Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Neverstop είπε:

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

      ναι στην γνωστή κλινική αθηνών Μ……..α ! αποφάσισα να κατσω μέχρι 34 μετά να φύγω και όσο πάρω ! ο γιατρός είπε ότι και τώρα άμα θέλω γεννάμε , είμαστε καλα! αλλά άλλο 34 άλλο 33!

      • Μου αρέσει 1

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

mpap εχεις πολυ δικιο εγω τα εχω εφαρμοσει αυτα και πλεον δεν πεθαινω της πεινας και εχω και αποτελεσματα...Ειδικα το μεσημεριανο γλυκο το θελω σαν τρελη αλλα κοιταω να τρωω φρουτακι η να στυβω πορτοκαλαδα και να πινω και ετσι μου περναει κατευθειαν!!!Απο αλλαντικα τρωω μονο γαλοπουλα βραστη πλεον σε τοστακι και εχω αντικαταστησει το ψωμι με σικαλης...Επισης πολλες σαλατες και απο παγωτα τρωω 1την βδομαδα...Οπως και με το σουβλακι περνω παντα κοτοπουλ καλαμακι και εχω δει διαφορα!!!(ΕΠΙΣΗς ΜΕΝΩ ΣΤΟΝ 2και δεν εχω ασανσερ,χαχαχαχα)

ΕΥΓΕ !!!

εχεις πιασει το νοημα....εαν συνεχισεις ετσι....θα δεις μονιμα αποτελεσματα !!!

γιατι ο σκοπος δεν ειναι μονο να γινουμε κορμαρες....ειναι να εχουμε καλη υγεια, καλη φυσικη κατασταση....που σημαινει ενεργεια και οχι αισθηση κοπωσης με το παραμικρο !!!

και για να μην περεξηγηθω...δεν λεω οτι δεν θα φαμε ποτε και την μλκιτσα μας...ΟΚ θα τη φαμε...απλα να μην το κανουμε συστηματικα ;)

το φαγητο ειναι απολαυση...αλλα και το να τρως υγιεινα ειναι επισης αν το ψαξεις το θεμα

να γραψω μια γκουρμεδια :

ψητα λαχανικα στο γκριλ....της αρεσκειας σας...εγω βαζω κολοκυθια, μελιτζανες και πιπεριες....αφου τα ψησω τα κοψω με τα χερια σε μεγαλα κομματια τα ριχνω σε μια σαλατιερα , ψιλοκοβω ντοματα, αγγουρακι, ριχνω λιγη καπαρη μεσα, λιγο ξυδι (αλατι δεν βαζω πουθενα)....μια κουτ. λαδι , και τριβω απο πανω ή φετα με λιγα λιπαρα ή ανθοτυρο αναλατο....ανακατευω καλα....βαζω κ ενα ποτηρι λευκο κρασι....και βουαλα το απολαυστικοτερο γευμα μου :D:D:D


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

ψητα λαχανικα στο γκριλ....της αρεσκειας σας...εγω βαζω κολοκυθια, μελιτζανες και πιπεριες....αφου τα ψησω τα κοψω με τα χερια σε μεγαλα κομματια τα ριχνω σε μια σαλατιερα , ψιλοκοβω ντοματα, αγγουρακι, ριχνω λιγη καπαρη μεσα, λιγο ξυδι (αλατι δεν βαζω πουθενα)....μια κουτ. λαδι , και τριβω απο πανω ή φετα με λιγα λιπαρα ή ανθοτυρο αναλατο....ανακατευω καλα....βαζω κ ενα ποτηρι λευκο κρασι....και βουαλα το απολαυστικοτερο γευμα μου :D:D:D

Κι οτι εψαχνα μια συνταγη για τις μελιτζανες και τα κολοκυθια που μου εστειλε ο πεθερος μου...ωραια θα φαει και η μικρη!:D

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω δοκιμασει ποτε ψητα λαχανικα:shock:να κανω μια ερωτηση ενα κλασικο ντακο με παξιμαδι λιγο λαδακι ντοματα και φετα ποσες θερμιδες εχει???Δεν μπορω να του αντισταθω!:tongue::tongue::tongue:


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν εχω δοκιμασει ποτε ψητα λαχανικα:shock:να κανω μια ερωτηση ενα κλασικο ντακο με παξιμαδι λιγο λαδακι ντοματα και φετα ποσες θερμιδες εχει???Δεν μπορω να του αντισταθω!:tongue::tongue::tongue:

Εγω ειχα για μεσημεριανο στη διαιτα μου χωριατικη σαλατα,ντοματα-αγγουρι,φετα και ενα μετριο παξιμαδι αρα δεν εχει τοσες θερμιδες!Απλα μην το παρακανεις με το λαδι και το αλατι,προσωπικα εχω καταργησει σχεδον και τα 2!

Ντακο ε????Αχ πατριδα,δεν θα σου ερθω φετος,με τραβηξε ο βορρας...:-(

Link to comment
Share on other sites

Να πω κι εγώ κάτι που δοκίμασα χθες πρώτη φορά; Κουάκερ με γάλα κρύο, μια κουταλιά μέλι και λίγες σταφίδες. Μου άρεσε πολύ, με χόρτασε και σκοπεύω να το συνεχίσω.... και όταν θα έχω λιγούρα για γλυκό φαντάζομαι ότι μπορώ να το φάω ε;


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Να πω κι εγώ κάτι που δοκίμασα χθες πρώτη φορά; Κουάκερ με γάλα κρύο, μια κουταλιά μέλι και λίγες σταφίδες. Μου άρεσε πολύ, με χόρτασε και σκοπεύω να το συνεχίσω.... και όταν θα έχω λιγούρα για γλυκό φαντάζομαι ότι μπορώ να το φάω ε;

Καλο ακουγεται!Χτυπα κι ενα ζελεδακι αν εχεις ορεξη για γλυκο η λιγη σοκολατα υγειας!Αν γενικα κοψεις τα γλυκα 2 σοκολατακια υγειας το απογευμα θα σου φανουν τουρτα-παγωτο!!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω κοριτσια ειναι ολα στο μυαλο μας..Εγω ανεκαθεν δεν ειχα προβλημα και σαβουριαζα απο ολα..Αλλα αυτα τα 8κιλα που ειχαν κατσικωθει με εκαναν να ξυπνησω και να σταματησω το τσιμπολογημα και ολα τα σχετικα,τωρα και τρεφομαι υγιεινα και καλυτερα και βλεπω οτι εχει αποτελεσματα


:-D

Link to comment
Share on other sites

Τα δικά μου νέα : εχθές η ζυγαριά έδειξε μείον κάτα μόνο 0,5 κιλό... να μου πεις "από το ολότελα, καλό είναι κι αυτό !!!" άρα έφτασα αισίως τα 69,5 -τουλάχιστον είδα το 6 μπροστά !!!-

Δεν έγραψα της περασμένης Πέμπτης το report : 68,5 !!!! Nαι ναι ! ΉΤΑΝ η εβδομάδα που χάνω το ένα κιλό... όσο για μεθάυριο, πολύ φοβάμαι ότι δεν θα δείξει κάτι αξιόλογο η ζυγαριά αφού περιμένω επισκέψεις και νομίζω ότι θα εκραγώ... :cool:

Καλωσορίζω κι εγώ τα νέα μέλη, όλες τις εν γένει ΓΟΡΓΟΝΕΣ !!! :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να μαι κι εγω η .....γοργονα απο τα παλια!!!! Βλεπω καινουρια μελη και τα καλωσοριζω με την ευχη να το διασκεδασουν στο γοργονοκλαμπ και να αποφοιτησουν γρηγορα.

Καλοκαιρακι, διακοπες, μπικινακια ....... οσες προλαβατε να φτασετε το στοχο σας, απολαυστε την επιτυχια σας. Αλλα και οσες δεν τα εχετε καταφερει ακομη (μαζι με σας κι εγω) να απολαυσουμε το καλοκαιρι με τα κιλα μας και την καλη καρδια μας. Ερχεται και αλλο καλοκαιρι (του 2012) στο οποιο σιγουρα θα εχουμε προλαβει να ειμαστε γοργονες με κορδελα αποφοιτησης. Παμε γερα λοιπον να χασουμε κιλα.

Καλο καλοκαιρι!!!!:-P:-P


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

να γραψω μια γκουρμεδια :

ψητα λαχανικα στο γκριλ....της αρεσκειας σας...εγω βαζω κολοκυθια, μελιτζανες και πιπεριες....αφου τα ψησω τα κοψω με τα χερια σε μεγαλα κομματια τα ριχνω σε μια σαλατιερα , ψιλοκοβω ντοματα, αγγουρακι, ριχνω λιγη καπαρη μεσα, λιγο ξυδι (αλατι δεν βαζω πουθενα)....μια κουτ. λαδι , και τριβω απο πανω ή φετα με λιγα λιπαρα ή ανθοτυρο αναλατο....ανακατευω καλα....βαζω κ ενα ποτηρι λευκο κρασι....και βουαλα το απολαυστικοτερο γευμα μου :D:D:D

στο ψησιμο δεν βαζεις τιποτα εε???

ποση ωρα περιπου?? τα γυριζεις?? πρεπει να ειναι λιγα???

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα δεν έχω γράψει τίποτα γιατί αύριο θα πάω να ζυγιστώ,οπότε το βραδάκι θα σας έχω νέα.....

Ωραία ιδέα τα ψητά λαχανικά σε σαλάτα (αγαπημένο)....

άννια μου ντάκο έχω συχνά για βραδινό απλά με μια κουταλιά λάδι ή 5 μεγάλες ελιές!!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

στο ψησιμο δεν βαζεις τιποτα εε???

ποση ωρα περιπου?? τα γυριζεις?? πρεπει να ειναι λιγα???

τα αλείφεις με απειροελάχιστο λαδάκι και ναι τα γυρίζεις στο 5λεπτο


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!! Χθες ειχα ραντεβου με τη διαιτολογο, 1η μερα περιοδου μου κιολας και το αποτελεσμα 64!!!!!!Δηλαδη 1 κιλο μειον σε 2 εβδομαδες! Εχω πλεον χασει ολα τα κιλα της εγκυμοσυνης αφου ειχα ξεκινησει απο τα 63 και παω για τα 62 ολοταχως, 2 βδομαδουλές την ιδια διατροφη ακομα και τελειωσα!

Χαρηκα τοσο που λεω να παω να μου παρω καινουργιο μαγιο!!!:lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...