Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

καλημερα στη γοργονοπαρεα...που βλεπω εχει πολες καινουριες γοργονες.......εμενα παντως το καλοκαιρι σε θεμα διαιτας μου παει καλα.....σιγα σιγα θα τα χασω και τα τελευταια 5.......και μη φωναξεις μπαπακι.....τα θελω....χαχα!!!!να περνατε καλα ....κοπελιες ....φιλια!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Γεια σας γοργονουλες,η ζυγαρια μου ξυπνησε επιτελους μετα το απογοητευτικο 59 σημερα εδει 56,400..Νιωθω πολυ χαρουμενη που επιτελους θα ξαναμπω στα παλια μου ρουχα...Υπομονη αλλα 3-4κιλακια


:-D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας γοργονουλες,η ζυγαρια μου ξυπνησε επιτελους μετα το απογοητευτικο 59 σημερα εδει 56,400..Νιωθω πολυ χαρουμενη που επιτελους θα ξαναμπω στα παλια μου ρουχα...Υπομονη αλλα 3-4κιλακια

56,4 ???????????????????? :shock::shock::shock:

όχι ΜΠΡΑΒΟ !!!! :-P

Link to comment
Share on other sites

Τα δικά μου νέα : εχθές η ζυγαριά έδειξε μείον κάτα μόνο 0,5 κιλό... να μου πεις "από το ολότελα, καλό είναι κι αυτό !!!" άρα έφτασα αισίως τα 69,5 -τουλάχιστον είδα το 6 μπροστά !!!-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπραβο Annia!!! 5 μπροστα εχω να δω πολλααααα χρονια!!!!!

Οπως λεει κι η προλαλησασα ειδα κι επαθα να δω το 6...:-(

Αυτο με τους αριθμους όλες το έχουμε εγώ ειμαι στα 64.5. Χάνω αργα αλλα σταθερα ¨

¨οταν ξεκινησα με 67 και ειδα 65 οοοο

Τωρα περιμενω το 63....

και ποιος ξερει μπορει και το 59

Link to comment
Share on other sites

καλημέρααα στις όμορφες γοργόνες..χάθηκα γιατί τρέχαμε με την μητέρα μου.τέλος καλό όλα καλά βέβαια........επανήλθα δρυμήτερη αλλά στεθερή στα κιλά.απο Δευτέρα ξεκίνησα και εγώ προσπάθειες για απώλεια κιλών γιατί όπως λέει και το Κατερινιώ απο Αύγουστο λέμε να βάλουμε μπροστά και για 2ο μωράκι.

άντε καλή αρχή με πολλά κιλά μείον.:rolleyes:

φιλιά:D


[URL="http://www.ticker.7910.org/eng"][IMG]http://www.ticker.7910.org/as1cEZA0g410010MDAwNDk5MWR8ODc1NjU0ZHxteSBiYWJ5.gif[/IMG][/URL]


[url=http://lilypie.com][IMG]http://lb1f.lilypie.com/W9Frp2.png[/IMG][/url
Link to comment
Share on other sites

Matri κι εγω, 64,7, τα 63 θελω αλλα τα 62 θα ηταν ιδανικα!

Να σας πω τι εφαγα σημερα να μου συμπαρασταθειτε? Δυο μπιφτεκια κοτοπουλου, 1 ντοματα και 1 φρυγανια....θα παω σπιτι στις 5 και θα ψαχνομαι παλι τι να φαω....:-(

Link to comment
Share on other sites

καλεεεεεεεεεεεεεεεε.....εσεις μεχρι τον Αυγουστο θα ''φυσσατε'' !!!

ΕΥΓΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ....μπραβο ρε κοριτσιααααα

υπομονη και ΕΠΙΜΟΝΗΗΗΗΗΗΗΗ....καλη συνεχεια σε ολες σας!!!

Ζουμπουλια ευχομαι τα καλυτερα για τη μητερα σου κ πολυ χαρηκα που μας ξαναρθες :D:D:D

katerina26....οταν γυρισεις σπιτι...θα κοψεις πεπονακι ή οτι αλλο φρουτο σ αρεσει και θα το απολαυσεις....πιες κ το νερακι σου...κ το βραδυ μια ελαφρια σαλατουλα κ θα εισαι σουπερ!!!!....οσο για το μενου σου....σε βρισκω σωστοτατηηηηη....αληθεια πως τα φτιαχνεις τα μπιφτεκια κοτοπουλου???...οταν βρεις χρονο ριξε μας τη συνταγη ;)

φιλια σε ολες σας....και ΠΟΛΥ χαιρομαι που προσπαθειτε...κ ακομα πιο πολυ που δεν τα παρατατε κ εχετε αποτελεσματα :cool:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

καλεεεεεεεεεεεεεεεε.....εσεις μεχρι τον Αυγουστο θα ''φυσσατε'' !!!

ΕΥΓΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ....μπραβο ρε κοριτσιααααα

υπομονη και ΕΠΙΜΟΝΗΗΗΗΗΗΗΗ....καλη συνεχεια σε ολες σας!!!

Ζουμπουλια ευχομαι τα καλυτερα για τη μητερα σου κ πολυ χαρηκα που μας ξαναρθες :D:D:D

katerina26....οταν γυρισεις σπιτι...θα κοψεις πεπονακι ή οτι αλλο φρουτο σ αρεσει και θα το απολαυσεις....πιες κ το νερακι σου...κ το βραδυ μια ελαφρια σαλατουλα κ θα εισαι σουπερ!!!!....οσο για το μενου σου....σε βρισκω σωστοτατηηηηη....αληθεια πως τα φτιαχνεις τα μπιφτεκια κοτοπουλου???...οταν βρεις χρονο ριξε μας τη συνταγη ;)

Mpamp ταλαιπωρηθηκα με διαιτες και γυμναστικη απο πολυ μικρη οποτε εχω μαθει πως χανονται τα κιλα!Αν ειχα το χρονο για γυμναστικη τωρα θα ημουν μια χαρα!Και τωρα ειμαι δλδ δεν εχω παραπονο...

φιλια σε ολες σας....και ΠΟΛΥ χαιρομαι που προσπαθειτε...κ ακομα πιο πολυ που δεν τα παρατατε κ εχετε αποτελεσματα :cool:

Βρε απο διαιτολογο ειναι το μενου! Τριαδα, δλδ κατι απο ζωικο (μπιφτεκι), κατι απο αμυλο (φρυγανια-βεβαια εχει και το μπιφτεκι μεσα...) και κατι απο φρεσκο, ντοματα! Το απογευμα καμια ρυζογκοφρετα και ενα φρουτο και το βραδυ μια φετα τυρι-μια ψωμι και μια φετα ντοματα..(τριαδα παλι;) και λιγο απ'ολα!) Οσο για τα μπιφτεκια η μανουλα μου τα επλασε,θα ρωτησω και θα σας πω!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια εγω το εχω βαλει στοχο σε 2βδομαδες που εχω γενεθλια να ειμαι τουλαχιστον -1,5κιλο ακομα..Και μεχρι τον αυγουστο που θα παμε διακοπες να φτασω το επιθυμητω αποτελεσμα,βαρεθηκα να με ριχνουν τ ακιλα μου...Και εγω κανω διατροφη και γενικα οτι τρωω(φιλετο κοτοπουλο-μοσχαρι και μπιφτεκι το κανω στο τηγανι χωρις λαδι μονο με τα ζουμια του,τρωω μπολικες σαλατες κανα τοστακι και φρουτα,τωρα το καλοκαιρι ειδικα που εχει σχεδον απο ολα μια χαρα..Οπως επισης μιας και ολες ειμαστε μανουλες παιρνω καθε μερα 1ωρα το καροτσι και κοβω βολτες με τα μικρα μου..


:-D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας γοργονουλες,η ζυγαρια μου ξυπνησε επιτελους μετα το απογοητευτικο 59 σημερα εδει 56,400..Νιωθω πολυ χαρουμενη που επιτελους θα ξαναμπω στα παλια μου ρουχα...Υπομονη αλλα 3-4κιλακια
Τα δικά μου νέα : εχθές η ζυγαριά έδειξε μείον κάτα μόνο 0,5 κιλό... να μου πεις "από το ολότελα, καλό είναι κι αυτό !!!" άρα έφτασα αισίως τα 69,5 -τουλάχιστον είδα το 6 μπροστά !!!-

Ηθελα να ήξερα τι κάνω εγώ εδώ με το 9 μου μπροστά;; :(:(:(:(:(

Να φανταστείτε ότι εγώ θα ήθελα να ξεκινήσω προσπάθειες για 2ο μωράκι με το 8 μπροστά.:tongue::tongue: όπως πάει η δουλειά βέβαια δεν βλεπω να γίνεται.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα...

Σήμερα σας ανακάλυψα καθώς είναι η τρίτη μέρα της διατροφής μου!!!

Από τα λίγα που διάβασα μιλάτε για λίγα κιλά....Εγώ θέλω να χάσω....ουουουουουουου


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα...

Σήμερα σας ανακάλυψα καθώς είναι η τρίτη μέρα της διατροφής μου!!!

Από τα λίγα που διάβασα μιλάτε για λίγα κιλά....Εγώ θέλω να χάσω....ουουουουουουου

Καλημέρα. Για πες πόσα, γιατί και εγώ στο ουουουουου!!!! είμαι και τα νούμερα που διαβάζω εδώ μου φαίνονται αστεία. Όχι ότι υποτιμώ την προσπάθεια των κοριτσιών εδώ ή ότι δεν καταλαβαίνω τους λόγους τους, απλά για εμένα οι στόχοι τους φαντάζουν άπιαστα όνειρα.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

ΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΠΟΥΟΥΟΥ πολλά δε ξεστομίζω τον πραγματικό αριθμό αλλά πάνω από 30!!!!!Τουτέστιν έναν άνθρωπο!!!!

Έχω πολλή δρόμο μπροστά αλλά ξέρω πως θα τα καταφέρω!!!

Δεν είναι η πρώτη μου φορά......χαχαχαχαχαχαχα


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...