Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Βρε κοριτσια ενταξει το εγραψα ετσι στην πλακα το μαγιο αλλα ετσι κι αλλιως δε μου κανει πια,περυσι που το πηρα ημουν 74 κιλα....:(

Τωρα το φοραω και το τραβαω απο δω κι απο κει να μη βγουνε ολα εξω...χιχιχιχιχι

Να ρωτησω και κατι αλλο ετσι για να δω σε σας τι γινεται, ειναι ολοι οι αντρες σαν το δικο μου?Μα να μη λεει κουβεντα που εχασα τοσα κιλα?Μα κουβεντα?:(Βεβαια και 57 κιλα που ημουν καποτε παλι να αδυνατισω κι αλλο ηθελε, δε σκεφτοταν οτι μπορει να με επαιρνε ο αερας...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

καληεμρα κοριτσια,κατερινα μπραβο σου που εχασες ετσι να παιρνεις τα πανω σου και η ζυγαρια τα κατω της!!Ο αντρας μου εμενα μου λεει πρεπει να αδυνατισω και ειμαι 1,68με αυτο το βαρος!!:shock:Αυτος που εχει κανει μια μπακα:tongue:,μεχρι απεναντι δεν την βλεπει:mad::-x:-x...Εγω ζυγιστηκα πριν φαω το πρωι και ειμαι 55,6και ειμαι στην 4η μερα της περιοδου


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καληεμρα κοριτσια,κατερινα μπραβο σου που εχασες ετσι να παιρνεις τα πανω σου και η ζυγαρια τα κατω της!!Ο αντρας μου εμενα μου λεει πρεπει να αδυνατισω και ειμαι 1,68με αυτο το βαρος!!:shock:Αυτος που εχει κανει μια μπακα:tongue:,μεχρι απεναντι δεν την βλεπει:mad::-x:-x...Εγω ζυγιστηκα πριν φαω το πρωι και ειμαι 55,6και ειμαι στην 4η μερα της περιοδου

Συγνωμη μ'αυτο το υψος και αυτα τα κιλα θες να χασεις????

Καλα ο αντρας μου ειναι τελειος σωματικα αν και δε γυμναζεται,κανα ποδοσφαιρο και κανα ποδηλατο που και που αλλα η αληθεια ειναι οτι δε μπορω να πω τιποτα...του εχει μεινει το σωμα απο τη σχολη που ηταν και εκαναν πολυ γυμναστικη. Σκεψου οτι για να κανω διαιτα εγω μονη μου περυσι τον Αυγουστο που ξεκινησα και εχασα καποια κιλα, εκανε κι αυτος μαζι μου και εμεινε μισος....ρε πως τα χανουν ετσι ευκολα οι αντρες???:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μωρε και εμενα εχει χασει μονο κοιλιτσα εχει κανει,αλλα τι να το κανω αυτος σε μια βδομαδα χανει 4κιλα εγω γιατι μονο 1??? :(....Κοιτα θελω να χασω οπως ειπα για να φυγει και η κοιλιτσα λιγο,αφου καψαμε ολο το υπολοιπο λιπος τωρα πασχιζω να καψω της κοιλιας!


:-D

Link to comment
Share on other sites

Μωρε και εμενα εχει χασει μονο κοιλιτσα εχει κανει,αλλα τι να το κανω αυτος σε μια βδομαδα χανει 4κιλα εγω γιατι μονο 1??? :(....Κοιτα θελω να χασω οπως ειπα για να φυγει και η κοιλιτσα λιγο,αφου καψαμε ολο το υπολοιπο λιπος τωρα πασχιζω να καψω της κοιλιας!

Η κοιλια πιστευω ειναι θεμα γυμναστικης,ειδικα οταν δεν εχεις παραπανισια κιλα, θελει γυμναστικη,οχι απαραιτητα κοιλιακους αλλα τρεξιμο! Τωρα αν βρεις χρονο εσυ πες μου κι εμενα πως τα καταφερες....

Και μακρια απο αναψυκτικα,μπυρες κλπ βεβαια!

Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι άδικο! Μόνο κοιλιά κάνουν και αν δε φάνε μερικά βράδια, τους πέφτει... Ούτε μπούτια, ούτε κυτταρίτιδα, ούτε χαλάρωση...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια εγω δεν εχω κυταριτιδα αλλα εχω ραγαδες,τωρα κανω μια θεραπεια και ελπιζω μεσα σε κανα 3μηνο να εξαφανιστουν..ΜΕ τοσο τρεξιμο με 2μικρα παιδια θα επρεπε να ειμαι πετρουλακη!Ο διατροφολογος μου ειπε οτι οταν κανουμε καποια διατροφη το σωμα μας καιει λιπος πρωτα απο τα ποδια χερια στηθος και μετα παει στην κοιλια οπου δεν εχει απο που αλλου να καψει και αρχιζει και καιει εκει!!!Μια καλη κρεμουλα που ειχα παρει παλια που ειχα ελαχιστη κυταριτιδα ηταν μια σε ρολον πορτοκαλι της γκαρνιερ


:-D

Link to comment
Share on other sites

Κατερινα δεν πινω καθολου αλκοολ δεν ου αρεσει και ειδικα η μπυρα αναψυκτικα δεν πινω καθολου γιατι με την ομοιοπαθητικη μου τα απαγορευει σχεδον ολα

Μπραβο! Κι εμεις δεν παιρνουμε τιποτα πια στο σπιτι ουτε κοκα κολα, την κοψαμε γιατι ο αντρας μου οποτε ειχαμε επινε ενα λιτρο σε μια μερα μονος του και επισης σκεφτηκαμε οτι με τοσες πανες που αγοραζουμε κατι θα επρεπε να κοψουμε;) και απο αλκοολ εννοειται προσωπικα μονο κρασι αν ειμαστε εξω αντε και καμια τσικουδια!!!:tongue:Δε μάρεσει ουτε η μπυρα!

Εγω παντως εχασα πρωτα απο μεση-κοιλια πολλους ποντους και λιγοτερο απο περιφερεια! Η κοιλια ειναι πλεον θεμα χαλαρωσης, στομαχι εχω δλδ οχι κοιλια οποτε καθαρα θεμα γυμναστικης.:-(

Link to comment
Share on other sites

στο ψησιμο δεν βαζεις τιποτα εε???

ποση ωρα περιπου?? τα γυριζεις?? πρεπει να ειναι λιγα???

καμια φορα βαζω λιγο λαδι με ξυδι....αλλα τις περισσοτερες φορες τα ψηνω σκετα....τα κοβω παχος περιπου 2 εκατ. και τα ψηνω στο γκριν ...τα γυριζω ανα 3 λεπτα με χρι να παρουν χρωμα

Καλημερα!!!! Χθες ειχα ραντεβου με τη διαιτολογο, 1η μερα περιοδου μου κιολας και το αποτελεσμα 64!!!!!!Δηλαδη 1 κιλο μειον σε 2 εβδομαδες! Εχω πλεον χασει ολα τα κιλα της εγκυμοσυνης αφου ειχα ξεκινησει απο τα 63 και παω για τα 62 ολοταχως, 2 βδομαδουλές την ιδια διατροφη ακομα και τελειωσα!

Χαρηκα τοσο που λεω να παω να μου παρω καινουργιο μαγιο!!!:lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ΕΥΓΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ !!!!.....στην ουσια απλα τωρα θελεις λιγη προσοχη και συντηρηση....στη συντηρηση να προσεξεις πολυ....να επιτρεπεις στον εαυτο σου μια φορα την εβδομαδα το μεσημεριανο σου να ειναι οτι λιγουρευεσαι...και μια φορα την εβδομαδα παγωτακι ;)

Βρε κοριτσια ενταξει το εγραψα ετσι στην πλακα το μαγιο αλλα ετσι κι αλλιως δε μου κανει πια,περυσι που το πηρα ημουν 74 κιλα....:(

Τωρα το φοραω και το τραβαω απο δω κι απο κει να μη βγουνε ολα εξω...χιχιχιχιχι

Να ρωτησω και κατι αλλο ετσι για να δω σε σας τι γινεται, ειναι ολοι οι αντρες σαν το δικο μου?Μα να μη λεει κουβεντα που εχασα τοσα κιλα?Μα κουβεντα?:(Βεβαια και 57 κιλα που ημουν καποτε παλι να αδυνατισω κι αλλο ηθελε, δε σκεφτοταν οτι μπορει να με επαιρνε ο αερας...:rolleyes:

καλε μην παιδευεσαι με το μαγιο...αστο του χρονου ή μεχρι το τελος του καλοκαιριου θα σου κανει....πηγαινε παρε ενα αλλο...οι εκπτωσεις εχουν αρχισει....

οσο για τον αντρα σου...μια χαρα βλεπει τη διαφορα...τωρα γιατι δεν λεει κατι..αβυσσος...εσυ τη διατροφη σου κανονικα...καντο μονο για σενα :D

καληεμρα κοριτσια,κατερινα μπραβο σου που εχασες ετσι να παιρνεις τα πανω σου και η ζυγαρια τα κατω της!!Ο αντρας μου εμενα μου λεει πρεπει να αδυνατισω και ειμαι 1,68με αυτο το βαρος!!:shock:Αυτος που εχει κανει μια μπακα:tongue:,μεχρι απεναντι δεν την βλεπει:mad::-x:-x...Εγω ζυγιστηκα πριν φαω το πρωι και ειμαι 55,6και ειμαι στην 4η μερα της περιοδου
Για την κυτταριτιδ πηρα μια κρεμα εδω και 3 βδομαδες και βαζω καθε βραδυ,κααατι εχει κανει νομιζω αλλα εχω μπολικη!

καλες και οι κρεμες...βοηθουν....η λυση για την κυταριττιδα ειναι μια : ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ, ΤΡΕΞΙΜΟ...ή οποιαδηποτε αλλη αεροβια , μειωση του αλατιου κ των λιπαρων....δεν υπαρχει αλλος τροπος!!!


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...