο φατσοβιβλιο?


bgx2ye5lc.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...