Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 59 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

      Γιατί δε τη βλέπω??? Πάω στο προφίλ σου αλλά που είναι???? Γιατί το έχουν τόσο δύσκολο με τις φωτογραφίες?

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

που@!@#να μπορει να μη μας φερει αλλα καναν μαντραχαλα με ξωφτερνο κ στραπλες ομως...φανταζεσαι εικονα??απαπα....

θα ναι κ η τελευταια εικονα που θα εχω απο αυτο το ματαιο κοσμο..αυτο κ να δω τη κορη μου στα 20 με δικια της πορσε..αν τα δω κ τα δυο σε ενα βραδυ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

αχ τι αγχος κ αυτο οι αγορομανες...το αλλο σας το χω πει...ειχα διαβασει σε μια ερευνα που εγινε γυρω στο 70 για τις ορμονες της εξωσωματικης (στη Γερμανια αν θυμαμαι καλα)οπου εδιναν ορμονες σε40 πιθηκινες..απ αυτες οι 25 περιπου κανανε αρσενικα απο τα οποια τα 15 ειχαν ομοφυλοφιλικες τασεις...τεζα ο Αντρεας με πονσταν ολο το βραδυ:tongue::tongue::tongue:φ

τι καθεσαι και διαβαζεις μωρη τρελη......και εγω ειχα ακουσει σε ραδιο ότι τα φυτοφαρμακα πειωνουν τον ανδρισμο...αλι στα αγορακια μας :tongue::tongue::tongue:

Το πιο ωραίο το είπε ο Βγενόπουλος του ΛΑΟΣ.Ειπε "Δεν ξέρω αν είναι κακό να είναι κανείς γκέι,παντως ξέρω οτι δεν είναι και καλό!"Και συμφωνώ εγώ που είχα κολ΄λητό γκέι.

εγω δεν εχω προβλημα...με ενοχλουν οι κραυγαλεεοι ανθρωποι γενικως....

που@!@#να μπορει να μη μας φερει αλλα καναν μαντραχαλα με ξωφτερνο κ στραπλες ομως...φανταζεσαι εικονα??απαπα....

:lol::lol::lol::lol::lol:


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

περα απ τη πλακα για να μιλησουμε σοβαρα το μονο που θελω ειναι να ειναι ευτυχισμενος στη ζωη του οτι επιλογες κ να κανει...εγω θα ειμαι κοντα του..οσο ομως ασφαλεια κ σταθεροτητα του δωσω εγω ο κοσμος ειναι σκληρος κ θα πικρενεται απ αυτον...γι αυτο θα στεναχωρηθω αν....


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

περα απ τη πλακα για να μιλησουμε σοβαρα το μονο που θελω ειναι να ειναι ευτυχισμενος στη ζωη του οτι επιλογες κ να κανει...εγω θα ειμαι κοντα του..οσο ομως ασφαλεια κ σταθεροτητα του δωσω εγω ο κοσμος ειναι σκληρος κ θα πικρενεται απ αυτον...γι αυτο θα στεναχωρηθω αν....

ακριβως:wink::wink::wink:


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

η ΜΕΦΗ η ανωμαλη τον γουσταρει..

ααα με τι αλλο θα προβληματιστω εντονα?????/να αρχισει η κορη μου να διαβαζει κοσμοπολιταν στα 12!!!!!πεθανα..

ΜΙΤΣΑΚΙ εγω απο τα 6-7 θα πεταω τυχαια MAXIM PLAYBOY στο σπιτι..τυχαια παντα..

Link to comment
Share on other sites

Aσχετο ποια ειχε νταλκα με Μακροπουλο?τον εχει βαλει απεναντι ενας γειτονας ΤΕΡΜΑ!

ΜΟΙ!!!!!

η ΜΕΦΗ η ανωμαλη τον γουσταρει..

ααα με τι αλλο θα προβληματιστω εντονα?????/να αρχισει η κορη μου να διαβαζει κοσμοπολιταν στα 12!!!!!πεθανα..

ΜΙΤΣΑΚΙ εγω απο τα 6-7 θα πεταω τυχαια MAXIM PLAYBOY στο σπιτι..τυχαια παντα..

οσμοπόλιταν δεν μπόρεσα να διαβάσω ποτέ;;;Πόσο κακό είναι;;;

Link to comment
Share on other sites

η ΜΕΦΗ η ανωμαλη τον γουσταρει..

ααα με τι αλλο θα προβληματιστω εντονα?????/να αρχισει η κορη μου να διαβαζει κοσμοπολιταν στα 12!!!!!πεθανα..

ΜΙΤΣΑΚΙ εγω απο τα 6-7 θα πεταω τυχαια MAXIM PLAYBOY στο σπιτι..τυχαια παντα..

ΜΠΡΑΒΟ!!ωραια ιδεα!!!!μηπως ομως το παρακανω??στριπτιτζαδικα,πλειμποι...μη μου βγει στο τελος κανας νταβατζης...:tongue::tongue:παω να ταισω κ να του μιλησω γκομενακια:tongue:


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟ!!ωραια ιδεα!!!!μηπως ομως το παρακανω??στριπτιτζαδικα,πλειμποι...μη μου βγει στο τελος κανας νταβατζης...:tongue::tongue:παω να ταισω κ να του μιλησω γκομενακια:tongue:

μωρε δουλεια να υπαρχει κ οτι να ναι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΜΕΦΗ που να το διαβασεις εσυ μαρη??στον εμφυλιο??ειχες αλλες εννοιες..ειναι πολυ χειροτερο απο το χειροτερο ανδρικο περιοδικο..εγω αν δω τη κορη μου να διαβαζει αυτο το πραγμα θα της πω..γιατι δεν εβλεπες ενα πορνο???για μενα το ιδιο ειναι..

Link to comment
Share on other sites

Και τώρα που τα θυμήθηκα!!!!!

Αλέκα,θυμάσαι ποιά σου έλεγε να βάλεις τρέσσα και εσύ την κοροίδευες;;;;Ε;;;;;;;Είδες που ήρθες στα λόγια μου;;;;

Ομορφάκια,μαρή στην συνάντηση μια χαρά ξυρισμένη ήταν η μασχάλη μου!!Σκιά κάνει γι'αυτό φαίνεται έτσι!!11

Τα θυμήθηκα μετά από κανένα μήνα!!!!!!

Ελένη1 τέλειο το ποιηματάκι!!!

Ναι μαρη Ελενη το επιβεβαιωνω και εγω την ειχε τελεια την αμασχαλη το κινητο μαυσωλειο!!!!

μπραβο μπραβο τα κοριτσακια...αντε να παιρνουμε σειρα ολες σιγα σιγα

Αμην και ποτε Δαλιδα....... Θυμαστε που ελεγα για Πασχα μετα ειπα για σημερα και τωρα το παω για τελος Αυγουστου? Μαλλον η δικια μου θα βαφτιστει τελευταια....

:D:D:D:DΑη μαρή!!!!

Και μένα δεν την τρώει την βανίλια γμτο!Σήμερα της έβαλα στην φρουτόκρεμα και 2 κουταλιές έτοιμη της Γιώτης και την έφαγε πιο καλά!Από τα δειγματα που μου έφερε η Ειρήνη.Και είπα να της δώσω μπισκοτόκρεμα το απόγευμα!7 μηνών μωρό τί ρυζάλευρο;;;Ασε που σκέφτομαι να της αρχίσω και τραχανά!

Εγω της δινω εναλαξ παντως ρυζαλευρο, φαριν λακτε, κρεμα δημητριακων και μπισκοτοκρεμα.....

γυρισα!!!!βαφτιστηκαμε!!!να μας ζησουν τα παιδακια μας!!!!

ολα ηταν ωραια,ευτηχως ο καιρος μας εκανε την χαρη,ο παπας λιγο μας αργησε και πηγαν ολα πισω και οι φωτο......η μπεμπα πηρε με στραβο ματι τον παπα,ο μπεμπης ουτε κιχ,οπως ειπε και η ειρηνη!!!!!!!

το φορεμα της μπεμπας,απλα τελειο!!!δεν μπρω να μην το πω:lol:

μετα στο τραπεζι ηταν καλα παιδια πηγαν σε ολες τις αγκαλιες,κοιμηθηκαν.ο στολισμος αρεσε σε ολους,φωτο δεν ξερω τι εχει βγει περιμενω το βραδυ απο τον αδερφο μου να μου τις στειλει.

ενα πολυ μεγαλο ευχαριστω στην ειρηνη που με βοηθησε απο το στολισμα μεχρι και το ντυσιμο!!!!!!!εκανα και τις μετανοιες οπως μου ειπε:lol::lol:

αυτα σας αφηνω θα μπω το βραδυ γιατι ειμαι κομματια και τα ποδια μου πονανε πολυ....

ευχαριστω κοπελα μου!!!ναι μεγαλο αγχος τελικα!!!!!τωρα περιμενω το βιντεο να τα δω.....

ευτυχως ο παπας σε ενα θεμα ηταν σωστος,μου ειπε να τα ξεντυσω και τα δυο και τα βουτηξε ενα ενα αλλα δεν μου ειπε παρε ντυσε το ενα,περιμενε να τα δω και τα δυο και μετα μου τα εδωσε για ντυσιμο,ετσι δεν εχασα τιποτα.

Αη μαρη πνιξου που σε βοηθησα........ Δεν εκανα τιποτε απολυτως..... Μα απολυτως λεμε.... Εσυ ζωγραφισες και εχει δικιο ( γμτ που φτασαμε να δινω δικιο στην Ξανθιωτισσα) η Μεφη που λεει να ασχοληθεις σοβαρα με αυτο..... Οπως σου ειπα αλλα το ξαναλεω για να το μαθουν και οι αλλες τα παιδια μου ενθουσιαστηκαν με ολα.... Και ειδικα με τις σακουλιτσες τις παιδικες..... Και οταν τους ειπα οτι τα εκανες ολα μονη σου ο Κωνσταντινος ειπε οτι εχεις πολυ υπομονη και η Αναστασια προσθεσε οτι εχεις πολυ φαντασια.... Και στο τελος ειπαν και οι δυο οτι πρεπει να αγαπας πολυ τα παιδια.... Και τους αρεσαν επισης πολυ τα "ζαχαρωτα και θελουν και αυτοι να κανουμε και εμεις τετοιες γυαλες στην βαφτιση της δικιας μας μπεμπας..... Γενικως ηταν ολα πολυ ομορφα και το σημαντικοτερο ειναι οτι εσυ ησουν ηρεμη και χαλλλλλλλλλαρη και ο παπας που σε αφησε να τους δεις και τους δυο στην κολυμπηθρα...... Λοιπον να σου πω και κατι που παρατηρησα εξω στην κατηχηση με την Αρτεμις..... Η ατιμη α φατσουλα τα παρατηρουσε ολα.... Ολα ομως και γελασα πολυ μολις ο Ιωαννης αρχισε να κλαιει ο τροπος που γυρισε και τον κοιταξε.... Σαν να του ελεγε Βρε τι κλαις δειξε χαρακτηρα" Ολα τα λεφτα η μικρη.... Μετα ο Ιωαννης ο ερμος που κρυωνε μεχρι να ντυθει..... Αφου τον σκεπαζα με το λαδοπανο και παλι κρυωνε ο καημενος...... Τα ρουχα σας πολυ ωραια και αυτα που φορουσατε πριν και τα μετα.... Παρα πολυ ωραια ομως..... Και ο Αρης μου αρεσε πολυ και δεν ξερω αν γενικως ειναι ετσι αλλα εμενα μου εδωσε την εντυπωση πολυ ηρεμου ανθρωπου.....

xasame ti giagia mas koritsakia... megali vevaia alla giagia nas.. gi afto xathika apo to prwi,,,

Συλλυπητηρια κοριτσακι...... Γεροι να ειστε να τη θυμαστε........

ηρθα...να σας ζησουν τα μωρακια τα φρεσκοβαφτισμενα .περιμενουμε περιγραφη κ φωτος.

ΑΓΓΕΛΙΚΗ συλληπητηρια για γιαγια.

ο ταλιμπαν ψιλοκρυωσε..εμεις βγαλαμε απο μωρακι τα παντα ολα κ φαινονται ραμματακια.αν κ τα περισσοτερα εχουν πεσει..αυριο θα τη βγαλω κ φωτος κ αν θελετε τις βαζω...παντως ο χορος χορος..παω για τσιγαρο..

Να τη βαλεις να τη δουμε την μοντελα σου.....

Α ρε Τζια ζημια που της εκανες της Κιμις........ η περδικα σουπερ χορευταρου........

ασχετο ο μουσχαρος πηγε κ αγορασε γυαλια ηλιου 380ευρω!!!σε 10 ατοκες δοσεις..ηταν ευκαιρια μου πε!μπουχαχαχαχαχα

Ναι ευκαιρια για μοσχαρια μονο..............

Για τη Λιτσα να πω πως η πεθερα της ειναι οντως υπεροχη........ Χαμογελαστη και πολυ ευχαριστη..... Την εβγαλα μια φωτο με τον στρατουλη με το κινητο μου αλλα το ζωον την διεγραψα αλλα μετα εβγαλα τον Στρατουλη μονο του..... Θα τον βαλω να τον δειτε τον παιδαρο με τα υπεροχα ματια..... Η Δομνα μια χαμογελαστη κυρια που με το φουστανακι της ηταν σαν κουφετακι....... Ο Κωνσταντινος αντρας ρε παιδια..... αλλα δεν τον ειδα καθολου..... Μονο μολις φτασαμε..... Το μαγαζι οπως ειπα και το μεσημερι πολυ ωραιο και τα φαγητα εξαιρετικα......... Μονο που δεν ειχε υπολογιστη και δεν μπορεσε να παιξει το σιντακι που ειχε κανει με παουερ ποιντ.... Ειχε ντιβιντι μονο..... Ο Λουκ την περισσοτερη ωρα ετρεχε πισω απο τον Στρατο που αγαπησε την Αναστασια μου και της εκανε κολπα και ναζια.... Πηδουσε απο το ενα τετραγωνο πλακακι στο αλλο και γυρνουσε να δει αν τον χειροκροτα η Αναστασια..... Στο πριβε οταν θα μπει η Λιτσα θα σας πει και για το αλλο το θεμα.... Δεν νομιζω να το αφησει ασχολιαστο ε Λιτσακι..... ? Αλλα ειμαι και εγω μια ρουφ....

Ηταν μια τελεια μερα για μενα..... Και νομιζω και για τα κοριτσια....

Link to comment
Share on other sites

Πάω να ταίσω και θα σας διαβάζω από το κινητό.Βόριες τί γίνατε;;;;Κιμούλα μου αυριο θα σε πάρω τηλ.Καληνυχτά κοριτσάκια μου.

Τα κοριτσια μαλλον ειναι κουρασμενα εγω εδω ειμαι μαρηηηηηηη απλα εγραφα.....

ΜΕΦΗ που να το διαβασεις εσυ μαρη??στον εμφυλιο??ειχες αλλες εννοιες..ειναι πολυ χειροτερο απο το χειροτερο ανδρικο περιοδικο..εγω αν δω τη κορη μου να διαβαζει αυτο το πραγμα θα της πω..γιατι δεν εβλεπες ενα πορνο???για μενα το ιδιο ειναι..

Θες να πεις κατι κιμακιον? Γιατι εγω στα δικα μου χρονια τα παλια διαβαζα και δεν θυμαμαι κατι τετοιο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...